Profile cover photo
Profile photo
Jirka Vlasák
2,163 followers -
hafnet.cz
hafnet.cz

2,163 followers
About
Posts

Post has attachment
Neskutečný, co je za tim dřiny...
#adamondra #bestclimber
Add a comment...

Post has attachment
Užasná hudba, parádní grafika, tenhle trailer se jim povedl! Snad hra bude alespoň z poloviny taky tak dobrá :)
#kingdomecomedeliverance
Add a comment...

Post has attachment
Ty voe :) Tady nás chce zase někdo dostat... Kazma?
Daliborek totiž ještě v roce 2014 točil vtipná videa. Jeho profil na YT je už ale smazaný. Proč asi?:) No něco z jeho tvorby se dá ale najít tady a na nácka to moc nevypadá :) http://www.natocvideo.cz/videa/profil/daliborek-stonecold/

csfd
Svět podle Daliborka je filmový portrét autentického českého neonacisty z Prostějova, kterého štáb Víta Klusáka sledoval po dobu dvou let (2015 - 2016). Dalibor K. (37) pracuje jako lakýrník, točí amatérské horory, skládá naštvané písně, maluje a je radikální neonacista. Blíží se mu čtyřicítka, ale doposud neprožil plnohodnotný vztah se ženou, bydlí totiž stále se svojí matkou Věrou (63). Nesnáší svoji práci, cikány, Židy, uprchlíky, homosexuály, Merkelovou, pavouky a zubaře. Nesnáší svůj život, ale neví, co změnit. Natáčení obrazů ze života nácka s uměleckými ambicemi započalo ve chvíli, kdy se Daliborova matka seznámila přes Facebook se Slovákem Vladimírem (47), který s oblibou říká, že by "z cikánů udělal asfalt". Tragikomický vhled do světa "obyčejných slušných Čechů", kterým se stýská po Adolfu Hitlerovi.

movizone
Parádní, chytlavé, a přesto hodně odvážné i chytré potvrzení toho, že Klusák je na poli dokumentárních celovečeráků top a že jeho talent nachytávat lidi v těch nejpodivnějších (nejpodivněji směšných) situacích nemá konkurenci. Ukázka je místy fakt neskutečná, protože věty typu „Největší náckové jsou židi“ nebo smutné konstatování „Já bych si taky zahajloval“ byste normálně nevěřili sebelepšímu scenáristovi. Vypadá to na dokumentární lahůdku, kterou napsal sám život a schopní a odvážní filmaři.

#svetpodledaliborka #daliborek #kazma
Add a comment...

Když se podívám na starý Battlefield 1 a nové Call of duty, tak musím uznat, že BF1 loni nastavil laťku fakt hodně vysoko. Call of Duty si v grafice ani neškrtne a ani ty houpavé pohyby nepůsobí moc realisticky... Škoda těšil jsem se...
Add a comment...

CO VLASTNĚ V TOM GOOGLU POŘÁD DĚLAJÍ?

Po delší době jsem se vrátil na G+ a nový vzhled mi vadí :( Jak lze dohledat nějaké příspěvky? Konkrétně nějaké vlastní? Ve starém rozhraní stačilo zadat vyhledávací dotaz a vybrat "vlastní" V novém nic takového není.

Další věc je Google Allo. Zkusil jsem jím nahradit hangouts, ale hned jsem zjistil, že to nelze, protože Allo nemá webovoou verzi.

Dále. Používám INBOX na mail. a zaboha nemohu přijít na to jak uložit v mailu přílohy najednou (například 10 fotek) v Gmailu to lze v Inboxu asi ne?

No a google photos. Stále nejde řadit alba přesunovat hromadně sdílet? A při editaci fotek nelze nastavit ani vyvážení bílé navíc při předvolených filtrech mi celá fotka zezelená (dělá to jen v chome v IE to jede normálně)

na FB jsou live přenosy a vyhledávání vlastních příspěvků tam funguje kupodivu. Věc co tam dříve nefungovala a byla výsadou googlu. Vyhledávání...

CO VLASTNĚ V TOM GOOGLU POŘÁD DĚLAJÍ?

#epicfail
Add a comment...

Post has attachment
Naprosto perfektně popsáno...
Add a comment...

Nechapu tu cílenou reklamu od Google... Koupim si telefon a vzapeti mam vsude reklamy na nej. Mam si snad kupovat dva? To nikoho nenapadne ze by mnohem vhodnejsi bylo ukazovat mi prislusenstvi k tomu co jsem si uz koupil? Drzak nahradni baterie kryt obal pouzdro stojanek bezdr. Nabijecku a dalsi a dalsi tisice moznosti co by mne zaujaly?
Add a comment...

Obvyklé téma :) HOSPODY.
Takže co je to hospoda/restaurace. V hospodě se jí a pije, kouří se v kuřárně. O nic jiného nejde. Přejmenujte hospodu na na kuřárnu, nevařte tam a je to cajk... Nebo udělejte klub. Ale tam kde se jí a pije by se nemělo kouřit a nebo by tam neměla mít přístup veřejnost. Ale hlavně by se měl jasně vymezit pojem restaurace a kuřárna. Aby až budu hledat v google mapě "restaurace", nestane se mi, že by tam snad někdo kouřil, protože se tam jdu najíst a ne si zakouřit.
Add a comment...

Post has attachment
Bez jediného střihu nebo zásahu v postproccesingu :) Zase mazec... #okgo
Add a comment...

Post has attachment
Ten pocit kdyz si nechate slozit PC u CZC a pak nefunguje a vy 3 hodiny zkoumate proc. No a pak si vsimnete ohnutych pinu na desce ktery jen sroubovakem srovnate do polohy aby se oba nespojovali... PROTOZE JE NEJAKY HOVADO OHLO PRI INSTALACE ZDROJE... A pc nabehne :-))))

K NEZAPLACENI
Na všechno ostatní je tu Master card... a +Jakub Čížek :-)
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded