Profile cover photo
Profile photo
Josef Dvořáček
97 followers
97 followers
About
Josef Dvořáček's posts

Post has attachment
wow uz nikdy zapomenute klice, nabijecka, penezenka..
→ shut up and take my money!
#gadget  

Post has shared content
Patrick Zandl na Facebooku:

Líp se mi teď chápe, proč se mě můj rakouský bratranec před vánoci ptal, jestli vím, jak se překládá německý idiom "Tschechische prasident zu spielen". Původně jsem soudil, že "dělat Zagorku" (těžko se mu to vysvětlovalo). Ale ne, prý je to "být za debila a nevědět o tom".

Deset a půl mega nás tu "dělá českého prezidenta". Dobré upomenutí na to, že není dobré vnucovat se někde, kde člověk není vítán.

Post has attachment

Post has shared content
vynikající
Úrazové plakáty ESČ :))
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Úrazové plakáty ESČ
22 Photos - View album

Post has shared content
!

Post has attachment

Post has shared content
:)
Trefný citát: "Hele takhle. Já mam vážně rád to různý recesistický trolení všemožnejch anket a hlasovacích soutěží. Je prostě skvělý, když se soutěž zvrhne jak organizátoři vůbec nepočítali a navíc to ještě upozorní na nějakej problém nebo to má skrytý morální poučení. Miluju, když Miss Roma vyhraje obtloustlá cikánka, Slavíka Řezník a tak. Ale s tou prezidentskou volbou sme to asi přehnali, se mi teď zpětně zdá..."

"Kašpare, ty vole, teď se ještě narodil Ježíšek, se úplně třepu, abych tam nemusel jet. To je navíc dálka jak prase." -- Melichar
  #rouming #vánoce

Post has shared content
Skvělý video. Člověk by si po zhlédnutí myslel, že silnička je nejlepší kolo do terénu i na sjíždění tobogánů. Ale kolem to fakt není :-)
Wait while more posts are being loaded