Profile cover photo
Profile photo
Islám v ČR nechceme
Boj proti islamizaci naší vlasti.
Boj proti islamizaci naší vlasti.
About
Posts

Google+ končí, sledujte nás prosím tedy na webu
https://www.ivcrn.cz/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Gratulace Miloši Zemanovi k obhajobě prezidentského mandátu

Pozor – kritici islámu nevolili jen Miloše Zemana, ale také Jiřího Drahoše.
Tímto apelujeme a prosíme o vzájemnou toleranci, protože islám tu nechceme určitě vůbec nikdo.
Add a comment...

Post has attachment
Vzpomínka obětem islámského terorismu

Dnešní noc jsou to přesně 2 roky. V pařížském Bataclanu došlo k masakru, při kterém bylo zavražděno 130 lidí. Přes 500 dalších bylo vážně zraněno. Místo tiché vzpomínky nám ale média přinášejí rozjásané reportáže z muslimských předměstí a naučné cykly o životě Mohameda. Jako by se nic tak hrozného nestalo a terorismus byl nikým nezaviněnou kalamitou, se kterou je třeba počítat. Přitom jde o problém, který se za nečinnosti elit a pokrytectví většiny mainstreamových médií stihl rozrůst do zcela obludných rozměrů.

Za poslední 3 roky povraždili v Evropě muslimští radikálové 461 nevinných lidí a přes 2 000 dalších zmrzačili. Ti lidé nebyli v nesprávný čas na nesprávném místě. Stali se obětí nesprávné ideologie. Ideologie, která jejich právo na život neuznává. Ideologie, která vníma ženy jako podřadné, homosexuály usmrcuje a jinověrci opovrhuje. Ideologie, jejíž zavržení se trestá smrtí. Ideologie, která ničí životy i samotným muslimům. Ideologie, kterou provází nasilí, útlak a zaostalost už 1 400 let. Ideologie, o které mainstreamová média trvale mlží. Nebo lžou. Nebo radši mlčí. Ideologie, kterou Evropa chrání, ale přitom se jí bojí. Islám.

Nestalo se to v Kábulu. Ani v Bejrútu. Byl to Londýn, Paříž, Brusel, Petrohrad. A není pravda, že se nás tyto problémy netýkají, jak se nám snaží média vsugerovat. Od loňska totiž přibyly i dvě české oběti. Muslimský džihádista Anis Amri, který připlul z Tuniska coby uprchlík, rozdrtil kamionem na berlínských vánočních trzích Naďu Čižmár (35) ze Soběslavi. Byla maminkou pětiletého Davídka. Islámský fanatik Abdel-Rahman Shaaban, student univerzity Al-Azhar, ubodal nožem hlavní účetní Fotbalové asociace České republiky Lenku Civínovou (36). K útoku došlo ve střeženém resortu v Hurghadě, kam z Nového Strašecí vyrazila na dovolenou.

Všichni tihle Evropané, a jejich počet jde jen za posledních 15 let do tisíců, mohli žít. Stačilo si včas uvědomit, jakému nebezpečí čelíme. A konat. Pokud se včas nevzpamatujeme, zemřeli zcela zbytečně. A budou následovat další. A my se ocitneme před stejnou otázkou znovu, jen o další šrámy a jména bohatší. Ustupovat zlu se nevyplácí.
Add a comment...

Post has attachment
Hamed Abdel Samad :"Setkal jsem se s tím už vícekrát.... Obyčejný člověk z lidu, nemuslim přijde k muslimovi či muslimce s nějakým tvrzením a muslim či muslimka mu podá k jeho tvrzení nějaké vysvětlení. Takový člověk se náhle cítí být uspokojen, obohacen, chytrý, vzdělaný a lepší než před tím. Takový člověk často dále nepátrá, zda se vysvětlení, které dostal zakládá na pravdě..... Na Hameda Abdela Samada, syna imáma, egyptského exmuslima, který v islámu vyrůstal, tahle taktika neplatí..."
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded