Profile cover photo
Profile photo
Żłobek KOLOROWA PRZYSTAŃ
7 followers
7 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Iga urodziła się z wyjątkowo rzadką autozapalną chorobą genetyczną. Nomid to niemowlęcy zespół przewlekłych zmian neurologicznych, skórnych i stawowych. Pacjenci tacy jak Iga mają w organizmie przewlekły stan zapalny, który może spowodować trwałe uszkodzenia m.in. mózgu, oczu czy słuchu. Wczesna diagnoza i leczenie lekami biologicznymi mogą znacznie poprawić jakość Jej życia, zmniejszyć konsekwencje przewlekłego zapalenia i zapobiec ciężkim powikłaniom i przedwczesnej śmierci.
Lekarze w Centrum Zdrowia Dziecka po konsultacjach z autorytetami w dziedzinie chorób autozapalnych zaproponowali leczenie Igi blokerem biologicznym Kineret. W tej chwili lek nie jest refundowany przez NFZ, a koszty leczenia na początek to ok. 5000 zł/m-c (koszt leku w przeliczeniu na wagę dziecka). Z wiekiem Iga będzie potrzebowała dużo większej dawki... a koszty wzrosną kilkakrotnie...
Oszczędności i wsparcie najbliższych nie starczą na długo, a Iga ma przed sobą przecież całe życie... pełne marzeń, dziecięcej radości, bez bólu i strachu.
(powyższe informacje pochodzą ze strony Fb: Iga w podróży życia).

Gorąco zachęcamy Państwa do odwiedzin strony Igi, polubienia i wsparcia podróży Igi przez życie na miarę Państwa możliwości.
Więcej informacji na stronie internetowej http://igawpodrozyzycia.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy: zdrowych, pachnących choinką, pogodnych, radosnych, pełnych spotkań z najbliższymi Świąt oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy Was na wspólne warsztaty wiosenno-świąteczne wraz z Dziećmi - w poniedziałek 10.04 o godz. 16:00.
Prosimy o przyniesienie ze sobą dobrego humoru! :)
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy Rodziców do wspólnego z Dziećmi śpiewania piosenki, którą Dzieciaczki śpiewają razem z Ciociami - tym razem o wiośnie, której wszyscy oczekujemy. :)
Tekst, jak i sama piosenka (odtwarzacz) znajduje się w menu "Piosenki" w Strefie Rodzica.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dziś w Kolorowej Przystani było jeszcze bardziej kolorowo i radośnie, niż co dzień - bo dziś odbył się bal karnawałowy! Wszyscy świetnie się bawili - i dzieci, i rodzice, i ciocie :) Podziwiajmy piękne stroje! :) :)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
21.02.2017
31 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Drodzy Rodzice!

21.02.2017 (wtorek) zapraszamy naszych Milusińskich wraz z Rodzicami na godz 16:15 na bal karnawałowy.
Wszyscy uczestnicy balu proszeni są o stroje karnawałowe ;)
Do zobaczenia!
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Rodzice,
9 grudnia 2016 r. (piątek) o 10:50 odwiedzi nas Święty Mikołaj, który ma dla grzecznych Dzieciaczków cały wór prezentów :)
Przyjedzie także teatrzyk z przedstawieniem "Stoliczku, nakryj się".
Przedstawienie na podstawie baśni braci Grimm. Opowieść o trzech braciach wyruszających w świat w poszukiwaniu szczęścia. Każdy z nich znajduje zatrudnienie u innego rzemieślnika. Za sumienną pracę otrzymują niezwykłą zapłatę. Ich radość nie trwa jednak długo. W drodze powrotnej do domu, młodzieńcy trafiają do karczmy, gdzie zostają oszukani przez chciwego karczmarza.
Spektakl przybliża dzieciom rzemiosła takie jak młynarz, stolarz, szewc. Uczy, że ciężka praca zostaje sowicie wynagrodzona, a człowiek chciwy i nieuczciwy poniesie karę.
Czas trwania: 40 min.
Photo
Photo
01.12.2016
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Dziś wtorek, więc dzieci wykonały wspólną pracę plastyczną. :) W naszym koszu znalazły się zarówno owoce, jak i warzywa. Dzieciaki z radością i zaangażowaniem przyklejały wycięte wcześniej dary jesieni. Ciocie dokleiły uchwyt - i tak powstał nasz kosz smakowitości. :)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-10-25 jesienny kosz :)
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy Rodziców do wspólnego z Dziećmi śpiewania jesiennej piosenki, którą Dzieciaczki śpiewają razem z Ciociami. Niektórzy bardzo szybko zapamiętali słowa... ;)

Tekst piosenki i linia melodyczna (odtwarzacz) znajduje się w nowo dodanej pozycji menu "Piosenki" w Strefie Rodzica.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded