Profile

Cover photo
Jiří Meitner
45 followers|89,088 views
AboutPostsPhotosVideos+1's

Stream

Jiří Meitner

Shared publicly  - 
 
Musím se pochlubit - byl jsem oceněn za vynikající práci pro společnost UPC Česká republika.
 ·  Translate
1

Jiří Meitner

Shared publicly  - 
 
Stálo by to za to vyzkoušet.
 ·  Translate
1

Jiří Meitner

Shared publicly  - 
 
Jaké máte rádi obrazy? Znáte mého otce - malíře Jiřího Meitnera?

Odmítnul jsem jednu zakázku na tvorbu webu z nedostatku času a zájemce se mimo řečí zmínil, že  dílo mého otce zná a že se mu líbí...

#obrazy  
#galerie  
#olejomalba  
#výtvarné_umění  
#art  
 ·  Translate
Oficiální web Jiřího Meitnera, malíře, grafika, a výtvarníka.
1

Jiří Meitner

Shared publicly  - 
1
Have him in circles
45 people
Josef Němec's profile photo
Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1376's profile photo
Tomáš Zahálka's profile photo
ArtVernisaz CZ's profile photo
Michal “Tylnesh” Kohútek's profile photo
David Fábry's profile photo
Ubuntu ČR's profile photo
Vaclav Kostrouch's profile photo
Jiří Meitner's profile photo

Jiří Meitner

Shared publicly  - 
 
Náhrada za handbrake? HandBrakeCLI.
1

Jiří Meitner

Shared publicly  - 
 
Jak jsme již informovali, Sdružení SOVA odhalilo jednoduchý postup, jak je možno prakticky beztrestně legalizovat stáčení kilometrů u dovážených ojetin a uvádět tak nic netušící zákazníky v omyl. Bohužel se takové vozy objevují i u větších autobazarů, například Auto ESA.
1

Jiří Meitner

Shared publicly  - 
1

Jiří Meitner

Shared publicly  - 
1

Jiří Meitner

Shared publicly  - 
1
Story
Tagline
Mám rád počítače, linux, technologie, zajímá mne jedinec, kultura a společnost.
Introduction
Rád nad věcmi přemýšlím a diskutuji.
Basic Information
Gender
Male
Other names
ג'ורג' מייטנר
Jiří Meitner's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
JIŘÍ MEITNER
galerie.meitner.cz

Oficiální web Jiřího Meitnera, malíře, grafika, a výtvarníka.

Lídři EU nás s uprchlíky tahají za nos: 4 z 5 nejsou Syřané, zjistili Br...
www.blesk.cz

Evropští lídři nám o uprchlících lžou! Britové se pustili do prozkoumání oficiálních statistik a s překvapením zjistili, že jen každý pátý i

SOVA - SOVA odhaluje, kam putují podvodně zlegalizované stočené vozy z d...
www.sdruzeni-sova.cz

Jak jsme již informovali, Sdružení SOVA odhalilo jednoduchý postup, jak je možno prakticky beztrestně legalizovat stáčení kilometrů u dováže

OpenOffice.cz | Rozšíření v OpenOffice.org – AltSearch
www.openoffice.cz

Kancelářský balík OpenOffice.org je bezesporu vynikající. Avšak v některých oblastech nemusí všem vystačovat. Proto existují různá rozšíření

Zrychlení počítače nebo notebooku
www.meitner.cz

Zrychlení počítače nebo notebooku superpočítač TITAN Zrychlení počítače nebo notebooku není žádná věda. Fyzicky můžete přikoupit RAM, stávaj

Приложения на Google Play – ES Диспетчер задач
market.android.com

Экономьте заряд батареи, освобождайте оперативную память, управляйте приложениями и процессами и ускорьте работу вашего коммуникатора!ВАЖНО:

Jak propojit Blogger a Facebook prostřednictvím OpenGraph
www.meitner.cz

Nasazení OpenGraphu na Bloggeru Používáte Blogger od Google? A máte propojený web s Facebookem prostřednictvím ‎Open‬ Graph‬ protokolu? Že t

Foxit MobilePDF - PDF reader - Android Apps on Google Play
market.android.com

Want a small, fast and free PDF reader? Foxit MobilePDF is your choice. It is built on the award winning Foxit PDF rendering engine that is

Názory na :: EditHosts na CZIN.eu
katalog.czin.eu

Uživatelské názory a hodnocení návštěvníků webu EditHosts.

Názory na :: EditHosts na CZIN.eu
katalog.czin.eu

Uživatelské názory a hodnocení návštěvníků webu EditHosts.

PageSpeed Insights
developers.google.com

Web Performance. Learn more about web performance tools at Google, including browser extensions and APIs for Insights, PageSpeed Service, an

Testing Tool — Google Developers
developers.google.com

Test your structured data markup using this tool

EditHosts
edithosts.meitner.cz

Edithosts slouží pro blokování reklamy a malware webů na Linuxu.

Kontakt - JIŘÍ MEITNER
galerie.meitner.cz

Oficiální web Jiřího Meitnera, malíře a grafika

Moderní souborové systémy
www.systemonline.cz

S příchodem nového tisíciletí se dramaticky změnily požadavky na možnosti ukládání dat. Zatímco dříve byly souborové systémy omezeny na jedn

Začínáme s kryptoměnami - seriál. Část 1. - bitcoin a jeho začátky
www.meitner.cz

Začínáme s kryptoměnami - seriál. Část 1. - bitcoin a jeho začátky Zajímavý seriál o kryptoměnách od Karla Fillnera. První díl se věnuje poč

Začínáme s kryptoměnami - seriál. Část 1. - bitcoin a jeho začátky
www.kryptomeny.centruminvestic.cz

Vítejte u prvního dílu seriálu, který vás provede světem kryptoměn a jeho hlavního představitele - bitcoinu. O bitcoinu jste zřejmě mnohé sl