Profile cover photo
Profile photo
Kantinim
4 followers -
kantinim, kantin otomasyon, parasız satış sistemi, kantinde ciro arttırmak, kantin yönetim sistemi
kantinim, kantin otomasyon, parasız satış sistemi, kantinde ciro arttırmak, kantin yönetim sistemi

4 followers
About
Posts

Post has attachment
Kantinim Kantin Otomasyon Sistemi ile Cironuzu arttırmak Çok Kolay

Ayrıntılı Bilgi İçin Bizimle İrtibata Geçin.
Add a comment...

Post has attachment
Kantinim Sisteminin KANTİN İŞLETMECİSİNE FAYDALARI

* Sistemde harçlık Kantinim Kimlik Kartına yükleneceği için, Okul Kantini dışından alışveriş yapma imkanını ortadan kaldırır. Bu durum Kantin Cirosunu önemli ölçüde arttırır.

* Sisteme dahil olan öğrenciler "ön ödeme" veya "sonradan ödeme" yöntemini tercih edebilir. Sonradan ödeme yönteminde öğrenci bazında kredi tanımlanabilir.

* Sistem parasız çalışacağı için hızlı alışveriş sağlar. Tahsilat ve para üstü zaman kaybını ortadan kaldırır.

* Teneffüs zamanında kantin etrafında oluşan yoğunluğu sistemin getirdiği hız sayesinde kolayca aşılabilir.

* Sistemden ayrıntılı stok, satış ya da karlılık raporları alınabilir.

* Sisteme tedarikçilerden alınan faturalar ve yapılan ödemeleri işleyip kendi muhasebenizi de kolayca takip edebilirsiniz.

* Birden fazla kantin sahibi işletmelerde kantinler arası entegrasyon sağlanarak yönetimi ve takibi kolaylaştırır.
Photo
Add a comment...

Kantinim Kullanım Alanları

Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon Sistemi Kullanım Alanları Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon Sistemi Maliyeti Ucuz Geri Dönüşü son derece hızlı ve ekonomik bir fiyata sahip olabileceğiniz kantin programıdır. Ayrıca Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon Sistemi, Askeri Kantinlerde, Askeri Kantin Otomasyonu olarak Hastane Kantinlerinde, Hastane Kantin Otomasyonu Olarak, Dershane Kantinlerinde Dershane Kantin Otomasyonu olarak ve hatta Otellerde konsepti Herşey dahil, Ultra Herşey Dahil bile olsa Tüm restaurantlar ve barlar ve hatta marketlerinde kullanılarak Otel Otomasyon Sistemi olarak da hizmet verecektir.
Add a comment...

Öğrencilerden Ön Ödemeli tahsilat yapın, hem cironuzu garanti altına alın hem de satınalma gücü oluşturun

Cironuzu Garanti Altına Alın, Satın Alma Gücü Oluşturun Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon Sistemi kantininizden alışveriş sırasında yapılan para alışverişini ortadan kaldırır. Kantinden alışveriş yapmak isteyen öğrenci daha önceden beliirlenmiş olan, PARMAK İZİ OKUTMA, AKILLI KART OKUTMA veya BARKODLU KART okutma yöntemlerinden birini kullanabilir. Sisteme daha önceden yüklemiş olduğu bakiyeyi alışveriş sırasında kullanır. Yani öğrenci alışveriş yapmak için sisteme önceden para yükler. Kantin İşletmecisi izin verirse Alışveriş Kredili olara yapılıp tahsilat sonradan da yapılabilir. Ya da esnek kredi limiti tanımlanabilir. Sisteme istenildiği kadar bakiye yüklenebilir. Velinin isteğine göre de bu bakiye günlük harcama limiti ile sınırlandırılabilir. Veli ay başında öğrencisine 250 TL bakiye yükleyip, her gün en fazla 10 TL harcasın diyebilir. Bu sayede veli her gün para vermekten, öğrenci para taşımaktan kurtulur. Kantin İşletmecisi ise öğrencinin bir ay içinde yapacağı alışverişlerin bedelini önceden almış olur.
Add a comment...

Tedarikçiler ile olan Cari Hesabınızı kendiniz de kolayca takip edebilirsiniz


Kendi Muhasebenizi Kolayca Takip Edin Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon Sistemi kantininizden yapılan alışveriş sırasında para alışverişini ortadan kaldırır. Kantinden alışveriş yapmak isteyen öğrenci akıllı kartını veya barkodlu kartını okutarak veya parmak izini kullanarak kendini sisteme tanıtır. Sisteme daha önceden yüklemiş olduğu bakiyeyi alışveriş sırasında kullanır. Satın Aldığı tüm ürünler Barkod Sistemi ile çıkış yapılacağından Stok ve Satış Takibi otomatik olarak yapılır. Tedarikçilerden Alınan sipariş fişleri veya faturalar da sisteme barkodlu sistem tarafından okutularak işlenir. Böylece Hem Stok ve Alış Maliyetleri hem de Tedarikçi ile olan Cari Hesap aynı anda otomatik olarak hesaplanmış olur. Kira, Elektrik, Personel ve Diğer giderler de sisteme ilgili menülerinden işlenir. İşleyiş çok kolay ve hızlıdır.Tüm bu bilgiler sisteme işlendikten sonra iki tarih arasında SATIŞ, ALIŞ, MALİYET ve STOK raporları anında alınır ve KARLILIK hemen hesaplanabilir.
Add a comment...

Tahsilat ve Para Üstü Verme sırasında ne kadar Zaman Kaybınız Var?


Tahsilat ve Para Üstü Verme Sırasında Ne Kadar Zaman Kaybınız var ? Kantinimin Kartlı Kantin Otomasyon Sisteminin birçok avantajı vardır. Bunlardan biri de alışverişlerin hızlandırılmasıdır. Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon Sistemi kullanılan kantinlerde öğrenciler ve kantin personeli para ile temas etmez. Alışveriş tutarı, öğrencinin önceden yüklenmiş olan bakiyesinden düşülür. Kantinim en küçük küsüratları dahi hesaplayabildiğinden tam alışveriş tutarı öğrenci bakiyesinden düşülür. Böylece para uzatma, alışveriş tutarı hesaplama, para üzerini hesaplama ve para üzerini öğrenciye geri ulaştırma işlemleri ortadan kalkar. Bu gibi işlemler ortadan kalktığı için de daha hızlı alışveriş yapılması sağlanır. Kısaca bir personel birim zamanda daha fazla iş yapabilir. Böylece aynı işi daha az sayıda personel ile daha güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
Add a comment...

Tenefüslerde kantin etrafında oluşan kalabalığa cevap vermeye çalışırken ne kadar (YANLIŞ PARA ÜSTÜ vs) KAYIPLARINIZ var ?


Para kayıplarının önüne geçin Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon Sistemi ile öğrenciler önceden yüklemiş oldukları bakiyeyi kullanırlar ve alışveriş sırasında para alışverişi yapılmaz. Bu sayede Tahsilat ve Para Üstü verme sırasında yaşanan zaman kaybı ortadan kalkar. Para alışverişi olmayınca muhtemel yanlış tahsilat veya yanlış para üstü verme riski de ortadan kalkar. Okullarda yaşanan bir diğer sıkıntı ise öğrencilerin yanlarında taşıdıkları parayı çaldırması, kaybetmesi veya daha büyük öğrenciler tarafından zorla yanlış yönlendirilmesidir. Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon Sistemi ile öğrencilerin para taşıma gereklilikleri ortadan kalktığı için, hem okul idaresi için hem de veliler için bu gibi sıkıntılar ortadan kalkmış olur.
Add a comment...

Post has attachment
Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon Sistemi İle Ürün Satış Analizi Yapın

Satış, Alış ve Karlılık Analizlerinizi Kolayca Yapın Kantinler küçük marketler gibidir. 200 değişik çeşit ürün bulunur. 10-30 farklı tedarikçiden ürün ve hizmet alınır. Böylesi bir işletmenin karlılık analizi veya stok, sayım, analizlerini anlık olarak yapabilmesi çok önemlidir. Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon Sistemi yapılan her alışverişin detaylarını tutar. Periyodik zamanlarda bu veriler kullanılarak istenilen değerlendirmeler yapılabilir. Tedarikçilere yapılan ödemeler veya bir sonraki dönemde gerekli olan ürün miktarlarının ve doğru kararla karlı stok yatırımı yapılması konularında Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon Sisteminden faydalanabilirsiniz. Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon Sistemi ile belirlediğiniz iki tarih arası raporlar alabilirsiniz. Hangi öğrenci hangi ürünleri almış, hangi ürün daha karlı (alış ve satış fiyatı değerlendirmeli) Aylık Ciro ve Maliyet Raporları (kira, elektrik, personel vs), Anlık stok sayım durumu (alış veya satış fiyatına göre envanter).
 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kantinim Hakkında

Okulunuzda Öğrencilerin Ne Kadarı Sizden Alışveriş Yapıyor
Kazancınıza Ortak Etmeyin Hemen hemen her okulun önünde veya çevresinde öğrencilerin alışveriş yaptığı yerler bulunmaktadır. Bunlar seyyar yiyecek satan kişiler veya yakın çevrede bulunan marketler olabilir. Kantin işletmecisinin en büyük rakibi işte bu tip satış yapanlardır. Öğrencilerin buralardan alışveriş yapmasınınönüne geçilmesinin en etkin yolu Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon Sistemidir. Kantinim Kartlı Kantin Otomasyon sistemi ile veli öğrencisine belirli bir miktar bakiye yükler ve alışverişlerinde bu bakiyeyi kullandırır. Yani öğrencisine değil, doğrudan doğruya kantin işletmecisine para verir. Öğrenci para taşımayacağı için okul önlerindeki denetimsiz seyyar satıcılardan veya civardaki işletmelerden alışveriş yapamaz. Sadece okul kantininde satılan ürünleri tüketebilir.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kantin Programı

Kantinim Kantin Otomasyon Sistemi,  Yediyirmi Bilişim Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından hazırlanmıştır.

Kantin İşletmeciliği Yeterlilik Belgesi alarak, diğer gerekli bir çok belgeleri tamamladıktan sonra Kantin İhalelerine girip, bir sürü rakip ile rekabet ettikten sonra muhtemel bir öğrenci cirosu öngörerek teminatlar verip başlar Okul Kantini, Dershane Kantini, Hastane Kantini veya Askeri Kantin İşletmeciliği.... 


Sonrasınra ise hedef kitlesi belirli olan bir müşteri grubuna satış yapmak, en iyi hizmeti vermek için her zaman çalışmak zorundadır kantin işletmecisi... Hiç bir zaman hata yapmamalıdır, hem ekonomik, hem hızlı, hem güvenilir kantin işletmecisi....

Kantin işletmecisi öğrenciye, veliye, okul yönetimine, okul çevresinde muhtemel rakiplerine, diğer bağlı bulunduğu resmi kurum ve kuruluşlara  karşı her zaman hizmetini kusursuz verip, yaptığı işi maliyeti ne olursa olsun en kaliteli şekilde yapmak zorundadır.

Peki 1.000 mevcutlu bir okul kantininde tüm bu kaliteli hizmeti 8 teneffüste, her teneffüs 8 DK olmak kaydı ile toplam 64 DK da nasıl verimli bir şekilde verebilir bir kantin işletmecisi ?

Bu soruya cevap için ürettik Kantin Otomasyon Sistemini....

> Okul Kantinlerinde 8 Dakika da yoğunluk nasıl aşılır...
> Okul Kantinlerinde Kantin Önünde Oluşan Anlık Karmaşa Nasıl Çözülür...
> Okul Kantinlerinde Satış Nasıl Arttırılır...
> Okul Kantininde Ciro Nasıl Arttırılır, Kantin Cirosunu Arttırmanın Yolları Nelerdir ...

Ve bunlar gibi bir çok soruya nasıl çözüm bulunuruz diye ürettik Kantin Otomasyon Sistemimizi....


* Kantinde Bozuk Para Üstü Problemi
* Kantinde Ürün Fiyatları ve Kuruşlu Ayarlamalar
* Öğrenciler Sağlıklı Kantin Projesi Kapsamı Dışındaki Ürünleri Almamalı
* Öğrencilerin Sadece Kantinden Alışveriş Yapmalarını Sağlamak


İçin ürettik Kantin Otomasyon Sistemimizi....


Velilerin

* Çocuğum Kantinden Ne Satın Alıyor ?
* Çocuğuma Harçlık Vermeyi unuttum ?
* Çocuğum Harçlığı ile Ne alıyor ? Sigara vs gibi bir kötü alışkanlığı gelişir mi ?


gibi endişelerini ortadan kaldırmak için ürettik Kantin Otomasyon Sistemimizi....


Bu konuda çalışan başka rakiplerimiz de var... 
Ancak,
Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerimiz;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."


"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 


"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."


"Bahane değil çözüm üretiyoruz."


"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Elbette Yediyirmi Bilişim Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. 

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizden talep bekliyoruz...
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded