Profile

Cover photo
11 followers|10,332 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Kerko Shtepi

Shared publicly  - 
 
Seller Comments: Shitet magazine ne Elbasan, prane autostrades Elbasan-metalurgik. Siperfaqja e magazines eshte 550 M², Lartesia 4 M. Siperfaqja e truallit jashte magazines 2450 M² (ne total 3000 M²). Gjithashtu ndodhen dhe zyrat me siperfaqe 45 M², 1 vend roje, 2 banja, 2 depozita uji nga 5 mije litra. Magazina eshte e rrethuar me mur blloqesh. Te interesuarit mund te kontaktojne ne Nr. Tel. 0696614980.
 ·  Translate
Shtepi dhe apartemente me qera, per shitje ose blerje ne Shqiperi, patundshmeri, mobiliare, realestate Albania, Kerko shtepi ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Vermosh etj.
2
Add a comment...

Kerko Shtepi

Shared publicly  - 
 
Përshkrimi: Apartament i ri për shitje ne Uje i Ftohte, Vlore, me sipërfaqe 97m2 (dy ballkone; kati i dyte nga ana e detit dhe i pari nga mali)me hipotekë. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te cilësisë së lartë (ndërtuar ne 2013-tën), i përbërë nga 5 vila me 3 ½ kate banimi. Kompleksi ofron ambjent parkimi, nje infrastrukture moderne (hyrje kryesore e telekomanduar) dhe nje pamje magjepse nga deti. Kontakto ne numrin : 069 39 89 525
 ·  Translate
Shtepi dhe apartemente me qera, per shitje ose blerje ne Shqiperi, patundshmeri, mobiliare, realestate Albania, Kerko shtepi ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Vermosh etj.
1
Add a comment...

Kerko Shtepi

Shared publicly  - 
 
Përshkrimi: shiten apartamente te reja ne vlore lagja skele 150 metra afer detit. siperfaqja 70-90 metra katror (1+1 dhe 2+1).cmime nga 400 euro metri katror!! pranohen edhe shkembime me automjet te vitit 2005 e lart qe te mos tejkaloje vleren 15000 euro. tel kontakti 0694035939 dhe 0696231741
 ·  Translate
1
Add a comment...

Kerko Shtepi

Shared publicly  - 
 
Mali i Robit, Kavaj, Albania
 ·  Translate
2
Add a comment...

Kerko Shtepi

Shared publicly  - 
 
Ruga Pjeter Budi, Tirane, Albania Çmimi: € 1,000,000
 ·  Translate
3
Add a comment...
In their circles
9 people
Have them in circles
11 people
Albert Celibashi's profile photo
Andi Bega's profile photo
Imelda Celibashi's profile photo
Muzike Shqip's profile photo
Pica Donald's profile photo
Agjensia albinfo's profile photo
Behare Letaj Gzim Maroshi's profile photo
Pizza Donald Elbasan's profile photo
agim paja's profile photo

Kerko Shtepi

Shared publicly  - 
 
Seller Comments: Hyrje per shitje ne Shengjin.Pallati ndodhet 100 metra nga bregu i detit. Hyrja eshte ne katin e 7.Ka 2 ballkone nga ana e detit. Dhome guzhine sall nje banjo , dhe der sigurimi. Pallati eshte i vitit 2009 me ashensor dhe me hipoteke te rregullt.Siperfaqja eshte 77 metra katrore ( 500 euro/m^2 ) per me shume telefono : 00355683670569
 ·  Translate
1
Add a comment...

Kerko Shtepi

Shared publicly  - 
 
Përshkrimi: Adress:Tek dogana / Laprake . Jepet me qera ose shitur . Me dokumentacion te rregullt . Nr kontakti 0696639999
 ·  Translate
Shtepi dhe apartemente me qera, per shitje ose blerje ne Shqiperi, patundshmeri, mobiliare, realestate Albania, Kerko shtepi ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Vermosh etj.
1
Add a comment...

Kerko Shtepi

Shared publicly  - 
 
Shtepi dhe apartemente me qera, per shitje ose blerje ne Shqiperi, patundshmeri, mobiliare, realestate Albania, Kerko shtepi ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Vermosh etj.
1
Add a comment...

Kerko Shtepi

Shared publicly  - 
 
Rruga Muhamet Deliu, Tirane, Albania Çmimi: € 47,000
 ·  Translate
2
Add a comment...

Kerko Shtepi

Shared publicly  - 
 
Lagja nr 1, Rruga Taulantia, Durres, Albania Çmimi: € 180,000
 ·  Translate
2
Add a comment...
People
In their circles
9 people
Have them in circles
11 people
Albert Celibashi's profile photo
Andi Bega's profile photo
Imelda Celibashi's profile photo
Muzike Shqip's profile photo
Pica Donald's profile photo
Agjensia albinfo's profile photo
Behare Letaj Gzim Maroshi's profile photo
Pizza Donald Elbasan's profile photo
agim paja's profile photo
Story
Introduction
Rret Nesh:
  • www.kerkoshtepi.com eshte nje faqe interneti qe ju mundeson shitije, blerje, qera per pasuri te paluajtshme.
  • Ne kemi ven ne dispozicionin tuaj nje software nga me te miret per t'ju krijuar mundesin te shisni, blini ose kerkoni pasuri te paluajtshme.
  • Nese ju dispononi nje pasuri, mund ta listoni ate FALAS ne kete faqe interneti.
  • Ju kujtojme qe ne nuk marim perqindje nga shitjet e pasurive te patundshme qe listoen ne faqen tone.
Keni nje agjensi Imobiliare?
  • Faqja jone ju krijon mundesine juve qe jeni Agjent Imobiliar te listoni nje numer te konsiderushem pasurish te patundshme.
  • Ju mund te regjistroheni si "Agjent Imobiliar" dhe me nje pagese simbolike vjetore te listoni pasurit qe dispononi ne faqen tone.
  • Ju mund te vendosni logon e agjensise faqen tuaj te internetit www nese keni si dhe nje numer fotografish dhe VIDEO te pasurise.
  • Pervec perfitimit qe do keni nga listimi i pasurive, ju do te merni dhe vizita falas nepermjet lidhjes (linkut te faqes suaj) qe do keni ne faqen tone.
  • Mos hezitoni te na kontaktoni per pyetje nepermjet formes se kontaktit. Ju mirepresim!
  Me Respekt, Administratori