Profile

Cover photo
Islám v ČR nechceme
2,035,250 views
AboutPostsCollectionsPhotosYouTube

Stream

Islám v ČR nechceme

Shared publicly  - 
"Podpálení synagogy byla přiměřená kritika izraelské politiky, rozhodl německý soud Pokus vypálit synagogu v německém Wuppertalu v Severním Porýní-Vestfálsku byl přiměřený krok, který měl vyjádřit nesouhlas s politikou Izraele v pásmu Gazy. Tak zní rozsudek krajského soudu, který potvrdil...
6
2
Add a comment...

Islám v ČR nechceme

Shared publicly  - 
 
Hamed Abdel-Samad na konferenci o svobodě slova ve Stockholmu. Citace "Moje jméno mě chrání když kritizuji islám...". A nechrání ho pouze jméno, protože islám se učil arabsky od 3 let a jeho otec byl imámem. Více o propojení levice, politiky, lobistů a šejků, islámu a fašismu 21. století v první části jeho trefného vystoupení s českými titulky.
 ·  Translate
2
1
Renata Matoušková's profile photo
 
Absolutní dominance ve světě patří islámu. Zabrali OSN, UNESCO, EU a snaží se získat i USA, poslední baštu svobody, pokud tedy vyhraje Trump. Pokud ne, tak jsou v háji.
 ·  Translate
Add a comment...

Islám v ČR nechceme

Shared publicly  - 
 
Není nad to, když demonstraci muslimů proti terorismu pořádá za pochvalného kvikotu sluníčkářů a médií konvertitka k islámu, která schvaluje a propaguje kamenování homosexuálů či "cizoložníků".
Sluníčkáři si jistě odskočí ze současně konaných akcí pražské gay pride, aby podpořili demonstraci muslimů pod vedením konvertitky, co by gaye kamenovala. To nevymyslíš, ani kdybys chtěl…

"Odsoudit nedávné teroristické útoky v Evropě a vyjádřit obavy z násilí chtějí ve středu na demonstraci v Praze čeští muslimové. Svolavatelka akce je Romana Červenková z centra Al Firdaus"
https://www.novinky.cz/domaci/411498-muslimove-se-v-praze-zucastni-katolicke-mse-odsoudi-terorismus.html
 ·  Translate
Vyšlo na IVČRN - Není nad to, když demonstraci muslimů proti terorismu pořádá za pochvalného kvikotu sluníčkářů a médií konvertitka k islámu, která schvaluje a propaguje kamenování homosexuálů či "cizoložníků". Sluníčkáři si jistě odskočí ze současně konaných akcí pražské gay pride, aby...
6
1
Add a comment...

Islám v ČR nechceme

Shared publicly  - 
 
Zatímco ČT či NOVA nás v souvislosti s událostmi v Turecku krmí blábolením „expertů“ jako Gabal a slizkými vyjádřeními „politiků“ jako Sobotka, řada „obyčejných“ lidí dokáže naprosto brilantně analyzovat a popsat důsledky. Jako zde od našich sousedů ze Slovenska.

Například Marcel Vlna a jeho blog Deň, keď zomrelo Ataturkovo Turecko :

Je to paradox. Západní politici vyjadrujú podporu Erdoganovmu režimu pri odvrátení pokusu o vojenský prevrat. Nemôžu urobiť nič iné. Otázkou je, či si aspoň vo svojom vnútri uvedomujú, že tlieskajú na pohrebe sekulárneho štátu.
http://www.ivcrn.cz/den-kdy-zemrelo-ataturkovo-turecko/
 ·  Translate
Zatímco ČT či NOVA nás v souvislosti s událostmi v Turecku krmí blábolením „expertů“ jako Gabal a slizkými vyjádřeními „politiků“ jako Sobotka, řada „obyčejných“ lidí dokáže naprosto brilantně analyzovat a popsat důsledky. Jako zde od našich sousedů ze Slovenska... #analýza #erdogan #marcelvlna
2
Add a comment...

Islám v ČR nechceme

Shared publicly  - 
 
Údajně pobodaný muslim tři dni poté na průvodu nové levice, antifašistů, antinacionalistů, komunistů, neomarxistů, socialistů a dalších utopických idealistů na pochodu za přijímání uprchlíků a proti xenofobii a kdo ví co ještě. 6.2.2016 jako protest proti demonstraci proti islamizaci - Pevnost Evropa na Hradčanském náměstí.
Více k tomu http://www.stop-multikulti.cz/nikdy-neprestanu-valcit-proti-rusakum-rekl-muslim-ktery-si-vymyslel-napadeni/
 ·  Translate
12
1
Maty Kaluža's profile photo
 
Ani je tu nechceme
Add a comment...

Islám v ČR nechceme

Shared publicly  - 
 
BREAKING: Dnešní "solidární" demonstraci na podporu postříkaných sluníčkobyznysů organizuje známý antisemita, co přál Hizballáhu k "porážce Izraele".
Věříme, že se tam žádný z příčetných politiků neukáže.
 ·  Translate
BREAKING: Dnešní „solidární“ demonstraci na podporu postříkaných sluníčkobyznysů organizuje známý antisemita Jan Májíček, co přál Hizballáhu k „porážce Izraele“. Věříme, že se tam žádný z příčetných politiků neukáže. Není to poprvé co se sluníčkáři... #antisemitismus #hizballáh #janmájíček
6
Add a comment...

Islám v ČR nechceme

Shared publicly  - 
 
Trošku smutný rozhovor s Tommy Robbinsonem, který vystoupil v ČR na demonstraci 28. září v Praze a odchytil ho jeho krajan žijící v ČR. Závěr je jasný, jestli to někdo nesmí vzdát, tak jsme právě MY. Anglie je ztracená. Je potřeba jít k volbám a volit protiimigrační antiislámské kandidáty. A rozhodně nevolit apologety islámu a utopické sociální snílky, kteří Vám jsou schopní tvrdit, že zamčené dveře znamenají útok na zoufalé zloděje v nouzi, protože za jejich nuznost a zoufalství můžeme MY. Autor rozhovoru a videa Russell Cavanagh (CC)
 ·  Translate
3
2
Add a comment...

Islám v ČR nechceme

Shared publicly  - 
Dnešního Islámofoba dne věnuji současným feministkám - živoucím karikaturám na emancipované ženy minulých staletí. Ony dnes "džendrtetky" nějak dospěly ke zjištění, že islám je mír a nejsvobodnější žena je mohamedánská žena. Nebylo tak tomu ovšem vždy ... #laskalinabubulina #laskarinabouboulina
2
Add a comment...

Islám v ČR nechceme

Shared publicly  - 
 
Sebeprezentovaný „nejdůvěryhodnější zpravodajský web ČT24“ zplodil mapku největších teroristických útoků ve Francii za poslední rok. Je zcela přízračné, že v mapce i doprovodném článku zcela chybí jakákoliv zmínka o tom, co tyto útoky ideologicky motivuje a spojuje– ISLÁM a kdo je páchá- MUSLIMOVÉ. Stejně křivý přístup jako kdyby v článku o koncentračních táborech holocaustu zcela vynechali jakoukoliv zmínku o nacismu a nacistech.
A tohle si říká nejdůvěryhodnější zpravodajský web a veřejnoprávní služba. Takže stejně jako posledních 7 let, tuto veřejnou službu namísto ČT naplníme na IVČRN a uvedeme základní mapa-utoku-ve-francii-islamske-terorr-utokyfakta:
http://www.ivcrn.cz/oprava-mapy-ct24-mapa-nejvetsich-teroristickych-utoku-ve-francii-za-posledni-rok/
 ·  Translate
Sebeprezentovaný "nejdůvěryhodnější zpravodajský web ČT24" zplodil mapku největších teroristických útoků ve Francii za poslední rok. Je zcela přízračné, že v mapce i doprovodném článku zcela chybí jakákoliv zmínka o tom, co tyto útoky ideologicky motivuje a spojuje– ISLÁM a kdo je páchá-...
3
Add a comment...

Islám v ČR nechceme

Shared publicly  - 
 
Islámské slovní úlohy. Řešení můžete dát do komentáře.
Úloha 1: Zaplatit nebo převzít?
Nejmenovaný středoevropský stát má od Evropské komise nadiktováno převzít sto muslimských imigrantů. Pokud je odmítne, zaplatí Evropské komisi výpalné 7 000 000 Kč za jednoho.
Jeden z migrantů je z Islámského státu a vyhodí se do vzduchu na vánočním trhu. Položí tak na alláhův obětní oltář 60 lidí. Jeden lidský život má dle expertů cenu 10 000 000 Kč.
1a) Vyplatí se státu přijmout diktát a migranty převzít? Léčení vážně zraněných a morálku neřešte, Evropská komise to také neřeší.
1b) Jak se změní výsledek, pokud se investice do bezpečnosti státu zvýší o dvěstě milionů a tisíce schopných pracujících lidí emigrují a průměrných deset milionů Kč státu neodvedou stejně jako ti zabití?
-----------------------------
Úloha 2: Srdci neporučí ani prorok?
Vůdce první islámské teokratické diktatury oslavil padesátku a zalíbila se mu Aiša, přednáctiletá dcera jeho kámoše Abůů Bakra. Tuší, že když mu ji Bakr dá, tak za to bude chtít nástupnictví, na čemž se může časem islám roztrhnout na dvě části, protože část muslimů ho odmítne.
2a) Překoná vůdce své choutky na děvčátko, nebo to riskne?
2b) Jak říkáme padesátníkům, kteří spí s devítiletými děvčátky?
2c) Jak dnes říkáme dvěma hlavním proudům v islámu?
------------------------------
Úloha 3: Povolená nenávist
Předseda Ústředí muslimských obcí Muneeb Hassan Alrawi káže muslimům v brněnské mešitě: " Učte děti nenávidět nevěřící a bijte ty které se nechtějí modlit." Toto se pořídí nahrát přítomnému exmuslimovi na diktafon a publikovat. Sdružení ateistů na Alrawiho na základě nahrávky podá trestní oznámení za podněcování k nenávisti.
3a) Jaký trest dostal Alrawi?
3b) Jak se jmenuje projekt současné vlády citující Alrawiho pohádky o bití žen v islámu jen zubním kartáčkem?
-------------------------------
Úloha 4: Kde ty dívky jsou ?
V Afghánské vesnici žije sto dospívajících mužů a sto dospívajících dívek. Dvě dívky ukamenují, jedna zemře na sepsi po ženské obřízce, tři ubijí rodiče v rámci vraždy ze cti, protože holky odmítaly islám. Pět mužů si od rodičů nakoupí každý čtyři dívky, deset mužů si koupí tři, deset dvě a další si koupí po jedné.
4a) Kolik z mužů nemá šanci ve vsi získat manželku a jde si hrát do EU na uprchlíky?
--------------------------------
Úloha 5: Ulice v Paříži
Nezaměstnaný Ahmed chodí po ulici, pokřikuje a zapaluje auta. V pondělí zapálil polovinu z celkového počtu aut v ulici. V úterý se také věnoval své oblíbené zábavě a podpálil třetinu z toho, co neshořelo v pondělí. Ve středu čtvrtinu toho, co ještě zbylo po úterních protestech proti rasové diskriminaci. Ve čtvrtek bylo v ulici už jen šest nespálených aut, ale to už byl opravdu opruz a tak přešel jinam.
5a) Kolik aut stálo v ulici v neděli?
Vymyslíte další islámské slovní úlohy?
 ·  Translate
11
1
frantisek vacovsky's profile photo
 
A to je v unii dobrý?Nebo ne?
Add a comment...

Islám v ČR nechceme

Shared publicly  - 
Vyšlo na IVČRN 27.4.2016 – Ještě trochu více k dovozu první várky imigrantů. tj. muslimů, na základě kvót. Už ne tak pozitivně. A už vůbec bychom se neměli nechat zmást faktem, že je jich sedm a tři ještě zdrhli. Tím spíše, že právě argumentace... #kvóty #salámovámetoda #vařenížáby
4
1
Add a comment...
Islám v ČR nechceme's Collections
Collections Islám v ČR nechceme is following
Contact Information
Contact info
Phone
721 540 782
Email
Story
Tagline
Boj proti islamizaci naší vlasti.
Introduction