Profile

Cover photo
آی تی پورت ، درگاهی به سوی فناوری اطلاعات
50 followers|75,880 views
AboutPosts

Stream

 
چهار روند طراحی وب سایت در سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷
با آی تی پورت همراه باشید تا با پیشرفت روند طراحی سایت در ماههای پایانی سال ۲۰۱۶ و سال ۲۰۱۷ بیشتر آشنا شوید.
 ·  Translate
با آی تی پورت همراه باشید تا با پیشرفت روند طراحی سایت در ماههای پایانی سال ۲۰۱۶ و سال ۲۰۱۷ بیشتر آشنا شوید.
1
Add a comment...
 
بررسی تهدیدات فضای مجازی و راهکار مقابله با خطرات فضای مجازی
 ·  Translate
این روز های اکثر خانه های ما مهمان نخوانده ای دائمی دارد که قصد ترک خانه ما را ندارد! مهمانی که هزینه بابتش پرداخت می کنیم و حتی برای چند ساعت طاقت دوری آن
1
1
Add a comment...
 
مسترکارت براي ورود به ايران خيز برداشت
مسترکارت به عنوان يکي از مطرح ترين شرکت هاي ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونيکي و کارت اعتباري در دنيا، تبليغات خود را براي جلب مشتري از ايران آغازکرده است.

 ·  Translate
1
Add a comment...
 
اگر امروز به گوگل سری زده باشید متوجه می شوید که زاد روز هدی لامار هست
یکی از بزرگترین بازیگرهای اتریشی و البته یک مخترع بزرگ بود.
با وجود تمام شهرت هدی لامار در دنیای سینما، او بیشتر در دنیای کامپیوتر به خاطره اختراعش که پایه مخابرات طیف گسترده شد شهرت دارد. این تکنیک پایه فناوریهای مدرن مانند بلوتوث و شبکه بیسیم است.

اطلاعات بیشتر: https://en.wikipedia.org/wiki/Hedy_Lamarr
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
تایم لپس طراحی وب سایت
برای آشنایی بهتر شما با حرفه طراحی وب تصویربرداری زمان‌گریز ( Time-lapse ) طراحی وب سایت را آماده کرده ایم. مراحل نمایش داده شده در فیلم فقط بخش کوچکی از طراحی یک وب سایت است.
 ·  Translate
برای آشنایی بهتر شما با حرفه ای طراحی وب تایم لپس ( Time-lapse ) طراحی وب سایت را آماده کرده ایم. مراحل نمایش داده شده در فیلم فقط بخش کوچکی از طراحی یک وب سایت است.
2
1
Add a comment...
 
چگونه مهارت یادگیری خودمان را افزایش دهیم؟ – قسمت دوم
در قسمت اول چگونه مهارت یادگیری خودمان را افزایش دهیم؟ در خصوص مدل ذهنی یادگیری که  که بر روی ذهن و نگرش ما تاثیر می گذارد و تکنیک ها و اصول اجرایی که باید در عمل مورد استفاده قرار دهیم صحبت کردیم. در این قسمت مهارت یادگیری با ادامه این دو موضوع بررسی می کنیم که آیا نحوه یادگیری مان که در دانشگاه ها و مدارس به آن پرداخته می شود درست است یا نه؟ و چگونه این یادگیری را اثربخش تر کنیم؟ با آی تی پورت همراه باشید.
 ·  Translate
در این قسمت با ادامه دو موضوع مدل ذهنی یادگیری و تکنیک ها و اصول اجرایی یادگیری بررسی می کنیم چگونه مهارت یادگیری را بالا ببرین و آن را اثربخش تر کنیم؟
1
Add a comment...
 
نکاتی جهت حفظ امنیت فرزندان در فضای مجازی
با راه حل های بالا بردن امنیت فرزندان در فضای مجازی بیشتر آشنا شوید.

 ·  Translate
با راه حل های بالا بردن امنیت فرزندان در فضای مجازی بیشتر آشنا شوید. با استفاده از نرم افزار ردیابی موبایل و ... خیالتان از امنیت فضای مجازی راحت باشد.
1
1
Add a comment...
 
با هوش مصنوعی و شبکه های عصبی مصنوعی بیشتر آشنا شوید.
 ·  Translate
در این ویدیو آموزشی سیاوش محمودیان به تاریخچه هوش مصنوعی و مقدمه ای از شبکه های عصبی مصنوعی می پردازد. با آی تی پورت همراه باشید.
1
Add a comment...
 
جمعه سیاه در آمریکا روز بعد از روز شکرگزاری است که عملاً آخرین جمعه ماه نوامبر می‌شود و آغاز سُنت خرید برای کریسمس محسوب می‌شود.

در واقع جمعهٔ سیاه، یک روز تعطیل نیست، اما اکثر شرکتها این اجازه را به کارکنان خود می‌دهند که این روز را به خریدهای ویژهٔ این روز بپردازند. سالها است که این روز، شلوغترین روز برای فروشنده‌ها است. فروشگاه‌ها قبل از ساعت ۴ صبح باز می‌کنند و مردم از همان زمان برای خرید به فروشگاه هجوم می‌آورند و باید تا قبل از آغاز شب خرید کرده باشند.
 ·  Translate
1
 
آزمایشگاه تست مقاومت گوشی های سامسونگ
در این مطلب مدیاپورت برای شما فیلمی از کارخانه سامسونگ بخش آزمایشگاه تست مقاومت گوشی ها آماده کرده ایم. مشاهده خواهید کرد این کمپانی کره جنوبی گوشی های جدید خود مانند گلکسی را تحت آزمایش های مانند تست ضربه، تست گرما، تست آب و … قرار می دهد. با مدیاپورت همراه باشید.
 ·  Translate
فیلمی از کارخانه سامسونگ بخش آزمایشگاه تست مقاومت گوشی ها آماده کرده ایم که مشاهده خواهید کرد گوشی های خود را مانند گلکسی را تحت چه آزمایش های قرار می دهد.
3
Add a comment...
 
با بپرسیم به سوالات پاسخ دهید و برنده جوایز ارزنده شوید!
 ·  Translate
فعالیت های داوطلبانه همیشه نقطه درخشانی در ارتباطات اجتماعی بوده است سرویسی بپرسیم تلاش می کند تا این حس مشارکت جمعی را پر رنگ تر نمایید.
1
Add a comment...
 
کاربران اندروید زیاد به آنتی ویروس‌های اندرویدی امیدوار نباشند
بله، دیوایس‌های اندرویدی مشکلات امنیتی بزرگی دارند. بدافزارهای اندرویدی فراوان یافت می‌شوند – اکثرشان هم خارج از گوگل پلی استور هستند. بزرگ‌ترین مشکل این است که بسیاری از دیوایس‌های اندرویدی به روز رسانی‌های امنیتی را دریافت نمی‌کنند. آنتی ویروس‌های اندرویدی هم راه حل خوبی برای چنین مشکلاتی نیستند.

شرکت‌های امنیتی با بهره بردن از فرصت طلایی آسیب پذیری Stagefright سعی کردند که اپ‌های آنتی ویروس اندرویدی خود را به خورد کاربران بدهند. اما این آنتی ویروس‌ها در این مورد هیچ کمکی به شما نمی‌کنند.
 ·  Translate
بسیاری از دیوایس‌های اندرویدی به روز رسانی‌های امنیتی را دریافت نمی‌کنند. آنتی ویروس‌های اندرویدی هم راه حل خوبی برای چنین مشکلاتی نیستند.
1
Add a comment...
Story
Tagline
آی تی پورت . درگاهی به سوی فناوری اطلاعات
Introduction
مهم ترین اخبار دنیای آی تی ، آموزش ها و مقالات کاربردی را از ما انتظار داشته باشید.