Profile cover photo
Profile photo
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
434 followers -
Національний (самоврядний) дослідницький державний університет
Національний (самоврядний) дослідницький державний університет

434 followers
About
Posts

Post has attachment
13 березня 2018 року в Каразінському університеті на кафедрі медіакомунікацій соціологічного факультету за підтримки Програми імені Фулбрайта в Україні відбувся майстер-клас американського сценариста кіно і телебачення, режисера, оператора, продюсера, професора Каліфорнійського університету (м. Лос-Анджелес, США) Бена Мозеса.

У межах заходу відбувся перегляд кінофільму “Good morning, Vietnam”. У процесі обговорення кінострічки Бен Мозес розповів присутнім про 3-річну службу в армії й досвід роботи на радіо у В’єтнамі: «Нам доводилось ховатись від війни, коли ми йшли на радіостанцію. У цей час головним завданням було сконцентрувати увагу на програмі. Воєнний процес не обійшов нас стороною, адже ми читали трагічну хроніку новин, знали, що відбувається насправді».
Add a comment...

Post has attachment
21 березня 2018 року Каразінський університет відвідала делегація Національного Бюро програми #ЄС «Креативна Європа»: керівник Національного Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні Юлія Федів та проектний менеджер Національного Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні Ганна Турло.
Add a comment...

Post has attachment
Кубок студентського профкому з волейболу: вітаємо переможців

У фінальному матчі серед чоловічих команд студенти економічного факультету перемогли команду медичного факультету з рахунком 2:0. Серед жіночих команд володарями кубку стали студентки факультету математики і інформатики, які у фіналі здобули перемогу в команди економічного факультету з рахунком 2:0.

#спорт #Каразінський #волейбол
Add a comment...

Post has attachment
На #конкурс приймаються індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідницької роботи, у яких відображаються результати міркувань чи досліджень автора з обраної теми.
Add a comment...

Post has attachment
В програмі фестивалю кінопокази, творчі вечори, #презентація книги Бориса Чичибабіна тощо.

Деталі за посиланням: https://goo.gl/re2KA9
Add a comment...

Post has attachment
У Харківському національному університеті внутрішніх справ проводиться підготовка студентів усіх форм #навчання та громадян України з вищою освітою віком до 40 років за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями «Соціальна психологія», «Психологія».
Add a comment...

Post has attachment
Відкриті лекції в Каразінській школі бізнесу

15 березня 2018 року в Каразінській школі бізнесу відбудуться лекції засновника юридичної фірми з ОАЕ Сайеда Муджтаба Хуссейна та арбітра Міжнародного комерційного арбітражного суду і Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України Ірини Венедіктової.
Add a comment...

Post has attachment
«Свято ліхтарів» у Каразінському університеті

2 березня 2018 року у Каразінському університеті за участю студентів, викладачів Інституту Конфуція та факультету іноземних мов університету відбулося «Свято ліхтарів», яке завершує святкування Китайського Нового року.

Присутні насолодилися вокальними, танцювальними й мистецькими номерами, які підготували викладачі та слухачі Інституту Конфуція, студенти факультету іноземних мов Каразінського університету, творчі колективи Харківської державної академії культури, зокрема художнім виступом китайського бойового мистецтва «конг фу» тайцзишань, танцем південної народності Дай «Бамбуковий гай», соло на флейті, грі на музичному духовому інструменті «хулуси» тощо.

#Інститут_Конфуція #Каразінський_університет
Add a comment...

Post has attachment
Баскетболісти університету — призери Студентської баскетбольної ліги Харківщини

Студенти Каразінського університету стали призерами обласного етапу Студентської баскетбольної ліги України 2017/2018 навчального року: юнаки посіли 2 місце, а дівчата — 3 місце.
#баскетбольна_ліга #Україна #вітаємо
Add a comment...

Post has attachment
Заходи в рамках проекту «Інформаційна підтримка молоді та мереж #ЄС в Україні»

У січні–жовтні 2018 року Представництво Європейського Союзу в Україні проводить низку заходів в рамках проекту «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні», націленого на сприяння поширенню інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України серед молоді 14–35 років.

#Європейський_Союз #проект #інформаційна_підтримка
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded