Profile cover photo
Profile photo
Kolay Oyun Com
5 followers -
Oyun - Oyunlar - Kolay Oyun - Yeni Oyun - En güzel Oyunlar
Oyun - Oyunlar - Kolay Oyun - Yeni Oyun - En güzel Oyunlar

5 followers
About
Kolay Oyun Com's posts

Post has attachment
http://www.kolayoyun.com/3d-kaykay-sur.html

3D Kaykay Sürerken bölgelerde süratli olacak kısa süre içerisinde parkurları tamamlamaya çalışacaksın. Otomobillere çarpmadan ve demirler üzerinde akrobasi yaparak sürüş tekniğini geliştirebilir, daha iyi bir kaykaycı olabilirsin.

Post has attachment
http://www.kolayoyun.com/3d-taksi-soforlugu-yap.html

3D Taksi Şoförlüğü Yaparken bölgelerde kontrolleri sağlamaya çalışacak ve taksi çağıran müşterilere yardım ederek onların en iyi şekilde konforlu bir yolculuk yapmasını sağlayacaksınız. Aynı zamanda para balyalarını toplayabilirsiniz.

Post has attachment
http://www.kolayoyun.com/esek-ve-kedi-macerasi.html

Eşek ve Kedi Macerasında karakterimizle birlikte bölgeleri tamamlamaya çalışacak bölgelerde talimatları yerine getirmeye çalışacaksınız. Bunu yaparken hızlı olmalı kısa süre içerisinde bölgelerde ilerlemelisiniz.

Post has attachment
http://www.kolayoyun.com/robot-motor-suruyor.html

Robot Motor Sürüyor ona yardım ederek bölgelerde motor sürmeye çalışacak bitişe en erken giden yarışmacı olmaya çalışacaksınız. Diğer robotları da ezerek ve parçalayarak bölgelerde ilerleme kaydetmeniz gerekmektedir.

Post has attachment
http://www.kolayoyun.com/kaybolan-anahtarlari-topla.html

Kaybolan Anahtarları Toplamak için bölgelerde süratli olacak ve hızlı bir şekilde talimatları yerine getirmeye çalışacaksınız. Bölgelerde karakterimizle birlikte hem diğer arkadaşlarınızı almalı hem de anahtarları bularak kapıları açmalısınız.

Post has attachment
http://www.kolayoyun.com/haylaz-cocuk-yaramazlik-yapiyor.html

Haylaz Çocuk Yaramazlık Yapıyor ona etaplarda yardımcı olabilir hızlı bir şekilde bölgeler ilerlemeler kaydedebilirsiniz. İlerlemeler esnasında dikkatli olacak öğretmene veya annenize yakalanmadan görevleri yerine getireceksiniz.

Post has attachment
http://www.kolayoyun.com/serbest-kosu-ustasi.html

Serbest Koşu Ustası olarak göreviniz dikkatli bir şekilde parkurlar da koşarak ilerlemek olacaktır. İlerlemeler esnasında karakterimizle birlikte yönetimleri yerine getirebilir bölgelerden hızlıca geçerek ilerleyebilirsiniz.

Post has attachment
http://www.kolayoyun.com/hayvanlari-birbirine-kavustur.html

Hayvanları Birbirine Kavuştur! Parkurlar da karakterimize yardım etmeli görevleri en iyi şekilde yerine getirerek skor kasmaya çalış. Umarım bunu yaparken hızlı olabilir kısa süre içerisinde görevleri tamamlayabilirsin.

Post has attachment
http://www.kolayoyun.com/lanetli-piramitten-kac.html

Lanetli Piramitten Kaç ve uzaklaşmaya çalış! Fakat bu sandığın kadar kolay olmayacak bölgede bulunan sihirli nesneleri toplamalı hiç birisine takılmadan bölgelerde ilerlemeler kaydetmeye çalışmalısın.

Post has attachment
http://www.kolayoyun.com/kutup-ayilari-ve-penguenler.html

Kutup Ayıları ve Penguenler savaşıyor! Onların dertlerine sizde ortak olmalı kutup ayılarının tarafını tutarak penguenleri durdurmaya çalışmalısınız. Umarım bu görevinizde başarı elde ederek skor kazanabilirsiniz arkadaşlar.
Wait while more posts are being loaded