Profile cover photo
Profile photo
Klinika Weterynaryjna LANCET
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Dobre wiadomości. Kolejna gmina zdecydowała się na dofinansowanie na rzecz bezdomnych zwierząt. Chociaż nie do końca się zgadzamy z ich głównym hasłem, to nadal jest to wielka radość, że pomoc ze strony władz miasta JEST! A my pozdrawiamy wszystkich właścicieli ukochanych rasowych zwierząt zakupionych w hodowli, nierasowych adoptowanych, znalezionych, przygarniętych, a przestrzegamy jedynie przed zakupem zwierząt z pseudo-hodowli, tych tzw. "rasowych bez rodowodów". Właścicieli pseudo-hodowli nie pozdrawiamy. 
Add a comment...

Post has attachment
Światowy (Międzynarodowy) Dzień Kota (ang. World Cat Day, National Cat-Day, International Cat Day, wł. Giornata mondiale del gatto) – święto obchodzone corocznie 17 lutego we Włoszech (od 1990)[1] i Polsce (od 2006)[2] mające podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka, niesienie pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom, które miały kiedyś dom, ale go straciły, a także uwrażliwienie ludzi na często trudny koci los. [źródło: Wikipedia]
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prześmieszne. Kto z Państwa ma Labradora? :D
Trochę śmiechu do popołudniowej kawy / herbaty. 
Add a comment...

Post has attachment
W naszej klinice już niejednego "skoczka" poskładaliśmy z pełnym sukcesem. Szczerze zachęcamy do zapobiegania wypadkom, zabezpieczaniu balkonów i wyprowadzaniu psów na smyczy, dla ich bezpieczeństwa. Jednak nawet podczas najbezpieczniejszej zabawy zdarzają się zwichnięcia lub złamania. Jest to szczególny problem, kiedy zwierzę ma nadwagę. Prezentujemy Wam poniżej artykuł poświęcony temu, jak przebiega leczenie złamania u psa, kota, konia... Klinika LANCET zapewnia usługi chirurgiczne, anestezjologiczne, RTG oraz opiekę pozabiegową w szpitalu czynnym 24h.  
http://lancet.waw.pl/zlamianie-u-psa-kota-html/
Add a comment...

Post has attachment
Nasza klinika weterynaryjna zapewnia bardzo obszerny zakres usług, ale to od opiekuna zwierzęcia zależy, czy i kiedy będzie mogło ono otrzymać pomoc weterynarza specjalisty. Przypominamy nasze główne usługi: 
Profilaktyka
Interna
Chirurgia
Leczenie ostrej niewydolności nerek za pomocą hemodializy. Stacja dializ.
Onkologia
Okulistyka
Stomatologia
Diagnostyka obrazowa
Szpital
Badania laboratoryjne
Wizyty domowe
Konsultacje dietetyczne 
http://lancet.waw.pl/uslugi/
Add a comment...

Post has attachment
Bardzo piękne. Im dłużej patrzymy, tym więcej wspaniałych detali widzimy. Zachwycająca natura i mega zdolny artysta.
Add a comment...

Post has attachment
Dieta tak samo dla człowieka jak i dla zwierzęcia jest niezwykle ważna. Nasza klinika oferuje najlepszej jakości produkty z linii diety BARF. Więcej o najlepszej diecie przeczytacie Państwo na naszej stronie http://lancet.waw.pl/dieta-barf/ oraz dowiecie się bezpośrednio w naszej klinice. Zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
"Kot w stanie czystym" to tytuł jednej z książek, niestety już nieżyjącego wybitnego autora zabawnych powieści fantasy, Terrego Pratcheta. Jedna z postaci - Śmierć - zwykł mówić, że KOTY SĄ MIŁE. ("Czarodzicielstwo"). O kociej czystości przeczytajcie w artykule: 
Add a comment...

Post has attachment
Nie wiemy jak nazwać tę sztukę? Minimalizm, czy animalizm? Wyjątkowe ilustracje. W sam raz do przedpołudniowej kawy / herbaty. Rozruszajcie przy tej okazji swoją prawą półkulę mózgową :)  
Add a comment...

Post has attachment
Nowy rok i nowa strona internetowa! Proszę Państwa, zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem specjalistów, artykułami, ofertą i grafikiem dyżurów pod adresem http://lancet.waw.pl/ 
Klinika Weterynaryjna Lancet ZAPRASZAMY!
Warszawa Cypriana Godebskiego 15
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded