Profile cover photo
Profile photo
Ekolokalnie Jemy
754 followers
754 followers
About
Posts

Post has attachment
Kosmetyczna zmiana brandingu - tym razem stawiamy na konkretny jasny przekaz tego czego będzie dotyczyć główna funkcjonalność wspólnej dla wszystkich platformy <3 Jak się Wam podoba? Dodawajcie swoje oceny w komentarzach :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jerzy Zięba od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym nowotworom. Książka „Ukryte Terapie” powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji, które nawet w środowisku medycznych są zupełnie nieznane.

Autor publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metody leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której autorem jest dr. Uffe Ravnskov.

Zapraszamy na ten ciekawy i kontrowersyjny wywiad, który wywraca do góry nogami wmawiane ludziom od lat metody leczenia i konwencjonalną profilaktykę, głównie odnośnie cholesterolu.

#cholesterol   #film   #komórka   #książka   #medycyna   #naturoterapia   #nowotwór   #witamina   #terapia   #wywiad   #zdrowie   #życie  
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujemy pomocy.. proszę napiszcie który sposób wyświetlania produktów na naszej stronie Wam się bardziej podoba? Wersja (1) w kafle tutaj http://sklepy.ekolokalnie.pl/produkt.php?p=7340627817646828877 czy może wersja (2) jako lista tutaj http://sklepy.ekolokalnie.pl/produkt-lista.php?p=7340627817646828877 - w komentarzu podaj proszę cyfrę wersji strony :) Bardzo dziękujemy za każdą odpowiedź. Love
Add a comment...

Post has attachment
Na pogodę cała Polska narzekać nie może, a na pewno Pomorze. Skoro słońce to i opalenizna, dla tych którzy szukają kremów oraz chcą się zorientować w cenach http://sklepy.ekolokalnie.pl/szukam.php?s=krem+opalanie - Pamiętajcie, że częste stosowanie kremów blokuje produkcje naturalnej witaminy D w naszych organizmach oraz dodatkowo zaburza naturalną obronę skóry przed promieniami słonecznymi (pigmentacja skóry). Tak więc wszystko z umiarem

Macie, znacie jakieś naturalne sposoby ochrony skóry? My słyszeliśmy że dobrze sprawdza się mleko/woda z kokosa (zaraz po otwarciu orzecha) oraz substancja która pokrywa muszle ale to lokalne produkty z bardzo ciepłych miejsc na ziemi. Coś lokalnego może znacie?

#krem #opalenizna #skóra #słońce #witaminad #ochrona
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wiedzieliście o tym, że kasza gryczana jej krewną rabarbaru i szczawiu? Zawiera ona dużą ilość błonnika, pobudzającego perystaltykę jelit i jest pomocna zwłaszcza przy zaparciach. Zawiera również dużo minerałów i witamin, na przykład rutynę (witamina P), która ułatwia wchłanianie witaminy C, ale też pomaga wzmacniać naczynia krwionośne. Do tego kasza gryczana jest produktem bezglutenowym, więc mogą ją jeść osoby chore na celiakię, jednak przede wszystkim jest mega pyszna, więc polecamy ją wszystkim!

Kulki z kaszy gryczanej lubicie, kto jadł komu się udało zrobić takie ładne? :) http://jemy.ekolokalnie.pl/kulki-z-kaszy-gryczanej/ #kasza #kaszagryczana #zdrowie #kotlety  
Kulki z kaszy gryczanej |
Kulki z kaszy gryczanej |
jemy.ekolokalnie.pl
Add a comment...

Post has attachment
Kto by pomyślał, że przygotowanie majonezu jest tak banalnie proste?? Od dziś nigdy więcej nie będziemy majonezu kupować! Robimy majonezowy bojkot bo domowy majonez robi się szybko i jest zdrowszy + nie posiada żadnych konserwantów ani chemicznych ulepszaczy. Jeśli jesteście z nami, udostępniajcie przepis u siebie wśród swoich znajomych :) #majonez #domowy #bezkonserwantów #przepis #zdrowie  
Domowy majonez |
Domowy majonez |
jemy.ekolokalnie.pl
Add a comment...

Post has attachment
Piękna pogoda i wysoka temperatura to możliwość odpoczynku i kąpieli słonecznych. Gdzie będziecie spędzać swój wolny czas w najbliższy weekend? Jaki aparat polecacie do zatrzymywania momentów w życiu? :)
Add a comment...

Post has attachment
Halooo?! Trzy, dwa, jeden i jest! Premiera naszego poradnika! Zacznij zdrowo jeść! Ponad 200 zdrowych przepisów! Darmowy poradnik ze zdrowymi przepisami oraz wersja płatna do kupienia. Więcej na http://poradnik.ekolokalnie.pl - zapraszam gorąco :)
Add a comment...

Post has attachment
Bardzo nam się podoba. Szukamy pomocy kuchennej :)

ZELMER 481.64 SYMBIO Mikser 481.64 to lekkie i poręczne urządzenie do miksowania, robienia kremów, przecierania i wyrabiania ciasta. Model ten wyposażony jest w stojak z pojemną obrotową misą, dzięki czemu nie trzeba samodzielnie trzymać miksera – wystarczy wrzucić produkty do miski i włączyć robot. Komfort użytkowania miksera poprawia dołączona łopatka do szybkiego wyjmowania ciasta z kubka oraz łopatka – zbierająca miksowane ciasto ze ścianek jeżeli to się do nich przykleja. Z urządzeniem otrzymujemy też trzepaki, mieszadła i tarczę przecierającą.

A Ty co polecasz? Czego używasz w kuchni?
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded