Profile

Cover photo
Jadi Mirmirani
Works at Nokia Siemens Networks
Attended Alborz
Lives in Tehran
9,562 followers|852,453 views
AboutPostsPhotosYouTubeReviews

Stream

Jadi Mirmirani

Shared publicly  - 
 
دوره کامل آموزش ویدئویی لینوکس جادی – الپیک ۱ – آزمون ۱۰۱ و ۱۰۲

خوشحالم که بالاخره بعد از یکسال، دوره کامل ویدئوهای آموزشی الپیک ۱‌ شامل امتحان LPIC 101 و LPIC 102 با اسپانسری مبین نت تموم شده و همه می تونیم به رایگان به چندین سایت ویدئوی آموزش مدیر سیستمی لینوکس یا همون ال پی آی سی سطح یک دسترسی داشته باشیم. متاسفانه سایت اصلی که ویدئوها رو آپلود می کرد چندان فعال نیست و فعلا می تونین ویدئوها رو از لینک مگنت تورنت مربوط به ویدیوهای آموزش لینوکس الپیک یک جادی دریافت کنین؛ این لینک در صورتی که به یک برنامه دریافت تورنت (مثلا qbittorent یا utorrent داده بشه، فایل ها خودشون خورد خورد ظاهر میشن!).


مطمئنا اگر در کامنت‌ها یا اینترنت بگردین، روش های بیشتری برای دانلود هم پیدا خواهد شد و تشکر از دوستان آی ویوید که لطف کردن و سید اول رو بر عهده گرفتن و سید کردن شما هم ارزشمند خواهد بود در پخش شدن این مجموعه آموزش رایگان.

چقدر نوشتم! این شما و این لینک مگنت تورنت دانلود ویدیوهای رایگان آموزش لینوکس الپیک ۱ جادی با اسپانسری مبین نت

magnet:?xt=urn:btih:e003aba9b19bee27dab9085f79afb4ed88d856b2&dn=Jadi-net-LPIC1-Exam101and102-version1.0-July2016&tr=udp%3a%2f%2fdenis.stalker.h3q.com%3a6969%2fannounce&tr=http%3a%2f%2fopen.tracker.thepiratebay.org%2fannounce&tr=http%3a%2f%2fdenis.stalker.h3q.com%3a6969%2fannounce&tr=http%3a%2f%2fwww.sumotracker.com%2fannounce&tr=http%3a%2f%2fwww.torrent-downloads.to%3a2710%2fannounce

http://jadi.net/2016/07/free-jadi-lpic1-videos-101-and-102/

 ·  Translate
28
7
Add a comment...

Jadi Mirmirani

Shared publicly  - 
 
http://jadi.net/2016/07/radiogeek-65-internet-of-things/

در شماره ۶۵ رادیوگیک، به یکی از مباحث روز تکنولوژی می‌رسیم: Internet of Things یا همون اینترنت چیزها که البته کسانی که از «چیز» می ترسیدن بهش گفتن «اینترنت اشیاء» و ما هم به این اصطلاح اشتباه عادت کردیم. اینترنت چیزها از ارتباط دائمی همه چیز با یک شبکه، از سنسورها و از توان پردازش ابری حرف می زنه. تاریخچه و ایده مثل همیشه هیجان انگیزه ولی توهم جاروبرقی ای که به فرمان ما خونه رو جارو می زنه همه ماجرا نیست. اینترنت چیزها مسواکی است که به شرکت بیمه خبر می ده شما باید پول بیشتری بدین چون خوب مسواک نمی زنین! با ما باشین تا در یک ساعت چیز چیز کنیم و گاهی هم اشتباهی مثل باکلاس ها اشتباهی بهش بگیم «اشیاء». شماره شصت و پنج رادیو در یک ساعت نگاهی داره به IoT!
 ·  Translate
24
5
Add a comment...

Jadi Mirmirani

Shared publicly  - 
 
http://jadi.net/2016/07/how-to-start-sociology/

کتاب‌های مقدماتی برای شروع به مطالعه جامعه شناسی

خیلی از ما با کامپیوتر شروع می کنیم و توی دنیاش غرق می‌شیم. خود من زمانی افتخار می کردم که با کسی در رابطه نیستم، اخبار رو نمی خونم، دنیا برام مهم نیست و فقط دنیای هک و کامپیوترها برام جذابن. این حالت دور از ذهن نیست. خب یک دنیای جدید و بزرگ داریم که توش همه کاره هستیم و پیش می ریم و معلومه که غرق شدن توش لذت بخشه.

اما برای من مساله یک روز تو حیاط دانشگاه اتفاق افتاد. نشسته بودیم و از همه چیز حرف می زدیم که کسی از چپ و راست حرف زد و برای من جالب شد که این مفاهیم چه معنایی دارن و رفتم کمی خوندم؛ و احتمالا می دونین که یک گیک وقتی چیزی می‌شنوه دوست داره سرچ کنه و بخونه و یاد بگیره و کشف کنه. منم رفتم سراغ کشف چپ و راست و بعدش فلسفه و دین و در نهایت به ترکیب همه اینها یعنی مارکس و جامعه شناسی. تا این حد که فوق لیسانس رو جامعه شناسی خوندم و به نظرم .... بذارین بریم سراغ بخش ها!

# چرا جامعه شناسی
جامعه شناسی علم خوبی برای خوندن است. اولا تلاشی مستمر برای جواب دادن به سوال های کلی در مورد جهان در عین حال دارای روش‌های علمی تجربی و فلسفه. همچنین جذابیت خاص جامعه شناسی در ایران - حداقل سال ۸۱ که من رفتم سراغش - این بود که در فوق لیسانس از اسلامی شدن نسبتا در امان مونده بود. دو واحد خنده دار با عنوان «جامعه شناسان مسلمان» داشتیم که به کلیت رشته صدمه خاصی نمی‌زد.

خوندن جامعه شناسی حداقل برای من آرامش بخش بود. فلسفه برای من زیادی بازی فکری شده بود و ادیان هم پر کشمکش و فقط دارای اطلاعات ولی جامعه شناسی واقعا دید بخش بود و از این طریق آرامش بخش. من شخصا بخشی از شادی ام رو مرتبط با جامعه شناسی می دونم و درک این نکته که رفتار انسان ها تحت تاثیر خیلی چیزها است و نمی شه جوامع رو تک عاملی بررسی کرد یا ناراحت بود که چرا آدم ها فلان کار رو کردن و فلان کار که به نظرم درسته رو نمی کنن. از اونطرف جامعه‌شناس می‌تونه توضیح بده که چرا جوامع کاری رو می‌کنن یا کردن که امروز به نظر ما احمقانه، نادرست یا عجیب میاد و این خیلی جذابه. جامعه شناسی رشته خوبیه.

# جامعه شناس چیا می دونه؟
جامعه شناس‌ها درکی از ساز و کار جوامع انسانی دارن. این درک ممکنه مربوط به روندها یا سازمان‌های *کلان* در جامعه باشه، مثلا توضیحاتی در مورد روند تاریخ جوامع که در حال حرکت از برده داری به جوامع مدرن‌تر هستن یا تاثیر شیوه تولید اقتصادی اون جوامع بر ادبیات اون جوامع یا مثلا یک جامعه شناس دیگه روی این مساله کار کنه که چرا در بعضی جوامع انقلاب اتفاق افتاده و این انقلاب‌ها چه مشابهت‌ها و اختلاف‌هایی با همدیگه دارن. در یک خط دیگه، جامعه شناسی می‌تونه مربوط به سازمان‌های اجتماعی *خرد* باشه و در مورد مفاهیم روستا یا رفتار متقابل انسان‌ها در یک گروه سه یا چهار نفره یا یک اجتماع کوچک حرف بزنه یا بره سراغ اینکه سکس در جوامع جدید چه تغییری کرده و چه چیزهایی اش ثابت مونده و احتمالا آینده در دستان کیه.

