Profile cover photo
Profile photo
Jan Zatloukal
149 followers
149 followers
About
Posts

Post has attachment
Můj nový hudební nástroj vlastní výroby. Ještě hledám ten správný název. Hlukotron 3000 zatím vede :-) #diy

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Asaná má nové rozšíření do Gmailu. Ale není to nic moc. umožňuje vytvořit z e-mailu úkol a potom si u daného mailu můžete ten úkol zobrazit.

Bohužel je ale úkol vázán na konkrétní zprávu v konverzaci. Takže když otevřete e-mail, informace z Asany se nezobrazí. Musíte otevřít konkrétní zprávu, ke které se úkol váže.

Takže rozšíření je vlastně k ničemu a stačí vám nastavit si v Asaně "My Profile Settings > From e-mail", kdy úkol vytvoříte přeposíláním e-mailu.

Post has attachment
Takový to, když se staráš o deštný pralesy, ale necháš po sobě v lese bordel... #prasevlese
https://www.facebook.com/nejsemprase/
Photo

Post has attachment
Na Androidu jsem používal gTasks, skvělou aplikaci na úkoly provázanou s Google Tasks. Google totiž Tasks vůbec nevyvíjí a aplikace na úkoly jim prostě chybí. Na iPhone bohužel moc použitelných alternativ není. Dnes jsem ale objevil To-Do od Microsoftu. Umí všechno, co potřebuji (opakované úkoly, upomínky, seznamy, synchronizace a webová aplikace) a (zatím) vypadá a funguje skvěle.

Post has attachment
Včera další taška odpadků z Romže...
U míst, kde sedávají rybáři je plno skla od alkoholu a plechovek od kukuřice a různých pochutin. Po cestě, kde chodí matky s kočárky, zase obaly od Brumíků a podobných laskomin. U lávky, kde se schází teenageři, zase samá plechovka od energy drinků a krabičky od cigaret. A všude samozřejmě vajgly a vršky od lahváčů - těch je tolik, že to snad ani nejde vysbírat.
Photo

Post has attachment
Dnešní "úlovek". Nasbíráno za pár minut. Asi s sebou místo sáčků budu nosit pytle na odpadky, ještě tam toho spousta zbyla.
Photo

Post has attachment

Nějaký (osvědčený) tip, jak streamovat cokoliv (nebo alespoň videa z web. prohlížeče) z iPhone přes #chromecast (1) do TV?
(bez použití PC jako serveru)
Wait while more posts are being loaded