Profile cover photo
Profile photo
Księgowość Kraków - Biuro Rachunkowe
16 followers
16 followers
About
Posts

Księgowość dla średniej wielkości spółki

Za średnie przedsiębiorstwo uznaje się firmę, której roczne obroty nie przekraczają 50 000 euro, a zatrudnienie 250 pełnych etatów. Prowadzenie księgowości dla takiej spółki ze względu na ogrom informacji oraz dokumentów, które należy otoczyć opieką warto powierzyć specjalistom. Dzięki temu właściciel będzie mógł skoncentrować się na zasadniczym celu działalności, czyli generowaniu zysków.

Profesjonalne #prowadzenieksięgowości jest niezwykle istotne, gdyż wszelkie nieprawidłowości w firmowych aktach wykryte podczas kontroli skarbowej wiążą się z poważnymi konsekwencjami prawnymi, zazwyczaj w formie wysokiej kary pieniężnej. Jeśli chcą Państwo zadbać o poprawne relacje z fiskusem, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Oferujemy #księgowość dla średniej wielkości spółki, ale także dla dużych i małych przedsiębiorstw. Gwarantujemy najwyższy poziom usług w bardzo konkurencyjnych cenach.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu nawet dziś, nasi przedstawiciele przedstawią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie pytania z tego zakresu.

#biurorachunkowe
Add a comment...

Post has attachment
Pomoc w założeniu spółki z oo przez Internet

Własna działalność gospodarcza to cel, do którego dąży wiele osób. Samodzielna #rejestracjaspółki z ograniczoną odpowiedzialnością może okazać się zbyt trudna dla przyszłego przedsiębiorcy, dlatego też warto jest skorzystać z usług firmy, która oferuje pomoc w założeniu spółki z oo przez Internet.

#księgowość #biurorachunkowe

Add a comment...

Post has attachment
Usługi księgowe dla dużego przedsiębiorstwa

#Księgowość w każdej firmie jest fundamentem. Ważne jest, aby była prowadzona w sposób profesjonalny i rzetelny tak, aby ukazywała rzeczywisty stan finansowy przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorca prowadzący dużą firmę wie ile czasu musi poświęcić na zajęcia związane z prowadzeniem księgowości oraz obsługi działu kadrowo-płacowego. W dużych firmach generowane jest zazwyczaj wiele dokumentów, które podlegają ewidencji księgowej. Warto w takiej sytuacji skorzystać z usług biura rachunkowego, które oferuje #usługiksięgowe dla dużego przedsiębiorstwa.

Wybierając odpowiednie #biurorachunkowe nie należy kierować się jedynie ceną za obsługę księgową. Ważne jest doświadczenie posiadane przez dane biuro rachunkowe.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z biurem rachunkowym, to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym z Krakowa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości zarówno małych, jak i większych firm. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe dla dużego przedsiębiorstwa oraz obsługę działu kadr i płac.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sprzedam spółkę z kontem bankowym

Bardzo wiele osób zgłasza się do nas po poradę, że znaleźli ogłoszenie „sprzedam spółkę z kontem bankowym” i czy rozwiązanie to jest pewne i bezpieczne. Nasza odpowiedz praktycznie zawsze jest taka sama, a mianowicie – nigdy nie ma pewności czy dana #spółka jest czysta i nie posiada żadnych zadłużeń, jeśli kupujemy ją od osoby fizycznej i prowadziła ona w przeszłości działalność gospodarczą.

W praktyce najczęściej okazuje się, że w pełni zaufać można podmiotom prawnym, które w swojej działalności zajmują się obrotem spółkami. Wówczas podmiot taki może zostać sprawdzony, a wszelkie dane odnośnie spółki otrzymujemy na papierze. Bardzo często w ofercie owych podmiotów znaleźć można różnorodne spółki i są to np.:
- nowe spółki,
- #spółkistażowe,
- spółki z historią gospodarczą.

Z pewnością każdy przedsiębiorca dopiero planujący rozpocząć swoją działalność znajdzie dla siebie coś, co będzie odpowiadało jego oczekiwaniom. Jeśli zatem zainteresowało Państwa ogłoszenie „sprzedam spółkę z kontem bankowym”, koniecznie należy zapoznać się z naszą ofertą, gdyż posiadamy na sprzedaż już gotowe podmioty.

#gotowespółki
Add a comment...

Dokumenty księgowe rodzaje

#Dokumentyksięgowe inaczej nazywane dowodami księgowymi stanowią podstawę księgowania, stwierdzają fakt dokonania operacji gospodarczej. Dokumenty księgowe klasyfikowane są według 4 kryteriów.

Dokumenty księgowe rodzaje i kryteria podziału:
1. Podział według podstawy sporządzania dokumentów:
- pierwotne - wystawione na podstawie zaistniałych operacji gospodarczych,
- wtórne - wystawione na podstawie dokumentów pierwotnych.

2. Podział w zależności od jednostek wystawiających dokumenty:
- własne - wystawione przez komórki organizacyjne jednostki,
- obce - wystawione przez komórki organizacyjne innych jednostek.

3. Podział ze względu na przeznaczenie - dokumenty własne dzielimy na:
- zewnętrzne - wystawione dla obcych jednostek,
- wewnętrzne - wystawione na potrzeby własnej jednostki.

4. Podział w zależności od rodzaju przedmiotu ewidencji księgowej:
- kasowe np. asygnaty kasowe,
- bankowe np. wyciągi bankowe,
- magazynowe np. przyjęcie zewnętrzne,
- płacowe np. lista płac,
- zakupu np. faktury zakupu,
- sprzedaży np. faktury sprzedaży.

#ewidencjaksięgowa #biurorachunkowe
Add a comment...

Minimalne kapitały do założenia spółek

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółka akcyjna to #spółkikapitałowe. Działają one na podstawie przepisów znajdujących się w Kodeksie Spółek Handlowych. Spółki te posiadają osobowość prawną, dlatego działają przez swoje organy. W spółce z o.o. organami są #zarządspółki, zgromadzenie wspólników oraz w określonych przypadkach rada nadzorcza lub komisja rewizyjna, natomiast organami spółki akcyjnej są zarząd spółki, rada nadzorcza oraz walne zgromadzenie.

Spółkę z o.o. tworzą wspólnicy, a spółkę akcyjną akcjonariusze. Podczas rejestracji spółki kapitałowej są oni zobowiązani do wniesienia wkładów na pokrycie kapitału zakładowego. Minimalne kapitaly do założenia spółek wynoszą 5 000 złotych w spółce z o.o. oraz 100 000 złotych w spółce akcyjnej.

Spółki kapitałowe posiadają wiele zalet, jedną z nich jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki. Warto zastanowić się nad założeniem firmy w formie spółki kapitałowej. #kapitałzakładowy

Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy rejestracji spółki, zapraszamy do kontaktu!
Add a comment...

Post has attachment
Korzystanie z usług księgowej to dla przedsiębiorców niebywała wygoda, nie muszą martwić się oni o rozliczenia, przepisy i uregulowania prawne, a #podatki do zapłacenia otrzymują w gotowej kwocie. Główne cechy, które powinna posiadać #księgowa i które posiadają nasi specjaliści to odpowiednie wykształcenie, niezbędna wiedza i umiejętności. Prócz tego księgowa odznaczać powinna się cierpliwością, skrupulatnością i odpowiedzialnością za powierzone obowiązki. Nasi specjaliści każde zadanie traktują indywidualnie i przykładają się tak samo, jakby zrobili to we własnej firmie oraz na własny rachunek. Zajmujemy się zarówno właścicielami małych przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji, ale dzięki doświadczeniu, wiedzy i ciągłemu udoskonalaniu swoich umiejętności jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu.

Jeżeli Państwa firma zarejestrowana jest w stolicy Polski to księgowa w Warszawie to najlepszy wybór. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do dołączenia do grona zadowolonych Klientów. #biurorachunkowe
Add a comment...

Elektroniczna rejestracja sp z oo

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona w sposób tradycyjny lub uproszczony - przez Internet. Elektroniczna rejestracja sp z oo możliwa jest od 1 stycznia 2012 roku dzięki specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Elektroniczna #rejestracjaspółki trwa znacznie krócej niż tradycyjne #założeniefirmy w tej formie. Spółka zostaje założona w maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do wybranego przez przedsiębiorcę sądu rejonowego. Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością online odbywa się bez udziału notariusza. Wszystkie dokumenty generowane są automatycznie po wprowadzeniu danych przez użytkownika.

Elektroniczna rejestracja sp z oo jest znacznie korzystniejsza dla #przedsiębiorcy. Oszczędza on czas oraz pieniądze. Warto podczas zakładania spółki z o.o. skorzystać z pomocy doświadczonej firmy, która zajmuje się tym na co dzień. My oferujemy profesjonalną pomoc. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółowej oferty!
Add a comment...

Księgowa w Warszawie

Korzystanie z usług księgowej to dla przedsiębiorców niebywała wygoda, nie muszą martwić się oni o rozliczenia, przepisy i uregulowania prawne, a podatki do zapłacenia otrzymują w gotowej kwocie. Główne cechy, które powinna posiadać #księgowa i które posiadają nasi specjaliści to odpowiednie wykształcenie, niezbędna wiedza i umiejętności, odznaczać powinna się cierpliwością, skrupulatnością i odpowiedzialnością za powierzone obowiązki. Nasi specjaliści każde zadanie traktują indywidualnie i przykładają się tak samo, jakby zrobili to we własnej firmie oraz na własny rachunek. Zajmujemy się zarówno właścicielami małych przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji, ale dzięki doświadczeniu, wiedzy i ciągłemu udoskonalaniu swoich umiejętności jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu.

Jeżeli Państwa firma zarejestrowana jest w stolicy Polski to księgowa w Warszawie to najlepszy wybór. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do dołączenia do grona zadowolonych Klientów.

#biurorachunkowe #księgowość
Add a comment...

Post has attachment
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona w sposób tradycyjny lub uproszczony - przez Internet. Elektroniczna rejestracja sp z oo możliwa jest od 1 stycznia 2012 roku dzięki specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Więcej informacji znajdziesz w poniższym artykule! :)

#zakładaniespółki #prowadzeniespółki #księgowość
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded