Profile cover photo
Profile photo
IT Koolitus
3 followers -
IT Koolitusest leiab midagi kasulikku igaüks - teeme Sinust tegija!
IT Koolitusest leiab midagi kasulikku igaüks - teeme Sinust tegija!

3 followers
About
IT Koolitus's posts

Post has attachment
Täna on tähtis päev!

Alustasid esimesed „Vali IT!“ programmi õppijad.
3,5 kuu pärast on loodetavasti need eelnevalt juba kõrghariduse omandanud koolitatavad uued töötajad Eesti IT-sektoris. Nädala pärast alustamas juba järgmine grupp.

Edukat õpiteed teile!

Vaata lisaks: www.vali-it.ee
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Kas Sina tead, kuidas Outlooki kasutada kiirelt ja nutikalt, kasutades selleks näiteks erinevaid klahvikombinatsioone? Oleme kokku pannud juhendi Outlooki erinevatest nippidest ja trikkidest!
Loe lähemalt siit: http://www.koolitus.ee/et/uudised/159-outlook-2016-10-nippi-ja-trikki-nutikaks-kasutamiseks

Post has attachment
IT Koolitusel on rõõm tutvustada uut ühepäevast koolitust, mis on peamiselt suunatud "Agile" ja "LEAN" juhtidele. Tegemist on juhtimiskoolitusega, kus õpitakse tundma "agile" ja "lean" lähenemiste peamisi põhimõtteid juhtimise võtmes. Fookus on eelkõige sellel, kuidas antud teadmisi juhtimises rakendada saab.

Rohkem infot loe siit: http://www.koolitus.ee/et/uudised/158-uus-agile-ja-lean-koolitus-juhtidele

Post has attachment
Uued infoturbe juhtimise, riskijuhtimise ja auditi koolitused, kus kasutatakse praktilisi harjutusi ja juhtumianalüüse ning on võimalik saada rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaadid.

http://www.koolitus.ee/et/uudised/155-consultit-ja-it-koolitus-hakkavad-eestis-pakkuma-pecb-koolitusi 

Post has attachment
Alanud on registreerimine täiskasvanute ümberõppe programmi „Vali IT!“.

Post has attachment
Microsoftil on hea uudis kõikidele e-raamatute sõpradele :) Nimelt pakub Microsoft erinevaid e-raamatuid (Windows 10, Office 365 ja 2016, SharePoint 2016 jt. teemadel) ja seda kõike TASUTA!

Loe pakkumisest lähemalt siit: http://www.koolitus.ee/et/uudised/154-tasuta-e-raamatud-microsoftilt-windows-10-office-365-ja-2016-sharepoint-2016-jpt


Post has attachment
Kas soovid, et Sinust saaks Front-end arendaja ja seda ainult 4 nädalaga? Oleme loonud vastava koolitusprogrammi, mille käigus omandad vastavaid teadmisi ja oskusi, kuidas kaasaegsete tehnoloogiate abil luua ilusaid, dünaamilisi ja kasutajasõbralikke veebilehti, mida on mugav külastada nii tavaarvuti kui ka nutiseadme vahendusel (responsive web). Rohkem infot leiad siit: http://www.koolitus.ee/et/uudised/153-kas-4-naedalaga-saab-front-end-arendajaks
Tule osale koolitusel ja võta sõber ka kaasa! :)


ITIL Foundation koolitusel osalemise muljed
Mis on ITIL?
Mis on täpsemalt kolme koolituspäeva sisuks ITIL Foundation koolitusel?

Loe edasi siit: http://www.koolitus.ee/et/uudised/152-itil-foundation-koolitusel-osalemise-muljed

Post has attachment
IT Koolitusel on väga hea meel tervitada enda koolitajate hulgas uut tegijat - Lauri Mattus! Lauri on peamiselt spetsialiseerunud tarkvaraarenduse koolitustele ning on viimased 10 aastat lisaks koolitamisele ka aktiivselt tarkvaraarendajana töötanud. Tere tulemast! :)
Rohkem Lauri tegemiste kohta saab lugeda siit: http://www.koolitus.ee/et/uudised/150-uus-tarkvaraarenduse-koolitaja-lauri-mattus

Wait while more posts are being loaded