Profile cover photo
Profile photo
Ingress Resistance Wielkopolska
121 followers -
Świat nie jest tym, czym się wydaje.
Świat nie jest tym, czym się wydaje.

121 followers
About
Posts

Post has attachment
28 lipca 2018 historia zatoczy koło!
w Warszawie - mieście, w którym kilka lat temu podczas #13Magnus nieoficjalnie powstała nasza #WuchtaWiaryTeam, będzie miała miejsce kolejna anomalia.

choć nazwa serii nie jest jeszcze znana, wiemy już, że Warszawa będzie Primary Site!

rejestrujcie się już dziś na http://register.warsaw.willbe.blue

PS. przepraszamy za małe zamieszanie i znikające posty - wystąpiły drobne problemy techniczne z poprzednią grafiką, konieczna była podmiana ;)

#fb
Photo
Add a comment...

Post has attachment
tym razem #WuchtaWiaryTeam reprezentowana jest tylko przez Rahszasa i p33j4y'a ale nie znaczy to, że drużyna jest mała! zasililiśmy szeregi kilkunastoosobowej drużyny złożonej z agentów z całego świata! jest Grecja, Niemcy, Japonia.. lada moment zaczynamy!
#EXO5 #Madrid
Photo
Add a comment...

Post has attachment
jest dobrze!
część naszej drużyny wraca już do Poznania, większość została w Niemczech i czeka na #MissionDay, ale śmiało możemy powiedzieć, że znowu sprawdziło się hasło "gdzie #WuchtaWiaryTeam tam zwycięstwo!"
z punktacją 213.53 do 86.47 anomalię #EXO5 w Berlinie wygrało Resistance! Smerfy rozgromiły Zielonych również w Zagrzebiu i Belfaście, w wyniku czego prowadzimy w całej serii 5:3! trzeba jednak pamiętać, że to tylko pierwsze bitwy, wojna wciąż trwa, nasza kolejna potyczka, w bardzo okrojonym składzie już za miesiąc w Madrycie.

na screenie linkstar, którego spontanicznie utworzyliśmy w przydzielonym nam rejonie - w trzeciej, ostatniej fazie anomalii, kiedy to właśnie linki były liczone do punktacji. biorąc pod uwagę fakt, iż z oficjalnymi linkstarami były problemy, mamy spory powód do dumy!
Photo
Add a comment...

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ! #Niantic zmieniło zdanie! obie frakcje za dzisiejszą bitwę w Szczecinie otrzymują... po 0.5pkt... nie jest to do końca satysfakcjonujące rozwiązanie, ale lepsza świadomość wywalczenia remisu niż przekreślenie całego dnia i przerzucenie odpowiedzialności za punktację na inne miejscówki. "dziękujemy" ;)
Add a comment...

Post has attachment
i już po wszystkim ;) jutro #MissionDay, na którym zostaje cześć z nas. ze Szczecina wracamy z tarczą, ale... nie możemy powiedzieć, że wygraliśmy. różnica w punktach była minimalna (na korzyść resistance!), lecz nie dlatego wynik wciąż jest niejasny. jeden z zielonych targetów w trakcie fazy shardowej... zmienił swój kolor (nie, nie chodzi o przejęcie portalu. targety przypisane do frakcji są "na sztywno" i punktują na rzecz tej właśnie frakcji, niezależnie od właściciela wstawionych rezonatorów). skutkiem tego była utrata części punktów przez Oświeconych (nie wnikamy w szczegóły). #Niantic zdecydował, że reprezentanci obu frakcji wybiorą "miasta reprezentujące" z puli miejsc biorących udział w serii anomalii 23 września. od punktacji "miast reprezentujących" zależeć będą dodatkowe punkty przekazane Szczecinowi i decydujące o wyniku dzisiejszej rozgrywki. smutne, że ponad tysiąc agentów i agentek z obu frakcji walczyło dziś po to, by o wyniku tej potyczki zdecydowało inne miejsce.. cóż.. nam i tak się podobało. nowa formuła anomalii (3 fazy: klastrowa, shardowa, budowa pól) zdecydowanie ożywiła nudnawą ostatnio walkę. nasz następny cel już niedługo: 4. listopada, Berlin!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
po ponad półrocznej przerwie powróciły anomalie, a wraz z nimi #WuchtaWiaryTeam! trwa briefing dla Team Leaderów jednego z sektorów. #13MagnusReawakens w Szczecinie zacznie się już za moment!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
w miniony weekend odrodził się #13Magnus, na Ingressowe mapy i kalendarze powróciły anomalie - i, jak można się było tego spodziewać, do akcji wraca także nasza wyjazdowa #WuchtaWiaryTeam!

jak zapewne widzieliście już we wszystkich możliwych kanałach informacyjnych dotyczących Ingressa, ogłoszone zostały miejsca i terminy na drugie półrocze - z ciekawych miejscówek, nad którymi się zastanawialiśmy, wymienić warto:
SERIA: #13MAGNUSReawakens
26 sierpnia: Szczecin, Polska [secondary site]
23 września: Sztokholm, Szwecja [primary site]

SERIA: chwilowo bez nazwy
4 listopada: Berlin, Niemcy [primary site]
2 grudnia: Madryt, Hiszpania [primary site]

przeprowadzony w tym tygodniu wywiad potwierdził nasze domysły: #WuchtaWiaryTeam na pewno pojawi się na sierpniowej anomalii w Szczecinie oraz w trakcie listopadowych walk na terenie Berlina - i choć pozostałych miejscówek nie skreślamy definitywnie, szanse na to, że pojawią się tam nasi agenci i agentki są dużo mniejsze [na pewno nie będą to tak liczne grupy jak w 26.08 i 04.11].

powoli pojawiają się już formularze rejestracyjne - jednakże pamiętajcie, że są to na razie zapisy prowadzone przez lokalne społeczności. na oficjalne Nianticowe musimy jeszcze poczekać [jeśli jednak już teraz nie możecie wytrzymać, pamiętajcie, by w komentarzach w trakcie rejestracji, lub w polu na wpisanie osób z którymi chcecie być w drużynie - wpisujcie #WuchtaWiaryTeam - łatwiej będzie się odnaleźć]

zainteresowanych wyjazdami tradycyjnie będziemy informować na bieżąco, jak tylko terminy zaczną się zbliżać wielkimi krokami :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#WuchtaWiaryTeam w drodze do Wilna, jeszcze niecałe 350km! jutro walczymy na #ViaNoir!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
zupełnie przypadkowo okazało się, iż jeden z ostatnich elementów układanki, potrzebnej przed kolejnymi anomaliami z serii #ViaLux  ukryty został w portalu znajdującym się na poznańskim Ostrowie Tumskim. gdy tylko informacja ta ujrzała światło dzienne - nasze agentki @Izaaa i @LennCart oraz agenci *@Rahszas* i @Yahooza86 ruszyli w pogoń, by zdążyć przed agentami Enlightened (którzy jak się okazało, naprawdopodobniej przegapili "cynk", którym było zdjęcie mozaiki będącej portalem) i - jak można się tego było spodziewać - odzyskali ukryte dokumenty zawierające ważne dla fabuły i dalszej rozgrywki informacje!

Evviva la resistance!
A Glimpse into Devra’s past
A Glimpse into Devra’s past
investigate.ingress.com
Add a comment...

Post has attachment
ciężko będzie nam pobić rekord liczebności wrocławskiej ekipy #WuchtaWiaryTeam . strach myśleć, na jakie problemy organizacyjne natknęlibyśmy się, gdyby wyjazd na #ViaLux  był wycieczką za granicę ;)
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-08-31
4 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded