Profile cover photo
Profile photo
Kasia Pszonicka
229 followers
229 followers
About
Posts

Post has attachment
[Nowy post!] Czy blog może istnieć bez fanpage na Facebooku? Czy prowadzenie go jest konieczne? Wiele osób stanowczo odpowiedziałoby, że tak lub nie. Ja odpowiadam, że „to zależy co rozumiesz przez blog”. Bo jeśli blog jest dla Ciebie stroną internetową, na którą co jakiś czas wrzucasz artykuły i po prostu czekasz aż ktoś na nie trafi (zwykle z Google) i właściwie nie interesuje Cię do ilu osób dotrzesz to faktycznie – to bez fanpage możesz się obejść.

Jeśli jednak chcesz:
* docierać do jak największego grona osób i
* budować społeczność wokół swojego bloga to…

…fanpage na Facebooku będzie Ci do tego niezbędny!

Czytaj dalej: http://kasiapszonicka.pl/2018/08/jak-madrze-wykorzystac-fanpage-w-blogowaniu-wspolpraca-bloga-i-facebooka/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wymyślanie nazw dla nowych projektów zawsze było dla mnie jednym z najmniej przyjemnych zadań w toku pracy nad nimi. Nie uważam się za osobę mało kreatywną – wręcz przeciwnie! A jednak w szukaniu chwytliwej nazwy jest dla mnie coś trudnego, coś co sprawia, że rzadko praca nad tym idzie inaczej niż „jak po grudzie”.
Powodów jest pewnie kilka. (...)

Nazwę trzeba czuć! to musi być TO :) Dlatego przy moim kolejnym projekcie postanowiłam sobie trochę ułatwić sprawę i pierwszy raz skorzystać z generatorów nazw biznesów! Znajdziecie ich w sieci dziesiątki, ja przygotowałam dla Was jednak zestawienie kilku, które dały mi dość wartościowe wyniki, z których naprawdę mogłam wybierać!
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
[Nowy post!] Z polecanymi przeze mnie książkami biznesowymi, których większość możecie kupić jeszcze dziś (20 maja) za ułamek ceny 😀

📢 Są takie książki biznesowe, których nie wypada nie znać. Są takie, które trzeba przeczytać i zastosować. Są takie, które wzniosą Twoje działania na wyższy poziom. Ale są też takie, które zmarnują Twój czas i nie dadzą wartości jakiej oczekuje się po cenie i wielu godzinach lektury.

W tym poście znajdziesz wszystkie, oprócz tych ostatnich!

🚩 Jeszcze dziś (20 maja) na stronie wydawnictwa Onepress możecie kupić eBooki 50-60% taniej 😮 A książki papierowe ze zniżką 25%!

Cały posty 👉 http://kasiapszonicka.pl/2018/05/ksiazki-biznesowe-ktore-warto-przeczytac/
Add a comment...

Post has attachment
Ja wiem, że każdy Twój pomysł jest świetny. Przecież jeśli awansował do kategorii „chcę to zrobić” nie zrobił tego bez powodu! Wierzysz w niego, chcesz by był elementem Twojego życia, wiążesz z nim przyszłość i nadzieje.

Aaaale... Obiektywnie przetestować też go trzeba! Jak? Więcej info w nowym poście! :)
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded