Profile cover photo
Profile photo
Karadeniz İskele
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment

Hareketli Cephe Platformu

2010 yılında hareketli cephe platformu imalatıyla girmiş olduğumuz sektörde güvenilir - sağlam - kalite ilkeleriyle ürettiğimiz platformlarda hızlı bir şekilde büyüyerek Avrupa standartlarında üretim gerçekleştirmeyi sağladık.

Makinalarımızda Dünya markası olan Sew Eurodrive marka motorlar kullanmakta olup montaj kolaylığı, düşük maliyetli bakım giderleri ve diğer iskelelere oranla daha az yer kaplaması tercih nedenini arttırmaktadır. Ayrıca işçi güvenliği doğrultusunda tüm güvenlik tedbirleri de alınmıştır.

http://www.karadeniziskele.com/hareketli-cephe-platformu/

İş Güvenlikli İskele:

İskelelerimizin üretim aşamasında insan hata payını ortadan kaldırmak için teknolojin vermiş olduğu her imkândan faydalanılmaktadır. 30 yıllık sektörel tecrübemizin vermiş olduğu deneyim ile iş ve işçi güvenliğini daima göz önünde bulundurarak üretim yapmaktayız.

Firmamız TS EN 12810- 12811 standartlarında üretim yaparak, tüm Avrupa ülkelerine satış yapmaktadır.

Ayrıca 2015 yılı itibari ile galvanizli iş güvenlikli iskele üretimi için yapmış olduğumuz yatırım ile sizlere daha iyi hizmet sunma çalışmalarımız devam etmektedir.

http://www.karadeniziskele.com/is-guvenlikli-iskele/

Kiralık İskele:

2010 yılında yürürlüğe giren iş güvenlik yasalarına uygun olarak ürettiğimiz iş güvenlikli iskelelerimizin Türkiye’nin her yerine kiralama ve satışını yapmaktayız. 1985 yılından bugüne kadar iskele sektöründe kazanmış olduğumuz deneyimlerimiz ile üretmekte olduğumuz iskelelerimiz ile sizlere güvenli ve konforlu çalışma koşulları tarafımızdan sağlanmaktadır.

Kiralık iskele yöntemi ile her türlü projelerinizde kurulum söküm ve nakliye işlemlerine gerek kalmadan ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız.

http://www.karadeniziskele.com/kiralik-iskele/
Wait while more posts are being loaded