Profile cover photo
Profile photo
Islám v ČR nechceme
Boj proti islamizaci naší vlasti.
Boj proti islamizaci naší vlasti.
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Gratulace Miloši Zemanovi k obhajobě prezidentského mandátu

Pozor – kritici islámu nevolili jen Miloše Zemana, ale také Jiřího Drahoše.
Tímto apelujeme a prosíme o vzájemnou toleranci, protože islám tu nechceme určitě vůbec nikdo.
Add a comment...

Post has attachment
Vzpomínka obětem islámského terorismu

Dnešní noc jsou to přesně 2 roky. V pařížském Bataclanu došlo k masakru, při kterém bylo zavražděno 130 lidí. Přes 500 dalších bylo vážně zraněno. Místo tiché vzpomínky nám ale média přinášejí rozjásané reportáže z muslimských předměstí a naučné cykly o životě Mohameda. Jako by se nic tak hrozného nestalo a terorismus byl nikým nezaviněnou kalamitou, se kterou je třeba počítat. Přitom jde o problém, který se za nečinnosti elit a pokrytectví většiny mainstreamových médií stihl rozrůst do zcela obludných rozměrů.

Za poslední 3 roky povraždili v Evropě muslimští radikálové 461 nevinných lidí a přes 2 000 dalších zmrzačili. Ti lidé nebyli v nesprávný čas na nesprávném místě. Stali se obětí nesprávné ideologie. Ideologie, která jejich právo na život neuznává. Ideologie, která vníma ženy jako podřadné, homosexuály usmrcuje a jinověrci opovrhuje. Ideologie, jejíž zavržení se trestá smrtí. Ideologie, která ničí životy i samotným muslimům. Ideologie, kterou provází nasilí, útlak a zaostalost už 1 400 let. Ideologie, o které mainstreamová média trvale mlží. Nebo lžou. Nebo radši mlčí. Ideologie, kterou Evropa chrání, ale přitom se jí bojí. Islám.

Nestalo se to v Kábulu. Ani v Bejrútu. Byl to Londýn, Paříž, Brusel, Petrohrad. A není pravda, že se nás tyto problémy netýkají, jak se nám snaží média vsugerovat. Od loňska totiž přibyly i dvě české oběti. Muslimský džihádista Anis Amri, který připlul z Tuniska coby uprchlík, rozdrtil kamionem na berlínských vánočních trzích Naďu Čižmár (35) ze Soběslavi. Byla maminkou pětiletého Davídka. Islámský fanatik Abdel-Rahman Shaaban, student univerzity Al-Azhar, ubodal nožem hlavní účetní Fotbalové asociace České republiky Lenku Civínovou (36). K útoku došlo ve střeženém resortu v Hurghadě, kam z Nového Strašecí vyrazila na dovolenou.

Všichni tihle Evropané, a jejich počet jde jen za posledních 15 let do tisíců, mohli žít. Stačilo si včas uvědomit, jakému nebezpečí čelíme. A konat. Pokud se včas nevzpamatujeme, zemřeli zcela zbytečně. A budou následovat další. A my se ocitneme před stejnou otázkou znovu, jen o další šrámy a jména bohatší. Ustupovat zlu se nevyplácí.
Add a comment...

Post has attachment
Hamed Abdel Samad :"Setkal jsem se s tím už vícekrát.... Obyčejný člověk z lidu, nemuslim přijde k muslimovi či muslimce s nějakým tvrzením a muslim či muslimka mu podá k jeho tvrzení nějaké vysvětlení. Takový člověk se náhle cítí být uspokojen, obohacen, chytrý, vzdělaný a lepší než před tím. Takový člověk často dále nepátrá, zda se vysvětlení, které dostal zakládá na pravdě..... Na Hameda Abdela Samada, syna imáma, egyptského exmuslima, který v islámu vyrůstal, tahle taktika neplatí..."
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
„Tak americký prezident se do toho obul. V úřadě je sotva několik dní a už plní to, co slíbil. To je pro neolevici neuvěřitelné, plnit sliby. Mně se třeba líbí tzv. Trumpovy výnosy, které by v nejbližší době měly zakázat přijímání uprchlíků ze zemí vyhodnocených americkými úřady jako rizikové až do doby, než bude zpřísněn proces prověřování občanů těchto států. Vedle Sýrie je na seznamu Irák, Írán, Jemen, Libye, Somálsko a Súdán. Výjimku při udělování víz i azylů dostanou křesťané prchající před útiskem z převážně muslimských zemí. Ne jak v pomatené Evropě, kde každej terorista a zabiják (ale je to uprchlík) má větší práva než běžní občané (do doby, než se zjistí, že ve své domovině řezal hlavičky a je napojen na Islámský stát – pak se zase chytneme za ruce a ve sluníčkovém průvodu za povykování sluníčkových aktivistů se projdeme ulicí 🙂. Všechno cajk a zase může někde někdo vyletět do povětří – kecy a průvody už máme nacvičené!“

Dita Brančíková
http://www.ivcrn.cz/dita-brancikova-americky-prezident-se-do-toho-obul/
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded