Profile cover photo
Profile photo
Jonoob Trading
28 followers -
تسلط ؛ سرعت ، دقت شعار بازرگانی جنوب است
تسلط ؛ سرعت ، دقت شعار بازرگانی جنوب است

28 followers
About
Posts

Post has attachment
شما می توانید نوع، مارک و مشخصات کامل موبایل و تبلت مورد نظر را به ما اعلام کنید تا پس از بررسی های لازم نسبت به ورود آن به کشور اقدام شود.ما می توانیم تمام مراحل واردات از جمله تنظیم اسناد و مدارک، بستن قراداد ، امور بانکی و حمل آن به داخل کشور انجام دهیم.خدمات بازرسی کالا و ثبت سفارش، خدمات بیمه، حمل و ترخیص از گمرک بخش دیگری از خدمات بازرگانی جنوب در این زمینه می باشد.
گروه بازرگانی جنوب با نیروهای با تجربه و کادری با تحصیلات عالیه در گمرکات جنوب کشور در خصوص ترخیص موبایل و تبلت توانسته با سالها تجربه اطمینان تجار گرامی را که در این زمینه فعالیت دارند بدست آورده واین شرکت متعهد می شود که با گرفتن گواهی استاندارد در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن بار را در مقصد تحویل مشتری بدهد.

برای ترخیص موبایل و تبلت ، نیاز به آشنا بودن با قوانین گمرکی را دارد، کارمندان توانا و مشاوران هوشیار بازرگانی جنوب که آشنا به شگردهای ترخیص، خصوصا برای ترخیص موبایل و تبلت میباشد که با اتکا به این، کالای شما مشتریان عزیز را به نهایت حفظ امانت داری در شیوه کاری شما در کمترین زمان با کمترین هزینه به راحتی از گمرک ترخیص میکنیم.هرنوع کالایی شرایط ترخیص خاص خود را دارا می باشد. از ترخیص خودرو گرفته تا ترخیص ابزار و یراق آلات ، آهن آلات و مواد غذایی و ……..
بازرگانی جنوب در زمینه ترخیص موبایل و تبلت آماده همکای با تجار عزیز در تمامی نقاط کشور می باشد.
بازرگانی جنوب با در اختیار داشتن کادری مجرب و آشنا به اصول خاص با راهکارهای مناسب نسبت به ترخیص موبایل و تبلت واردکنندگان و صادر کنندگان محترم در سریعترین زمان ممکن اقدام خواهد نمود
جهت استفاده از خدمات بازرگانی جنوب پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان و مشاوران ما در بنادر و گمرکات مراحل ترخیص را از ثبت سفارش تا ثبت اظهار نامه های گمرکی و اداری ( اخد ایران کد ، اخذ گواهی شبنم ،گواهی استاندارد و بازرسی و استاندارد تعاملی  ) برای شما انجام نموده و فرایند حمل و نقل را چه دریایی و چه ترانزیتی به ثمر رسانیده و در جلوی درب انبار تحویل مشتری داده می شود.
بازرگانی جنوب با داشتن نیروهای متخصص و مشاوران توانمند و آشنا به شگردهای ترخیص امیدوار است بتواند جهت پیشبرد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما و در خدمت هموطنان عزیز باشد.
بازرگانی جنوب جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی پرتال مشتریان جهت پیگیری سفارش ، ارسال و دریافت پیام ، ارسال و دریافت مدارک مورد نیاز و پرداخت اینترنتی هزینه ها از طریق تمام کارتهای عضو شتاب (درگاه پرداخت آنلاین با همکاری بانک ملت )نموده است.
Add a comment...

Post has attachment
بازرگانی جنوب در زمینه واردات و صادرات،ترخیص کالا و ترخیص کاری فعالیت های چشم گیری داشته است...
Add a comment...

Post has attachment

ترخیص لوازم دکوری
گروه بازرگانی جنوب با نیروهای با تجربه و کادری با تحصیلات عالیه در گمرکات جنوب کشور در خصوص ترخیص لوازم دکوری توانسته با سالها تجربه اطمینان تجار گرامی را که در این زمینه فعالیت دارند بدست آورده واین شرکت متعهد می شود که با گرفتن گواهی استاندارد در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن بار را در مقصد تحویل مشتری بدهد.
برای ترخیص لوازم دکوری از گمرک، نیاز به آشنا بودن با قوانین گمرکی را دارد، کارمندان توانا و مشاوران هوشیاربازرگانی جنوب که آشنا به شگردهای ترخیص، خصوصا برای ترخیص ابزار و یراق آلات میباشد که با اتکا به این، کالای شما مشتریان عزیز را به نهایت حفظ امانت داری در شیوه کاری شما در کمترین زمان با کمترین هزینه به راحتی از گمرک ترخیص میکنیم.هرنوع کالایی شرایط ترخیص خاص خود را دارا می باشد. از ترخیص خودرو گرفته تا ترخیص لوازم دکوری ، آهن آلات و مواد غذایی و ……..
بازرگانی جنوب در زمینه ترخیص ابزار و یراق آلات از گمرک آماده همکای با تجار عزیز در تمامی نقاط کشور می باشد.
بازرگانی جنوب با در اختیار داشتن کادری مجرب و آشنا به اصول خاص با راهکارهای مناسب نسبت به ترخیص لوازم دکوری  واردکنندگان و صادر کنندگان محترم در سریعترین زمان ممکن اقدام خواهد نمود
جهت استفاده از خدمات بازرگانی جنوب پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان و مشاوران ما در بنادر و گمرکات مراحل ترخیص را از ثبت سفارش تا ثبت اظهار نامه های گمرکی و اداری ( اخد ایران کد ، اخذ گواهی شبنم ،گواهی استاندارد و بازرسی و استاندارد تعاملی ) برای شما انجام نموده و فرایند حمل و نقل را چه دریایی و چه ترانزیتی به ثمر رسانیده و در جلوی درب انبار تحویل مشتری داده می شود.
بازرگانی جنوب با داشتن نیروهای متخصص و مشاوران توانمند و آشنا به شگردهای ترخیص امیدوار است بتواند جهت پیشبرد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما و در خدمت هموطنان عزیز باشد.
بازرگانی جنوب جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی پرتال مشتریان جهت پیگیری سفارش ، ارسال و دریافت پیام ، ارسال و دریافت مدارک مورد نیاز و پرداخت اینترنتی هزینه ها از طریق تمام کارتهای عضو شتاب (درگاه پرداخت آنلاین با همکاری بانک ملت )نموده است.
Add a comment...

Post has attachment

اظهارنامه گمرکی
ثبت اظهارنامه گمرکی الکترونیکی و ارائه شماره اظهار ، بانکی و غیر بانکی توسط بازرگانی جنوب
تنظیم اظهارنامه گمرکی برای شما
تعیین تعرفه و ارزش مناسب برای کالای شما و ارائه مبلغ واریزی کامل اظهارنامه گمرکی شما
مشاوره رایگان در امور ترخیص و بازرگانی
سرعت در ارائه خدمات و ایجاد امنیت خاطر
اظهار نامه کالا از تاریخ 1392/03/04 از حالت دستی به حالت الکترونیکی تبدیل شده است و مراحل ثبت کالا تعداد ارزش و وزن کالا در سایت ثبت سفارش انجام شده و شماره الکترونیکی در اختیار بازرگان قرار دارد لازم به ذکر است اوراق فيزيكي ثبت سفارش حذف و مراتب به صورت بسته ي الكترونيكي واردات به گمركات اجرايي كشور و بانكهاي عامل ارسال ميگردد.
با بازرگانی جنوب درباره اظهارنامه گمرکی بیشتر بدانید
انجام تشريفات ترخيص كالاهاي وارداتي و همچنين صدور كالا از كشور براساس قانون امور گمركي و آئين نامه اجرائي آن منوط به تنظيم اظهار نامه گمركي و تسليم آن به گمرك مي‌باشد. اظهار كننده موظف است اسناد لازم را از قبيل سياهه خريد، گواهي مبدأ، اسناد بانكي و ساير مجوزهاي مورد نياز كه مقررات و قوانين مربوطه تعيين نموده است به اظهارنامه منضم نمايد.
کارکرد اظهارنامه گمرکی (ویژگی های یک اظهار نامه)
هر کالایی که به قلمرو گمرکی کشور وارد یا از آن خارج می شود باید به گمرک ارائه شده و اظهار نامه تفصیلی برای آن تهیه شود. تشریفات ورود کالا و عرضه آن به گمرک بر عهده حمل کننده یا نماینده وی قرار دارد.تسلیم این اظهارنامه بر عهده وارد کننده یا نماینده اوست.
Add a comment...

Post has attachment
ثبت سفارش کالا
در صورتیکه بخواهید برای واردات کالا خودتان از طریق شخص حقیقی و یا حقوقی که مدنظر دارید اقدام نمایید، شما می توانید با توجه به امکاناتی که این شرکت وجود دارد نسبت به اخذ مجوز ثبت سفارش کالا و سایر موارد مورد نیاز جهت واردات و صادرات و ترخیص کالا از خدمات ما به سهولت بهرمند شوید.
این مجوز به استناد فرم درخواست مجوز ثبت سفارش کالا که توسط بخش معاونت بازرگانی خارجی وزارت بازرگانی دراختیارمتقاضیان واردات کالا قرار می گیرد، پس از تکمیل اطلاعات مورد نظرو ضمیمه نمودن پرفرما به آن وبا طی مراحل و اخذ مجوزهای قانونی جهت واردات کالا مورد نظرصادر می گردد.
فرم ثبت سفارش پرنشده فاقد ارزش بوده و برگ عادی تلقی می گردد که پس از تکمیل مشخصات متقاضی کالا از روی مندرجات پروفرما توسط وی و اخذ مجوزهای لازم وبررسی کارشناسی و ممهورنمودن مهر مخصوص و امضاء کارشناس ودرج شماره ۸ رقمی ثبت سفارش که ردیابی آن با این شماره امکان پذیراست، فرم ثبت سفارش دارای ارزش و اعتبار می گردد و طبق ماده ۸ قانون مقررات صادرات و واردات به آن مجوز ورود با مجوز ثبت سفارش نیز گفته می شود.
برگه درخواست ثبت سفارش کالا از ۵ قسمت تشکیل شده است:
مشخصات وهویت درخواست کننده شامل نام کامل متقاضی، شماره شناسنامه، شماره کارت بازرگانی ، نوع فعالیت، آدرس و…..
مشخصات ثبت سفارش کالا شامل نام فروشنده، کشورتولید کننده، نام ومشخصات کالا، شماره تعرفه، ارزش کالا، شماره پروفرما، تاریخ پروفرما، نوع معامله، نوع ثبت سفارش، نوع قراردادو….
مشخصات ثبت سفارش حمل شامل نام شرکت حمل کننده، کشورذی نفع، وسیله حمل، نوع بسته بندی، کشور مبدأ حمل، محل بارگیری، مرزورودی ، گمرک مقصدو….
قسمت مربوط به مجوز دهندگان ورود کالا که اطلاعاتی نظیرنام وزارتخانه، نام و مشخصات کالا، میزان کالا، ارزش کالا، اعتبارموافقتنامه، محل تمدید مجوز و…. درج می شود.
قسمت مربوط به بخش تخصیص دهنده ارز که شامل مبلغ ارز، محل سهمیه ارزی، کد تخصیص ارز، محل سهمیه ارزی، کد تخصیص ارز، نوع ارز، محل امضاء ومهرو ….. می باشد.
درظهر برگ ثبت سفارش نیز شرح اختصاصی کلا با ذکرشماره فنی، مقدار و مبلغ قوب کالا ( FOB) هزینه حمل کالا، مبالغ ارزی کالاو… تکمیل ودر قسمت چپ آن نیزمجوز وزارت بازرگانی با قید میزان ارز خارجی تأیید می گردد وتوسط دفتر ثبت سفارشات وزارت بازرگانی با تعیین نوع ارز و تاریخ صدور و اعتبار این مجوز ممهور به مهر خاصی( معمولاً مهر بیضی شکل) می گردد و سپس دردفاتر مربوطه ، مراتب صبت ودریف دفتر و تاریخ آن دربالای صفحه اول درخواست ثبت سفارش به عنوان شماره مجوز ثبت قید و متعاقب آن متقاضی جهت انجام تشریفات گشایش اعتبار به بانک ارزی مربوطه مراجعه می نماید.
ضمناً متن پروفرما نیز به مهر ثبت سفارش وزارت بازرگانی ممهور می گردد.
Add a comment...

Post has attachment

ترخیص کار
بر اساس ماده ۳۷۶ قانون گمرکی- حق العمل کار یا همان ترخیص کار در گمرک به شخصی (اعم از حقیقی یا حقوقی) گفته می شود که مراحل گمرکی کالای متعلق به فرد دیگری را به وکالت از طرف آن فرد در گمرک انجام دهد، اشخاصی که بدون داشتن کارت حق العمل کاری یا همان کارت ترخیص کار مراحل گمرکی کالا را به وکالت انجام می دهند، نمی توانند بیش از ۱۰ مرتبه در سال این کار را انجام دهند. مستخدمین تجارتخانه ها یا مستخدمین ترخیص کاران که انحصارا کارهای آن تجارتخانه یا آن ترخیص کار را در گمرک انجام می دهند مشمول مقررات ماده ۳۸۲ این آئین نامه می باشند.
و بر اساس ماده ۳۷۷ – هیچ فردی به عنوان ترخیص کار در گمرک پذیرفته نمی شود، به جز اینکه پروانه مخصوص این کار را از اداره کل گمرک اخذ کرده باشد.
پروانه حق العمل کاری یا ترخیص کار ی در گمرک، به افرادی تسلیم می شود که دارای کارت بازرگانی باشند و حائز شرایط ذکر شده که در پایین آمده باشند:
۱٫ تبعیت ایران
۲٫ سن آنها کمتر از بیست و پنج سال نباید باشد.
۳٫ نباید محکومیت به جنحه و جنایت و عدم سابقه قاچاق در گمرک به گواهی کتبی مقامات مربوط داشته باشد.
۴٫ حداقل دارا بودن مدرک دیپلم از آموزش و پرورش ، لازم به ذکر است دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر در شرایط مساوی حق تقدم دارند .
۵٫ نباید کارمند دولت باشد.
۶٫ درآزمون قانون امور گمرکی و آئین نامه آن که از طرف گمرک هر سال یکبار برگزار می گردد پذیرفته شده باشد.
تبصره – افرادی که در تاریخ تصویب این آئین نامه بیش از سه سال سابقه ترخیص کار بودن را دارند از داشتن مدرک تحصیلی فوق و آزمون دادن معاف می شوند ،اما پس از یک سال تمدید کارت ترخیص کاری آنها موکول به توفیق در امتحان موضوع این ماده خواهد شد.
ماده ۳۷۸ -ترخیص کاران به دو شاخه تقسیم می شوند و از آنان وجه تضامنی نقدی یا تضمین بانکی به شرح زیر اخذ می گردد :
۱٫افرادی که درآمد غیرخالص ترخیص کاری سالانه آنها تا چهارصد هزار ریال باشد یکصد هزار ریال.
۲٫افرادی که درآمد غیرخالص ترخیص کاری سالانه آنها از چهارصد هزار ریال به بالا باشد دویست هزار ریال.
تبصره ۱ – مبالغی که به عنوان وجه تضامنی اخذ می گردد تا موقعی که ترخیص کار در گمرک به کار خود ادامه می دهد باید در بانک به حساب سپرده ثابت گذاشته و سود آن ازآن صاحب وجه می شود.
تبصره ۲ – در صورتی که میزان درآمد ترخیص کار در یک سال طبق دفتر ذکر شده در ماده ۳۸۳ این آئین نامه از حدخود بیشتر باشد موظف است موقع تمدید پروانه ضمانت خود را به تناسب کارکرد سالانه افزایش دهد.
ماده ۳۷۹ – برای اخذ پروانه ترخیص کاری در اداره گمرک داوطلبان این شغل باید به صورت کتبی ازگمرکی که می خواهند در آنجا ترخیص کاری کنند درخواست صدور پروانه نمایند تقاضا کننده باید به درخواست خود مدارک دارا بودن شرایط ذکر شده در ماده ۳۷۷ این آئین نامه که از طرف مقامات صلاحیت دار باید صادر شده باشد با سه قطعه عکس ضمیمه آن نماید، رئیس گمرک به مزبور درخواست و ضمائم آن را رسیدگی می کند و تحقیقاتی نیز درباره سوابق متقاضی انجام می دهد، درصورتی که مشکلی در قبول تقاضا به سمع و بصرش نرسد پروانه صادر و امضاء‌و آن را به ضمیمه درخواست و ضمائم ضمن گزارش برای تصویب و امضاء به اداره کل گمرک ارسال می کند. به هنگام تسلیم نمودن پروانه به ذی نفع باید به نسبت درجه بندی به ترتیب ۱۰۰ و ۲۰۰ ریال از او ستانده و معادل آن تمبر به پروانه الصاق و ابطال شود.
تبصره ۱ – درخواست ترخیص کاری روی اوراق چاپی طبق نمونه مخصوص تنظیم و امضاء متقاضی باید در ذیل تقاضانامه از طرف دفاتر اسناد رسمی گواهی شود.
تبصره ۲-افراد ترخیص کار که در گمرکهای مختلف می خواهند به ترخیص کاری بپردازند در تقاضای خود باید این نکته را ذکر کنند و درخواست خود برای صدور پروانه مستقیما به اداره کل گمرک تسلیم نمایند. اداره کل گمرک مجاز می باشد که به تناسب حجم کار و خصوصیات هر یک از گمرک خانه ها تعداد ترخیص کاران را تعیین و محدود کند و برای تامین این منظور ادارات گمرک شهرستانها موظف می باشند تا قبل از پایان دی ماه هر سال عده ترخیص کاران را که در سال بعد مورد احتیاج می باشند به مرکز گزارش دهند تا اداره کل گمرک برای صدور پروانه جدید با رعایت مفاد ماده ۳۷۷ این آئین نامه و حق تقدم از نظر معدل آزمون مربوط اقدام کنند.
ماده ۳۸۰ – مدت اعتبار پروانه ترخیص کاری فقط یک سال از تاریخ صدور آن می باشد، درحالی که دارنده پروانه مایل به ادامه ترخیص کاری در گمرک باشد باید قبل از انقضاء مدت و با پرداخت بهای تمبر پروانه و تسلیم دفتر مخصوص ترخیص کاری موضوع ماده ۳۸۳ این آئین نامه درخواست تمدید آن را از گمرکی که پروانه را گرفته بکند، رئیس گمرک محل درحالی که تخلفی که مستلزم محرومیت دائمی یا موقتی از شغل ترخیص کاری باشد از متقاضی ندیده و ادامه شغل او را صلاح بدانند، می تواند با ملاحظه دفتر ترخیص کاری سال قبل و پلمپ و امضای دفتر ترخیص کاری سال بعد تا یکسال دیگر پروانه را در حالی که ترخیص کار سابقه ترخیص سالانه حداقل یکصد اظهارنامه در گمرک خانه های درجه ۱ یا پنجاه اظهارنامه در گمرک خانه های درجه ۲ یا ۲۵ اظهارنامه در گمرک خانه های درجه ۳ دارا باشد تمدید کند.
با بازرگانی جنوب آسوده بمانید…
Add a comment...

Post has attachment

واردات و صادرات
واردات و صادرات دو مبحث کاملا مجزا اما جدی برای تمامی کشورها به حساب می آید:
واردات و صادرات دو مقوله ی کاملا جدا از هم می باشد که ما در این مقاله به توصیف واردات و صادرات به طور مجزا می پردازیم.واردات به کالاهایی که در کشور یا کشورهایی تولید و یا فراهم می شود و از راه تجاری و مرزی به یک کشور دیگر وارد گردد، واردات می گویند. معمولاً چون تهیه کردن بسیاری از کالاها برای برخی کشورها سخت بوده و امکان پذیر نمی باشد و یا از نظر اقتصاد آن کشور مقرون به صرفه نمی‌باشد،بنابراین آنان با استفاده از کالاهای وارداتی نیازمندی‌های خود را تا حدودی تامین می‌کنند. شرایط جوی و حتی از نظر آب و هوا، از جمله عوامل تعیین کننده ضرورت و میزان واردات است. به طور مثال چون رشد و نمو گیاهان و میوه‌های گرمسیری یا استوائی برای کشورهای مناطق معتدله و یا سردسیر امکان‌پذیر نمی باشد، لذا با وارد کردن این گونه میوه‌ها، نیازمندی ساکنان این کشورها را تامین می‌کنند.
در بازرگانی جنوب واردات و صادرات کاملا قانونی و بدون هیچ مکسی انجام پذیر می باشد

صادرات به عنوان یکی از عناصر تاثیرگذار و کلیدی در توسعه اقتصادی کشور محاسبه شده است. توسعه صادرات و ورود صحیح به بازارهای جهانی و حفظ شرایط ماندگاری در آن حاصل نمی شود مگر با ایجاد یک راهبرد مشخص و پایدار صادراتی که بصورت قانون غیر قابل تغییر درآمده و هر کدام از دستگاههای اجرایی مرتبط با امر صادرات و همچنین اتحادیه ها و تشکلهای صادراتی و سازمانهای خدمات رسانی تجاری از قبیل بانکها ، بیمه ، حمل و نقل و . . . به وظایف خود به خوبی عمل نمایند و در جامعه نیز آمادگی فرهنگی تولید بهترین کالا برای صادرات بوجود آید .
تعریف صادرات :
صادرات عبارت می باشد از ارتباط و کارکردن با بازارهای حرفه ای و افراد حرفه ای بازار در آن سوی مرزها .
صادرات منشاء آغاز رابطه برقرار کردن با دیگران می باشد. صادرات برای پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور می باشد که از فروش تولیدات و یا خدمات به کشورهای دیگر، برای کسب درآمد ارزی بدست می آید و در برقراری موازنه تجاری وایجاد تعادل اقتصادی کمک شایانی می نماید .
شرایط صادرات :
شرط اول در صادرات ، تسلط داشتن کامل بر مهارتهای ارتباطی با انسانها و گروههای خارجی می باشد
شرط دوم در صادرات کار کردن بوده ، کار به معنی جهانی یعنی کار کردن به صورت هدفمند
شرط سوم در صادرات ، پیکار و جنگ در میدان رقابت می باشد.
شرط چهارم در صادرات ، داشتن هدف و پشتکار در امر صادرات می باشد
در بازرگانی جنوب واردات و صادرات کالا برای شما تجار گرامی قابل انجام می باشد…
Add a comment...

Post has attachment


واردات و صادرات، ترخیص کالا و ترخیص خودرو با همکاری بازرگانی جنوب در کمترین زمان و به صرفه ترین هزینه ممکن انجام پذیر می باشد. تجار عزیزی که قصد واردات و صادرات، ترخیص کالاو ترخیص خودرو را دارند، بازرگانی جنوب در امور حمل، ثبت سفارش کالا، ثبت سفارش خودرو، اخذ مجوزهای گمرکی و حتی ارائه بهترین و مجرب ترین ترخیص کار را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه انجام می نماید.
ثبت سفارش به صورت الکترونیکی همراه با کارت بازرگانی و پروما انجام میگیرد.ترخیص کاران و کارشناسان با تجربه بازرگانی جنوب با تلاش فراوان همراه با نهایت کیفیت خدمات و با کمترین هزینه ممکن، در امر واردات و صادرات و ترخیص کالا برای شما تجار گرامی همکاری لازم را به عمل می آورد.
جهت استفاده از خدمات بازرگانی جنوب پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان و مشاوران ما در بنادر و گمرکات مراحل ترخیص را از ثبت سفارش تا ثبت اظهار نامه های گمرکی و اداری ( اخد ایران کد ، اخذ گواهی شبنم ،گواهی استاندارد و بازرسی و استاندارد تعاملی ) برای شما انجام نموده و فرایند حمل و نقل را چه دریایی و چه ترانزیتی به ثمر رسانیده و در جلوی درب انبار تحویل مشتری داده می شود.
بازرگانی جنوب با داشتن نیروهای متخصص و مشاوران توانمند و آشنا به شگردهای ترخیص امیدوار است بتواند جهت پیشبرد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما و در خدمت هموطنان عزیز باشد.
بازرگانی جنوب جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی پرتال مشتریان جهت پیگیری سفارش ، ارسال و دریافت پیام ، ارسال و دریافت مدارک مورد نیاز و پرداخت اینترنتی هزینه ها از طریق تمام کارتهای عضو شتاب (درگاه پرداخت آنلاین با همکاری بانک ملت )نموده است.
Add a comment...

Post has attachment
واردات ، صادرات ، ترخیص کالا ، ترخیص خودرو ، ثبت سفارش ، خدمات گمرکی ، ترخیص کار  در بازرگانی جنوب
http://jonoobtrading.com/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded