Profile cover photo
Profile photo
Ius Optimum Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Harwas
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczącej przedstawionej oferty, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Chętnie udzielimy szczegółowej i wyczerpującej odpowiedzi lub umówimy termin wizyty. Wszelkie dane teleadresowe oraz formularz kontaktowy znajdują się na stronie Kancelarii: http://adwokatharwas.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli małżeństwo chyli się ku końcowi, a para zdecydowała się na rozwód, warto go przeprowadzić szybko i bez zbędnego stresu. W naszej Kancelarii Prawnej uzyskają Państwo pomoc i opiekę prawną również w kwestii rozwodu. Zapraszamy na naszą stronę, aby zapoznać się z pełną ofertą: http://adwokatharwas.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z kolei prawo karne to najczęściej obsługa spraw związanych ze znęcaniem, wyłudzeniami, oszustwami, znieważenie i zniesławienie, spowodowanie szkody na życiu i zdrowiu itp. Szczegóły oferty znajdą Państwo pod adresem: http://adwokatharwas.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z zakresu prawa rodzinnego naszym Klientom udzielamy pomocy prawnej w takich sprawach, jak rozwód, separacja, władza rodzicielska, alimenty, kontakty z dziećmi, podział majątku i wiele innych. Dokładny opis zamieściliśmy na naszej stronie internetowej: http://adwokatharwas.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli uprawniona do alimentów osoba znajduje się w potrzebie i nie jest w stanie pokryć kosztów związanych ze swoim utrzymaniem, prawo nakazuje odpowiednim najbliższym pomoc. Zakres tego świadczenia jest rozpatrywany indywidualnie, a pod uwagę bierze się zarówno potrzeby, jak i możliwości stron. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące obowiązku alimentacyjnego, zapraszamy do zadawania pytań: http://adwokatharwas.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Ułatwi to formularz, który zamieściliśmy na naszej stronie. Znajdą tam Państwo również wszelkie dane kontaktowe – telefon, adres e – mail oraz adres naszej Kancelarii. Kompleksowo zajmiemy się powierzoną nam sprawą i udzielimy profesjonalnego wsparcia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy: http://adwokatharwas.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Udzielamy pomocy prawnej na każdym etapie postępowania, na które składają się: etap przedsądowy, sądowy, egzekucyjny oraz wykonawczy. Każdy z nich opisujemy dla Państwa na naszej stronie internetowej: http://adwokatharwas.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kancelaria Prawna Ius Optimum zorientowana jest zarówno na firmy i przedsiębiorstwa, jak i na Klientów indywidualnych, oferując profesjonalną pomoc prawną w wielu dziedzinach, m. in. prawa pracy, prawa rodzinnego, cywilnego czy karnego. Więcej na ten temat piszemy pod adresem: http://adwokatharwas.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta pomocy prawnej Kancelarii Adwokackiej IUS OPTIMUM skierowana jest zarówno do firm i przedsiębiorstw, jak i do Klientów indywidualnych. Prawo pracy, cywilne, rodzinne, karne, a także mediacje i sprawy o odszkodowania – w zakresie tych dziedzin prawa służymy naszą fachową pomocą. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty: http://adwokatharwas.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, iż Kancelaria Adwokacka IUS OPTIMUM specjalizuje się w sprawach rozwodowych oraz w sprawach o odszkodowania. Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnej w tej dziedzinie, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą Kancelarią. Dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej: http://adwokatharwas.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded