Profile cover photo
Profile photo
JAG PPH Spółka z o.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Jako profesjonalny producent pianki poliuretanowej zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni za jakość naszej pracy oraz dobrze ukierunkowany rozwój firmy. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z dyplomem konkursu Gepardów Biznesu, certyfikatem Przejrzystej Firmy i innymi wyróżnieniami, zapraszamy na stronę: http://www.jag.pl/pl/galeria.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie także elastyczne pianki poliuretanowe. Są one wtórnie spieniane, co oznacza, że z powodzeniem będą mogli Państwo je zastosować w wielu gałęziach przemysłu. W firmie JAG od zawsze stawia się na wysoką jakość! Niech się Państwo sami przekonają. http://www.jag.pl/pl/oferta/elastyczna-pianka-poliuretanowa-wtornie-spieniana.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy znani z tego, że wytwarzamy piankę poliuretanową. Z naszych usług skorzystały setki zadowolonych Klientów, zatem może Państwo będą następni? Będziemy zaszczyceni! Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Na stronie internetowej: http://www.jag.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli poszukują państwo solidnych pianek, które świetnie sprawdzą się przy produkcji materaców, to mamy dobrą wiadomość! Świetnie Państwo trafili. Wychodzimy z założenia, że warto nawiązać współpracę z takim liderem jak my, ponieważ to sprawi, że Państwa produkty będą wysokie jakościowo! Materac przecież musi być wygodny, prawda? Decydując się na współpracę z nami, będą mieli Państwo tę pewność! Na stronie internetowej: http://www.jag.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkują Państwo materace? A może meble tapicerowane? Jeśli poszukują Państwo świetnych jakościowo pianek, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Warto wiedzieć o tym, że naszym Klientom oferujemy próbki, dzięki czemu będą mogli Państwo podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy z nami na spokojnie. Firma JAG jest liderem w zakresie produkcji pianek poliuretanowych. Na stronie internetowej: http://www.jag.pl/pl/oferta/elastyczna-pianka-poliuretanowa-wtornie-spieniana.html zamieściliśmy więcej informacji o naszych produktach.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy niekwestionowanymi specjalistami w zakresie produkcji pianki poliuretanowej. Wiedzą Państwo o tym, że firma Jag w swojej ofercie ma aż 21 rodzajów pianek? Każda, rzecz jasna, o innej gęstości czy przeznaczeniu, dlatego też będą mogli Państwo je wykorzystać w różnych gałęziach przemysłu. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z nasząfirmą, będziemy zaszczyceni! Na stronie internetowej: http://www.jag.pl/pl/oferta/elastyczna-pianka-poliuretanowa-wtornie-spieniana.html zamieściliśmy nieco więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo pianki, którą będzie można wykorzystać jako materiał pod wykładzinę? Świetnie! W ofercie firmy Jag znajdą Państwo pianki RTA-200, które w gronie naszych Klientów biją rekordy popularności. Naszym Klientom oferujemy pianki o dowolnej grubości, jednak w dwóch typowych wymiarach. Na stronie internetowej: http://www.jag.pl/pl/oferta/pianka-rta-200.html zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze pianki są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Produkujemy elastyczne pianki, które mogą Państwo zobaczyć na salkach do judo czy też te chętnie stosowane w budownictwie! Pianki poliuretanowe posiadają szereg zalet! Asortyment naszego sklepu jest bogaty w różnego rodzaju pianki, dlatego jesteśmy pewni, że współpraca z nami spełni Państwa oczekiwania. Wystarczy się z nami skontaktować, by ustalić wszelkie szczegóły. Na stronie internetowej: http://www.jag.pl/pl/kontakt.html zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo, między innymi, pianki poliuretanowe, które idealnie sprawdzą się jako materiał pod wykładziny. Warto pamiętać, że w naszej firmie jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami. Brzmi kusząco? Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://www.jag.pl/pl/oferta/pianka-rta-200.html, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najlepsze pianki poliuretanowe? Rzecz jasna, że te produkowane przez naszą firmę Jag! Jesteśmy gwarancją jakości i atrakcyjnych cen. Z naszych usług korzystają czołowi producenci w kraju. Możemy poszczycić się bogatymi referencjami, co jest niewątpliwym dowodem na to, że zaufały nam setki Klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.jag.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded