Profile cover photo
Profile photo
Justinas Lelys
372 followers
372 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Gyvenime nematytos aukštumos. Buvo max load 461. Fuck yeah. "Mėgstu" dirbti sekmadienio vakarais.
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Aktuali diskusija komentaruose. Kadangi pats taip pat turėsiu apsispręsti artimiausiu metu, todėl itin aktualu.
Į kairę, tiesiai, ar į dešinę?..

Nesu vykdomos pensijų sistemos perkraipymų šalininkas. Maniau ir manau, kad tiesiog reikia didinti kaupimo dalį, o sodrinę - mažinti, kaip ir buvo sumanyta iš pradžių.

Tačiau dabartinė kryžkelė dirbančiam žmogui, kuriam nėra keleri metai iki pensijos neturėtų būti sunkus uždavinys:
- nieko nekaupti (tik Sodra) - tai atsiduoti neaišku kokios būsimos valdžios malonei dėl būsimų pensijų prastėjančios demografinės situacijos fone. Nemanau, kad išmintinga;
- likti prie dabartinės sistemos - tai kažkodėl sustoti pusiaukelėje (nors iš principo manei, kad reikalas geras, kitaip juk nedalyvautum);
- persirašyti sutartį ir skirti papildomai kaupimui savo sąskaita - apdairu ir atsakinga, o dar tai palaikoma papildomu primokėjimu - tiek pat procentų pridedama, nors skaičiuojama nuo vidutinio darbo užmokesčio. (Nors šiaip tas primokėjimas nelabai patinka - tai juk ne primokėjimas, o privalomų Sodros įmokų mažinimas)

Žmonės renkasi, ir nenoriu priekaištauti ar kritikuoti jokio pasirinkimo. Pirmąjį kelią daug kas renkasi nes arba neapsimoka dėl amžiaus (suprantama), arba dėl ideologinių priežasčių (irgi suvokiama). Tačiau man keistai atrodo antrojo kelio pasirinkimas (ir padidinto kaupimo nesirinkimas) dėl kai kurių motyvų.

Pavyzdžiui, Gitanas Nausėda Verslo žiniose sako, kad nesirenka kaupti daugiau, nes daug uždirba, taigi valstybė jam pridės mažiau, nei jis pats skirs. Kas tai - godumas ar nepasitikėjimas kad kaupimas apskritai apsimoka?.. Tada tai liūdna žinia SEB klientams...

Žygimantas Mauricas teigia, kad tiesiog nenori susimažinti savo išlaidas šiandien. Suprantama, nes kas bus paskui - ne visi juk linkę per daug galvoti ar išgyventi... Tačiau nelabai suprantu, kai jis sako, kad nepasitiki, kad valdžia neatims sukauptų pensijų. Aš irgi nepasitikiu - istorija rodo, kad valdžia gali atimti bet kada bet ką iš bet ko. Tačiau negi ta baimė būti valdžios apiplėštam tokia didelė, kad geriau jau sutinkama būti apiplėštam iš karto? Juk nepasirinkus trečiojo kelio Sodrai tiesiog privalomai atiduoti daugiau.

Žodžiu, keliausiu pasirašyti naujos sutarties su savo pensijų fondo valdytoju. Ir kitus kviečiu tai padaryti.
Add a comment...

Post has shared content
Atsidėjome Acer Aspire S7 apžvalgai. Šią savaitę jau rasite mūsų tinklaraštyje.
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has attachment
Dalinuosi savo administruojamu Google+ puslapiu. Tiesa, ne tik administruoju šį puslapį, dirbu prie pačio projekto. Tad jei turėsite kokių klausimų dėl Ultrabook'ų ar dėl kainų, galite kreiptis tiesiai į mane - visada padėsiu šio solidaus socialinio tinklo nariams.
Add a comment...

Kas per sh, jei mane kas pakviečia į eventą ir aš neatmetu pakvietimo, data susisyncina su kalendorium, telefone išlenda pranešimas prieš įvykį, aš Google+ gaunu pranešimus, susijusius su įvykiu. Bet WTF, aš gi nedalyvauju ten. 
Add a comment...

Post has shared content
Šiek tiek reklamos :)
Originally shared by ****
Visa tiesa apie „Ultrabook“ kompiuterius ir „Ultrashop“ elektroninės parduotuvės atstovo Justino Lelio patarimai, kaip nepasiklysti ir išsirinkti tinkamą (interviu).
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Kol dar niekam kalėdinės dainos dar nespėjo atsibosti, sharinu vienintelę šios dainos versiją, kurią dar galiu klausyti :)
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded