Profile

Cover photo
Joorchin جورچین
3 followers|14,030 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
دیجیتال مارکتینگ در فشن و پوشاک: ۱۲ ایده خلاقانه برای بازاریابی برند خود و افزایش فروش

https://joorchin.co/%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B4%D9%86-12-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87/
 ·  Translate
دیجیتال مارکتینگ در فشن و پوشاک یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود حضور برند در بازار، فروش و نیز افزایش آگاهی از برند (awareness) است، همچنین به راحتی قابل ردیابی بوده و می توانید بازخورد آنی دریافت کرده و تعیین کنید که آیا کمپین بازاریابی اینترنتی شما نتیجه بخش بوده است یا خیر. این مطلب برای افراد زیر توصیه می‌شود: برندهای پوشاک داخلی صاحبان مزون‌های محلی فروشگاه‌های اینترنتی فروش لباس و پوشاک دیجیتال مارکتینگ در فشن: چگونه از ابزار دیجیتال برای د...
1
Add a comment...
 
شرکت های تبلیغاتی در مشهد: از روش‌های سنتی تا دیجیتال مارکتینگ

#مشهد #بازاریابی_دیجیتال

https://joorchin.co/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF/
 ·  Translate
بررسی اینکه شرکت های تبلیغاتی مشهد چه گامی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین برداشته اند و این گام چه منافعی برای مشتریان خواهد داشت.
1
Add a comment...
 
چگونه از GIF ها در استراتژی دیجیتال مارکتینگ خود بهره ببریم؟
http://joorchin.co/gif-digital-marketing/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
تلگرام برای هر کسب و کاری از کوچک و خیلی محلی گرفته تا سازمان‌های بزرگ و Enterprise تبدیل به یک ابزار مهم در زمینه دیجیتال مارکتینگ، برندینگ، انعکاس حس برند و آگاهی برند شده است، قبلا راجع به سیر تکامل تلگرام صحبت کردیم. مغازه‌های کوچک، سایت‌های پربازدید و انواع بیزنس‌ها در کانال تلگرام خودشان مشتریان را اضافه کرده‌اند و خیلی از اینها برنامه‌هایی بازاریابی دیجیتال خود را بروی شانه‌های تلگرام جلو می‌برند و حساب ویژه‌ای روی آن باز کرده‌اند. جورچین قصد دارد در این مطلب به زبان ساده به صاحبان کسب و کارها بگوید که تلگرام همه چیز نیست، کانال‌های دیگر بازاریابی را جدی بگیرید، استراتژی داشته باشید و پیوسته با تحلیل و رصدِ رقبا برنامه‌های بازاریابی دیجیتال خود را وسعت بخشید. در ادامه خواهیم گفت که چرا نباید فقط بر روی تلگرام تمرکز کرد و کانال تلگرام شما باید در خدمت وبلاگ و وب‌سایت شما باشد.
http://joorchin.co/telegram-for-digital-marketing/
 ·  Translate
در این مطلب خواهیم گفت که چرا نباید فقط بر روی تلگرام تمرکز کرد و برای دیجیتال مارکتینگ بهتر کانال تلگرام شما باید در خدمت وبلاگ و وب‌سایت شما باشد.
1
Add a comment...
 
اگر شما مدیر مارکتینگ یک کسب و کار باشید نیاز است که راجع به اصطلاح omni-channel بدانید و یا حتی اگر قبلا با آن برخورد داشته‌اید در این مطلب سعی می‌کنیم بصورت کامل این مفهوم را توضیح دهیم.
http://joorchin.co/what-is-omnichannel/
 ·  Translate
اگر شما مدیر مارکتینگ یک کسب و کار باشید نیاز است که راجع به اصطلاح omni-channel بدانید و یا حتی اگر قبلا با آن برخورد داشته‌اید در این مطلب سعی می‌کنیم بصورت کامل این مفهوم را توضیح دهیم. در تکنولوژی و مارکتینگ هر از گاهی با مفاهیم جدیدی روبری می‌شوید که فاقد یک املای واحد هستند. مثل Ecommerce، eCommerce، e-commerce. یا دیجیتال مارکتینگ، مارکتینگ اینترنتی. Omni-channel یا omnichannel این مفهوم در وب نگارش‌های مختلف دارد و هرکدام اشاره به پرستی...
1
Add a comment...
 

آیا آنها به احترام #تلگرام کلاه از سر برمی‌دارند؟

همه‌چیز از یک تبعید اجباری برای دو برادر روسی شروع شد. متولد شده در لنینگراد یا همان سن‌پترزبورگ از یک خانواده تحصیل‌کرده. پاول دورف تحصیل کرده در رشته‌ی فیلوژی یا زبانشناسی که پدرش در این رشته دارای مدرک PHD است و نیکولا دروف یک برنامه‌نویس و ریاضیدان و برنده‌ی چندین مدال طلا در المپیاد جهانی ریاضی. او یک مغز نابغه دارد و پاول ایده‌پرداز، سرمایه‌گذار و مدیر است.
http://joorchin.co/%D9%87%D9%85%D9%87%E2%80%8C%DA%86%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85/
 ·  Translate
آیا تلگرام نسل بعدی پلتفرم‌های پیام‌رسان خواهد بود؟ همه چیز درباره این دو برادر روسی و پاسخ به پرسش‌های شما درباره کانال‌های تلگرام
1
Add a comment...
 
۷ سبک طراحی لوگو که به عنوان صاحب کسب و کار نیاز است بدانید


https://joorchin.co/%D9%87%D9%81%D8%AA-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88/
 ·  Translate
هفت سبک طراحی لوگو همراه با مثال‌های موفق که شما به عنوان یک مدیر برای کسب و کار خود نیاز است بدانید.
1
Add a comment...
 
تحقیقات موسسه Forrester از ۵۸۰۰۰ مصرف کننده‌ی مختلف نشان می‌دهد۷۰ درصد از اعتمادی که مصرف کنندگان به یک برند دارد از طریق توصیه های دوستانشان است و فقط ۱۰ درصد این اعتماد از طریق تبلیغات می‌باشد. همچنین این تحقیق نشان می‌دهد که ۴۶٪ از اعتماد مصرف کنندگان از review ها یا بررسی‌های دیگر کاربران بدست آمده و میزان اعتماد بدست آمده از طریق اس ام اس تنها ۹٪ است.

http://joorchin.co/%D9%86%D9%82%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86/
 ·  Translate
۷۰ درصد از اعتمادی که مصرف کنندگان به یک برند دارد از طریق توصیه های دوستانشان است و فقط ۱۰٪ این اعتماد مصرف کنندگان از طریق تبلیغات می‌باشد
1
Add a comment...
 
رویکرد فروش سنتی، که در نهایت ختم به خرید می‌شد، در حال تغییر به روش‌های اولویت و نگهداری مشتری شده و با استفاده از بازاریابی محتوا، تمرکز بر روی توسعه منافع مشترک متقابل شده است.در این مطلب با قیف بازاریابی محتوا آشنا می‌شویم و 6 گام لازم برای جذب مشتری با محتوا را شرح می‌دهیم.
در عصر دیجیتال و با عمیق شدن دیجیتال مارکتینگ احتمال حرکت مشتریان در قیف سنتی فروش زیادتر شده. مشتریان در مراحل مختلف قیف وارد یا خارج می شوند. بیشتر از همه، رفتار خرید آنها بسیار غیرقابل پیش بینی شده، اینکه برای روزها یا ماه‌ها بی‌صدا باشند و بعد دوباره برگردند و خرید کنند تبدیل به یک رفتار عادی در بین مصرف کنندگان و مشتریان شده است.
اگرچه مراحل کلی قیف فروش سنتی مشابه هم هستند، اما چیزی که پر رنگ شده، افزایش نفوذ و قدرت محتوا در هدایت مشتریان سرنخ در داخل قیف فروش تا زمان شفاف شدن نیت خرید است. حتی بعد از اینکه خرید انجام شد، محتوا هنوز هم می‌تواند مشتریان جدید که از خرید خوشحال هستند را علاقه‌مند به تبدیل شدن به یک مدافع و طرفدار از برند کند.
در این مطلب جورچین به شما خواهد گفت که چگونه با استفاده از بازاریابی محتوا در هر مرحله از قیف می‌توانید بازدیدکننده‌ی بیشتری به وب سایت خود جذب کرده و آنها را تبدیل به مشتریان پرداخت کرده کنید.
http://joorchin.co/content-marketing-funnel/
 ·  Translate
۵ مرحله قبل از اینکه هر مشتری تصمیم به خرید بگیرد وجود دارد. انواع مختلف محتوا می تواند برای هر مرحله که در نهایت منجر به خرید می شود تاثیرگذار باشد. با ما همراه باشید
1
Add a comment...
 
در این مطلب آنالیز و تحلیلی بر فعالیت‌ برندهای مطرح داخلی در حوزه بازاریابی دیجیتال خواهیم داشت. باهم بررسی می‌کنیم کدام یک از برندها با استفاده ازابزارها و کانال‌های آنلاین در جهت افزایش فروش و ترویج نام برند قدم خوب برداشته و کدام یک قدم ضعیف یا گران. حوزه بررسی ما منعطف به بازاریابی محتوا است و معتقدیم محتوا ارتباط می‌سازد، ارتباط منجر به اعتماد می‌شود و اعتماد باعث افزایش فروش خواهد شد.
#دیجیتال_مارکتینگ #بازاریابی_دیجیتال
http://joorchin.co/digital-marketing-1394
 ·  Translate
تحلیل فعالیت برندهای داخلی در حوزه بازاریابی دیجیتال و سوشیال مدیا مارکتینگ در سال 94 چیتوز، چالکز، دنت، کبریت توکلی، پالود، رشد، تردیلا و گرجی.
1
1
Add a comment...
 
اموجی مارکتینگ: اموجی و استفاده درست از آنها برای کانتنت مارکتینگ و در کل دیجیتال مارکتینگه برندها تبدیل به یک مزیت رقابتی و استراتژیک شده است. چه چیز بهتر از اینکه با استفاده از یک یا چند اموجی ساده که در تمام پلتفرم‌ها نمایش یکسان دارند، پیام خود را به مخاطب با نفوذ و تاثیرپذیری بیشتر انتقال دهید و در این انتقال حس‌ها هم حضور داشته باشند. در زیر چند نمونه موفق داخلی و خارجی از اموجی مارکتینگ را بررسی می‌کنیم :
#دیجیتال_مارکتینگ #مارکتینگ #دیجیتال‌مارکتینگ

 ·  Translate
با استناد بر داده های جمع آوری شده توسط آژانس دیپ فوکس، از هر ۱۰ نفر ۴ نفر تمایل بیشتری نسبت به تصاویر دارند تا متن. بله درست خوندید، تقریبا نصف نسل تحصیل کرده تاریخ ترجیح میده که برگرده به نگاره های غار نشینی زبان اولیه تا اینکه خودش رو با نوشتن چند جمله اذیت کنه! البته، برجسته ترین چیز در این میل به ارتباط تصویری اموجی هست. اموجی آنطور که ما میشناسیم از سال ۲۰۱۱ شروع شد و طی سال آخر تقریبا در همه جا دیده شد. حالا در سال ۲۰۱۶ مردم در پیامک ها...
1
Add a comment...
1
Add a comment...
Story
Tagline
Content marketing ,socialmedia marketing ,digital marketing, دیجیتال مارکتینگ , مارکتینگ , برندینگ
Introduction
جورچین یک آژانس برندینگ و بازاریابی دیجیتال است و به کسب کار شما در فضای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی در جهت افزایش فروش کمک خواهد کرد.
Links
Contact Information
Contact info
Phone
+985138818874