Profile cover photo
Profile photo
Kúpeľne TAMI
2 followers
2 followers
About
Kúpeľne TAMI's posts

Post has attachment
Predlžujeme akciu do konca roku! Získajte až 30 € na nákup a znížte si konečnú cenu objednávky niektorým zo zľavových kupónov.

Post has attachment
Ponúkame dovoz a prepravu tovaru, nábytku a stavebného materiálu nielen od nás. Disponujeme vozidlom Fiat Ducato s dĺžkou ložnej plochy do 4 metrov.
Prepravu si môžete objednať na tel. číslach 0917 715 718 alebo 0915 772 932.

Post has attachment
Pridali sme do ponuky fasádne obklady Vaspo s vernou imitáciou rôznych druhov kameňa a výbornou farbostálosťou. Všetky výrobky VASPO® sú vyrobené z celofarbeného, mrazuvzdorného betónu pevnostnej triedy C25/30, preto sú rovnako vhodné pre použitie v exteriéri aj interiéri. 

Post has attachment
Získajte až 30 € na nákup a znížte si konečnú cenu objednávky niektorým z októbrových zľavových kupónov

Post has attachment
Obklady a dlažby do kúpeľne, kuchyne a ďalších priestorov v interiéri či exteriéri od kvalitného talianskeho výrobcu Moda ceramica ponúkame so zľavou až 25% z bežnej ceny. Všetky nami ponúkané obkladačky a dlaždice sú prvotriedne a za skvelé ceny.

Post has attachment
Veľké jubilejné finále Austria Beton Werk aj u nás

Post has attachment
Rozširujeme zvýhodnenú cenu dopravy aj na fasádne obklady Azulejos El Mijares. Pri objednávke sortimentu výrobcov Azulejos El Mijares a Ceramika Paradyź do 600€ zaplatíte za dopravu teraz len 17,99€ a nad 600€ získate dopravu zdarma! Platí aj pre akciové obklady a dlažby a trvá do odvolania. Neváhajte a ušetrite s kupelnetami.eu.
Photo

Post has attachment
Využite zvýhodnenú cenu dopravy na obklady a dlažby Ceramika Paradyź. Pri objednávke sortimentu Ceramiky Paradyź do 600€ zaplatíte za dopravu teraz len 17,99€ a nad 600€ získate dopravu zdarma! Zľava platí aj pre akciové obklady a dlažby. kupelnetami.eu
Photo

Post has attachment
Otvorili sme pre Vás internetový obchod www.kupelnetami.eu . Tešíme sa na Vašu návštevu.
Photo
Wait while more posts are being loaded