Profile cover photo
Profile photo
Keops Ajans
10 followers -
2010 Yılında faaliyete geçen kuruluşumuz, Web Çözümleri üzerine uzmanlışmış kadrosuyla hizmet vermektedir.
2010 Yılında faaliyete geçen kuruluşumuz, Web Çözümleri üzerine uzmanlışmış kadrosuyla hizmet vermektedir.

10 followers
About
Posts

Post has attachment
Web Site Yönetimi

Bir çok işletme büyük maliyetler ile oluşturmuş oldukları web sitelerini gerek yeteri kadar zamanlarının olmaması gerek ise bunun için bir personel istihdam edemedikleri için atıl olarak kullanmaktadırlar. Sürekli gelişen pazarda en önemli reklam pazarlama araçlarından birisi haline gelen internet ortamında etkili olabilmek için web sitelerinin sürekli olarak güncellenmesi, gerekli tanıtımlarının yapılması ve en önemlisi sosyal medyada yer alması gerekmektedir. Ancak bu şekilde hedef müşterisine daha kolay ulaşabilir ve işlem hacmini dolayısıyla karlılığını arttırabilir. Bu sebeple yaratmış olduğumuz bu hizmet ile web sitenizi sürekli aktif tutmakta ve bu pazarda ön sıralara çıkmanızı sağlamaktayız.

Detaylı bilgi için : http://www.keopsajans.com/web-site-yonetimi/
Add a comment...

Post has attachment
Google 1. Sıra

Tüm web sitesi yaptıranların hangi bütçe ile olursa olsun hayal ettikleri yer tabiki google 1. sıra olmaktadır. Öncelikle neden başka bir arama motoru değil de google bunu ele almak gerekiyor. Google arama motoru dünyasında belki bir ilk değildi ama daha önce çıkan arama motorlarını iyi analiz ederek tümünün eksikliklerini tamamlayan basit, hızlı ve mantıklı bir çözüm ile arama motoru sektörünü yıkıp geçti. 

http://www.keopsajans.com/google-1-sira/
Add a comment...

Post has attachment
Backlink Nasıl Alınmalıdır ?

Backlink , web sitenizin arama motorlarında fark edilebilir olması için başka bir siteden web sitenize aldığınız linke denir. Bir anlamda google gözünden bakılırsa şayet referans linkide denilebilir. Yalnız bilip bilmeyen bu sektöre girip bir şeyler uydurduğu için backlink konusuda bu uydurmalardan en çok nasibini almış kavramlardan birisidir. Bunu size yine gayet anlaşılabilir bir şekilde anlatmaya çalışacağım.

http://www.keopsajans.com/backlink-nasil-alinmalidir/
Add a comment...

Post has attachment
Domain (Alan Adı) Nedir ? Neden Önemlidir ?

Domain yada Türkçedeki karşılığı ile Alan Adı bir web sitesi için en önemli etkenlerden birisidir. www.domain adı.domain uzantısı olarak web sitesinin kimliği rolündedir. Domain nedir ? diye bir çok kişi merak ederken bizde domain ile ilgili her yönüyle bilgi vermek istedik. 

http://www.keopsajans.com/domain-alan-adi-nedir-neden-onemlidir/
Add a comment...

Post has attachment
Hosting Nedir?

Hosting’in Türkçe karşılığı barındırmadır. Hosting nedir diye sorulduğunda web sayfalarının internette yayınlanması için gerekli alanların kiralanması olarak cevaplandırılmaktadır.

http://www.keopsajans.com/hosting-nedir/
Add a comment...

Post has attachment
Ankara Web

Günümüzde şirketlerin web sitesi kurmazı zorunludur. Ayrıca bu sitelerin yönetiminin ve güncellenmesinin de profesyonel bir şekilde yapılması gereklidir. 

http://www.keopsajans.com/ankara-web/
Add a comment...

Post has attachment
İzmir Web

Web tasarımı, web sayfasının önce planlanması, sonrasında da kurulması sürecidir. Bu süreç içinde kod yapısı ve grafik tasarımlar, web uzmanlarınca yapılmaktadır. İzmir web tasarım hizmetleri de web uzmanları tarafından gerçekleştirilmelidir. 

http://www.keopsajans.com/izmir-web/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Web Ajansı

Web tasarım ajansı olarak amacımız sizlere ajans kalitesinde sunum sağlayabileceğiniz web tasarımları oluşturmaktır.

http://www.keopsajans.com/web-ajansi/
Add a comment...

Post has attachment
İyi Bir Web Tasarım Neden Önemlidir ?

Bir web sitesi kişinin veya kurumun yaptığı işe olan saygısını gösterir. Nasıl ki bir iş görüşmesine giderken kılık kıyafetinize önem gösteriyorsanız, aynı şekilde web sitenizi ziyaret eden kişilerde karşılarında düzgün bir web tasarım görmek isterler.

http://www.keopsajans.com/iyi-bir-web-tasarim-neden-onemlidir/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded