Profile cover photo
Profile photo
Kafírna - Volk
21 followers
21 followers
About
Posts

Dámy a pánové! Je nám jasné, že v teplých letních měsících nikdo po teplé kávě moc nebaží, tudíž na červenec a srpen měníme otevírací dobu:

PO - PÁ 7:30 - 17:00

Děkujeme za pochopení!
Skalám, vodním plochám a výletům zdar ;-)
Add a comment...

Dámy a pánové,kofeinoví nadšenci,zapište si do diářků,že od 5.7.7. bude Kafírna Trutnov i Krámek mít zavřeno. Pojedeme se trochu vyletnit,což? :)
Add a comment...

Drazí kofeino závisláci, vězte, že přes svátky bude upravená otevírací doba jak Kafírny, tak i Krámku!

24.12.-26.12. kompletně zavřeno
27.12.-30.12. otevřeno 9.00 - 17.00
31.12-1.1. kompletně zavřeno

Přejeme vám všem svátky hlavně v klidu, v pohodě, bez šmodrchanic a hektického snažení,které stejně nikdo neocení ;-)
Add a comment...

Drazí kafírenští, 28.9. (středa...státní svátek...) bude Kafírna zavřená ;-) ale vy stejně určitě mizíte na prodloužený víkend někam pryč, že?
Add a comment...

Drazí kafírenští, přichází nám léto, pro mnohé čas prázdnin a pro nás ostatní holt čas PokaždéNedostatečněDlouhých dovolených... No a Kafírna si bere taky volno a to 4.7. v pondělí a na svátky 5.a 6.7. také :-) To ovšem není vše! Po dobu letních prázdnin - tj. červenec a srpen - bude Krámek otevřen jen v PONDĚLÍ, STŘEDU A V PÁTEK. Děkujeme vám všem za pochopení a přejeme klidné, prosluněné chvíle...samozřejmě s kávou nejlépe ;-)
Add a comment...

Pozór, pozór!! Na vědomí se dává, že v týdnu od 17.27.6. nebudou vyřizovány žádné objednávky...nejvyšší kafírenské vedení jede slavit kulatiny pryč, tak aby si mohli své zasloužené volno řádně užít, pojedeme v jednoduchém módu ;) děkujeme za pochopení!
Add a comment...

POZOR! POZOR! Blíží se Velikonoce a s ním i velikonoční volno...a to platí i pro vás, kafírenské duše. Sejděte se s přáteli, obarvěte vajíčka, upleťte pomlázku, vyražte do přírody...dýchejte a rozjímejte...Kafírna bude v neděli i pondělí zavřená, musíte tedy vzít s povděkem odpočinku u matky přírody, když ne u našich kamen s šálkem v ruce Emotikona smile Všem monofobikům to vynahradíme opět v úterý od 8.00 - 19.00
Add a comment...

Čtvrtky jsou už dlouhou dobu velmi zajímavé dny. Proto tento týden, ne v pondělí ale právě dnes, háži do virtuálního světa naši týdenní nabídku. Honduras. Skvělá, lehoučká jako kávové pohlazení a jemná za každých okolností. Přesně káva k odlehčení melancholické nálady zamračeného týdne.
Add a comment...

Post has attachment
Tak další kafírenská akce je na vás nachystaná! Tentokrát jsme se zapojili (sice trochu jinak, ale zapojili ;-) ) do akce voda pro Kamerun! Oficiálně je tato sbírka pojatá tak, že za vodu z kohoutku zaplatíte dvacet korun a tyto peníze jdou na koupi a zasazení stromu v Kamerunu...jelikož ale my v Kafírně máme kohoutkovici zadarmo a nepřijde nám fér po vás najednou chtít peníze, máme vedle  naší kasy kasičku, do které můžete věnovat jakoukoliv částku, kterou uznáte za dostatečnou. Více o této benefici si můžete přečíst na webových stránkách. A HLAVNĚ víte, která káva bude v nabídce těchto 14 dní? No, jistě! Cameroun! :-)
Add a comment...

Post has attachment
Jsme moc rádi, že naší kávou můžeme přispět k tak pěknému projektu, a podniku zároveň, jako je právě Stodola - farmářské potraviny v Novém Městě nad Metují.   Držíme palce v podnikání a přejeme jen samé spokojené zákazníky!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded