Profile cover photo
Profile photo
Folwark Karczemka Wellness & Restaurant
5 followers
5 followers
About
Folwark Karczemka Wellness & Restaurant's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
"Są takie miejsca gdzie odwiedziny czy nawet krótki spacer pozostają na długo w pamięci. Za sprawą obecnych właścicieli i ich żmudnej pracy rozpoczętej w zrujnowanym obiekcie i zaniedbanym otoczeniu dzisiaj Folwark Karczemka zaprasza na istną ucztę dla oczu i wypoczynek dla reszty zmęczonego ciała."

Autorzy bloga Wycieczki po Polsce - Trips over Poland odwiedzili ostatnio Folwark Karczemka. Dziękujemy za świetny artykuł i piękne zdjęcia.
http://blog.tripsoverpoland.pl/2015/09/20/niezwykla-karczemka-uratowane-miejsce-zacheca-kolorem-i-krajobrazem-do-odwiedzin/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Folwark Karczemka na blogu Wycieczki po Polsce.
5 Photos - View album

Post has attachment
Koniec lata to często początek osłabienia odporności. Jednym z najbardziej naturalnych sposobów na utrzymanie zdrowego organizmu jest regularne spożywanie miodu. Zapraszamy do Folwarku Karczemka po świeże, pyszne i ekologiczne polskie miody.
Photo

Post has attachment
Ostatnie chwile lata warto spędzić kreatywnie, dlatego zachęcamy państwa do żeglarskiej wycieczki szklakiem Kanału Elbląskiego. Niedawno odwiedziliśmy Pochylnię Oleśnica. Jest to Trzecia z pięciu pochylni na trasie kanału. Posiada największą ze wszystkich pochylni różnicę poziomów wody. Wyróżnia ją przejście przez torowisko drogi lokalnej. Karczemka poleca na weekendowy wypad.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Pochylnia Oleśnica
15 Photos - View album

Post has attachment
Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Daje energię do działań, pracy, nauki. W Folwarku Karczemka dbamy, aby każdy z naszych gości mógł zaspokoić swój apetyt. Oprócz obfitego śniadania w formie szwedzkiego stołu, oferujemy szeroki wybór dań na ciepło, między innymi jajka po wiedeńsku, jajka sadzone, różne wersje omletów i jajecznicy. Obiecujemy, że śniadanie w naszej restauracji daje siłę i motywację do pracy oraz nastraja optymistycznie. Zapraszamy.

Post has attachment
Wyobraź sobie miejsce tajemniczo położone nad kanałem Elbląskim wśród warmińsko – mazurskich jezior i lasów w pasie zabytkowych miast, majątków oraz dworów dawnego Oberlandu. Miejsce, w którym każdy przyjezdny czuje się jak w ciepłym, rodzinnym domu. Miejsce, którego czar i urok pozytywnie wpływa na każdego. Taki jest Folwark Karczemka w Małdytach.

Post has attachment
Brak pomysłu na obiad czy kolację? Zapraszamy na pyszne sałatki!

Post has attachment
Dzień dobry w tą piękną środę! Właśnie stworzyliśmy nasz kanał na YouTube i serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego pierwszego małego dzieła oraz obserwowania nas.
Nasz pierwszy filmik przedstawia jedno z naszych ulubionych miejsc, które zawsze polecamy naszym gościom, czyli Pochylnie Buczyniec.
‪#‎podróżujzkarczemka‬ ‪#‎warmia‬ ‪#‎pochylniabuczyniec‬

Post has attachment
Antique Store to miejsce stworzone dla ludzi z pasją do pięknych staroci. Specjalnie wyselekcjonowane antyki nadadzą Państwa wnętrzu niesamowitego klimatu.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Antique Store
15 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded