Profile cover photo
Profile photo
Katarzyna Choma
23 followers
23 followers
About
Posts

Post has attachment
Zapraszam na nowy wpis, a w nim dużo zdjęć i krótki test filtrów do Photoshopa ;)
http://mitomamka.pl/fotografie-z-dna-szuflady-2/
Add a comment...

Post has attachment
Niedawno wzięłam udział w fotograficznym wyzwaniu, organizowanym przez Natalię z bloga Jest Rudo :) Dzisiaj zapraszam Was na swoje podsumowanie tego wyzwania ;)
http://mitomamka.pl/foto-wyzwanie-jest-rudo-czyli-jesienne-wyzwanie-fotograficzne/
Add a comment...

Post has attachment
"Często czytam w różnych artykułach czego nie powinno się robić będąc rodzicem, jakie zachowania są wręcz zabronione przy dzieciach, ponieważ źle one wpływają na ich rozwój. Wszystkie te artykuły są do siebie dosyć podobne i mówią mniej więcej o tym samym. I chociaż większość komentujących deklaruje, że nie robi tego czy owego, to szczerze wątpię w szczerość niektórych wypowiedzi, z których wynika, że żadna mama nie popełnia żadnych błędów wychowawczych. Nikt nie pozwala oglądać dzieciom telewizji, nikt nie daje swoim pociechom słodyczy i każdy zawsze wypoczęty, zawsze ma czas dla swojego dziecka. Ogólnie każdy jest taki „och i ach”."
Zapraszam na nowy wpis!
http://mitomamka.pl/bledy-ktore-popelniam-jako-mama/
Add a comment...

Post has attachment
"Która z nas, z utęsknieniem nie czeka na ten moment, kiedy to dzieci pójdą spać, a my będziemy mogły albo nadrobić zaległości z całego dnia, albo oddać się zasłużonemu wypoczynkowi? Która z nas już o 15.00 nie marzy o wieczornej ciszy i spokoju? Która z nas często modli się o to, aby dziecko zasnęło dzisiaj samo?
Do niedawna na wszystkie te pytania odpowiedziałabym „JA!”.
Zapraszam na na nowy wpis :)
http://mitomamka.pl/dlaczego-zasypiam-ze-swoim-dzieckiem/
Add a comment...

Post has attachment
Do kawki poleca się NOWY WPIS!!!
Gwarantuję Wam, że będzie na czym oko zawiesić ;)
http://mitomamka.pl/18-wyjatkowych-kont-na-instagramie/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
"Pouczali mnie starsi ode mnie, pouczali mnie młodsi ode mnie, ale co ciekawe, zawsze pouczają mnie kobiety. I jeśli tylko na samym pouczaniu się kończy, a to pouczanie wnosi coś nowego do mojego życia, to jest ok. Ale jeśli te "dobre rady" ranią moje dziecko, to już nie jestem taka wyrozumiała. Mam dla Was 5 różnych historii, które łączy jedna rzecz: wpieprzanie się w nie swoje sprawy i to w taki sposób, który sprawia przykrość dziecku."
http://mitomamka.pl/jesli-jeszcze-raz-skrzywdzisz-slowem-moje-dziecko/
Add a comment...

Post has attachment
Długo zastanawiałam się czy poruszyć ten temat, bo przecież wszystko zostało już powiedziane. Jednak im więcej czytałam opinii (bardzo skrajnych), doszłam do wniosku, że jeśli dziecku dzieje się krzywda, to trzeba o tym mówić cały czas. Bez względu na to ile razy wcześniej zostało powiedziane.
Cały czas zastanawiam się dlaczego rodzice podnoszą rękę na swoje dzieci i chyba udało mi się znaleźć kilka wytłumaczeń. Bo przecież każde wytłumaczenie jest dobre, prawda?
http://mitomamka.pl/klaps-wypelniony-miloscia-czyli-powody-dla-ktorych-bijesz-swoje-dziecko/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded