Profile

Cover photo
KHAMENEI.IR
18,118 followers|24,200,760 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Pinned

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
جدول | الزامات اجرای برجام
#تایید_مشروط_برجام
رهبر انقلاب، در نامه‌ای به رئیس‌جمهور دستورات مهمی را درباره‌ی رعایت و حفظ منافع ملی و مصالح عالیه‌ی کشور در اجرای برجام صادر کردند. ایشان در این نامه تأکید کردند: «بندهای نه‌گانه قانون اخیر مجلس و ملاحظات ده‌گانه‌ی ذیل مصوبه‌ی شورای عالی امنیت ملی، حاوی نکات مفید و مؤثر است که باید رعایت شود، با این حال برخی نکات لازم دیگر نیز هست که همراه با تأکید بر تعدادی از آنچه در آن دو سند آمده است،‌ اعلام می‌گردد.» پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در جدول زیر الزامات اجرای برجام را مرور کرده است:
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=31180
 ·  Translate
339
11
‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫سیده حسنا ولایی‬‎'s profile photohamed safari's profile photo‫محمد مهدی میرزایی پور‬‎'s profile photo
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
هزاران نفر از فرماندهان بسیج تا ساعتی دیگر با رهبر انقلاب دیدار میکنند
 ·  Translate
150
1
‫تازه به دوران رسیده‬‎'s profile photoba ran's profile photo‫زهرا ء‬‎'s profile photo‫وحدت عملکرد جهادی‬‎'s profile photo
3 comments
 
خب این یعنی اینکه بدانی چرا در این چند روز رهبر شیعیان دنیا ، دیدار های متعدد دارند
شما باید بگردی
بخوانی
تحلیل کنی
وگرنه افسر جنگ نرم همان کودک شهید فلسطینی ست که با خون خود اطلاع رسانی می کنند

 ·  Translate
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
دیدار رئیس جمهوری بولیوی
آقای مورالس رئیس جمهوری بولیوی عصر امروز (سه‌شنبه) با رهبر انقلاب دیدار کرد.
farsi.khamenei.ir/photo-album?id=31498
 ·  Translate
220
6
‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫سیده حسنا ولایی‬‎'s profile photo
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
نخست‌وزیر الجزایر با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد
آقای عبدالمالک سلال نخست‌وزیر الجزایر پیش از ظهر امروز (سه شنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد.

مشروح خبر متعاقباً منتشر خواهد شد. 
 ·  Translate
127
4
‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
 آقای فؤاد معصوم رییس جمهوری عراق صبح امروز (سه شنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد. 
 ·  Translate
122
4
‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
مشکورین...
مجموعه پوستر تشکر رهبر انقلاب از ملت و عشایر و دولت عراق

من همین‌جا مناسب میدانم و لازم میدانم به‌مناسبت یاد از آن اجتماع عظیم، از دولت عراق، ملّت عراق، عشایر عراق که در این آزمون بسیار مهم فداکاری کردند، خدمت کردند، کَرم و بزرگواری نشان دادند، تشکّر کنم. حادثه‌ی عجیبی بود حادثه‌ی امسالِ اربعین کربلا. این راه را دشمنان اسلام و دشمنان اهل‌بیت به خیال خود مسدود کرده بودند. ببینید چه حرکت عظیمی اتّفاق افتاد! وقتی حتّی جسمها در کنار هم قرار میگیرد، این‌جور انعکاس پیدا میکند.
رهبر انقلاب ۱۳۹۳/۱۰/۱۹
http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=31472
 ·  Translate
295
18
‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photoIranClips's profile photoTarkash Vand's profile photo
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و هیأت همراه دقایقی پیش با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
 ·  Translate
140
2
‫علی آهور‬‎'s profile photoAhmad Anvari's profile photo‫محمدباقر ط‬‎'s profile photo
Add a comment...
Have them in circles
18,118 people
ali haghighat's profile photo
mahnaz farazestanian's profile photo
ghulamreza Bahadory's profile photo
‫مرتضی رشیدی‬‎'s profile photo
‫سعید درستی‬‎'s profile photo
Amin Behravan's profile photo
Eliya Shayeste's profile photo
Itz Khan's profile photo
Masoud Hejazimehr's profile photo

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
رهبر انقلاب در دیدار فرماندهان بسیج: نفوذ خیلی مسئله مهمی است؛ میگویند از نفوذ استفاده جناحی کردند، خب نکنند؛ اسم را بدون محتوای لازم مطرح نکنند و جناحها همدیگر را متهم نکنند/ اما اینکه بگویند افرادی میخواهند از "نفوذ" استفاده جناحی بکنند از اهمیت بحث "نفوذ" دشمن کم نمیکند/ از اصل واقعیت نفوذ غفلت نشود/ دشمن دارد طراحی میکند.

رهبر انقلاب،امروز: نفوذ جریانی از نفوذ فردی خطرناکتر است/نفوذ جریانی یعنی شبکه سازی در داخل ملت بوسیله پول و جاذبه های جنسی با هدف تغییر باورها، آرمانها، نگاهها و سبک زندگی/ آماج نفوذ جریانی، نخبگان، افراد مؤثر، تصمیم سازان و تصمیم گیران هستند/ نفوذ خطر بزرگی است.

رهبرانقلاب:بسیج یک گنج بی انتهاست؛ چون ملت بی انتهاست/کسانی که بسیج رابه تندروی وافراط متهم میکنند،پروژه نفوذ دشمن راتکمیل میکنند/ بسیج جزء خاکریزهای مستحکم است که نباید آنراسست کرد؛ من نصیحت میکنم.

رهبر انقلاب: انتفاضه مردم فلسطین درکرانه باختری آغاز شده و مردم دارند میجنگند/ فلسطین قریب به ۶۰ سال از اشغالش میگذرد و این مردم چند نسل عوض شده اند اما آرمان فلسطین باقیست/ دشمن میخواهد این آرمان را ازبین ببرد/ ما از حرکت مردم فلسطین هرطور که بتوانیم دفاع میکنیم.
 ·  Translate
273
25
Mohamadreza Ansari's profile photosyed abbas's profile photoMindcancer سرطان ذهن‎'s profile photoMostafa Chamran's profile photo
3 comments
 
«من نصیحت میکنم» ادم را یاد نصیحت های امام به بنی صدر میندازه.
 ·  Translate
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
فراتر از تشریفات
روایت دکتر ولایتی از دیدار دیروز پوتین با رهبر انقلاب

من اگر بخواهم در یک جمله، این ملاقات را توصیف کنم، باید بگویم که این دیدار، دیداری کاملاً صمیمی و درعین‌حال راهبردی و صریح بود. از این زاویه شاید بتوان گفت در تاریخ جمهوری اسلامی ایران در طول این ۳۷ سالی که از انقلاب می‌گذرد، ملاقاتی با این کیفیت و با این اهمیت و با این محتوا، بنده سراغ ندارم.

 در رابطه با همکاری‌های منطقه‌ای نیز به تصریح آقای پوتین، منافع مشترک زیادی بین دو کشور وجود دارد و این منافع مشترک متعددی که دو کشور دارند، اقتضا می‌کند که هر روز بیش از گذشته، همکاری‌ها گسترش یابند. درباره‌ی مسئله‌ی سوریه نیز آقای پوتین تأکید داشتند که هیچ نوع موافقتی با دیگر کشورهایی که در گفت‌وگوهای وین شرکت می‌کنند، بدون هماهنگی با ایران، صورت نخواهد گرفت. نکته‌ی بعدی که در این دیدار، هم مقام معظم رهبری و هم آقای پوتین بر آن تأکید کردند، این بود که از هیچ راه‌حلی که مورد رضایت دولت سوریه نباشد، تبعیت نخواهند کرد.
http://farsi.khamenei.ir/others-dialog?id=31496
 ·  Translate
308
19
‫زین العابدین رشید کوهستانی‬‎'s profile photo‫سیده حسنا ولایی‬‎'s profile photofaeze m's profile photoSeyed Ali Hashemi (Fesharaki)'s profile photo
7 comments
 
درود خدا بر رهبرعزیز و با اقتدار 
 ·  Translate
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
مردم عراق درپذیرایی از زائران ایرانی، از انفاق و محبت چیزی کم نمیگذارند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه) در دیدار آقای فواد معصوم رئیس‌جمهور عراق و هیأت همراه، عمق روابط دو کشور و دو ملت ایران و عراق را ریشه‌دار و تاریخی و فراتر از روابط کشورهای همسایه و در یک منطقه دانستند و با تأکید بر لزوم صیانت از وحدت ملی در عراق گفتند: ملت عراق، ملتی بزرگ و صاحب تاریخ کهنی است که از ظرفیت بسیار مهم جوانان قدرتمند و هوشیار برخوردار است و باید از این ظرفیت در جهت رساندن عراق به جایگاه شایسته‌ی خود استفاده شود.
ایشان با اشاره به ارتباط برادرانه، صمیمی و محبت‌آمیز دو ملت ایران و عراق با وجود ۸ سال جنگ تحمیلی از سوی صدام با تحریک بیگانگان، آن را پدیده‌ای عجیب خواندند و افزودند: راه‌پیمایی مراسم روز اربعین یک نمونه از این ارتباط دوستانه است به‌گونه‌ای که مردم عراق در پذیرایی از زائران ایرانی، از انفاق و محبت و ارادت چیزی کم نمی‌گذارند.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: مسئولان دو کشور ایران و عراق، باید از این فضا و فرصت برای منافع دو کشور بیشترین استفاده را بکنند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اظهار خرسندی از پیشرویهای اخیر در عراق و غلبه نسبتاً خوب بر فتنه داعش، بر لزوم مراقبت از وحدت کنونی در عراق تأکید کردند و افزودند: در ساختار تشکیلاتی حکومت عراق، رئیس‌جمهور از جایگاه خاصی برخوردار است و می تواند در کم کردن اختلافات و افزایش وحدت، نقش آفرینی مؤثری کند.
ایشان با اشاره به تلاش برخی طرفهای خارجی برای ایجاد اختلاف در عراق، خاطرنشان کردند: مردم عراق اعم از شیعه و سنی و کرد و عرب، قرنها است که بدون هیچ مشکلی در کنار یکدیگر زندگی می کنند اما متأسفانه برخی کشورهای منطقه و همچنین بیگانگان به‌دنبال بزرگنمایی اختلاف ها هستند که باید در مقابل آن ایستاد و از هرگونه بهانه ای که زمینه ساز بروز اختلافات می شود، پرهیز کرد.
رهبر انقلاب اسلامی، بروز اختلافات و کشیده شدن آن به صحنه عمومی عراق را زمینه ساز اظهارات مداخله جویانه بیگانگان دانستند و گفتند: نباید فضا بگونه ای شود که امریکاییها به خود جرأت دهند تا به‌صورت علنی صحبت از تجزیه عراق بکنند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: چرا باید کشوری همچون عراق که کشوری بزرگ، ثروتمند و صاحب تاریخ هزار ساله است، تجزیه و به مناطق کوچکتر تقسیم شود، تا همواره در معرض اختلاف و نزاع قرار گیرد.
ایشان افزودند: قطعاً مسئولان عراقی، روابط خارجی با کشورهای دیگر از جمله امریکا را براساس مصالح و منافع مردم این کشور تنظیم خواهند کرد اما نباید به امریکاییها اجازه داد که عراق را همچون ملک شخصی خود تصور کنند و هر صحبتی را بیان و هر اقدامی را انجام دهند.
رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه عراق امروز بواسطه ملت بزرگ خود و همچنین جوانان توانمند و هوشیار، با عراق گذشته کاملاً متفاوت است، گفتند: جوانان عراق اکنون بیدار شده اند و به قدرت و توانایی خود پی برده اند و چنین جوانانی قطعاً زیر بار سلطه امریکا نخواهند رفت.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای نیروهای داوطلب مردمی عراق در جنگ با داعش را مظهر بارزِ بیداری و قدرت جوانان عراقی خواندند و تأکید کردند: باید از ظرفیت و توانایی های جوانان عراق برای رساندن این کشور به جایگاه شایسته خود بیش از پیش استفاده شود.
ایشان با تأکید بر آمادگی همه جانبه جمهوری اسلامی ایران برای انتقال تجربیات و توانایی های علمی، فناوری، دفاعی و خدماتی خود به عراق، افزودند: باید تلاش شود تا سطح همکاریهای اقتصادی دو کشور ارتقاء بیشتری یابد.
در این دیدار که آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور نیز حضور داشت آقای فواد معصوم رئیس‌جمهور عراق با ابراز خرسندی فراوان از دیدار با رهبر انقلاب اسلامی به جایگاه و نفوذ کلام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در میان مردم و مسئولان عراق به عنوان یک مجتهد و مرجع تقلید بزرگ، اشاره کرد و گفت: توصیه های جنابعالی درخصوص حفظ وحدت و پرهیز از اختلاف در عراق، قطعاً تأثیرگذار خواهد بود.
رئیس جمهور عراق از کمک های جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه در شرایط بسیار  سخت حمله داعش تشکر و قدردانی کرد و با اشاره به مشترکات تاریخی، دینی و فرهنگی دو ملت ایران و عراق، گفت: ما خواستار گسترش بیش از پیش روابط دو کشور و استفاده از تجربیات و توانایی های ایران در زمینه های مختلف هستیم.
آقای فواد معصوم وضعیت عمومی عراق و انسجام و هماهنگی درونی را نسبت به گذشته بهتر ارزیابی کرد و افزود: در مقابله با داعش نیز توفیقات زیادی به‌دست آمده و هماهنگی ارتش، نیروهای داوطلب و پیشمرگان کرد زمینه ساز ضربات سنگینی به داعش شده است.
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=31481
 ·  Translate
206
7
‫سیده حسنا ولایی‬‎'s profile photofaeze m's profile photo
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
ولادیمیر پوتین در حاشیه دیدار با رهبر انقلاب یکی از قدیمی ترین نسخه های خطی قرآن کریم را به حضرت آیت الله خامنه ای اهدا کرد /
khamenei.ir
 ·  Translate
341
25
Afagh Nonahal's profile photoNasibeh bb's profile photo‫محـ ـسن‬‎'s profile photo‫فرید ریاضی‬‎'s profile photo
34 comments
 
+عباس ذوالقدری
این نسخه توسط عثمانی در زمان فتحعلی شاه از عباس میرزا غارت شد و بعد روس ها اون رو گرفتن و در زمان استالین به موزه مسکو بردند
 ·  Translate
Add a comment...

KHAMENEI.IR

Shared publicly  - 
 
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و هیأت همراه دقایقی پیش با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
 ·  Translate
354
11
‫سعید م‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo
10 comments
 
گرم
Add a comment...
Story
Tagline
Follow for regular updates and news about Ayatollah Seyed Ali Khamenei, Iran's Supreme Leader