Profile cover photo
Profile photo
‫آیتیلاگز - گزارشگر دانش و فناوری‬‎
18 followers -
فناوری اطلاعات، دانش، اطلاعات، علم، نجوم، پزشکی و سلامت، موبایل و تبلت، لبتاپ و راهنمای خرید
فناوری اطلاعات، دانش، اطلاعات، علم، نجوم، پزشکی و سلامت، موبایل و تبلت، لبتاپ و راهنمای خرید

18 followers
About
Posts

Post has attachment
حتما نام پرینتر های سه بعدی را شنیده اید پرینتر هایی که قادرند هر وسیله ای که شما در ذهنتان دارید را در کم ترین زمان ممکن بسازند و به شما ارایه دهند. این فناوری هم اکنون در بازار موجود است و مورد استفاده  متخصصان پزشکی، مهندسی،محققان، دانشمندان و مخترعان قرار گرفته است.

پرینتر های سه بعدی با روی هم قرار دادن لایه های نازکی از مواد اشیاء سه بعدی را با دقت بسیار بالا می سازند. این پرینتر هامدل های سه بعدی CAD را می گیرند و با استفاده از موادی که دارند یک مدل سه بعدی می سازند. بیراه نیست اگر بگویم بزرگترین انقلاب صنعت مدل سازی همین پرینت سه بعدی است.

در ادامه با آیتیلاگز همراه باشید.

#آیتیلاگز #پرینت #print_3d
Add a comment...

Post has attachment
با ترکیب دانش پزشکی و فناوری های بسیار جالب و مدرن، این ایده جدید به فکر پزشکان خطور کرد که از چاپ سه بعدی "3D printing" قلب برای عمل جراحی استفاده کنند.
#پزشکی #سلامت #پرینت #سه_بعدی #print_3d
Add a comment...

Post has attachment
مارماهی دهان گرد اقیانوس اطلس، موجود غیر معمول دریا است. بدن این مارماهی باغدد ویژه ای پوشانده شده است که می تواند گل و لجن های چسبنده ای منتشر کند. در واقع یک مارماهی دهان گرد، به تنهایی می تواند لجنهای زیادی را در یک زمان تولید کند و حیات مارماهی های دهان گرد هم کاملا با این مواد چسبناک تولیدی در ارتباط می باشد.

برای آشنایی بیشتر با این موجود عجیب باآیتیلاگز همراه باشید.

#مار #ماهی #مار_ماهی #آیتیلاگز #fish
Add a comment...

Post has attachment
هارد ssd در کامپیوتر های دسکتاپ و لپتاپفاکتور مهم و البته گران قیمتی است که روی برخی سیستم ها وجود دارد.

هارد ssd با افزایش سرعت محدودیت های بسیاری را از کامپیوتر های امروزی رفع کرده است. به عقیده برخی از متخصصان هاردهای ssd انتخاب های هوشمندانه و مهمی هستند که منجر به افزایش سرعت اجرای دستورات سیستم می شوند. در گذشته نه چندان دور این هارد دیسک ها قیمت بسیار زیادی داشتند ولی امروزه با کاهش قیمت این هاردها نسبت به گذشته تبدیل به یک انتخاب ضروری برای بسیاری از کاربران حرفه ای و نیمه حرفه ای شده اند.

برای آشنایی کامل با هارد دیسک های ssd با آیتیلاگز همراه باشید.
#هارد #هارددیسک #حافظه #ssd #hard #آیتیلاگز
Add a comment...

Post has attachment
نامرئی شدن آرزوی بیشتر افراد از کودکی تا بزرگسالی است زیرا همه این اتفاق را هیجان انگیز می دانند، اما این اتفاق را فقط در فیلم های علمی تخیلی هالیوود شاهد بوده ایم و اکثرا گمان می کنند که نامرئی شدن کاری غیر ممکن است. ما در این مطلب به شما خواهیم گفت که نه تنها نامرئی شدن غیرممکن نیست بلکه با تکنولوژی امروز کاملا قابل دسترس است.
#نامرئی #نامریی #مخفی #علمی #آیتیلاگز
Add a comment...

Post has attachment
از زمانی که اسمارت فون ها پا به عرصه حیات گذاشتند هر روز جای وسیله جدیدی را می گیرند. الان گوشی ها به خوبی جای ساعت، ماشین حساب، دوربین، دفترچه یادداشت، کیف پول الکترونیکی و حتی بلیط اتوبوس و مترو را پر کرده اند.

اما شرکت های تولید نرم افزار پا را فرا تر از این گذاشته اند و موبایل ها را به کلید تبدیل کرده اند.
#امنیت #کلید #هوشمند #قفل #آیتیلاگز
Add a comment...

Post has attachment
دستگاه های اندرویدی، آی او اسی، ویندوزی، لینوکسی همه و همه بر اساس سیستم عامل خود نامگذاری می شوند. بی راه نیست اگر سیستم عامل را قلب تپنده هر دستگاهی بدانیم. شرکت اپل IOS 9 را به عنوان آخرین محصول نرم افزاری خود ارایه کرده است، و ما در این پست قصد داریم این سیستم عامل جدید و قدرتمند را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

برای آشنایی بیشتر با IOS 9 با آیتیلاگز همراه باشید.
#فناوری #دانش #اخبار #it #technology #sienese #علم #آیتیلاگز #itlogs #ios   #ios9   #operation   #systems   #apple   #iphone   #آیفون   #سیستم   #سیستم_عامل  
Add a comment...

Post has attachment
در قرن بیست و یکم شنیدن جمله "تکنولوژی در حال پیشرفت است" کاملا تکراری شده است و ما حالا شاهد پیشرفت روز افزون فناوری در عرصه های مختلف هستیم. در این پست قصد داریم بررسی کنیم تراشه های کاشتنی چه کاری برای ما خواهند کرد؟

بعد از فناوری های پوشیدنی نوبت به فناوری های کاشتنی رسید این فناوری ها که به صورت یک تراشه ساخته می شوند در درون بدن ما قرار می گیرد و خیلی از احتیاجات روزمره را برایمان رفع خواهند کرد. دانشمندان بسیاری درحال کار برروی این تراشه ها هستند تا بتوانند آن ها را وارد بازار کنند.

در ادامه با آیتیلاگز چند تراشه ی کاشتنی مهم را به شما معرفی می کنیم.
#فناوری #دانش #اخبار #it #technology #sienese #علم #آیتیلاگز #itlogs #سلامتی   #کاشتنی   #بدن   #انسان   #human  
Add a comment...

Post has attachment
همواره کاوش دریا توسط باستان شناسان خطرات بسیار داشته است و حتی در مواردی باعث مفقود شدن غواصان می شود اما حالا دانشمندان با ساخت روباتی هوشمند قادرند این مشکل را حل کنند.

در ادامه با آیتیلاگز همراه باشید.
#فناوری #دانش #اخبار #it #technology #sienese #علم #آیتیلاگز #itlogs #دریا   #غواص  
Add a comment...

Post has attachment
همیشه از موبایل و وسایل الکترونیکی با عنوان دشمن سلامتی یاد می شود. بعضی ها هم یکی از راه های رسیدن به سلامتی را کنار گذاشتن تکنولوژی هایی مانند موبایل، تبلت و اینترنت می دانند. اما در واقع کم تر کسی به آن ها اعتنا می کند و دلیل آن هم این است که اکثر افراد اعتقاد دارند فناوری کمک زیادی به زندگی روزمره انسان می کند. حال با آمدن محصولات نرم افزاری پزشکی این حرف چندان هم بی ربط نیست.

در ادامه شما را با محصولات نرم افزاری مرتبط با سلامتی آشنا می کنیم، با آیتیلاگز همراه باشید.
#فناوری #دانش #اخبار #it #technology #sienese #علم #آیتیلاگز #itlogs #health   #سلامت   #تکنولوژی   #پوشیدنی   #موبایل   #ترازو  
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded