Profile

Cover photo
Kadetede - Letom svetom za pár euro...
466 followers|2,902,102 views
AboutPostsCollectionsPhotosVideos

Stream

 
Každým dňom sú nám vysnívané destinácie sveta bližšie a bližšie. Už dávno neplatí, že na precestovanie Japonska potrebujete tisíce. Ak Vás tento východný kraj sveta láka, neváhajte. Milovníci sushi a disciplíny si určite prídu na svoje. Pripravte sa, že na rozdiel od Slovenska a okolitých krajín je Japonsko svet, v ktorom sa pravidlá striktne dodržiavajú. Ľudia čakajú disciplinovane v rade, nepredbiehajú sa, sú potichu a na hlučne sa zabávajúcich Slovákov asi niektorí ešte dlho nezabudnú :) 
 ·  Translate
Užívajte si, komunikujte a ochutnávajte. Japonsko má čo ponúknuť všetkým vašim zmyslom a je len na vás, ako si ten svoj „japonský jedálniček" zvolíte.
2
Add a comment...
 
Exotika, kde nemusíte vybavovať víza, riešiť povinné očkovanie, ani výmenu peňazí. Ak k tomu počasie prajúce plážovej dovolenke po celý rok, rozpálené sopky, zelené džungle a biele pláže obmývané tyrkysovou vodou. O čom hovoríme? Predsa o francúzskych zámorských departmentoch, o Guadeloupe a Martiniku. Využite našu kombinovanú letenku, v rámci ktorej navštívite oba tropické raje a za pár eur si užijete mix karibsko-kreolskej a francúzskej kultúry.
 ·  Translate
Letenky za túto cenu sú dostupné od apríla do decembra 2017.
1
Add a comment...
 
✈ Krajina vysokých Himalájí je cieľom každého, kto sa už vidí na vrchole Everestu alebo „aspoň" Annapurny. No Nepál, a špeciálne jeho hlavné mesto Kathmandu, nie je len o takmer nezdolateľných vrcholov. Vyberte sa na návštevu a uvidíte, že jeho krása sa ukrýva aj v meste rozdelenom ôsmymi riekami, v chrámoch a v prírode a v horách, ktoré preskúmate počas ľahších trekov. ⤵⤵⤵
 ·  Translate
Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od januára do októbra 2017.​
40
1
Add a comment...
 
V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do nórskeho Osla (Torp) už od 78zł (cca 18€).
 ·  Translate
Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca január 2017.
1
Add a comment...
 
✈ Možno ho poznáte ako mesto, ktoré hostilo v roku 2014 MS vo futbale, možno ho nepoznáte vôbec. Využite šancu a vyrazte do brazílskeho mesta Natal. Spiatočné letenky z Viedne od 549€. ⤵⤵⤵
 ·  Translate
Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od januára do marca 2017.
2
Add a comment...
 
✈ Jeden výlet, jedinečná cena a tri úžasne krajiny. Vydajte sa po stopách Vikingov a navštívte Island, Faerské ostrovy a Nórsko v rámci jednej cesty od 239€. ⤵⤵⤵
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Dnes domov prezidenta Ugandy, kedysi hlavné mesto britského protektorátu. Pokojné mesto Entebbe viac, ako pozoruhodných koloniálnymi pamiatkami, zaujme neskutočnou prírodou. Zarezervujte si letenky za tie najnižšie ceny a vyberte sa za šimpanzmi na ostrov Ngamba alebo k Viktóriinmu jazeru. A ak máte chuť na dlhší výlet, aj za preslávenými gorilami ukrytými v hmle národného parku Bwindi.
 ·  Translate
Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od januára do júna 2017.​
1
Add a comment...
 
Tam, kde sa stretávajú Modrý a Biely Níl, leží mesto, ktoré na zozname turistických snov často nenájdete. Za to u nás nájdete letenky do exotického Chartúm, modernizujúceho sa mesta so starobylou dušou, ktoré je východiskovým bodom k ďalším zaujímavým miestam. Za dobrodružstvom tak môžete vyraziť na ostrov Tuti alebo k pyramídam v Meroe.

 ·  Translate
Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od januára do júna 2017.
1
Add a comment...
 
Ak by ste mali pár slovami opísať Dubaj, aké slovné spojenia by ste použili? Kráľovstvo mrakodrapov? Exotický raj? Alebo skôr výstavisko arabskej kultúry? Nech už by vaša odpoveď bola akákoľvek, zaručene by sa každý z nás zhodol v tom, že Dubaj patrí medzi svetové destinácie, ktoré sú lákadlom pre každého cestovateľa.
 ·  Translate
Príležitostí, ktoré môžete v Dubaji využiť je viac než dosť. Ak premýšľate o jeho návšteve, určite robíte dobre.
1
Add a comment...
 
Dnešné hlavné mesto Španielska bolo v minulosti aj hlavným mestom španielskej ríše. Pamiatky na tieto slávne časy nájdete v podobe jedinečnej architektúry na každom kroku. Tieto kroky vás zavedú aj na Plaza Mayor, námestie, kde sa písali dejiny. Dnes tam nájdete aj útulné kaviarničky. V marci, v čase, na ktorý sme pre vás akciové letenky našli, si ich atmosféru vychutnáte aj vonku na jarnom slnku.
 ·  Translate
Najlacnejšie letenky sú dostupné v termínoch koncom februára a začiatkom marca 2017
1
Add a comment...
 
Vianoce preleteli ako kométa a aj január je čoskoro preč. To je znamením, že Valentín sa nezadržateľne blíži. Chystáte sa prekvapiť svoju polovičku? Neostáva vám už veľa času. Našťastie, pár prekvapení sme si pre vás pripravili aj my. Vyberte si niektorú z našich leteniek a užite si sviatok zaľúbených v najromantickejších európskych mestách.
 ·  Translate
Vyberte si niektorú z našich leteniek a užite si sviatok zaľúbených v najromantickejších európskych mestách.
1
Add a comment...
 
Qatar Airways v posledných dňoch ponúka lepšie a lepšie akcie. Tentoraz sme pre vás našli akciovú letenku za krásnych 279€. Využite túto možnosť a choďte sa zohriať do Dubaja.
 ·  Translate
Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v termínoch od apríla do decembra 2017.
1
Add a comment...
Kadetede - Letom svetom za pár euro...'s Collections
Story
Tagline
Letom svetom za pár eur alebo Ako sa dá spoznať svet...
Introduction
Hľadáte lacné letenky, ubytovanie či len parťáka na cesty? U nás vždy môžete niečo nájsť.
Links
Contact Information
Contact info
Email