جامعه شناسی هم مثل بقیه علوم «نرم»، امکان پیش‌بینی کمی داره. این علوم شاید دویست ساله جدی گرفته شدن و بعد از عصر روشنگری در اروپا و بالا رفتن ارزش علم و روش‌های علمی در علوم طبیعی، جامعه‌شناسان کلاسیک تلاش کردند تا با الگوبرداری از روش�
 ·  Translate
22
9
Ali Cheraghi's profile photo
 
لینک ای بوک اینا رو نداری شیر کنی؟

 ·  Translate
Add a comment...

Jadi Mirmirani

Shared publicly  - 
 
http://jadi.net/2016/07/%D9%87%DA%A9%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%87%DA%A9%D8%B1%D9%86%D9%85%D8%A7%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DA%A9-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF/


هکرها، هکرنماها، مساله‌ها و پاک کنندگان صورت مساله

این چند وقت ماجراهای نفوذ و دزدی اطلاعات و «هک» و فروش اطلاعات مردم و غیره خیلی زیاد بود. از کسی که افشای فیش حقوقی رانتی خودش رو «نقض حریم شخصی» اش می دونه تا دزدی که توی صدا و سیما هکر معرفی می شه تا اپراتورهایی که در مقابل فروش اطلاعات کاربرانشون ساکتن و اصولا خودشون رو موظف نمی دونن حتی بگن چی شده تا ما بدونیم با کی طرفیم و سیستم بگیر و ببندی که به جای دزد اصلی و بررسی اینکه چرا یک اپراتور باید اصولا همه اطلاعات کاربرانش یک جا لو بره و … می ره کسی رو می گیره که یک بات درست کرده رو این اطلاعات و احتمالا فردا هم… بگذریم.

من و شما می دونیم که هکر کسی است که با سواده، علاقمند به یاد گرفتن است و می‌تونه از چیزها جوری استفاده کنه که به عقل آدم‌های دیگه نمی‌رسه.

بگذریم.. دیوونه خونه ای است (: بیاین این ویدئوی عالی رو ببینین از یکی از گروه‌های هکری فوق العاده به اسم لافت که از ۱۹۹۲ تا ۲۰۰۰ کار می‌کردن و بعد به سمت یک شرکت کلاه سفید اومدن. این تیم گروهی بودن از هکرهای سخت افزاری و نرم افزاری که شهادت مشهور سال ۲۰۰۸ اونها جلوی گروهی از قانونگذارهای آمریکا بسیار تاثیر گذار بود. جذابیت این مساله هم به حرف ها است و هم اینکه چطور یک کشور وقتی می خواد در چنین مواردی تصمیم بگیره، بهترین های کشور رو صدا می کنه و ازشون می خواد توضیح بدن که این اینترنت که می گن چیه و چیکار می کنه و چه خطراتی داره و یک قانونگذار باید چه درکی داشته باشه از ماجراهایی که اونجا اتفاق می افته.

از ویدئوی شهادتنامه لافت در مورد اینترنت برای نمایندگان سنای آمریکا آمریکا لذت ببرین؛ نه فقط از محتواش بلکه از شعور اونی که وقتی می خواد در موردی قانون بذاره یا حرف بزنه، اول می بینه اون موضوع چیه و آدم های متخصصش با دیدگاه‌های مختلفشون چی می گن.
 ·  Translate
11
Add a comment...

Jadi Mirmirani

Shared publicly  - 
29
1
Amirkhatam Pedram's profile photoHesam Khaki's profile photoSalar Yazdani's profile photoSajjad Barmaki's profile photo
5 comments
 
بسیار عالی :-)
 ·  Translate
Add a comment...

Jadi Mirmirani

Shared publicly  - 
 
شخصی ها در ادامه معرفی جیسون‌های نقشه‌ای، محمد رضا سالاری هم دیتاهای قاره ها و کشورهاشون، شامل اطلاعات مختصاتی، رو به شکل فایل‌های جیسون درست کرده و روی گیت هاب به اشتراک گذاشته وبلاگ مهدی به آدرس …
9
Add a comment...
In their circles
198 people
Have them in circles
9,562 people
mohammad reza tavakoli koosha's profile photo
amir ali mojahed's profile photo
‫اصولگرا پایگاه خبری تحلیلی‬‎'s profile photo
Amir Momenian's profile photo
Khalifa Ebarahim's profile photo
Muriel “Mue” Law's profile photo
Hadi Toxic's profile photo
Hasan Tbt's profile photo
‫هتل سنتی نگین کاشان Negin Traditional Hotel‬‎'s profile photo

Jadi Mirmirani

Shared publicly  - 
 
جامعه موسسه سمر بنیاد غیردولتی است برای بیماران سرطانی بالای ۱۴ سال. آگاهی، مشارکت و حمایت شما مطمئنا در ادامه راهشون مفیده. پروژه هستمت رو که حتما می‌شناسین. همون گروه که در بطری جمع می‌کنه و با و…
12
Add a comment...

Jadi Mirmirani

Shared publicly  - 
 
http://www.irannamayesh.com/theater/3962/ مددجویان خوب بنیاد امید مهر که با زنان آسیب دیده کار می کنه،‌ به لطف کارگردانی خوب و حرفه ای حمید پورآذری نمایش «وقتی که» رو روی صحنه بردن. دیدنش توصیه می شه و حداقل تبلیغ کردنش. سه چهار روزی هم بیشتر ازش نمونده
 ·  Translate
حمید پور آذری - خانه امید مهر
12
1
Add a comment...

Jadi Mirmirani

Shared publicly  - 
 

بالاخره پلیس از یک ربات برای کشتن یک انسان استفاده کرد، جواب به چند سوال

کمی قبل خبری رو داشتیم که توش ظاهرا یک یا دو تک تیرانداز از راه دور پنج پلیس آمریکایی رو کشته بودن. دعوای کشته شدن و کشتن پلیس‌ها در آمریکا رشته‌ای است تکراری و ماحصل کلی داستان تاریخی پیچیده که کمترینشون مجوز حمل سلاح گرم توسط شهروندانه اما اینبار یک پیچ عجیب در داستان می‌تونه آینده رو تحت تاثیر خودش قرار بده؛ اینبار پلیس برای کشتن تیرانداز، از یک ربات استفاده کرده و من با همراهی سی ان ان نگاهی دارم به چند سوال اصلی و بحث‌های خودم رو هم کنارش می‌گم.

## چه اتفاقی افتاده

در یک راهپیمایی صلح آمیز، یک تیرانداز از راه دور چندین پلیس رو هدف قرار می‌ده. پلیس در تعقیب و گریز تیرانداز رو در گوشه‌ای گیر می‌ندازه و بعد از کمی تیراندازی متقابل، یک ربات رو با مواد منفجره به سمت اون می‌فرسته و تیرانداز رو می‌کشه.

## چرا از ربات استفاده شد

رییس پلیس دالاس می‌گه

> ما گزینه دیگری نداشتیم به جز اینکه رباتی رو با ماده منفجره به محلی بفرستیم که موضوع سنگر گرفته بود. گزینه‌های دیگه باعث درخطر افتادن جون پلیس‌ها می‌شد.

## از چه رباتی استفاده شده

ربات استفاده شده در این عملیات نورت‌روپ گرومن ریموتک آندروس است که برای بمبگذاری در مکان‌ها استفاده می‌شه. این ربات رو گروه‌های متنوعی استفاده می‌کنن – از پلیس تا ارتش و در خیلی از جاهای دنیا. وزن این ربات تقریبا ۲۲۰ کیلو است و انواع سنسورها توش تعبیه شدن.

## چرا مهمه

چون اولین بار است که یک ربات در نبردی نابرابر یک نفر رو می‌کشه. درسته که کسی که کشته شده پنج نفر رو کشته بود و برنامه داشت افراد دیگه‌ای رو هم بکشه و شاید این گزینه معقول به نظر برسه ولی می‌تونین به حالت های دیگه هم فکر کنین. در واقع وقتی کسی قراره با امکان کشته شدن خودش کسی رو بکشه، احتمالا فکر بیشتری می کنه در مقایسه با حالتی که توش کسی بدون هیچ خطری برای خودش،‌ دستور کشته شدن دیگران رو بده.

در جامعه شناسی جنگ گفته می شه کشف سیستم های ارتباطی پیشرفته تحول عظیمی در جنگ بود چون فرمانده ها می تونستن از داخل سنگر امن خودشون (حتی در یک شهر دیگه)‌ به «سربازها» فرمان بدن که به همدیگه حمله کنن. قبل از اون حتی اگر فرمانده / شاه مستقیما در جنگ نبود لازم بود در جایی نزدیک به میدون نبرد باشه و در صورت شکست ارتشش مستقیما جونش به خطر می‌افتاد. بودن دستگاهی که می تونه هر آدم سنگر گرفته ای رو در هر جایی بدون ایجاد هیچ خطری برای «فرمان مرگ دهنده» بکشه، اتفاق جذابی نیست. درسته که من و شما شاید هیچ وقت اون آدم سنگر گرفته بعد از کشتن پنج پلیس نباشیم ولی کاملا امکان داره در یک کشور جهان سوم توی خونه ای باشیم که نیرویی حمله کننده فکر می کنه توش یک ضد رژیم یا مدافع رژیم مخفی شده و حمله کننده ایده اش این باشه که بهتره کلا این خونه رو منفجر کنه راحت بشه. بدون هیچ ریسکی برای خودش.

این چیزی است شبیه به اختراع بمباران هوایی یک شهر یا گازهای ضد اغتشاش که به هیچ تجمعی که رییس دوست نداره اجازه شکل گرفتن ندن.

## بحث ربات‌های قاتل چی می شه

در اخلاق، بحثی جدی شروع شده در مورد ربات‌های قاتل (ربات‌هایی که می‌تونن به شکل مستقل ولی قانونی آدم بکشن). نکته مهم اینجاست که ربات استفاده شده توسط پلیس مستقل نبوده و فقط به عنوان یک ابزار پیشرفته‌تر از تفنگ‌های مرسوم استفاده شده. یک مرحله بالاتر از نارنجک انداز مثلا. در عین حال در این مورد حتی مواد منفجره هم کنترل از راه دور بودن که در لحظه مناسب منفجر بشن. نکته بعدی اینه که این ربات برای کشتن طراحی نشده بلکه یک ربات همه منظوره است که در این مورد بمب رو کار گذاشته و در نهایت هم شرایط این ربات کاملا کنترل شده بوده در حالی که در بحث ربات‌های قاتل خودکار، ایده اینه که اونها توی میدون جنگ رها بشن تا خودشون تصمیم بگیرن چیکار کنن.

خوشبختانه فعلا از بحث LAWS‌ یا همون Lethal Autonomous Weapons System فاصله داریم ولی شکی نیست که به زودی اونها هم ظاهر خواهند شد.

## آیا این شروعی برای ربات‌های قاتل است

احتمالا. الان حداقل یک مورد تست شده و افکار عمومی باهاش همدردی می کنن که «خب جون پلیسی به خطر نیافتاد». در ضمن ساختن اینها چیز بسیار عجیبی نیست و کشورهای دیگه که اتفاقا سیستم قضایی توشون استقلال نداره احتمالا انواع ایده ها رو می گیرن و خیلی هم راحتتر و بی دغدغه تر اجرا می کنن.

این اتفاق که بیافته معلومه که کشورهایی که قبلا به اخلاق رای می دادن هم شروع می کنن به وارد شدن به بازی و … احتمالا در جنگ‌های بعدی وضع حتی از یک بمباران طولانی هوایی و داغون کردن همه چیز قبل از حمله هم بدتره و باید تا مدت ها تو خونه موند به این امید که الگوریتم هیچ رباتی تصمیم نگیره که «این خونه به احتمال فلان مخفیگاه آدم بد ها است . بهتره برم بکشمشون».
 ·  Translate
کمی قبل خبری رو داشتیم که توش ظاهرا یک یا دو تک تیرانداز از راه دور پنج پلیس آمریکایی رو کشته بودن. دعوای کشته شدن و کشتن پلیس‌ها در آمریکا رشته‌ای است تکراری و ماحصل کلی داستان تاریخی پیچیده که کم…
32
5
Makan objeparvar's profile photoMehdy MMH's profile photo
2 comments
 
اگر ربات ها برای این عملکرد پلیس طراحی شوند تعداد کشته ها کمتر خواهد شد. چون می توان ربات را به گلوله پلاستیکی یا مواد بیهوش کننده مجهز کرد و به محل مورد نظر فرستاد.
 ·  Translate
Add a comment...

Jadi Mirmirani

Shared publicly  - 
16
Shayan Zare's profile photo
 
سلام جادی.
اگه میشه ویدیو کست هات رو زودتر بزار و تو گوگل پلاس بیشتر فعالیت کن 😆
 ·  Translate
Add a comment...

Jadi Mirmirani

Shared publicly  - 
 
امروز در همه گروه‌های مرتبط و غیر مرتبط یک خانومی داره توضیح می ده که:

یک هکر هست که یک کد براتون می فرسته که اگر اون کد رو برای خودش بفرستین هک می شین.
مستقل از تعریف هک و غیره، مساله اینه که تمام سیستم‌های مبتنی بر تایید دو مرحله ای اس ام اسی یا مشابه، وابسته به کدی هستن که برای شما اسمس یا مسیج می شه. فرض کنین یک گوشی جدید خریدین، تلگرام چجوری می فهمه این گوشی مال شماست؟ شما روی گوشی جدید تلگرام نصب می کنین و به تلگرام می گین که همون نفری هستین که فلان شماره تلفن رو هم (روی گوشی قدیمی) داره. تلگرام برای اطمینان از این ادعا، برای شما یک اسمس یا پیام به گوشی قدیمی می فرسته که حاوی یک عدد است. وارد کردن اون عدد در گوشی جدید تلگرام رو مطمئن می کنه که شما صاحب گوشی قدیمی هستین و اکانت رو روی هر دو گوشی فعال می کنه.

حالا «هکر» قصه ما چیکار می کنه؟ تو چت به شما می گه هکر بزرگ است و الان براتون یک کد می فرسته که اگر اونو برای خودش بفرستین هک می شین. حواس شما از اینکه اصلا کی پیام رو فرستاده پرت این ماجرا می شه که «واقعا هر چی بفرسته رو براش بفرستم هک می شم؟» و اصلا متوجه نیستین پیام واقعا از کجا اومده. لحظاتی بعد هکر روی گوشی مخصوص هک تلگرام نصب کرده و مدعی شده که شخص شخیص شما است و شماره شما رو هم به عنوان شماره خودش به تلگرام داده. تلگرام برای اطمینان از این موضوع، یک مسیح به گوشی قدیمی شما می فرسته و شما اشتباهی فکر می کنین اون پیام از طرف هکر یا دوستتون یا هر چی اومده. اگر همین شماره رو به اون بفرستین اون این شماره رو وارد برنامه می کنه و تلگرام مطمئن می شه که این گوشی دوم شماست و … اکانت شما روی گوشی اون دوستمون فعال می شه. ساده است نه؟

مطمئن هستم شما متوجه شدین ماجرای اینکه «اگر همون کدی که برام می فرسته رو براش بفرستم هک می شم» چیه. این روش برای هر سیستم مبتنی بر تشخیص هویت گوشی جدید بر اساس اسمس و پیام به گوشی قبلی هم کار می کنه. در واقع کسی که اسمس یا مسیج شما رو داره، فرقی با خود شما برای تلگرام یا گوگل یا هر کس دیگه نداره.

اما خب.. شاید برای توضیح این مساله به صدها هزار نفری که الان تو تلگرام هستن به این شکل کمی مشکل باشه. در ضمن توضیح اصلی رو یک خانم داده و این رو یک آقا و منطقا هیجانشون با هم فرق می کنه. پس اگر می خوان برای کسی مساله رو توضیح بدین یا فوروارد کنین تو گروه تلگرامی یا هر چی، متن زیر مناسب تره:

هموطن گرامی. اخیرا فایلی صوتی در تلگرام پخش شده که در آن خانمی مدعی می شود اگر کسی کدی برای شما بفرستد و شما آن کد را دوباره برای خودش بفرستید، شما را هک می کند. این ادعا تا حدی درست و تا حدی اشتباه است. پروفسور لطفی زاده متخصص دفاع سایبری در دانشگاه ماساچوست در این باره توضیحی داده که لازم است همه بدانیم و رعایت کنیم: تلگرام برای تشخیص هویت شما از روشی استفاده می کند به نام «ارسال کد عددی». در این روش تلگرام برای شما کدی ارسال می کند که اگر این کد را به تلگرام بگویید مطمئن می شود با شخص شما طرف است و اجازه ورود به اکانتتان را به کسی که کد را وارد کرده، می دهد. هکرها با استفاده از یک لحظه غفلت شما یا فریب شما به روش های مختلف مدعی می شوند که در حال ارسال کدی به شما هستند در حالی که این کد در اصل با درخواست هکر از طرف خود تلگرام به شما ارسال شده – تکرار می کنم خود تلگرام این کد را فرستاده! اگر این کد را برای آن ها بخوانید یا بفرستید آن ها می توانند آن را به تلگرام بگویند و تلگرام اجازه ورود به اکانت شما را به هکر خواهد داد. خواهش می کنم هر کاری که می کنید، هر کدی که در هر برنامه ای دیده شده را به هیچ وجه به هیچ کسی نگویید تا جلوی هک شدن خود را بگیرید. این بسیار مهم است. لطفا در همه گروه‌ها کپی کنید تا اشخاص بی اخلاق به مقاصد خودشان نرسند. ما باید از یکدیگر دفاع کنیم و به همدیگر آگاهی بدهیم. نیاز به ذکر منبع نیست، فقط کاری کنید که هموطن ها فریب افراد سود جو را نخورند.

(:
 ·  Translate
31
13
im nobody's profile photoSi.MA Rafizadeh's profile photoMakan objeparvar's profile photo
4 comments
 
+Si.MA Rafizadeh
تلگرام رو از یه منبع معتبر، ترجیحا استور گوگل یا اپل نصب و آپدیت کن و کاری به پیغام ها نداشته باش. این طوری خیالت راحته که همیشه نسخه اصلی رو داری.
 ·  Translate
Add a comment...

Jadi Mirmirani

Shared publicly  - 
26
5
Mohammad-Sohrab Sameni's profile photo
 
لطفا به کل لینک همخوان کن که بشه همینجا و بدون مراجعه به سایت متن مطلب رو خوند
 ·  Translate
Add a comment...
People
In their circles
198 people
Have them in circles
9,562 people
mohammad reza tavakoli koosha's profile photo
amir ali mojahed's profile photo
‫اصولگرا پایگاه خبری تحلیلی‬‎'s profile photo
Amir Momenian's profile photo
Khalifa Ebarahim's profile photo
Muriel “Mue” Law's profile photo
Hadi Toxic's profile photo
Hasan Tbt's profile photo
‫هتل سنتی نگین کاشان Negin Traditional Hotel‬‎'s profile photo
Education
  • Alborz
  • K. N. Toosi Uni of Tech.
  • Allame Uni
Basic Information
Gender
Decline to State
Work
Occupation
FOSS and Linux lover, human rights supporter.
Employment
  • Nokia Siemens Networks
    FOSS and Linux lover, human rights supporter., present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Tehran
Previously
Tehran, Iran
Awful place specially considering the price range. No Lebanese food despite the name & lettuce in salad and the chicken was at least resting at the fridge for one week before served.
Public - 3 months ago
reviewed 3 months ago
3 reviews
Map
Map
Map