Profile cover photo
Profile photo
Jan Peša
64 followers
64 followers
About
Jan's interests
View all
Jan's posts

Post has attachment
Konečně (po tunách přeanimovaných a pomalých lightboxů) něco moderního a s dobrým UX!

Úžasný, někdy nad ránem mě vzbudí push notifikace z totálně zablokované appky Ingress Passcodes -> odinstalace. Nahodím PC a po chvíli ručního zadávání mě to přestane bavit (kódů je víc jak tisíc), tak se rozhodnu, že si na to napíšu program.

Když dopíšu program a zadám rozsahy, které má vyplňovat, tak celej Ingress spadne... No... jebat! :D A teď už samozřejmě nic nejde (v Intelu to na kódy nijak nereaguje)... Kdo má podobnou zkušenost? :))

Post has attachment
Štěpán Škorpil was tagged in Honza Peša's album.
Photo

Post has attachment
Added photos to Let's Play Ingress.

Post has attachment
Tak se pomalu připravuju na koupi SSD do notebooku. Právě jsem objednal za směšných pár dolarů z eBaye adaptér na klasický disk na místo DVD šachty (http://goo.gl/ApiDP). Jakmile přijde, beru Crucial M4 128GB a do adaptéru půjde původní 500GB plotnáč. :) A asi ještě koupím Win8 v akci za těch 7 stovek.. Od finálního výsledků očekávám pocit, jako bych si koupil brand new noťas, tak uvídíme. ;)

Huawei Ascend G300 @ Android ICS 4.0.3 = not bad! ;) Aneb mobil "za málo peněz hodně muziky". A za to dnešní urputné flashovani si pustíme začátek Suits season 2. ;)

Post has attachment

Pár postřehů z Promethea (bez spoilerů): black guy neumírá první, ale naopak vám uprostřed filmu nakvačí oznámit, o čem to vlastně celé je, a že se chce rozhodně stát národním hrdinou :D.. na nejobjevnější misi v dějinách lidstva zásadně vybíráme posádku, která se seznámí až na místě po probuzení ze stáze a při každé možné příležitosti se chová jako stádo dementních ovcí nebo naopak místo spolupráce zásadně hází klacky pod nohy :D.. chci "lízací" startování do auta.. hudba SUX hard a některé postavy byly - mám dojem - předabovávány ve studiu, takže to občas zní jak legendární polský dabing (trailery asi dělalo jiné studio).. Jako celek se to jinak dalo, ale potenciál byl daleko větší. Chce to delší stopáž na vysvětlování a některé postavy naopak úplně vystříhat. :D

Post has attachment
Až bude nový 4"+ Android, tak by se mi tohle docela líbilo. :)

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded