Profile

Cover photo
KHAMENEI.IR
18,339 followers|24,832,319 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Pinned

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
کانال‌های KHAMENEI.IR در تلگرام

💡| پایگاه اصلی:
https://telegram.me/joinchat/BVJQOTudY702teu92Y-2ow

🌸 | ریحانه؛ زن و خانواده:
@khamenei_reyhaneh
📅 | درس و عبرت:
@khamenei_history
📚 | كتاب و كتابخوانی:
@Khamenei_Book
📌 | هفته‌نامه خط حزب الله:
@KhatteHezbollah
📧 | نامه دوم رهبر انقلاب به جوانان غرب:
@Letter4u2
🔦 | عربی:
@khamenei_arabic
🔦 | انگلیسی:
@khamenei_english
📝 | شبکه تحلیلی نخبگان:
@khamenei_others

📨 | ربات:
@Khamenei_irbot
 ·  Translate
104
10
Zahra Sadat.b's profile photo‫فاطمه کریمی‬‎'s profile photoMohammad amin Akhavizadegan's profile photo‫سیده حسنا ولایی‬‎'s profile photo
6 comments
 
+Koos Swart (The prophet Yeshua)؟؟؟؟؟!!!! 
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
پاسخ حضرت آيت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامي، به نامه رييس‌جمهوری درباره سرانجام مذاكرات هسته‌ای

بسم الله الرحمن الرحيم
جناب آقاي دكتر روحاني
رياست محترم جمهوري
با سلام و تحيت،
خرسندي خود را از اينكه مقاومت ملت بزرگ ايران در برابر تحريم‌هاي ظالمانه و تلاش دانشمندان هسته‌ئي در پيشبرد اين صنعت مهم و كوشش خستگي ناپذير مذاكره‌كنندگان، سرانجام طرف‌هاي مقابل را كه برخي از آنان به دشمني با ملت ايران شهره‌اند، وادار به عقب‌نشيني و رفع بخشي از آن تحريم‌هاي زورگويانه كرد، ابراز مي‌دارم و از جنابعالي و هيئت مذاكره و شخص وزیر محترم و همه‌ي دست‌اندركاران تشكر مي‌كنم. عجالتاً نظر جنابعالي را معطوف مي‌دارم به اينكه:

اولاً: مراقبت شود كه طرف مقابل تعهدات خود را به‌طور كامل انجام دهد. اظهارات برخي از سياستمداران امريكائي در اين دو سه روز كاملاً موجب بدگماني است.

ثانياً: به همه‌ي مسئولان دولتي تذكر داده شود كه حلّ مشكلات اقتصادي كشور در گرو تلاش بي‌وقفه و خردمندانه در همه‌ي بخش‌ها در جهت اقتصاد مقاومتي است و رفع تحريم‌ها به تنهائي براي گشايش در اقتصاد كشور و معيشت مردم كافي نيست.

ثالثاً: در تبليغات توجه شود كه در برابر آنچه در اين معامله به دست آمده، هزينه‌هاي سنگيني پرداخت شده است. نوشته‌ها و گفته‌هائي كه سعي مي‌كنند اين حقيقت را ناديده گرفته و خود را ممنون طرف غربي وانمود كنند با افكار عمومي ملت، صادقانه رفتار نمي‌كنند.

رابعاً: همين اندازه دستاورد نيز در برابر جبهه‌ي استكبار و زورگو، بر اثر مقاومت و ايستادگي به دست آمده است. اين را بايد همه‌ي ما درسي بزرگ براي همه‌ي قضايا و حوادث در جمهوري اسلامي بدانيم.

خامساً: بار ديگر تأكيد مي‌كنم كه از خدعه و نقض عهد دولت‌هاي مستكبر بويژه امريكا در اين مسأله و ديگر مسائل غفلت نشود.

موفقيت جنابعالي و ديگر مسئولان كشور را از خداوند متعال مسألت مي‌كنم.
سيّدعلي خامنه‌اي
۲۹ دی ۹۴
 ·  Translate
216
23
‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫مرتضی زارعی‬‎'s profile photo‫سیده حسنا ولایی‬‎'s profile photo
13 comments
 
📶🌏Alavion🌏📶
🎬کلیپ
📡📺اخبار مهم
📃حدیث ائمه اطهار( ع )
👥تبادل ارتباط
📚فتواهای و استفتائات مراجع عظام تقلید
📌معرفی ولینک گروه های مذهبی

🚩لطفا برای جا انداختن فرهنگ درست استفاده از شبکه های اجتماعی لینک
🔗گروه: https://telegram.me/joinchat/A80EIAFHLckjcMyW0Ns2cw
🔗کانال:https://telegram.me/alavion_ir

🔗لینک استیکر کانال علویون
https://telegram.me/addstickers/Alavioon

🔗آپارات ما: http://www.aparat.com/alanion
🔗اینستاگرام ما: instagram.com/s.mihammad1376

🔗 لنزور ما:http://lenzor.com/seyedmohammadmalaki

مارو پخش کنید ودوستان با ایمان خودرا دعوت کنید جهت ارتباط با ما ودادن نظرات و پیشنهادات انتقادات به این شماره ارسال کنید
Telegram:📞09384388610
I'D Line🆔:S.Mohammad1376🚩
📡🌍🌎🌏📡
🔵🔵⚫⚫⚪⚪🔴🔴🔵🔵
👤 @Alavi_b
 ·  Translate
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
در شانزدهمین شماره‌ی خط حزب‌الله منتشر شد؛
حرف نو رهبر انقلاب درباره پروژه شماره چهار دشمن

شانزدهمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با گزارشی درباره‌ی چهارمین پروژه‌ی بزرگ دشمن علیه انتخابات در ایران و همچنین پاسخ به یک سؤال انتخاباتی درباره‌ی میزان اعتماد به فهرست‌های انتخاباتی منتشر شد.
در صفحه‌ی ویژه‌ی انتخابات، علاوه بر پاسخ به سؤال انتخاباتی اعتماد به فهرست‌ها، به کلیدواژگان بیانات رهبر انقلاب در دیدار ۱۹دی با مردم قم و همچنین جدول مرور سریع این بیانات پرداخته شده است.
سخن هفته‌ی این شماره با عنوان «قرارگاه جنگ فرهنگی» به موضوع نماز جمعه به‌عنوان یک قرارگاه مرکزی در جنگ نرم پرداخته و این موضوع مهم را از بیانات رهبر انقلاب تبیین کرده است. در این شماره همچنین عکسی از دیدار حنانه، حافظ قرآنی خردسال با رهبر انقلاب منتشر شده است.
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=31963
 ·  Translate
203
11
Mazaher S Moradi's profile photo‫افراخته محمد صادق (صادق صالحی)‬‎'s profile photoAnni Rivards's profile photoIranian Soldier's profile photo
3 comments
 
از هاشمی
 ·  Translate
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
بیانات در دیدار هیأت علمی و دست‌اندرکاران برگزارى همایش ملى فقه هنر

رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران همایش فقه هنر: از حوزه‌ی علمیه انتظار است که مبانى اسلامى را در باب هنر کشف و تحقیق کند و آن را براى جامعه تبیین کند / اسلام نه‌تنها هنر را قبول دارد بلکه به آن تشویق نیز می‌کند/ اسلام مثل همه‌ی پدیده‌هاى زندگى، نسبت به هنر نظر مساعد دارد.
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=31931
 ·  Translate
203
8
‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫یارب‬‎'s profile photo
 
من مننظرم 
 ·  Translate
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
پلاک | شهید کاظمی

رهبر انقلاب اسلامی: [دو هفته قبل از شهادت] شهید کاظمی آمد پیش من و گفت از شما دو درخواست دارم: یکی این‌که دعا کنید من روسفید بشوم، دوم این‌که دعا کنید من شهید بشوم. گفتم که شماها واقعاً حیف است بمیرید؛ شماها که این روزگارهای مهم را گذراندید، نباید بمیرید؛ شماها همه‌تان باید شهید شوید؛ ولیکن حالا زود است و هنوز کشور و نظام به شما احتیاج دارد. بعد گفتم آن روزی که خبر شهادت صیاد را به من دادند، من گفتم صیاد، شایسته‌ی شهادت بود؛ حقش بود؛ حیف بود صیاد بمیرد. وقتی این جمله را گفتم، چشم‌های شهید کاظمی پُرِ اشک شد، گفت: ان‌شاءالله خبر من را هم به‌تان بدهند! ۱۳۸۴/۱۰/۲۱
http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=31910
 ·  Translate
203
8
‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫سیده حسنا ولایی‬‎'s profile photo‫یارب‬‎'s profile photoabid abbas's profile photo
3 comments
 
روحش شاد
 ·  Translate
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
روایت ویژه خط حزب الله
رهبر انقلاب در پاسخ به سؤال فرزند شهید: هدایت جامعه انقلابی  کار اساسی امروز

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پاسخ به سؤال فرزند شهید که از ایشان پرسید پیش روی ما کارهایی اجرایی است مثلا در اداره ای مشغول شویم یا اینکه نه، بهتر است وارد کارهای فرهنگی شویم؟ فرمودند که:
- کار اجرایی عیبی ندارد، دولت اسلامی است، هر گوشه‌اش را آدم بگیرد یک کار است منتها کار اساسی عبارت است از هدایت. فرقی نمیکند در دانشگاه؛ در محیط کار؛ یا در محیط اداری، در محیط طلبگی.
- امروز انگیزه‌ها و فعالیتهایی که در جهت خراب کردن ذهنیت انقلابی در کشور انجام میگیرد کم نیست.
- ملاک خط مستقیم انقلاب، حرفهای امام است. یعنی نگاه کنیم ببینیم محکمات امام چیست؟ ... باید دید آن نقطه‌های اصلی که امام روی آنها تکیه کرده چیست... ببینید چه چیزهایی کثیرالتکرار است، آنها می‌شود بیّنات امام...
⚠️ فرض بفرمایید مسئله‌ی مبارزه با استکبار. این دیگر جزو چیزهایی است که از اول تا آخر فرمایشات امام به طور دائم تکرار شده است. اگر کسی آمد مبارزه‌ی با استکبار را انکار کرد یا کوچک شمرد، این خب راه امام نیست، دیگر برو و برگرد ندارد، شوخی ندارد.

پانزدهمین شماره #خط_حزب_الله@khattehezbollah
 ·  Translate
132
8
‫وحدت عملکرد جهادی‬‎'s profile photo‫سیده حسنا ولایی‬‎'s profile photo
Add a comment...
Have them in circles
18,339 people
‫صدف افشار‬‎'s profile photo
Meisam Hoseini's profile photo
isf sanasepahan's profile photo
‫احسان قیلاوی زاده‬‎'s profile photo
mahdi motamed's profile photo
Moha Khosh's profile photo
hosseinieh hosseinieh's profile photo
milad asadi's profile photo
‫سما Sama‬‎'s profile photo

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
در مقابل نقض عهد آمریکا، مقابله به مثل کنید

رهبر انقلاب: برجام حادثه‌ی مهم و بزرگی بود نه اینکه همه‌ی خواسته‌های ما برآورده شد، ولی همین مقدار که از خواسته‌های جمهوری اسلامی برآورده شد، هیئت مذاکره‌کننده و وزیر و رئیس‌جمهور زحمت کشیدند/ بعضی می‌خواهند این‌جور وانمود کنند که دستاوردهایی که پیدا شد، آمریکا به ما یک لطفی کرده، لکن این‌جور نیست/ این تلاش ملت ایران و تلاش دانشمندان است/ شخصاً معتقدم که از این بهتر هم می‌شد که انجام بدهیم البته توان و فرصت و امکانات همین اندازه را اقتضا کرد؛ همین اندازه هم کار مهمی است.

رهبر انقلاب: جوان مؤمن و انقلابی و حزب‌اللهی را متهم نکنید به تندروی؛ اینها همان‌هایی هستند که خالصانه در صحنه حاضرند و آنجا که دفاع از امنیت کشور و خون دادن مطرح باشد، در میدان می‌آیند/ به صرف اینکه قضیه‌ای مثل سفارت عربستان و سفارت انگلیس پیش بیاید که کاری بسیار بد و به ضرر کشور و اسلام است، این را بهانه نکنند که جوانان مؤمن را موردتهاجم قرار دهند.


رهبر انقلاب: تحریم‌ها برداشته شد؛ آیا مشکلات معیشت و سفره‌ی مردم حل خواهد شد؟ نه؛ من هم در این دولت و هم در دولت قبل گفتم مشکلات اقتصادی ممکن است 20 تا 40 درصد مربوط به تحریم‌ها باشد؛ بقیه مربوط است به ما؛ ما باید درست عمل کنیم. برنامه و مدیریت لازم است.


رهبر انقلاب: این حرکاتی که جوانان سپاه پاسداران در خلیج فارس کردند و فرصت نشده که من از آنها تشکر بکنم، کار بسیار درستی کردند/ کسانی که اهل سیاست هستند همین‌جور عمل کنند؛ ببینند کجا از خط تجاوز می‌کنند، جلویش را با قدرت بگیرند.


رهبر انقلاب: الان همه‌ی مسئولان چه مسئولان دولتی چه آن هیئت نظارت مراقب باشند که آن طرف مقابل خدعه نکند و به لبخند و ماسکی که بر چهره زده نمی‌شود اعتماد کرد/ مراقب خدعه کردن باشند، مراقب باشند آنچه دارند انجام می‌دهند منطبق باشد با آنچه در واقع تعهد کرده‌اند؛ اگر خدعه‌ای از طرف دیدند باید مقابله به مثل کنند، اگر طرف مقابل نقض عهد کرد، این طرف هم باید نقض عهد کند.


رهبر انقلاب، امروز در دیدار دست‌اندرکاران انتخابات: مردم، با بصیرت و فکر، انسانهای صالح را انتخاب کنند؛ کسی که وقتی در مسند نشست خود را سپر بلای مشکلات کشور قرار دهد، کشور را به دشمن نفروشد/ بنده گفتم کسانی که نظام را قبول ندارند رأی بدهند، نه اینکه کسی که نظام را قبول ندارد بفرستند مجلس/ در هیچ جای دنیا در مراکز تصمیم‌گیری کسی که اصل نظام را قبول ندارد راه نمی‌دهند.


رهبر انقلاب، صبح امروز: بنده همیشه به دست‌اندرکاران انتخابات می‌گویم پایتان را جای قرص بگذارید و آن جای قرص قانون است. مُرّ قانون را رعایت کنید. به نهادهای قانونی اهانت نشود. یک نهاد قانونی را نباید مورد افترا یا اهانت قرار بدهیم. نه اینکه اشتباه نمی‌کند اما این دلیل نمی‌شود تضعیف کنیم. این باب اگر باز شود هرج و مرج خواهد شد/ اذهان عمومی را مشوش نکنند. بگذارید مردم همچنان که حق است با شوق و ذوق و نشاط بروند سمت انتخابات. مردم را به انتخابات بدبین نکنند.

صوت دیدار | http://farsi.khamenei.ir/audio-content?id=32034
 ·  Translate
257
13
maeisam safaei's profile photo‫رضا مسعودی‬‎'s profile photoSomayeh HosseinZade's profile photomojtaba as's profile photo
9 comments
 
سبز فقط سبز علی رهبر فقط سید علی ( علیه سلام )
 ·  Translate
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
«نگاه کلان»

رهبر انقلاب اسلامی: «وظیفه داریم به مسائل گوناگون کشور با نگاه کلان و جامع نگاه کنیم... لازم است نگاه جامع و نگاه کلان به مسائل همچنان حفظ بشود و با این نگاهِ جامع در مقابل حوادث موضع بگیریم، حادثه را بشناسیم.» ۱۳۹۲/۶/۱۴
از منظر رهبر انقلاب اسلامی به موازات اینکه «نظام اسلامی» به دنبال تحقق اهداف، برنامه‌ها و اقداماتی در کشور و منطقه است، دو جریان دیگر یعنی «نظام سلطه» و «جریان غرب‌گرای داخل» نیز با اقدامات و برنامه‌هایی مشخص به دنبال تحقق اهداف خود در کشور و منطقه و در تقابل با نظام اسلامی هستند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای محورهای سه‌گانه‌‌ی» ‌اقتصاد مقاومتی»، «پیشتازی در عرصه‌ی علم و فناوری» و «تعالی و مقاوم‌سازی فرهنگی» را به‌عنوان پایه‌‌های اصلی برنامه‌ی «نظام اسلامی» برای «پیشرفت کشور» معرفی می‌کنند و در مقابل برنامه‌های «نظام سلطه» در کشور و منطقه را مبتنی بر دو عنصر «نفوذ» و «اختلاف» می‌دانند.
رهبر انقلاب اسلامی در تحلیل برنامه‌ها و اقدامات «جریان غرب‌گرای داخلی» نیز چهار محور «ترویج احساس حقارت ملی»، «شبهه‌افکنی و ترویج بی‌اعتقادی»، «ایجاد تردید در مسائل سرنوشت‌ساز کشور» و «ترویج لذت‌جویی و شهوترانی» را در رأس برنامه‌های این جریان مطرح می‌کنند.
به همین مناسبت پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR نمودار «طرح کلی موضوعات و مفاهیم محوری بیانات رهبر انقلاب« را با تأکید بر مباحث مطرح‌شده در دوره‌ی پسابرجام در تبیین برنامه‌ها و اقدامات این سه جریان منتشر می‌کند
http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=31984
 ·  Translate
184
6
‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photohashtomin emam's profile photo
3 comments
 
لبیک یا امام سید علی
 ·  Translate
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
تا انتخابات | چشم طمع آمریکایی‌ها

آمریکایی‌ها به این انتخابات چشم طمع دوخته‌اند؛ اینها در ایران دنبال تحوّلند؛ ما هم دنبال تحوّلیم. بنده بارها گفته‌ام که جامعه نمیتواند ساکن بماند، باید پیش برویم، تحوّل پیدا کنیم، تغییر پیدا کنیم؛ منتها تحوّل ما به‌سمت اسلامی شدن کامل [است‌]. چون الان اسم ما اسلامی است امّا خب خیلی راه داریم تا اسلامیِ کامل بشویم؛ مرتّب باید پیش برویم و روزبه‌روز نزدیک‌تر بشویم به آن اهدافی که نبیّ مکرّم (صلّی الله علیه و آله و سلّم) برای جامعه‌ی اسلامی معیّن و مقرّر کرده است؛ باید تلاش کنیم. ما هم معتقد به تحوّلیم امّا تحوّل آنها ضدّ تحوّل ما است؛ آنها که میخواهند تحوّل در ایران انجام بگیرد یعنی ما از آن اهداف، دائم دور بشویم؛ هرچه نزدیک شدیم دور بشویم، مدام عقب‌گرد کنیم و برویم به‌سمتی که آنها میخواهند. ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=31936#i
 ·  Translate
195
17
hamed safari's profile photo‫سیده حسنا ولایی‬‎'s profile photoDown With Zionist USA's profile photohashtomin emam's profile photo
4 comments
 
جانم فدای امام خامنه ای
 ·  Translate
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
رهبر انقلاب اسلامی با صدور پیامی، درگذشت حجت الاسلام آقای حاج شیخ عبدالجواد غرویان را تسلیت گفتند.
سه شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۴
 ·  Translate
113
5
‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫سیده حسنا ولایی‬‎'s profile photo
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
تصویری از گفتگوی چندتن از قهرمانان ورزش کشور با رهبر انقلاب

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR تصویری از گفت‌وگوی چند تن از قهرمانان ورزش کشور با حضرت آیت‌الله خامنه‌‌ای را منتشر کرد. این تصویر در حاشیه‌ی دیدار امروز (۱۳۹۴/۱۰/۲۱) دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای ورزش کشور با رهبر انقلاب اسلامی ثبت شده است.
http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=31923
 ·  Translate
204
10
syed abbas's profile photo‫سیده حسنا ولایی‬‎'s profile photo‫یارب‬‎'s profile photoMONSE ALFARO VACCARO's profile photo
5 comments
 
من مننظرم 
 ·  Translate
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
امروز بیعت با انقلاب و امام، بیعت با پیامبر است

رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار مردم قم: ماجرای ۱۹ دی قم کهنه‌شدنی نیست/ زمینه‌ی انقلاب اسلامی آماده بود و احتیاج داشت به یک کلید راه‌اندازنده؛ آن کلید را قمی‌ها زدند و با احساس تکلیف به‌موقع و درک به‌هنگام، به دفاع از امام وارد میدان شدند.

رهبر انقلاب: شما وقتی امروز با انقلاب و امام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبر بیعت کرده‌اید. وقتی شما تلاش کردید برای ماندگاری انقلاب، انگار با پیغمبر بیعت کرده‌اید. آن‌وقت طبق آیه‌ی قرآن، خدا به بیعت‌کنندگان با پیامبر آرامش خواهد داد. امروز براساس این سکینه و آرامش، انسان می‌تواند یقین بکند که ملت ایران بر آمریکا و دسیسه‌های آمریکا قطعاً پیروز خواهد شد.

رهبر انقلاب درباره‌ی انتخابات مجلس و خبرگان: باید سعی‌مان را بکنیم که درست انتخاب کنیم/ اگر کسانی که فهرستی را معرفی کرده‌اند متدین، مؤمن، انقلابی و در راه امام باشند، به حرفشان اعتماد می‌کنم و رأی می‌دهم/ اگر دیدم به مسائل انقلاب، دین و استقلال کشور خیلی اهمیتی نمی‌دهند و دلشان دنبال حرف آمریکا و غیر آمریکا است به حرفشان اعتماد نمی‌کنم.

رهبر انقلاب در دیدار هزاران نفر از مردم قم: همه در انتخابات شرکت کنند؛ حتی کسانی که نظام را قبول ندارند برای حفظ اعتبار کشور شرکت کنند/ ممکن است کسی بنده را قبول نداشته باشد، اما شرکت کند/ انتخابات مال رهبری نیست، برای ایران اسلامی است؛ برای این است که ماندگاری کشور تأمین بشود و کشور در حصار امنیت کامل باقی بماند.

رهبر انقلاب: ماندگاری انقلاب برای دشمن بهت‌آور و سخت است/ این کارهای سال ۸۸ از ابتکارات جدید آنها علیه انقلاب بود؛ به بهانه‌ی انتخاب یک دولتی که مورد قبول آمریکا نیست، آن اقلیتی را که رأی نیاورده بکشند در خیابان و یک رنگی به آنها بدهند و کمکشان کنند؛ آمدند اینجا هم انجام بدهند و نتوانستند/ این، انقلاب رنگی بود؛ کودتای رنگی ناموفق.

رهبر انقلاب، امروز: یک جبهه‌ی وسیع دشمن در مقابل خودمان داریم؛ از سردمداران رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا... تا عوامل تکفیری و داعش/ همه‌ی تحلیل‌های آنها متوجه این است که چه کنند تا درخت تناور انقلاب را ریشه‌کن کنند/ همه‌ی همتشان این است که این ماندگاری را از بین ببرند؛ همه‌ی همت ما باید این باشد که ماندگاری انقلاب بماند.
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=31883
 ·  Translate
238
15
‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photoAfagh Nonahal's profile photo
 
لبیک یا امامی ا خامنه ای
 ·  Translate
Add a comment...
Story
Tagline
Follow for regular updates and news about Ayatollah Seyed Ali Khamenei, Iran's Supreme Leader