Profile

Cover photo
Jiří Sakáč
Lives in Praha
23,372 views
AboutPosts

Stream

Jiří Sakáč

Shared publicly  - 
 
git push origin master --force 
1
Add a comment...

Jiří Sakáč

Shared publicly  - 
 
Hned jsem klidnější, když vím že můžu zásilku sledovat online :p Anglická verze webu není a česká pošta zobrazuje jen že byla někdy někde podána :D  #balicekzhongkongu   #cinskaposta  
 ·  Translate
1
Radim Kabeláč's profile photo

Jiří Sakáč

Shared publicly  - 
 
Osoba, odpovědná za pojmenování open source technologií u Facebooku by se měla jít hned zastřelit!!! #hiphop   #hack   #pfff  
 ·  Translate
1
Add a comment...

Jiří Sakáč

Shared publicly  - 
 
Paráda být někde, kde to není samá žirafa :D
 ·  Translate
4
Tomas Hegenbart's profile photo
 
neboj, google je naštěstí na žirafy profík - https://www.google.cz/search?newwindow=1&tbm=isch&sa=1&q=giraffe&oq=giraffe
 ·  Translate
Add a comment...

Jiří Sakáč

Shared publicly  - 
 
To tady vážně nejde seřadit dle času přidání příspěvku? #fail   #googleplus  
1
Add a comment...

Jiří Sakáč

Shared publicly  - 
 
Tak zítra zase déle v práci :(( #PrestupnaSekunda :D
 ·  Translate
1
Add a comment...

Jiří Sakáč

Shared publicly  - 
 
Už vím, co lidi myslí tím peklem při osobním jednání s +Fio banka . Pro urychlení člověk vyplní žádost online a málem se rovnou na pobočku vydá smlouvu podepsat a ejhle. Ten proces je ještě delší, než tam jít rovnou. Dle emailu z infolinky to trvá několik dní!

Ještě že vše ostatní lze provádět v IB.
#offlineZadost   #medvediSluzba  
 ·  Translate
1
Add a comment...

Jiří Sakáč

Shared publicly  - 
 
Česká pošta má letos v plánu 50 milionů korun zisku , pokud dostane od vlády 500 milionů navíc.  - http://goo.gl/wCLYuf 
via @Michal Krutov #wtf   #cpost  
 ·  Translate
1
Add a comment...

Jiří Sakáč

Shared publicly  - 
 
 
Today we are announcing a new category of client libraries that has been built specifically for Google Cloud Platform. The very first library, gcloud-node, is idiomatic and intuitive for Node.js developers. With today’s release, you can begin integrating Cloud Datastore and Cloud Storage into your Node.js applications, with more Cloud Platform APIs and programming languages planned. Learn how to install it here: http://goo.gl/uGEYLB
1
Add a comment...

Jiří Sakáč

Shared publicly  - 
 
 
Možná jsem přišel na to, jak se dá dosáhnout podobný vánoční výstavky jako má Tesco masna:
1. Vezmeme prasátko a kapříka a rozsekáme je na kusy
2. Rozemeleme je se sračkama, kostma a vystabilizujeme je stabilizátorama
3. Uplácáme prasátko a kapříka zase dohromady
4. Spleteme si je
 ·  Translate
1
Add a comment...

Jiří Sakáč

Shared publicly  - 
 
Poradí někdo, jak řešíte zobrazení Google map na webu?

Mapy jsou zdarma do limitu 25k zobrazení, naše denní návštěvnost na stránkách se zobrazenou mapkou je cca 50-60k zobrazení, což by znamenalo dle ceníku na https://developers.google.com/maps/faq?hl=cs&csw=1#usage_pricing asi 10.000,- Kč měsíčně doplatek za dalších 30 tis. requestů... 

 Třeba +Google Developers , nebo +Google Česká republika ?
 ·  Translate
1
Michael Žabka's profile photo
Add a comment...
Story
Tagline
PHP Developer
Introduction
PHP programátor, novinář.
Pracuji ve vývoji webových aplikací a ve volném čase se věnuji novinařině. 
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Praha
Previously
Šumperk
Links
Work
Occupation
PHP Developer
Employment
  • PHP Developer, present
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends, Networking
Other names
saky, i-PRESS