Profile cover photo
Profile photo
Ketos
About
Ketos's posts

Post has attachment
Public
Dočkali sme sa! Na Slovensko aj do Čiech nám už dorazili dlho očakávané Dynaudio Contour 20 vo farebnej verzii walnut (orech) a navyše zabalené v krásnom obale. Onedlho si ich môžete vypočuť aj u nás počas "Posluchových dní".

Čo na nich poviete? Napíšte nám do komentára :-) http://ow.ly/i/mD9S7
Photo

Post has attachment
Public
Na výstave v Hong Kongu predstavil Hifiman Electronics svoje nové modely HE1000 V2 a Edition X V2, ktoré sú vylepšenou verziu slávnych slúchadiel HE1000. Aké vylepšenia nám priniesol tentoraz?

Viac informácií nájdete na: http://ow.ly/akCX30348yW

Post has attachment
Public
Navštívili ste už predajňu nášho dealera AVITSmart v Prahe? Krásna predajňa, v ktorej nájdete len kvalitné značky. Sonos a Bluesound nesmú, samozrejme, chýbať! :-)
Photo

Post has attachment
Public
Jeden z najznámejších svetových skladateľov Philip Glass nezabudol a splnil svoj sľub, ktorý dal slovenským hudobníkom Cluster ensemble. Vo vlastnom vydavateľstve im vydal kolekciu troch CD! Takýto sľub sa rozhodne cení, čo poviete?

Viac informácií nájdete na http://ow.ly/T3wE302SjF8

Post has attachment
Public
Tešiť sa môžete na ešte lepší zvuk, čistejšie detaily a vyšší výkon. Čo je ale najdôležitejšie, cena ostáva nezmenená! Nová verzia slúchadiel značky Hifiman Electronics bude čoskoro dostupná aj v našej predajni.

Viac informácií o produkte nájdete na: http://ow.ly/7Fy2302PQfP
Photo

Post has attachment
Reprosústavy Dynaudio Contour S 1.4 LE získali 5 z 5 hviezdičiek a nálepku odporúčaného produktu od magazínu Hi-Fi Choice.
Photo

Post has attachment
Od 5. júla je spoločnosť NAD hrdým partnerom MQA. NAD oznámil kompatibilitu formátu MQA (Master Quality Authenticated) na vybraných NAD komponentoch s novou verziou 2.2.5 BluOS firmvéru.
Photo

Post has attachment
Štýlové okuliare so zabudovanými reproduktormi, ktoré vám prehrajú hudbu priamo do vašej lebky? Alebo niečo pre milovníkov rannej alebo večernej sprchy? Je streda, a to znamená ďalšiu várku zaujiímavých reprákov a slúchadiel. #zaujimaverepraky #zaujimavesluchadla

Článok nájdete na: http://ow.ly/VOCs301L6OZ
Photo

Post has attachment
Sonos je opäť chytrejší! Aktualizácia na verziu 6.3 prináša mnoho vylepšených funkcií.

Viac info na: http://ow.ly/EOZr301DWz8
Photo

Post has attachment
Firma Ketos sa stala jedným zo sponzorov tenisového turnaja, ktorý sa konal pod záštitou spoločnosti NAY Elektrodom.

Chcete vedieť viac? Viac informácií a fotiek nájdete na: http://ow.ly/uKBq301yT6h
Wait while more posts are being loaded