Profile cover photo
Profile photo
Księgowość Kraków - Biuro Rachunkowe
14 followers
14 followers
About
Księgowość Kraków - Biuro Rachunkowe's posts

Post has attachment
Czy zmiany w #KSH w 2017 roku wejdą w życie? Z czym związane są planowane zmiany? Osoby, które myślą o rejestracji #spółki za pośrednictwem Internetu powinny zapoznać się ze zmianami, które mogą niebawem zostać wprowadzone.

#rejestracjaspółki

Post has attachment
Już niebawem szykują się zmiany w procedurze rejestracji spółek w S24. Do tej pory rząd dokładał wszelkich starań, aby ułatwić zakładanie firmy tym, którzy chcieli rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. To właśnie w celu zachęcania do zakładania firmy kilka lat temu wprowadzona została możliwość rejestrowania firmy przez Internet.

Jakie zmiany są planowane? Sprawdź i bądź na bieżąco!

#S24 #rejestracjaspółkionline #zakładaniespółek

Post has attachment
Spółki stażowe, bo o takich mowa w ogłoszeniu „2 miesięczne spółki sprzedam” związane są z wieloma korzyściami. Szczególnie dobrym rozwiązaniem mogą się okazać dla przedsiębiorców, którzy myślą o pozyskaniu dodatkowych środków finansowych na rozwój firmy i wprowadzenie produktów na rynek.

Dlaczego?

Na pytanie to odpowiadamy w poniżej załączonym artykule, który ściśle dotyczy 2-miesięcznych spółek na sprzedaż.

Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią!

#gotowaspółka #stażowaspółka #sprzedamspółkę


Post has attachment
Obowiązek rozliczenia się z Urzędem Skarbowym tytułem zeznań podatkowych dotyczy większości przedsiębiorców. Odpowiednio przygotowane dokumenty należy dostarczyć do urzędu.

#podatki #rozliczeniapodatkowe #własnafirma

Post has attachment
Założenie spółki z o.o. w trybie S24 to szybki i prosty sposób na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki Ministerialnemu Systemowi możemy założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w sześciu krokach.

Zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszym artykułem!

#S24 #zakładaniespółki #spółka

Ile kosztuje #księgowość?

Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą zastanawiają się bardzo często nad tym, ile kosztuje księgowość. Koszty księgowości są bowiem zależne od wielu czynników. Oto co wpływa na to, ile kosztuje księgowość...

Czynnikiem, który w znaczący sposób decyduje o tym, ile płaci się za prowadzenie księgowości jest miejsce jej prowadzenia. Jeżeli księgowość firmy prowadzi się w niej samej, zdecydowanie więcej firmę to kosztuje nie tylko pieniędzy, ale czasu i zaangażowania. Oczywiście taniej jest prowadzić księgowość zleconą biuru rachunkowemu. Na koszty prowadzenia księgowości wpływa także sama forma, w jakiej prowadzona jest księgowość. Jeżeli księgowość prowadzi się w formie pełnej, koszt jest znacznie większy, bo wiąże się z większymi obowiązkami, posiadaniem wyższych kompetencji i odpowiednich programów. Mniejsze koszty przynosi oczywiście księgowość prowadzona metodami uproszczonymi.

Na koszty prowadzenia księgowości mają także wpływ wielkość zatrudnienia i liczba powstających dokumentów.

#kosztksięgowości #firma

Post has attachment
Spółki z 3-miesięcznym stażem znajdują się w naszej ofercie, a więc wszystkie osoby zainteresowane jej zakupem, zapraszamy do kontaktu!

Najlepsza jakość w najlepszej cenie!

#spółki #zakupspółki #gotowa spółka

Post has attachment
Decydując się na skorzystanie z outsourcingu, koniecznie ogromną uwagę należy zwrócić na kompetencje jednostki, do której się zwracamy. Nie może to być pochopna decyzja ze względu na to, iż rozbija się ona o wszystkie najważniejsze firmowe informacje.

Sprawdź, jak wybrać odpowiednie biuro rachunkowe!

#biurorachunkowe #księgowośćwfirmie

Post has attachment
Księgowość jest działem w firmie, który wymaga poświęcenia mu sporej ilości czasu. Firmowa księgowość wymaga także, aby była prowadzona na bieżąco z zachowaniem wszystkich regulacji prawnych. W księgowości nie ma miejsca na błędy i zwłokę.

#księgowość #prowadzenieksięgowości #biuroksięgowe


Post has attachment
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest bardziej wymagającym zadaniem, niż zwykła praca. Daje także znacznie większe możliwości, ale i wymaga większych starań. Przedsiębiorca musi radzić sobie z prowadzeniem księgowości, kadr i płac, prowadzić biuro oraz zajmować się marketingiem w firmie. Na jego głowie jest bardzo wiele zadań. Samodzielne im podołanie jest prawie w ogóle nie możliwe.

Gdzie można znaleźć pomoc? Sprawdź!

#doradztwofinansowe #księgowość #prowadzeniefirmy
Wait while more posts are being loaded