Profile cover photo
Profile photo
Janser Polska Sp. z o.o.
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
Szkolenie w Firmie Dom Deko

W dniu 15.06.2018, w firmie Dom Deko w Jedlińsku, odbyło się szkolenie firm Janser Polska i Loba Wakol. Tematem szkolenia było przygotowanie podłoża i praktyczne szlifowanie podłóg drewnianych.

Do pokazów używana była maszyna jednotarczowa Columbus E 145 SH z tarczą Trivo-Disc wyposażoną w papiery ścierne, szczotki i fiberpady. Wspólnie z parkieciarzami z Mazowsza wykonaliśmy strukturyzację podłóg zabezpieczając je systemami firm Loba-Wakol. Zaprezentowaliśmy także system odsysania Multi-Vac wraz z nowym odkurzaczem Janvac 1600 Power pozwalającym na bezpyłową pracę.

Było to kolejne szkolenie, w którym uczestnicy brali aktywny udział. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
18.06.2018
13 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PRACA DLA SERWISANTA

Szanowni Państwo

Szukamy Osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku Serwisanta w Janser Polska.
Prosimy o zapoznanie się z naszą propozycją:

http://bit.ly/praca-dla-serwisanta
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tour Eukula, Bochem, Janser Polska

Wspólnie z firmami Eukula, Bochem i Janser Polska zaprosiliśmy na szkolenia parkieciarzy z różnych terenów Polski. Pierwsze szkolenie w dniu 05.04.2018 odbyło się w Rzeszowie, kolejne 11.04.2018 w Poznaniu, 12.04.2018 w Łodzi i 13.04.2018 w Gdańsku.

Pokazy praktyczne jak i teoria we wszystkich przypadkach wzbudzały duże zainteresowanie i burzliwe dyskusje. Adam Mickiewicz z firmy Bochem przestawił ofertę gruntów i klejów, Robert Mądrecki oleje i lakiery firmy Eukula oraz Tomasz Paszkowiak narzędzia i maszyny firmy Janser niezbędne do wykonywania prac posadzkarskich i tarczy TRIVO-DISC służącej do postarzania drewna.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.05.2018
17 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo

JANSER POLSKA
ZAPRASZA NA DNI OTWARTE

w dniach 6 i 7 czerwca 2018 od godz. 9.00 do 19.00
do siedziby Centrum Sprzedaży i Doradztwa JANSER MAŁOPOLSKA w Krakowie przy ul. Henryka Wieniawskiego 64

W programie między innymi:

• prezentacja maszyn Speedtronic, Columbus, Quad
• prezentacja cykliniarki Leopard, szlifierki krawędziowej Panda
• szlifowanie i strukturyzacja parkietu przy użyciu tarczy TRIVO-DISC wyposażonej w szczotki i fiberpady
• olejowanie, barwienie i lakierowanie parkietów z zastosowaniem środków chemicznych firm Loba, Saicos i Arboritec
• renowacja deski tarasowej renowatorami TSM, HSM i QUAD
• narzędzia i techniki montażu podłóg LVT z zastosowaniem chemii budowlanej firmy BOSTIK
• prezentacja maszyn i narzędzi do przygotowania podłoża – frezarka BS 330 oraz dobór narzędzi do zdzierania klejów, frezowania i szlifowania podkładów podłogowych
• prezentacja najnowszego odkurzacza przemysłowego klasy H – Janvac 1600 POWER wraz z separatorem i systemami odpylającymi MultiVac
• prezentacja najnowszych przyrządów pomiarowych i ich praktyczne zastosowanie

Szczegółowych informacji na temat spotkania udziela:
Paweł Goryl-Nieciuński, Centrum Sprzedaży Doradztwa JANSER MAŁOPOLSKA tel. 505 975 032 ; malopolska@janser.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich związanych z branżą podłogową i posadzkarską!
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do odwiedzenia nas na Targach BUDMA 2018 w hali 3A
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szkolenie we Wrocławiu

W dniu 22.11.2017 we Wrocławiu odbyło się szkolenie firm Janser, Sika, Saicos koordynowane przez firmę Kenio.
Sika przedstawiła praktyczny pokaz aplikacji kleju przy pomocy Sikabond Dispender. Urządzenie w znaczny sposób przyśpiesza proces klejenia i daje możliwość regulacji ilości nakładanego kleju.
Kolejnym etapem spotkania była prezentacja możliwości narzędzi firmy Janser. Zaprezentowaliśmy strukturyzację podłóg tarczą Trivo-Disc z fiberpadami i szczotkami. Nałożyliśmy specjalny olej i wykorzystując lampę LED momentalnie utwardziliśmy podłogę. Wzbudziło to ogromne zainteresowanie uczestników naszą nowością.

Pokazaliśmy też nowy stripper Ride-On Junior. Pochylona do przodu konstrukcja przenosi punkt ciężkości na część roboczą maszyny, co pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności, którą standardowo osiągają tylko dwa razy większe maszyny. To jedyna maszyna, przy której wysokość ostrza może być ręcznie sterowana!

Firma Saicos zaprezentowała szeroką gamę olejów i lakierów. Uczestnicy szkolenia w praktyce mogli spróbować aplikacji produktów pozytywnie wypowiadając się na temat łatwości aplikacji i bezproblemowym posługiwaniu się produktów.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
04.12.2017
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Szkolenie z firmą Eukula w JANSER MAŁOPOLSKA

W dniu 21.11.2017 w Małopolskim Centrum Sprzedaży i Doradztwa Janser w Krakowie wraz z firmą Eukula zorganizowaliśmy szkolenie dla naszych klientów.
Szkolenie ze strony firmy Eukula prowadził pan Robert Mądrecki, który pokazał pełną gamę pokryć podłogowych znajdujących się w ofercie firmy.
W części praktycznej, nasz specjalista z macierzystej firmy, Andreas Komander zaprezentował nowości firmy Janser. Dużym zainteresowaniem cieszyła się metoda strukturyzacji podłóg drewnianych przy użyciu tarczy Trivo-Disc z fiberpadami i szczotkami. Nowa lampa LED zrobiła wrażenie na uczestnikach szkolenia ze względu na szybkość schnięcia oleju i bezpieczeństwie dla wykonawcy.
Na zakończenie szkolenia Pan Robert przedstawił metody konserwacji podłóg przy użyciu produktów firmy Dr. Schutz.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
04.12.2017
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Prezentacja nowości w JANSER MAZOWSZE

W dniu 20.11.2017 w Mazowieckim Centrum Sprzedaży i Doradztwa Janser w Warszawie, odbyła się prezentacja najnowszych rozwiązań firmy Janser w zakresie strukturyzacji podłóg drewnianych oraz zrywania starych podłoży.
Do strukturyzacji drewna wykorzystaliśmy tarczę Trivo-Disc z fiberpadami oraz szeroką gamę szczotek plastikowych i metalowych. Następnie na podłogę został nałożony olej, który został utwardzony lampą LED.
Lampa LED to najnowsze urządzenie w naszej ofercie. Różni się od lamp UV bezpieczeństwem pracy parkieciarza, jak i osób trzecich przebywających w pomieszczeniu. Olej momentalnie robi się twardy i możemy prowadzić inne prace w pomieszczeniu. Idealne rozwiązanie dla renowacji schodów.
Kolejna nowość, którą pochwaliliśmy się zebranym gościom, to kompaktowy zrywacz z siedziskiem dla operatora Ride-On Junior. Striper przeznaczony jest do zrywania wszelkiego rodzaju podłóg. Operator siedząc na maszynie reguluje prędkość oraz kąt natarcia ostrza, co umożliwia skuteczną pracę
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
04.12.2017
7 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded