Profile cover photo
Profile photo
Karol z Rzeczycy
64 followers -
Istota Naturalna Wolna Suwerenna Żyjąca na Ziemi.:)
Istota Naturalna Wolna Suwerenna Żyjąca na Ziemi.:)

64 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Prawa Seksualnych Relacji
To kobieta wybiera, z kim ma mieć seksualne stosunki, komu rodzić i za kogo wychodzić za mąż.
Mężczyzna nie ma prawa odmówić kobiecie, jeżeli ona go wybrała (w pierwszych dwóch przypadkach).
Kobieta ma prawo odmówić mężczyźnie bez uzasadnienia przyczyny.
Za odmowę mężczyzna nie może mścić się na kobiecie.
Młoda kobieta, która odmawiała mężczyznom seksu bez istotnych przyczyn, spędzi starość w samotności.
Państwo, w którym młode kobiety odmawiają mężczyznom seksu istotnej przyczyny, wynaturza się by zginąć.
Im wcześniej następuje pierwszy akt płciowy mężczyzny tym bardziej pomyślne będzie jego życie i tym rozkwitnie państwo.
Jeżeli kobieta wybrała mężczyznę to nie ma prawa odmawiać mu stosunku.
Jeśli kobieta wybrała mężczyznę, nie może go poniżać i wymagać tego, czego nie jest on w stanie wykonać.
Mężczyźno: bądź tylko z tymi kobietami, które same będą za to wdzięczne (Antisfen).
Jeśli kobieta flirtuje to powinna doprowadzić sprawę do seksu.
Jeżeli nie chcesz uprawiać seks to nie flirtuj.
Seksualne ubrania to wiadomość dla płci przeciwnej: „Ja chcę!” (jestem chętny/chętna).
Nie chcesz prowokować – nie ubieraj się seksualnie.
W nagości - prawda, w ubraniu - kłamstwo.
Impotenta z mężczyzny robią kobiety.
Celem kobiety jest doprowadzenie mężczyzny do wytrysku.
Celem mężczyzny jest maksymalnie opóźnić wytrysk.
Ani jedna kropla spermy nie powinna przepaść nadaremnie.
Nikt nie ma prawa mówić kobiecie ilu mężczyzn powinno być w jej życiu.
Nikt nie ma prawa mówić mężczyźnie ile kobiet ma być w jego życiu.
Nikt nie na prawa mówić komukolwiek, kiedy wolno rozpoczynać pożycie seksualne, a kiedy trzeba je zakończyć.
Dzieci i nastolatki mają pełne i nieodzowne prawo do życia seksualnego.
Wyciągając wnioseki z tych Praw możemy przekonać się, że we wszystkich społeczeństwach chrześcijańskich są łamane WSZYSTKIE prawa stosunków seksualnych; szczególnie ostatnie.

WSZYSTKIE PRZEDSTAWIONE POWYŻEJ PRAWA, PRZYKAZANIA I MYŚLI SŁUŻĄ TYLKO DO NAUKI, DYSKUSJI I PRZEMYŚLEŃ. ZAWIERAJĄ ZARÓWNO PRAWDZIWE PRAWA NATURY JAK I FAŁSZYWE PRZYKAZANIA NARZUCONE PRZEZ RÓŻNE RELIGIE, SYSTEMY, LUDZI U WŁADZY, LUDZKIE EGO, PATRIARCHAT itp. SŁUŻĄ JEDYNIE DO ODNALEZIENIA W NICH PRAWDY!
Add a comment...

ze strony fb Sejm Walny udostępnił:
Kilka faktów na temat TVN, o których każdy Polak, niezależnie od poglądów, powinien wiedzieć. Wiedza nie boli, nie trzeba się jej bać. Zaboleć mogą tylko konsekwencje NIEWIEDZY, i to ona powinna budzić strach.

1. TVN założyło dwóch biznesmenów - Mariusz Walter i Jan Wejchert. Ich przeszłość owiana jest mroczną tajemnicą, jest to absolutny temat tabu, którego nikt w mainstreamowych mediach nawet palcem nie dotyka. Propagandziści pokroju Lisa, Czuchnowskiego czy Olejnik poświęcają więcej uwagi kotu Kaczyńskiego, niż faktowi, że - jak wynika z informacji m.in. na Salon24, częściowo potwierdzonych w Wirtualnej Polsce i paru innych mediach - Jan Wejchert, współzałożyciel TVN, widnieje w aktach SB jako Tajny Współpracownik, zarejestrowany 06.11.1975, a wyrejestrowany 24.01.1990. Co więcej, już w 1972 roku Wydział II (czyli kontrwywiad SB) prosił o wydanie mu paszportu - ,,ze względów operacyjnych". Wejchert zmarł w 2009 roku (na jego pogrzebie przemawiał ksiądz - a jakże! - Boniecki), w pewnym momencie znalazł się na liście Forbesa wśród 1000 najbogatszych ludzi NA ŚWIECIE (!), a jego majątek szacowano na 3.6 MILIARDÓW złotych.

2. Wejcherta swoimi zeznaniami obciążył też Grzegorz Żemek, tajny współpracownik WSI, skazany w aferze FOZZ, który w trakcie śledztwa wyjawił przed sądem: ,,Zapytałem służb wojskowych czy mogę podjąć kontakt z Wejhertem. Otrzymałem wówczas informację, że on już współpracuje ze służbami wojskowymi, więc będzie to proste."

3. Skoro już jesteśmy przy Żemku i aferze FOZZ - zastępcą dyrektora, czyli Żemka, była Janina Chim, również skazana. Jej bliską współpracownicą - Renata Pochanke. Dobrze kojarzycie to nazwisko - to matka Justyny Pochanke, gwiazdy TVN-owskiej propagandówki.

4. Mariusz Walter (w PZPR od 1967 do 1983) był zarejestrowany w aktach SB dwukrotnie, tzn z dokumentacji wynika, że współpracę podjął w 1983 (w stanie wojennym), wyrejestrowano go w 1989, ale tylko po to, żeby... zarejestrować go ponownie, w innym, ważniejszym wydziale. System się wali, Szczepkowska obwieszcza w telewizji ,,upadek komuny", a Walter... jest rejestrowany jako TW.

5. W kontekście Waltera warto przypomnieć, że rekomendował go komuniście Kiszczakowi komunista Urban, jego list w tej sprawie zachował się i jest dostępny dla każdego.

6. Obaj panowie, założyciele TVN, zrezygnowali z członkostwa (a Wejchert również z funkcji przewodniczącego) w radzie nadzorczej TVN tego samego dnia - 27 lutego 2007. ,,I co z tego", zapyta leming. A no nic. Może poza tym, że dokładnie DZIEŃ PÓŹNIEJ, 28 lutego 2007, wchodziła pisowska ustawa, na mocy której obaj biznesmeni musieliby poddać się lustracji i rozliczyć ze swoją przeszłością w PRL! Cytuję: ,,Oświadczenia lustracyjne o współpracy w czasie PRL-u z SB bądź jej wojskowym odpowiednikiem muszą złożyć członkowie zarządów i rad nadzorczych osoby prawnej, która posiada koncesję na nadawanie programów radiowych bądź telewizyjnych". Później stołki w radzie nadzorczej TVN zajmowała między innymi żona Wejcherta, Aldona, i syn Waltera, Piotr. Im już lustracja nie była groźna - w czasach komuny byli dziećmi.

7. Markus Tellenbach, prezes TVN w latach 2009-2016, był wcześniej szefem rady nadzorczej niemieckiej platformy medialnej Sky Deutschland.

8. Sprawdźcie sobie kim byli Wincenty i Tadeusz Kraśko, Adam i Stefan Meller, Maciej Zimiński, Mordechaj Mozes (Mieczysław Morozowski), Waldemar i Aleksandra Kedaj, Tadeusz Olejnik, Brunon Miecugow, Mieczysław Broniatowski, Bolesław Sianecki - i w jakiej telewizji pracowały/pracują ich dzieci.

9. Partnerem w interesach Waltera i Wejcherta i późniejszym członkiem rady nadzorczej TVN był Mirosław Wyrzykowski, były wykładowca na WSO w Legionowie, gdzie szkolił młodych esbeków. Jednym z absolwentów tej uczelni był Leszek Pękala, jeden z morderców księdza Popiełuszki.

10. Częstym gościem programów TVN, zazwyczaj w roli eksperta, bywały i są takie postaci jak: Jerzy Urban (pierwsza tuba propagandowa komunistów), TW ,,Bolek", Dukaczewski (syn dwojga UBeków, od 1970 w PZPR, szef WSI, długo można wymieniać), Czempiński (kariera w PZPR i SB, później - jak sam wyznał - był jednym z inicjatorów założenia Platformy Obywatelskiej, oj tam, oj tam). Jego ojciec, UBek, w liście do przełożonych chwalił się swoimi dokonaniami w walce przeciwko polskiemu podziemiu niepodległościowemu. Przykładów gości w programach TVN, mających komunistyczny rodowód, można wymieniać znacznie więcej.

11. W założeniu TVN, w 1997 brała udział spółka CME (Central European Media Enterprises), do której należało 33% akcji TVN. Co z tego? Niby nic. Ale szefem CME był wtedy Ronald Lauder. Co z tego? Niby nic. Ale Lauder jest Żydem. Co z tego? Niby nic. Krytykował Morawieckiego, gdy rzeczowo zgasił żydowskiego dziennikarza w Monachium. Co z tego? Niby nic. A kim jest obecnie Lauder? Aaaa, nikim ważnym. Mądrzejsze jest nie wspominać o tem.

No dobra, powiem. Ronald Lauder (na zdjęciu) jest - od 11 lat - PRZEWODNICZĄCYM ŚWIATOWEGO KONGRESU ŻYDÓW.

Takie tam.

,,Ciekawostki". (y)

Via Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem
Add a comment...

przyczyna REUMATOIDALNEGO ZAPALENIA STAWÓW to: kanałowo leczone zęby, o przepraszam: kanałowo zarażone zęby.
Add a comment...

Karol z Rzeczycy poleca olej kokosowy zimnotłoczony z firmy Brat.pl
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

… Jaka jest wasza Świadomość, takie jest wasze „ja”. Jakie jest wasze „ja”, taki też jest wasz świat.
Jeśli jest ono czyste i sprecyzowane – wasz świat również jest klarowny i określony – a wówczas wasze słowa nigdy labiryntem nie będą, ani wasze uczynki nie będą kiedykolwiek bólu gniazdem.
Lecz jeśli wasze „ja” jest mgliste i niepewne, wasz świat również jest zamglony i niepewny – wasze słowa zatem są jedynie gmatwaniną, a wasze uczynki stają się wylęgarnią bólu…

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded