Profile cover photo
Profile photo
k6 trolli
15 followers -
Wydawcy starych gier fabularnych: "Tunnels & Trolls" i 'Metamorphosis Alpha"
Wydawcy starych gier fabularnych: "Tunnels & Trolls" i 'Metamorphosis Alpha"

15 followers
About
k6 trolli's posts

Post has attachment
W ten weekend, na warszawskim konwencie Bazyliszek, będzie można posłuchać o Metamorphosis Alpha, a później zagrać sesję. Zapraszamy na sobotnią prelekcję oraz wspólną zabawę w odkrywanie tajemnic "Wardena". Na sesję można zapisać się online już teraz lub na konwencie.

Post has attachment
Jakiś czas temu +Erpegowe Piekiełko zorganizowało konkurs na nowe potwory do METAMORPHOSIS ALPHA. Nadesłane prace opisywały istoty straszne i dziwne, doskonale pasujące do niesamowitego świata "Wardena". Z przyjemnością zatem prezentujemy dziesięć przerażających robotów, mutantów i nie tylko, które narobią kłopotów niejednej drużynie. Stwory zilustrował niezrównany Marcin Adamczyk.

Post has attachment
"Chronicles from the Warden" to pierwszy tom antologii opowiadań osadzonych w realiach "Metamorphosis Alpha". Wśród autorów nie zabrakło oczywiście twórcy gry, Jamesa M. Warda. Książkę można kupić w wydaniu papierowym i elektronicznym na Amazon.com.

Post has attachment
Na portalu Polter.pl ukazała się recenzja polskiego wydania "Metamorphosis Alpha". Dziękujemy! :)

Jeśli wybieracie się na Pyrkon, zajrzyjcie na stoisko wydawnictwa +Gindie​. Znajdziecie tam podręczniki do "Metamorphosis Alpha" wraz z dodatkiem "Mordercza mila" oraz "Tunnels & Trolls". Przydadzą się w sam raz na konwentową sesję. :)

Post has attachment
Na blogu "Inne Światy" ogłoszono wyniki konkursu na mapę pokładu okrętu gwiezdnego "Warden" do "Metamorphosis Alpha". Zwycięzcom gratulujemy, a mapki polecamy wszystkim zainteresowanym. :)

Post has attachment
Erpegowe Piekiełko ogłosiło wyniki konkursu na opracowanie potwora do "Metamorphosis Alpha". Zwycięzcom gratulujemy! Ponieważ poziom prac był dość wyrównany, a jeden z pomysłów bardzo nam się spodobał, postanowiliśmy dorzucić do puli dodatkowy zestaw podręczników (podstawka plus "Mordercza mila"), by wyróżnić niesamowite psi-delfiny. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy powodzenia podczas sesji! :)

Post has attachment
"Tunnels & Trolls" znów dostępne! Właśnie odebraliśmy paczkę z drukarni z nową porcją podręczników. Można już zamawiać w Gindie.pl, wysyłka po weekendzie :) https://gindie.pl/p/tnt

Post has attachment
Kolejny konkurs związany z "Metamorphosis Alpha", tym razem zorganizowany przez blog "Inne Światy". Do końca marca należy przygotować mapę jednego z pokładów "Wardena" (można skorzystać z gotowych szablonów). Do wygrania jest podręcznik do "Metamorphosis Alpha" wraz z przygodą "Mordercza mila". Więcej na blogu "Inne Światy": https://szufladarpg.blogspot.com/2017/03/nowe-mapy-wardena-i-konkurs.html

Erpegowe Piekiełko zorganizowało konkurs, w którym można wygrać podręczniki do „Metamorphosis Alpha” wraz z przygodą „Mordercza mila”. Wystarczy tylko wymyślić „potwora”, którego gracze mogliby spotkać na pokładzie „Wardena”. Piekiełko czeka na pomysły do 19 marca. Szczegóły znajdziecie tutaj: http://rpg.piekielko.pl/?p=1423
Wait while more posts are being loaded