Profile cover photo
Profile photo
Kamil Michalski
16 followers
16 followers
About
Posts

Post has attachment
Akcja zorganizowana przez http://l4.net.pl

Prezentujemy darmowy generator przepływu ruchu przez linki prowadzące do naszej strony. Głównym celem generatora jest podniesienie autorytetu dla najważniejszych linków prowadzących na naszą stronę oraz zmniejszenie współczynnika odrzuceń, wraz z podwyższeniem czasu spędzonego na stronie docelowej. 

Generator jest oparty o program Zennoposter. Posiada on otwarte źródło, co daje doskonały wzór dla osób uczących się Zennopostera oraz daje możliwości konfiguracji pod indywidualne potrzeby oraz testy w tym kierunku.

Jak działa dokładnie szablon? Jest on bardzo prosty (w budowie jak i obsudze) jednak zbudowany w sposób, który maksymalnie odzwierciedla zachowanie naturalnego użytkownika oraz losowość czynności. Krokowo można przedstawić go następująco.

1. Wpisanie ścisłej frazy (najpewniej można title wpisać) w wyszukiwarkę Google w celu namierzenia strony, na której znajduje się link do naszej strony. Jeżeli nasze proxy, które wykorzystujemy do harvestu w Google zostanie „spalone” szablon automatyczne przepisze captcha gdy się pojawi. Domyślnie jako zewnętrzy operator jest ustawiony AntiGate.
2. Jeżeli strona jest w TOP10 szablon przejdzie na nią.
3. Odczekanie kilku sekund i przejście na stronę docelową. Szablon jest tak zbudowany, że również gdy pojawi się przekierowanie do naszej strony jak np. w przypadku Twittera szablon powinien zostać wykonany.
4. Gdy generator będzie już na stronie docelowej odczekuje czas od 60-150 sekund i przechodzi w głąb naszej strony zmniejszając tym samy wspołczynnik odrzuceń i zwiększając czas przebywania na stronie. Ilość akcji na naszej stronie jest losowa. Generator może przejść tylko na jedną podstronę, jak również na 100. Domyślnie jest ustawiony za każdym razem na 80% szans na następne przejście.

Mi osobiście szablon doskonale się sprawdził podnosząc wiarygodność linków exact match z „publicznego zaplecza”. Możliwości konfiguracyjne pozostawiamy użytkownikom dając otwarte źródło. Warto mieć na uwadze, że skuteczność szablonu jest zależna od ilości, jakości, lokalizacji proxy oraz stosunku ilości stron na których szablon działa do ustawionych czasów przerwy w wykonywaniu.

Trochę słów obsługi. Szablon posiada 3 pliki tekstowe. Dwa z nich są konfiguracyjne (data.txt oraz proxy.txt), natomiast trzeci jest zapisem wykonania (coś na zasadzie pliku log). W pliku data.txt należy w formacie „fraza w google~~url strony na której znajduje się nasz link~~url strony docelowej”. URL strony docelowej nie może zawiera „http://”, „https://” oraz „www.” Dla ułatwienia zrozumienia plik data.txt jest uzupełniony naszymi danymi, które działają poprawnie i można na nich się wzorować.

Do czasu gdy szablon będzie przez nas używany będzie on stale aktualizowany, także w przypadku zmian gdy ktoś nie zna Zennopostera może liczyć na darmowy update.

Aby otrzymać szablon należy kliknąć „Share” tego postu (https://plus.google.com/+l4netpl/posts/i2ztu2WNhga) oraz przesłać dane osoby wykonującej udostępnienie na adres larry@l4.net.pl, wówczas szablon zostanie zwrotnie odesłany.

Pozdrawiam sympatyków Zennopostera :)
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded