Profile cover photo
Profile photo
Wirtualne Biura Kraków
4 followers -
Usługa wirtualnego biura dla każdego przedsiębiorcy!
Usługa wirtualnego biura dla każdego przedsiębiorcy!

4 followers
About
Posts

Podróż Służbowa

Powszechną praktyką w prowadzeniu działalności gospodarczej jest #podróżsłużbowa. Nic w tym dziwnego, ponieważ praktycznie każdy przedsiębiorca stara się utrzymać relacje z kontrahentami zarówno krajowymi oraz pochodzącymi z innych krajów.

Aby zaliczyć wydatki podczas prowadzenia działalności gospodarczej do kosztów przedsiębiorstwa konieczne jest udokumentowanie wszelkich wydatków poniesionych podczas odbywania podróży służbowej.

Jednym z takich dokumentów może być np. jednorazowy bilet dokumentujący przejazd autostradą płatną. Bilet ten powinien być wystawiony przez podatników uprawnionych do świadczenia usług przewozowych kolejami, taborem samochodowym, statkami pełno morskimi, statkami transportu żeglugi śródlądowej, promami, samolotami oraz śmigłowcami. Do kosztów podróży służbowej może zostać zaliczone również paliwo, gdy jest ona realizowana przy pomocy samochodu. W takim przypadku również konieczna będzie #faktura. Za pomocą tego dokumentu należy udokumentować również noclegi krajowe i zagraniczne, udział w targach, szkoleniach.

Co ważne, wydatków związanych z wyżywieniem nawet w wypadku wystawienia faktury nie można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów, ponieważ noszą one miano wydatku prywatnego. Przedsiębiorca może jednak naliczyć sobie tak zwane diety i to je ująć w kosztach. #wirtualnebiuro
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszego artykułu na temat tego, jakie usługi oferuje wirtualne biuro!

#wirtualnebiuro #ebiuro #prowadzeniefirmy
Add a comment...

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z WIRTUALNEGO BIURA?

Ciężko określić w jakich branżach usługa wirtualnego biura sprawdzi się najlepiej. Zazwyczaj na skorzystanie z usług e-biur decydują się firmy, których działalność opiera się na pośrednictwie, handlu, czy też projektowaniu na zamówienie. Przeważnie są to zatem firmy, których działalność ma charakter mobilny, a więc nie potrzebują własnego biura, aby móc realizować zlecenia.

Z usług wirtualnych biur zazwyczaj postanawiają skorzystać niewielkie firmy, jednak nie brak też przypadków, gdy na tego typu outsourcing decydują się też duże przedsiębiorstwa. Są to głównie przedsiębiorstwa zagraniczne, które chcą poszerzyć swoją działalność na terytorium Rzeczypospolitej Polski, a także osoby, które nie mieszkają w naszym państwie na stałe.

Koszty wirtualnego biura wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. Cena w znacznej mierze zależy od ilości dokumentów, które powierzamy opiece danej firmy, a także od pakietu usług na jaki się zdecydujemy.

#wirtualnebiuro #e-biuro #prowadzenieksięgowości
Add a comment...

Post has attachment
#Siedzibaspółki jest miejscowością, w której znajduje się zarząd danego przedsiębiorstwa. Oczywiście mogą to być np. Warszawa, Kraków, Wrocław, itp.. Jednak każdy przedsiębiorca z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że taka lokalizacja jest bardzo kosztowna.

Zapraszamy do kontaktu!

#wirtualnebiuro #e_adres
Add a comment...

WIRTUALNE BIURO – SPRÓBUJ, BO WARTO!

#Wirtualnebiuro stanowi idealne rozwiązanie dla osób prowadzących działalność zdalną. Pozwala ono znacznie zredukować koszty i ułatwić firmie funkcjonowanie. Korzystając z usług e-biura przedsiębiorca otrzymuje przede wszystkim prestiżowy adres w bardzo atrakcyjnej cenie.

Decydując się na skorzystanie z usług wirtualnego biura przedsiębiorca może liczyć na umieszczenia na materiałach reklamowych oraz wirtualny sekretariat w ramach którego uwzględnia się obsługę korespondencji tradycyjnej, jak i elektronicznej, odbieranie telefonów, umawianie spotkań itd.

Najważniejszy jest jednak adres. Nic nie budzi większego zaufania niż prestiżowo ulokowana siedziba. Wynajem biura w centrum dużego miasta jest kosztowny, tymczasem korzystając z e-biura możemy otrzymać właśnie taką lokalizację za zaledwie kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Jeśli będziesz potrzebował zorganizować prawdziwe spotkanie w biurze wówczas będziesz mógł wynająć przestrzeń biurową na godziny. W ofercie dostępne są też sale konferencyjne oraz pełne wyposażenie biurowe.

#prowadzeniefirmy #obsługaksięgowa
Add a comment...

Post has attachment
Przeprowadzenie rejestracji spółki w Warszawie

Przeprowadzenie rejestracji spółki w Warszawie jest bardzo korzystne dla początkującego przedsiębiorcy, gdyż znacznie podnosi to wiarygodność danej jednostki. Ulokowanie siedziby spółki w stolicy sprawia, że automatycznie zyskuje ona ogromne zaufanie w oczach potencjalnych Klientów oraz partnerów biznesowych. Jest to bardzo istotne zwłaszcza, gdy dopiero rozpoczynamy swoją działalność i staramy się pozyskać grono Klientów oraz kontrahentów. #rejestracjaspółki

Jeżeli są Państwo zainteresowani rejestracją spółki w Warszawie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Zajmujemy się spełnianiem obowiązków ewidencyjnych zapewniając przedsiębiorcom szybki, pewny i bezpieczny start. Zachęcamy zatem do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. #założeniespółki

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również #gotowespółki na sprzedaż, czyli podmioty, które przeszły już niezbędną rejestrację i są w pełni przygotowane, aby natychmiast poprowadzić pod nimi działalność. Kupno spółki ogranicza obowiązki przyszłego przedsiębiorcy do złożenia podpisu na umowie spółki.
Add a comment...

Co musisz wiedzieć o wirtualnym biurze?

Co to jest #wirtualnebiuro?
Wirtualne biuro to usługa polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności przedsiębiorstwa w danym miejscu. Przedsiębiorcy mają możliwość zarejestrowania swojej działalność pod adresem wirtualnego biura oraz mogą korzystać z dodatkowych usług, które wchodzą w skład pakietu.

Do kogo skierowana jest ta usługa?
Wirtualne biuro to usługa odpowiednia dla każdego przedsiębiorcy, który zamierza zminimalizować koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wirtualne biuro to usługa dla:
- przedsiębiorców rozpoczynających działalność,
- przedsiębiorców, chcących uzyskać prestiżowy adres dla swojej firmy,
- przedsiębiorców prowadzących swoją firmę w domu,
- przedsiębiorców, którzy potrzebują profesjonalnej obsługi biurowej.

Z jakich dodatkowych usług można korzystać?
Przedsiębiorca, który decyduje się na wynajęcie wirtualnego biura może korzystać z szerokiej gamy usług dodatkowych. Oprócz rejestracji spółki pod adresem wirtualnego biura może skorzystać z:
- indywidualnego numeru telefonu oraz jego obsługi,
- obsługi korespondencji,
- przechowywania dokumentów,
- biurka na godziny,
- sali konferencyjnej.

#obsługabiura #prowadzeniespółki
Add a comment...

Post has attachment
Wirtualne biuro dla nowych firm

Zakładając własną firmę bez względu na to, jak jest ona duża i jaką prowadzi działalność, trzeba zadbać o kilka ważnych spraw. Są to między innymi: wybór siedziby spółki, rozpoczęcie księgowości, zatrudnienie pracowników. Każda z tych czynności niesie dla przedsiębiorcy wiele obowiązków oraz koszty. Jak można je zmniejszyć, by optymalizacja nie zaszkodziła firmie?

Na początkowym etapie prowadzenia działalności gospodarczej przydatne są specjalistyczne usługi dla firm. Mogą to być usługi biur rachunkowych czy wirtualnych biur. Skorzystanie z nich pozwala jednocześnie zadbać o takie sprawy, jak #prowadzenieksięgowości czy firmowego biura, zmniejszając koszty obsługi firmy. Jednak zlecenie tych obowiązków firmom zewnętrznym, nie skutkuje pogorszeniem jakości obsługi firmy, lecz wręcz przeciwnie.

#Wirtualnebiuro oraz #usługiksięgowe to szczególna pomoc dla rozpoczynających działalność gospodarczą. Zmniejszając koszty działalności firmy, nie pogarsza się jakości jej obsługi, lecz przeciwnie podnosząc ją znacznie wyżej!
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszym wpisie pragniemy Państwu przybliżyć kwestię tego, jak prezentuje się nasza oferta w kwestii usługi wirtualnego biura.

W tym celu zapraszamy do zapoznania się z poniżej zamieszczonym załącznikiem, w którym znajdują się wszystkie istotne informacje.

#wirtualnebiuro #ebiuro #wirtualnyadres
Add a comment...

Post has attachment
Outsourcing księgowy przez Internet

Prowadzenie pełnej księgowości to zabieg bardzo problematyczny, dlatego przedsiębiorcy zmuszeni są do skorzystania z usług specjalistów. Etatowy #księgowy pozwala na stałe kontrolowanie jego pracy, gdyż księgowość prowadzona jest przez niego bezpośrednio w siedzibie firmy. Jest to jednak najdroższa możliwość na jaką może zdecydować się przedsiębiorca.

Zatrudniając księgowego, musimy zapewnić mu odpowiednio przygotowane miejsce do pracy, a co się z tym wiąże zakupić sprzęt biurowy, odpowiednie oprogramowanie itd.. Księgowy taki w momencie zatrudnienia staje się naszym pracownikiem, zatem prócz wynagrodzenia jesteśmy zobowiązani również do opłacania jego składek ubezpieczeniowych.

Znacznie tańsze okazuje się skorzystanie z usług biura rachunkowego, gdyż wówczas opłaty związane są wyłącznie z jego usługami. Idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają swoją działalność może okazać się #outsourcingksięgowy przez Internet. Zapewnia on dokładnie to samo, co tradycyjna placówka, z tym, że kontakt pomiędzy biurem, a Klientem odbywa się drogą elektroniczną, a wszelkie usługi świadczone są online.

Outsourcing księgowy świadczony wirtualnie to najtańsza forma profesjonalnej obsługi księgowej. Specjalizuje się w niej nasze biuro, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym przedstawicielem. #księgowośćonline
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded