Profile

Cover photo
KIWI - Kalendarz i Wyszukiwarka Imprez
16 followers|22,038 views
AboutPostsPhotosVideos
Story
Tagline
KIWI - Kalendarz i Wyszukiwarka Imprez - wszystkie wydarzenia w jednym miejscu!
Introduction
KIWI: 10.000 imprez miesięcznie, 300 kategorii, kalendarze miast i województw, wielkie i małe wydarzenia, imprezy darmowe, zakup biletów i wiele innych funkcjonalności.
Contact Information
Contact info
Email

Stream

Pinned
 
‪#‎Uwaga‬! #Uwaga!
Lubimy Was i dbamy o Was - dlatego postaramy się abyście nie przegapili najciekawszych wydarzeń w swoim mieście ;)

Od jutra, codziennie na naszym profilu będziemy zapowiadać imprezy, na których po prostu trzeba być. Koncerty, wernisaże, spotkania autorskie, wydarzenia sportowe, imprezy dla najmłodszych i najstarszych i wiele, wiele innych.

Nie wierzycie, że aż tyle dzieje się w Waszym mieście? Udowodnimy, że tak! Obserwujcie nas :).

A jeśli chcecie być na bieżąco z imprezami z całej Polski zaglądajcie na www.kiwiportal.pl. Zapraszamy!

#kiwiportal   #dziejesię   #wydarzenia   #imprezy  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Wiele, albo wręcz wszyscy rodzice najchętniej zasypali by swoje dzieci zabawkami, a najlepiej takimi, które są zarówno edukacyjne jak i wspomagają rozwój. Jednak w przypadku niemowląt w wieku do około 6 miesięcy, wcale nie jest to dobre rozwiązanie. Wręcz przeciwnie. Tak małe dzieci, powinny mieć zabawki wybierane z głową, i nie w nadmiarze. Nadmiar bodźców w tak młodym wieku może być równie szkodliwy jak ich niedobór. Jakie więc zabawki dla dziecka wybrać?

Więcej na: http://www.kiwiportal.pl/-/jakie-zabawki-sa-najlepsze-dla-dzieci-w-wieku-0-6-miesiecy-
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jest i nasza galeria z Maraton Komandosa. Wszystkie zdjęcia (a jest ich ponad 600) znajdziecie na stronie http://www.kiwiportal.pl/zdjecia-z-imprez/073-maraton-komandosa-lubliniec-2016

Znajdziecie wśród nich także zdjęcia z biegu najmłodszych komandosów :).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Jesteście wielcy!

A jeśli spodobały Wam się nasze zdjęcia zostawcie 👍 na naszym profilu :).
#maratonkomandosa #brawowy
 ·  Translate
Maraton Komandosa Lubliniec, 26.11.2016 http://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/103927
1
Add a comment...
 
Rozpoznawanie kształtów, kolorów, potem cyferek i literek to zabawy edukacyjne dziecka małego, na etapie przedszkolnym. Na dziecko rozpoczynające naukę w szkole czekają już znaczenie większe wyzwania, jak matematyka, przyroda i oczywiście historia. A ta, uważana za dziedzinę trudną, w rzeczywistości może okazać się niezwykle fascynująca, zwłaszcza dla dziecka, które może poznawać ją poprzez zabawę.

Więcej na: http://www.kiwiportal.pl/-/zabawki-z-historia-w-tle-czyli-edukacja-z-klockami-juz-od-najmlodszych-lat
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Wielu znających język angielski rozumie to, co się do nich mówi, potrafi czytać i pisać, z kolei wtedy, gdy trzeba rozpocząć konwersację, ma z tym spore problemy. Jak z sobie z nimi poradzić?

http://www.kiwiportal.pl/-/jak-przelamac-bariere-jezykowa-i-zaczac-rozmawiac-po-angielsku-bez-przeszkod-
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Przełom grudnia i stycznia to czas wielu noworocznych postanowień. Co roku snujemy plany na rewolucję, która ma nastąpić w naszym życiu wraz ze zmianą daty w kalendarzu. W praktyce często kończy się tylko na postanowieniach. W najbliższym roku warto to zmienić. Podpowiadamy, co zacząć robić w roku 2017, by być naprawdę szczęśliwym.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Żyjecie jeszcze atmosferą świąt? My tak :). Szczególnie wtedy, kiedy oglądamy zdjęcia ze Świątecznego Koncertu SGH...
 ·  Translate
X Świąteczny Koncert SGH Warszawa, 20.12.2016 http://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/174454/warszawa-x-swiateczny-koncert-sgh
1
Add a comment...
 
Wiemy doskonale, że znajomość języków jest bardzo ważna w obecnym czasie. Obecne minimum, to znajomość jednego języka obcego. Chodzi tu głównie o język angielski. Znajomość języka to podstawa jeżeli zależy nam np. na rozwoju zawodowym. Pamiętajmy jednak o tym, że znajomość jednego języka obcego w niczym nas nie wyróżnia – warto być indywidualistą i poznać języki przyszłości inne niż angielski. Zaimponujemy pracodawcy znajomością przynajmniej dwóch języków.

http://www.kiwiportal.pl/-/najwazniejsze-jezyki-obce-w-2017-w-ktore-warto-zainwestowac
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Nawet jeśli nie należysz do entuzjastów jesieni, kolory krajobrazu za oknem oraz łagodne promienie jesiennego słońca mogą zachęcić Cię do odkrywania świata. Jesienne wycieczki to domena nie tylko rodziców z dziećmi, ale i osób, które są wrażliwe na piękno przyrody i otaczającego ich świata. Aby wyjazd był udany, musisz pamiętać o paru rzeczach, niezależnie od tego gdzie, po co i na jak długo się udajesz. Co warto przygotować na jesienną wycieczkę?

Więcej na: http://www.kiwiportal.pl/-/jesienne-wycieczki-co-warto-zabrac-ze-soba-
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Aby móc zacząć porozumiewać się bez problemu w języku angielskim, nie trzeba wcale poświęcać sporej ilości czasu na naukę. Najważniejsze to wybranie odpowiedniej metody nauki, która pozwoli na uzyskanie optymalnych efektów. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

http://www.kiwiportal.pl/-/szybka-nauka-angielskiego-jak-zaczac-mowic-po-angielsku-w-krotkim-czasie-
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jeśli brakuje chęci na przygotowywanie Świąt w domu, możesz pomyśleć o wybraniu się, np. do nadmorskiego kurortu. Święta nad morzem to propozycja dla miłośników spokojnego wypoczynku i mniejszego tłoku niż np. w górskich miejscowościach zimą.
 ·  Translate
1
Add a comment...