Profile cover photo
Profile photo
Jakub Topič
71 followers
71 followers
About
Posts

Post has attachment
Domácí úkol mé sestry, ve kterém má označenou chybu. Co si o tom myslíte? V pravidlech je psáno, že jsou obě varianty (2. pád tří/třech) možné.
Photo

Máte na Nexusu 5X nějaké pouzdro nebo fólii na displej? Zatím jsem žádné vhodné pouzdro nenašel. Jde někde koupit to oficiální? Díky za jakékoliv odpovědi :)

Mám dotaz, který možná s arduinem až tolik nesouvisí. Chtěl bych pomocí GSM modulu odesílat z arduina na server nějaká data - byly by to tak desítky kB měsíčně. Nemáte někdo tip na nějakého operátora (třeba virtuálního), u kterého by mě vyšlo nejlevněji?

Post has attachment
Na prodej přenosný dock s reproduktory a stojánkem k iPhone 3G, iPod Touch, iPod nano 3rd gen - EU3C SpeakerDock SB1010. Cenu nabídněte, jsem z Prahy. Třeba se ještě někomu hodí... http://jtop.tk/dc
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-09-05
5 Photos - View album

Netuší někdo náhodou, zda jde u nás sehnat LTE verze Motoroly moto E 2015? Případně zda by objednaná že zahraničí uměla tuzemské LTE. Díky za odpověď

Post has attachment
Tak už mám na hodinkách Android Wear 1.3 a první změna UI mě praštila do očí okamžitě :-D Karty jsou nyní na hranatých hodinkách rozplizlé přes celou šířku stejně jako na kulatých. Tapnutí na ciferník od teď nic nedělá (kvůli interaktivním ciferníkům) a seznam aplikací se tedy musí vysunout swipnutím. Další změny jsou v té horní roletce - ikonky mají nové animace a režim divadla se po probuzení sám vypne, což považuji jako krok zpět. Líbí se mi ovšem nová aplikace pro počasí a překladač. Together watchface vyzkouším až v září :-D Jinak celé UI mi přijde trochu svižnější - nejvíce znát to je u přechodu do dim módu, který je nyní dokonalý.
Photo

Post has attachment
Mně dnes ráno dorazila aktualizace Android wear 5.1.1 :). Je tam spousta nových fičur a asi stejný počet nových bugů :D
Photo

Post has attachment
Komu už přišla aktualizace na 5.1.1? :-D Nexus 7 (2012)
Photo

Potřeboval bych trochu poradit. Přemýšlel jsem o hodinkách s android wear. LG G Watch W100 se mi zdají cenově přijatelné - respektive o moc víc bych do zařízení tohoto rázu investovat nechtěl. Myslíte, že se vyplatí počkat s nadějí, že se objeví na trhu něco lepšího ve stejné cenové relaci nebo si mám pořídit tyhle? :)

Post has attachment
Maestro Ennio Morricone v Praze :-) Neuvěřitelný zážitek - jeho krásné westernové melodie a slavná hudba k známým filmům. Doufám, že k nám ještě Morricone někdy přijede dirigovat Český národní symfonický orchestr, přestože říká, že je to jeho poslední turné... :-)
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded