Profile cover photo
Profile photo
Komani Lake Ferry
19 followers -
Ne 27 Prill te 2015 filloi per here te pare Trageti BERISHA linjen duke pasur qe ne fillim nje sukses te jashtezakonshem, duke pare kerkesat e turistave apo udhetareve te rastit kemi zgjedhur oraret e nisjes nga Komani-Fierze dhe nga Fierza-Koman.
Ne 27 Prill te 2015 filloi per here te pare Trageti BERISHA linjen duke pasur qe ne fillim nje sukses te jashtezakonshem, duke pare kerkesat e turistave apo udhetareve te rastit kemi zgjedhur oraret e nisjes nga Komani-Fierze dhe nga Fierza-Koman.

19 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded