Profile cover photo
Profile photo
"Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań"
24 followers
24 followers
About
Posts

Post has attachment
Jean Devroye MD, FISHRS | Belgium
Tym razem znany belgijski chirurg opowiada o tym, od czego zależy udany przeszczep włosów. Chwali również obecne osiągnięcia techniki i współpracę z coraz lepszymi robotami, podkreślając jednocześnie, że ludzka ręka w swej precyzji jest nie do zastąpienia.
Add a comment...

Post has attachment
W dniach 15-17 marca 2018 roku w Warszawie odbył się Pierwszy Światowy Kongres Trychoskopii ( 1st World Congress of Trichoscopy), w którym uczestniczyła mgr Katarzyna Wróblewska-Kończalik.

Więcej informacji na:
https://klinikakolasinski.pl/z-zycia-kliniki/swiatowy-kongres-trychoskopii-marzec-2018.html
Add a comment...

Post has attachment
Craig L. Ziering DO, FISHRS | USA

Ten znany wśród hollywoodzkich gwiazd lekarz miał okazję przedstawić uczestnikom warsztatów w Polanicy działanie robota wspomagającego wykonywanie przeszczepów włosów o nazwie Artas. Craig L. Ziering opowiada o jego zaletach oraz o tym, przez kogo może być najlepiej wykorzystany.
Add a comment...

Post has attachment
William R. Rassman MD | USA
Jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów goszczących podczas warsztatów w Polanicy. Ciekawie opowiada o ewolucji technik przeszczepiania włosów oraz kreśli wizję przyszłości tej dziedziny. Warto posłuchać ponieważ to specjalista wielkiej klasy, doświadczony zarówno na polu zawodowym jak i życiowym.
Add a comment...

Post has attachment
Już blisko ćwierć stawianych rozpoznań onkologicznych wśród Polek to rak piersi. Szanse zachorowania na tę chorobę wynoszą średnio 65%, jeśli mutacja genomu o nazwie BRCA (BreastCAncer) występowała w poprzednich pokoleniach.

Jego istnienie wciąż pozostaje dla wielu kobiet tajemnicą i codziennie któraś umiera na nowotwór piersi lub jajnika. Pogłębianie wiedzy i mądre działanie może pozwolić dłużej cieszyć się tymi, których kochamy.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o profilaktycznej mastektomii, która może uratować Ci życie:
https://klinikakolasinski.pl/profilaktyczna-mastektomia/profilaktyczna-mastektomia.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zaakceptuj siebie taką, jaką jesteś…. Z jednej strony to podstawowy warunek osiągnięcia szczęścia. Z drugiej jednak, nie mówimy tak osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, jeśli ich zdrowiu zagraża nadmiar tkanki tłuszczowej. A co z tymi, którzy osiągnęli niebywały sukces tracąc kilkanaście, a czasem kilkadziesiąt kilogramów i patrząc w lustro, z jednej strony cieszą się z nowej figury i sprawności, ale z drugiej, ciągle muszą ukrywać nadmiar skóry lub płaską, wiotką pupę? Czy wówczas operacja wszczepienia implantów może być dobrym rozwiązaniem?

Jeśli jesteś w takiej sytuacji, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami takich zabiegów tutaj https://klinikakolasinski.pl/modelowanie-sylwetki/korekcje-posladkow.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jean Devroye MD, FISHRS | Belgium
Wspaniały chirurg i innowator opowiada o tym, jak stworzył swoje fantastyczne narzędzie do przeszczepu włosów The Hybrid Trumpet punch. Wspomina, kto wymyślił nazwę i dlaczego brzmi ona właśnie tak.
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do obejrzenia krótkich i bardzo ciekawych wywiadów z najlepszymi światowymi ekspertami w dziedzinie rekonstrukcji włosów. Dziś pierwszy z nich.

Ken Washenik MD, PhD, FISHRS z USA (past President ISHRS) opowiada o głównych celach Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Rekonstrukcyjnej Włosów oraz jego kierunkach rozwoju. Nawiązuje także do swoich polskich korzeni oraz sentymentu związanego z podróżą do Polski.
Add a comment...

Post has attachment
W grudniowym numerze magazynu "Grazia" dr n. med. Małgorzata Kolenda z Kliniki Kolasiński występuje w roli eksperta i wypowiada się na temat wyboru najlepszych implantów piersiowych. Dr Kolenda zaznacza, że wybór jest zależny od indywidualnych preferencji oraz budowy ciała pacjentki. Podkreśla również, jak ważne jest prawidłowe dobranie implantów w czasie konsultacji. Zapraszamy do lektury.
Photo
Photo
20.12.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
XVIII Kurs Kształcenia Ustawicznego z Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych

W pięknym, przystrojonym świątecznie i pachnącym piernikami Toruniu, odbył się w dniach 7 – 9 grudnia XVIII Kurs Kształcenia Ustawicznego z Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych. Przewodniczącymi kursu byli profesor Marek Ruchała i profesor Andrzej Milewicz. W spotkaniu uczestniczyła dr Anna Modelska-Ziółkiewicz. Sesje spotkania dotyczyły wyjątkowo aktualnych i ważnych tematów m.in. zespołu metabolicznego, cukrzycy, zaburzeń czynności tarczycy indukowanych środkami cieniującymi zawierającymi jod oraz nowych technologii chirurgii tarczycy. Podczas sesji endokrynologii ginekologicznej zaprezentowane były problemy często spotykane u pacjentek – hirsutyzm oraz zespół policystycznych jajników...

Czytaj dalej:

https://klinikakolasinski.pl/z-zycia-kliniki/xviii-kurs-ksztalcenia-ustawicznego-z-endokrynologii-diabetologii-i-chorob-metabolicznych.html
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded