Profile cover photo
Profile photo
IZOLACJE PIANKOWE Focus Business
9 followers -
Wykonawca izolacji natryskowych
Wykonawca izolacji natryskowych

9 followers
About
IZOLACJE PIANKOWE Focus Business's posts

Post has attachment

Post has attachment
To już rok od wykonania przez nas izolacji dachu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu. Zastosowano twardą pianę dachową wraz z malowaniem. Użytkownicy mogą korzystać z ocieplonego budynku, a w sieci widać pozytywne komentarze po remoncie.
Photo

Post has attachment
Którą metodą ocieplić poddasze domu? Oglądnij nasz film :)

Post has attachment
Ocieplenie poddasza jest ważnym etapem prac budowlanych wpływającym na energochłonność budynku. Coraz częściej stosowana jest w tym celu piana poliuretanowa. Zapewnia ona, przede wszystkim, szczelność izolacji, którą nie sposób uzyskać przy innych materiałach budowlanych. Nadto, jej istotną cechą jest wieloletnia trwałość. O tym właśnie przekonują nas Klienci, którzy w kilkuletnich domach wymieniają wełnę na piankę, ze względu na uszkodzenia wełny przez gryzonie. Takie prace (związane z usunięciem i ponownym położeniem pokrycia dachowego) są niestety kosztowne. Czy warto ryzykować? 
Photo

Post has attachment
Ocieplenie natryskowe obiektów przemysłowych pozwala na ich efektywne użytkowanie. Taka izolacja zapewnia, nie tylko dobre właściwości cieplne, ale też działa przeciwskropleniowo. Piana poliuretanowa zamknięto-komórkowa nie wymaga zakrywania izolacji, co zmniejsza koszt inwestycji. Przeczytaj więcej o izolacji hali na naszym blogu.

Post has attachment
Jest już dostępna oferta ocieplenia poddasza pianką w cenie 48zł/m2. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszym blogu. Oferta ważna w miesiącu październiku 2016.

Post has attachment
Nasz dostawca - polski producent atestowanych polimoczników - poleca naszą realizację z hydroizolacji zbiornika wodnego. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z wykonania prac oraz ich efektu.

Post has shared content
Izolacja dachu płaskiego + hydroizolacja zbiorników wodnych = efekt WOW. Brawo. Cieszymy się, że jesteśmy częścią wykonawców posiadających doświadczenie w polimocznikowych zabezpieczeniach przeciwwodnych oraz że w gronie naszych dostawców jest, między innymi, światowy producent marki SIKA.
ROOFS THAT LIVE http://fal.cn/EtcA
Roofs get discovered as new space creation in cities. More than 10,000 roofing contractors are Sika-trained and certified in over 80 countries to ensure qualified installation. See more here http://fal.cn/EtcX

Post has attachment
Zostaliśmy wyróżnieni przez branżę na portalu puonline za wykonanie izolacji dachu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.
Termomodernizacja dachu objęła natrysk piany poliuretanowej zamknięto-komórkowej (dachowej) oraz jej zabezpieczenie powłoką malarską. Całość robót wykonano dokładnie, terminowo i estetycznie.
Dziękujemy za nominację, która zmotywuje nas do dalszej pracy.
Photo
Photo
2016-07-04
2 Photos - View album

Post has attachment
Prezentujemy film z wykonania powłoki polimocznikowej zbiornika. Wykorzystanie polimoczników w celu hydroizolacji pozwala inwestorom na wybór koloru powłoki. Materiały są trwałe i pozwalają na izolację zbiorników o nieregularnych kształtach.
Wait while more posts are being loaded