Profile cover photo
Profile photo
İstanbul Yıkama Temizlik Tic.Ltd.Şti.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Kaynak : https://istanbulyikama.com/hali-temizleme/

Halı Temizleme - İstanbul Yıkama Halı Koltuk Tente Stor Perde Kurumsal Firma Temizlik

 
Halı Temizleme, Halı Temizliği
 

Halılar yıkandıktan ve kuruması tamamlandıktan sonra,  3 motorlu emiş gücü yüksek sanayi tipi turbo fırçalı süpürgelerle, halıyı döverek derinlemesine süpürülür. Kalite kontrolü yapıldıktan sonra, isteğe bağlı olarak parfümlenir. Parfümlenmiş olan halılar, daha sonra paketlenerek, evlerinize teslim edilmek üzere sıraya alınır.

Halılarınızın teslim edilmesi aşamasına geldiğinde, teslimat için halı sahipleri aranarak uygun tarih ve saat için randevu alınır. Ve teslimat belirtilen gün ve saatte gerçekleştirilir.

 

https://goo.gl/dsYoHn
Kapıda nakit veya Kredi Kartı ile ödeme imkanıyla.
 

Hizmet alan tüm müşterilerimizin, sayfanın alt tarafında yer alan Memnuniyet Anketini doldurmasını rica ederiz.

#HalıTemizleme, #HalıYıkama

Post has attachment
Kaynak : https://istanbulyikama.com/avrupa-konutlari-hali-yikama-firmasi/

Avrupa Konutları Halı Yıkama Firması - İstanbul Yıkama Halı Koltuk Tente Stor Perde Kurumsal Firma Temizlik

Avrupa Konutları Halı Yıkama
Modern yaşamın vücut bulmuş hali olan Avrupa Konutları halı yıkama firmamız ile tanışarak yeni nesil halı yıkama hizmetlerimizden yararlanın. Sizlere en iyi halı yıkama hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla sunan, %100 temizlik ve memnuniyet garantili halı yıkama hizmeti veren firmamızın kusursuz ve ekonomik hizmetleri yalnızca bir telefon uzağınızda!
En İyi Halı Yıkama Firması
Firmamız bugün binlerce müşteriye hizmet veren, kaliteli hizmetleri ile Avrupa konutları sakinlerine yaraşır hizmetler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizden tam not almaya devam ediyor. Halı yıkama işinde çıtayı yükselten firmamız hızlı ve hijyenik temizliğin yanı sıra ekonomik fiyatlar ve temizlik garantisi de sağlıyor.
Halı Yıkamanın Önemi
Yaşam alanlarınızı, ev ve işyerlerinizi dekoratif gösteren ve bir yalıtım malzemesi olarak tercih edilen halılar üzerinde çok fazla bakteri barındıran, bu nedenle de nitelikli şekilde temizlenmesi gereken ürünlerdir.

Halılarınızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde yıkanması hem sizin sağlığınızı hem de çevre sağlığını etkiler. Bu nedenle halılarınızın, bizim gibi güvenilir ve bilinen firmalar tarafından yıkanması gerekmektedir.
Farkımız
Halı yıkama firmaları içinde en iyisi olduğunu ispatlayan ve her geçen gün kendisini geliştiren firmamız, siz değerli müşterilerimiz için daima en iyisini sunmaktadır. Halı yıkama firmamızda çalışan deneyimli ve uzman personeller ile sizlerden teslim aldığımız halıları en pratik, en temiz ve en sağlıklı şekilde yıkayarak sizlere teslim etmekteyiz.

Halılarınızı son teknolojiler ile üretilen makinelerde yıkıyor,
Organik deterjanlar kullanıyor,
Kapalı ve hijyenik kurutma odalarında tam kurutma yaparak sizlere teslim ediyoruz.

Makinelerimiz Ve Deterjanlarımız
Firmamız, Avrupa Konutları halı yıkama firmaları içinde sizlere en iyi hizmetleri sunmak için dünyanın en iyi halı yıkama makinelerini ve tamamen bitkisel olan deterjanları tercih etmektedir. Halı yıkama makinelerimizde bulunan halı yıkama programlarımız her türden halıya uygun yıkama imkanı sunmaktadır. Her halının yıkanma tekniği birbirinden farklıdır; iplik yapısı, dokuma sıklığı ve boyası farklı olan halıların farklı sıcaklık ve sürelerde yıkanması gerekir.

Uzman personelimiz halınızın türünü ve yıkanma programını belirleyerek makinedeki uygun programda halılarınızın yıkanmasını sağlar.

Kullandığımız deterjanlar Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, %100 bitkisel içerikli deterjanlardır. Kullandığımız bu özel temizlik ürünleri halılarınızda kalıntı bırakmaz, halınızda deformasyona yol açmaz, renklerde solma yapmaz ve en önemlisi doğa ve çevre temizliğini korur.
Güvenilir Hizmet, Hızlı Teslimat
Halılarınızı size verdiğimiz randevu gününde ve saatinde sizden teslim alarak aynı şekilde, söz verdiğimiz sürede teslim ederiz.

Bizi Arayın

Üstün hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, halı yıkama fiyatlarımız ve özel kampanyalarımızı öğrenmek, randevu almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en iyi hizmet garantisi sunan ve Avrupa Konutları halı yıkama denince ilk akla gelen firma olarak size sunduğumuz özel fiyatları ve kampanyaları kaçırmayın!

#AvrupaKonutlarıHalıYıkama, #AvrupaKonutlarıHalıYıkamaFirması, #EnİyiHalıYıkama, #EnİyiHalıYıkamaFirması

Post has attachment
Kaynak : https://istanbulyikama.com/caglayan-hali-yikama/

Çağlayan Halı Yıkama Firması - İstanbul Yıkama Halı Koltuk Tente Stor Perde Kurumsal Firma Temizlik

Çağlayan Halı Yıkama Fabrikası
Çağlayan halı yıkama işlemleriniz için firmamıza güvenle başvuru yapabilirsiniz. Planlı çalışmaları, eğitimli personeli ve teknolojik donanımıyla kurumsal özellikteki firmamız size taleplerinizi fazlasıyla sunacaktır. Halı yıkama işlemlerinde kullanılan cihazlar en yeni teknoloji ürünüdür ve bütün işlemlerde halıların yapısı bozulmadan işlem gerçekleştirilmesine özen gösterilir.
Halılar Yılda Kaç Kere Yıkanmalı?
Halılarınızın normalde senede 2 kere yıkatılması idealdir. Ancak bu miktar kullanım şekli ve sürecine göre değişebilir. Kapalı bir yerde duran ve hiç kullanılmayan halılar varsa bu durumda yılda 1 kere de yeterli olabilir. Bunu söylerken; rutubetsiz, günel alan ve havadar bir yer olması kaydıyla. Aksi takdirde, halılarınızda küflenme başlayarak, evinizin tamamına yayılabilecek ağır bir küf kokusu ile karşılaşabilirsiniz. Oturma odası gibi yerlerde halılar daha yoğun şekilde kirlenir ve yılda iki kere temizletilmesi önerilir. Halınızın üzerinde kir  görünmese bile diplerinde mayt denen canlılar vardır ve bunlar alerji hastaları ya da bebekler için sıkıntı oluşturabilir. Yıkama işlemi sonrasında mayt ve akarların da temizliği sağlanmış olur. Bu noktada bahsedilmesi gereken bir diğer önemli nokta da, halılarınızda oluşan lekelere yapılan ani müdahaledir. Halılarınızda oluşan lekelere doğru müdahale etmezseniz kalıcı leke oluşma süreci de hızlanacaktır. Bu sadece maddi kayıp getirmez, aynı zamanda halılarınızın özelliklerini kaybetmesi anlamına da gelir. Bir halı ne kadar az işlem görürse o kadar uzun süre kendi yapısını kaybetmez. Kullanacağınız kimyasal leke çözücüler veya deterjanlar, halı ipliklerinin ilmek yapılarının altında kalan, baktığınızda halının altı diye tabir ettiğiniz sık dokulu kısımın, tamamen deforme olmasına sebebiyet verir. Bu deformasyon sonrasında, 10 yıl kullanacağınız bir halıyı, en fazla 3 yıl kullanabilirsiniz. Çağlayan halı yıkama firmamız, halılarınızın tüm hassasiyetinin farkında olarak işlem yapmaktadır.
Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
Bazı yerlerde halıların taşınarak yıkama merkezlerine getirilmesi zor olabilir ya da müşterilerimiz bunu istemeyebilir. Bu gibi hallerde firmamızdan yerinde yıkama hizmetleri alabilirsiniz.  Nerelerde bu tür işlemlerin olduğu örneklendirilirse, oteller, camiler, halıfleks olan işletmeler yerinde yıkama işlemlerine daha fazla başvuru yapmaktadır. Bu tür yerlerde makinelerle yerinde yıkama işlemlerinin yapılması büyük bir avantaj sağlar. Örneğin camide geniş bir alandaki toplanan halılar düşünülürse bunların kaldırılması ve yıkama merkezine getirilmesi zaman kaybı olacaktır. Makinelerle hiç kaldırma işlemi yapmadan oldukları yerde hızlı bir şekilde temizlenirler. Aynı şekilde halıfleskler de yüzeyle yapışık derecede bütünleştiğinden, bunların zeminden ayrılarak merkeze getirilerek yıkanıp temizlenmesi sorunsuz gerçekleştirilir. Yıkanıp temizletilmiş halıfleksinizin, önceki gibi montaj işlemi tarafımızdan yapılmamaktadır. Bu durum da, müşterilerimiz için ayrıca bir maliyet anlamına gelmektedir. Bu konun hassasiyetine bir cümle daha ilave etmemiz gerekirse, yerinden çıkartılan halıfleksler, tecrübe ile sabit olarak, aynı şekilde yerlerine montajları yapılamamaktadır. Biz bu durumda ki halıfleksler için, yerinde yıkama hizmeti alınmasını veya, kirlenen yıpranan halıflekslerin yenisi ile değiştirilmesini tavsiye ediyoruz. Biz işlem yaparak para kazanalım düşüncesinde değiliz. Bu sebeple müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Yerinde yıkama işlem sürecinin nasıl devam ettiğinden de bahsetmekte fayda var.  Müşterilerimiz talep ettikten sonra halı türüne göre uygun deterjan ve makine ile verilen zamanda adrese gelinir. Eğer işletme halıları yıkanacaksa, genel işleyişi engellemeyen zamanlarda temizlik yapılır.

Halı Yıkama Fiyatları?

Çağlayan halı yıkama firmamızda halı yıkama fiyatlarını belirleyen bazı kriterler bulunmaktadır. Diğer firmaların durumu, piyasadaki genel ücretler, yıkama yapılacak alan büyüklüğü, halı sayısı, makine kullanımı ve personel sayısı gibi sıralanabilir. Halı miktarı ve yerinde yıkamada işleminde ki alan büyüklüğü ne kadar çoksa, ücrette de aynı oranda yükselecektir. Bunların dışında bir diğer belirleyici de halı türleridir. Yani; halılarınızın dokuma özellikleri ve buna yönelik uygulanacak işlemler fiyatları belirleyecektir. Makine halılarında bile deterjan kullanımı değişebildiğinden, çeşitlerin önemli olduğu söylenebilir.

#ÇaglayanHaliYikama, #ÇağlayanHalıYıkamaFabrikası, #ÇağlayanHalıYıkamaFirması

Post has attachment
Kaynak : https://istanbulyikama.com/sisli-hali-yikama/

Şişli Halı Yıkama - İstanbul Yıkama Halı Koltuk Tente Stor Perde Kurumsal Firma Temizlik

Şişli halı yıkama hizmetlerinizde aradığınız memnuniyeti sizlere 7 günün 24 saati sunmaya hazır olan İstanbul Yıkama firması olarak en avantajlı fırsatları ulaştırmayı sürdürmektedir. Böylelikle temizlikte hijyen, ekonomik çözüm ve gönül rahatlığını bularak ailenizin bütçesi ile birlikte sağlığını da garanti altına alabileceksiniz. Temizlikte garanti arayanlar olarak, sizler de İstanbul Yıkama firmasına buradaki linkten hızlı bir erişim sağlayabilirsiniz.

Evde bulunan tüm eşyalar zaman içinde kirlenmektedir. Duvarlar, stor perdeler, koltuklar ve evimizin en çok kullanılan ve sürekli ayak altında bulunan halıları daha fazla kirlenmektedir. Özellikle çocuklu aileler için halıların kirlenmesi oldukça alışagelmiş bir durumdur.

Çocukların yemek kırıntıları, çay, kahve veya su ile dolu bardaklarımızın yere bocalanması halılarımızın kirlenmesine neden olmaktadır. Duvarlar yılda bir kere boyanabilir, stor perdeler yılda bir kere yıkanabilir ve koltuklarınızın yıkanmasını da yılda bir kere yapabilirsiniz. Fakat, halılarınızın yıkanmasının mevsimi yok. En çok el atında bulunan ve sürekli kir, leke ve toza maruz kalan halılarınızı Şişli Halı Yıkama ile birlikte her mevsim yıkatabilirsiniz. Halılarınızın her mevsim temiz olması çocuklu aileler için bilhassa daha fazla önemlidir. Nitekim, çocuk koltukta sabit bir şekilde kalmaz ve sürekli yerde halıların üzerinde oynamayı hatta bazı çocuklar için yerde uzanarak televizyon izlemek apayrı bir keyiftir. Bu yüzden evin diğer alanları kadar halılarımızın da temizliğine dikkat etmeliyiz. Evin diğer eşyalarından olan stor perdelerinizi ve koltuklarınızı yılda bir kere ya da halılarınız gibi her mevsim yıkatabilirsiniz.
Şişli Halı Yıkama ile Temiz Halılar
Evimizin temiz olması herkes için oldukça önemlidir. Perdeler, koltuklar ve özellikle halıların temiz görünmesi herkesi mutlu eder. Bir eve gittiğimizde ilk olarak yerlere ve perdelere bakıyoruz. Dikkatimizi halılara verdiğimizde kimse evindeki halının kirli ve tozlu olmasını istemez. Şişli Halı Yıkamanın müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet ve uygun halı yıkama fiyatları ile evinizde daha ferah ve temiz bir ortam sağlayabilirsiniz. Özellikle çocuklu aileler için halı temizliği çok fazla önem kazanmaktadır. Halı yıkamada dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Halılarınızın modeline göre yıkama sağlanmalıdır. Bir makine halısı yani viskon, sentetik karışımlar bulunan halıların yıkanmasında fazla su bulundurulmaması gerekmektedir. Çünkü halınızda fazla suyun bulunması demek sentetik ve sentetik yün karışımı halılarda koku yapmasına neden olacaktır. Bu yüzden makine halılarınızın renginin karışmasına da neden olabilirsiniz. Böyle durumlarla karşı karşıya kalmamak için Şişli halı yıkama merkezimizden kaliteli hizmet alabilirsiniz.
Şişli Halı Yıkama, Bakım ve Temizlik
Satın aldığımız eşyalarımızın genellikle uzun ömürlü olmasını isteriz. Özellikle halılarımızı uzun yıllar kullanmak ve ilk günkü kadar güzel kalmasını isteriz. Bu yüzden eski yöntemleri kullanarak halınızın bakım ve temizliğini yapmanızı önermemekteyiz. Halılarınızı eski yöntemlerden biri olan döverek tozunu temizleme işlemi halınızın yıpranmasına ve halınızın özelliğinin bozulmasına neden olacaktır. Bu yüzden süpürge ile tozunun alınması önerilmektedir.  Halınızın saklama şeklini yapabilmeniz için rulo şekline getirerek üzerine ambalaj geçirerek saklama yapmanızı önermekteyiz. Halılarınızı her mevsim İstanbul Halı Yıkama bünyesinde yıkatabilir, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlardan sizlerde faydalanabilirsiniz.

Post has attachment
Kaynak : https://istanbulyikama.com/sariyer-hali-yikama/

Sarıyer Halı Yıkama - İstanbul Yıkama Halı Koltuk Tente Stor Perde Kurumsal Firma Temizlik

Sarıyer Halı Yıkama
Her yıl bahar mevsimi geldiğinde bir temizlik yapma gereksinimi duyarız. Perdeler, koltuklar ve en önemlisi halıları temizletmek için, birçok en doğru yer arayışına gireriz. Bir eve girdiğinizde evin en dikkat çeken yerinin perdeler ve halılar olduğunu biliyoruz. Bu yüzden halı ve perdelerin temizliğine ayrı bir özen göstermekteyiz. Sarıyer Halı Yıkama ile kaliteli ve güvenilir hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Halı yıkama merkezimizin ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Adresinize gelerek halılarınızı teslim alıp, itina ile temizleyerek tekrar adresine teslim yapmaktayız. 7 günün 24 saati boyunca hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimize aynı zamanda koltuk ve stor perdelerinizin yıkanmasında da hizmet sağlamaktayız.
Sarıyer Halı Yıkama ile Gelişen Teknolojiyi Takip Edin
Halılarınızın her mevsim temizliğe ihtiyacı olmaktadır. Gerek iş yerinde kullandığınız halılar veya perdeler gerekse evdeki halı ve perdelerinizin temizliğe ihtiyacı olduğunda gelişen teknolojinin bizlere sunmuş olduğu imkanlarla sizlere en güzel ve en temiz şekilde hizmet sağlamaktayız.

2005 yılından itibaren hizmet veren İstanbul Yıkama merkezimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. Halı yıkama, stor perde yıkama, koltuk yıkama merkezleriyle sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. 7/24 hizmet veren İstanbul halı yıkama merkezimizin ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Güler yüzlü hizmetimiz ve çalışanlarımızın ustalığı ile, kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini vizyon edinmiş bulunmaktayız.  Teknoloji gelişir evinizin temizliği değişir, anlayışıyla siz müşterilerimizin halılarını son teknolojik makinelerimizle halılarınızın modeline göre yıkama yapmaktayız.
Sarıyer Halı Yıkama ile 7/24 Kaliteli Hizmet
Hemen hemen her evin bir aynası olarak görünen halılarınızın temizliği önem arz etmektedir. Nitekim halılar en çok leke tutan ve sürekli kullanılan ev aksesuarı olduklarından dolayı, çok sık temizliğe ihtiyaç duyarlar. Sarıyer Halı Yıkama ile birlikte halılarınızın güvenceli ve kaliteli temizliğini sizlerde keşfedin.

7 günün 24 saati hizmet veren İstanbul halı temizleme merkezimizin ücretsiz servisleriyle kapınızdan halılarınızı teslim alarak, temizleme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar kapınıza teslim ediyoruz.

Her mevsim halı yıkama merkezimiz açık olduğu gibi, aynı zamanda kış aylarında bile halılarınızın nemli kalmamasına dikkat ederek titizlikle çalışmaktayız. Nemli kalması durumunda bakteri oluşumu yüksek olacak, böylelikle halınızın ömrünü daha da kısaltmış olacaksınız.

Halınızın modeline göre deterjanlar ve makineler kullanılmaktadır. Makine halınız varsa renkleri karışmayacak şekilde uygun materyallerle temizlemesi yapılmaktadır. Halınızın modeline göre materyaller kullanılmaması durumunda halılarınız zarar görebilir. Bundan dolayı halılarınızı çok uzun yıllardır hizmet veren İstanbul halı yıkama merkezlerimizi arayarak güler yüzlü, güvenilir ve kaliteli hizmeti sizler de yaşamış olun.

Günümüzde mevcut İstanbul yıkama Halı yıkama servis bölgeleri hakkında detaylı bilgi almak için ise hemen şimdi bu linki kullanabilirsiniz. Temizlik adına, beklenilenlerin üzerinde hizmet sunan, İstanbul Yıkama çatısı altında, sizlere de hak ettiğiniz hizmeti sunmaktan keyif duyacağız.

Post has attachment
Kaynak : https://istanbulyikama.com/maslak-hali-yikama/

Maslak Halı Yıkama Hizmeti - İstanbul Yıkama Halı Koltuk Tente Stor Perde Kurumsal Firma Temizlik

Maslak Halı Yıkama hizmetleri ile yıllardır siz değerli müşterilerine, memnuniyet sonuçlu hizmetlerini İstanbul Yıkama sizlere ulaştıramıştır. İstanbul Yıkama, temizlik sektöründeki öncülüklerimizi sizlerle de paylaşmak isteriz. 2005 yılı itibari ile içerisinde bulunduğumuz sektörde, büyük yatırımları ve ülkemizdeki öncü atılımları ile bilinen İstanbul Yıkama; ulaşmış olduğumuz zirveye bizleri ulaştıran siz değerli müşterilerimize, bizi tercihlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kuruluşumuzun ilk yıllarında almış olduğumuz ‘önce müşteri memnuniyeti’ politikamızın, ne kadar geçerli ve doğru bir yatırım olduğunu bugün çok daha iyi görebiliyoruz.

Ekipmanlarımız, cihazlarımız, makinelerimiz, temizlik malzemelerimiz, çalışma ekibimizi ve günümüze ulaşmış olan hizmet ağımız ile birlikte, sizlere temizlik konusunda arzuladığınız güvenilir hizmeti sunmaktan her daim memnun olacağız.
Maslak Halı Yıkama Fiyatları
İstanbul Yıkama olarak hizmet ağımızı genişletme politikamız içerisinde; her yere eşit ve yüksek hizmet anlayışı olmazsa olmazlarımızı oluşturan temel yapı taşlar olmuştur. Böylelikle halı yıkama fabrikamızın bulunduğu Kağıthane bölgesinden, hizmetlerimizi talep eden herhangi bir müşterimiz ile, Maslak bölgesinde ki hizmetlerimizi talep eden bir müşterimiz arasında sunulan hizmet de fark olmamaktadır.

Maslak halı yıkama fiyatları da tıpkı diğer ilçelere olan hizmet anlayışımızda olduğu gibi aynıdır.

Her daim sizlerin memnuniyetinin ön planda tutulduğu şirket politikamız ile, birlikte erişmiş olduğumuz hizmet ağımızın genişliği, hiç de az değildir. Ulaşmış olduğumuz hizmet ağı bölgesi dahilinde, nerede olursanız olun hizmetlerimizin kalitesinde düşüş yaşamayacağınız gibi, herhangi bir fiyat değişimi ile de karşılaşmazsınız.

İstanbul Yıkama olarak; hizmetlerimizde belirlediğimiz fiyatları detaylı olarak incelemek için halı yıkama fiyatları sayfamızı hemen şimdi hızlı bir şekilde ziyaret edebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru, fikir veya öneri durumunda ise bizlere internet sayfamızda bulunan iletişim alanındaki imkanlar dahilinde ulaşabilirsiniz.

Konu temizlik ise, bizler sektörümüzdeki 12 yıllık bilgi ve deneyim doğrultusunda sizlere hizmet sunmaya her zaman hazırız. Karşılıklı güven ve memnuniyet ile birlikte talep ettiğiniz hizmetlerinizin sonucunda vermiş olduğunuz karardan duyacağınız gurur bizler için en büyük kazanç olacaktır.
İstanbul Yıkama’da Halı Nasıl Yıkanır?
İstanbul Yıkama firması olarak 12 yıllık tecrübelerimizin doğrulusunda ulaşmış olduğumuz bilgilerimizin sonucunda, halılarınız en güvenli yöntemler ile birlikte yıkanmaktadır. Tüm bunların özeti olarak sizler için hazırlayıp sunmuş olduğumuz ‘Halı Nasıl Yıkanır’ başlıklı yazımıza bu link vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

Kimi zaman maddi değerinden çok manevi değerinin olabildiği eşyalarınızdan biri olan halılarınızın, temizlenme aşamalarının belirlenmesi önemlidir. Öncelikle üretim malzemelerine karar verilmelidir. Her malzemenin kendine has temizlenme yöntemleri ve kullanılan temizlik malzemeleri mevcuttur. Ancak değişmeyen tek bir doğru vardır. Bizler İstanbul Yıkama olarak temizliğini üstlenmiş olduğumuz halılarınızı sizlere sunarken içerisinde barınan tüm mikrobik canlılarından arındığını, temizlik sırasında kullanılan temizlik malzemelerin içeriğinde insan sağlığına uygunsuz olabilecek hiçbir kimyasal maddenin barınmadığını garantileriz. Çünkü temizlik sırasında insan sağlığının korunması, gözle görünenin ardındaki görünemeyen hijyenin de sağlanabilmesi ile birlikte mümkün olur.

Post has attachment
Kaynak : https://istanbulyikama.com/kagithane-hali-yikama/

Kağıthane Halı Yıkama - İstanbul Yıkama Halı Koltuk Tente Stor Perde Kurumsal Firma Temizlik

İstanbul Yıkama olarak; Kağıthane Halı Yıkama hizmetlerimizi yıllardır siz değerli müşterilerimize sunmakta ve sizlerden gelen memnuniyet ile birlikte, çağımıza yakışır dev adımlarımızı sektörümüzde sürdürmekteyiz. Sizler de halı yıkama ihtiyaçlarınızda Kağıthane bölgesinden taleplerinizi bize iletebilir ve profesyonel dokunuşlar ile birlikte sağlıklı halılarınıza kavuşabilirsiniz.

Halı yıkama fabrikamızda bulunan makinelerin, çağımızın ulaşmış olduğu son teknolojiye sahip olması; temizlik sırasında kullanılan deterjanların leke çıkarma konusunda profesyonel olup, insan sağlığını tehdit edebilecek hiçbir kimyasal malzemeyi içinde barındırmaması, sizler de ailenizin eviniz içerisinde gönlünüzce yaşamalarını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Yıkama olarak kurulduğumuz gün itibari ile ‘önce müşteri memnuniyeti’ kılavuzumuzdan hiçbir an ayrılmadık. Günümüzde ulaşmış olduğumuz sektörün öncü firma konumunu ise, bu politikamıza borçlu olduğumuza inanmaktayız. Sizler de bizler ile birlikte çalışarak, memnuniyetiniz ile sonuçlanacak hizmetler talep edebilirsiniz. Bizlere ulaşmak için ise sitemizin İstanbul Yıkama iletişim bölümüne bu link vasıtası ile hızlıca erişim sağlayabilirsiniz
Kağıthane Halı Yıkama Servislerimizde Aile Sağlığının Önemi
Evlerimizde en çok kirlenen eşyalardan biri halılarımızdır. Özellikle çocukları küçük yaşta olan ebeveynlerin, kirlenen halıların yıkanma aşamasındaki titizliğe önem göstermesi gerekmektedir. Çünkü küçük yaştaki çocuklar, evlerinin her yerinde koşup oynamanın yanı sıra halıların üzerlerinde de birçok aktivite içinde bulunurlar. Kağıthane halı temizleme hizmetlerimizde tüm bu küçük, ama bir o kadar da önemli olan ayrıntılar aksatılmadan dikkate alınırlar.

Emekleme dönemlerinde olan bebeklerin kendi ayakları üzerinde durup, ilk adımı atabilmeleri için halıların üzerinde yuvarlanmaları ve emeklemeleri gerekmektedir. Çocuklarının ilk adımlarını görebilmeyi dört gözle bekleyen bilinçli ebeveynler de, onların ihtiyaçları olan sağlam zemini hazırlamak için ellerinden geleni yaparlar. İstanbul Yıkama olarak, sizlere bu noktada profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız.

2005 yılı itibari ile içinde bulunduğumuz temizlik sektöründe, her zaman insan sağlığına öncelik tanıdık. Profesyonelliğimizin temelini, sağlığa tanıdığımız öncelik oluşturmaktadır. Günümüzde ulaştığımız sektörde ki zirve konumumuzu ise, müşterilerimize sunduğumuz memnuniyet oluşturmaktadır. Tüm bu gelişmelerin sonucu olarak ise günümüze oldukça sağlam bir servis ağı ile ulaştık.
Kağıthane Yerinde Halı Yıkama
İstanbul Yıkama firmamızın siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu bir diğer hizmet ise, yerinde halı yıkama hizmetidir. Kağıthane halı yıkama hizmet taleplerinizde dilerseniz yerinde yıkama şeklinde hizmet de satın alabilmektesiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak, temizlik için uygun olduğunuz gün ve saat bilgilerini bizimle paylaşmanız olacaktır. Planlanan gün ve saatte, profesyonel ekibimiz ve son teknolojik makinelerimiz ile birlikte adresinizde oluyoruz. Randevu ile gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretlerimiz sonucunda, işleriniz aksamaz ve planlarınız ertelenmez. Ev, ofis, cami, otel veya fabrikalara halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Mekanınızın büyüklüğü veya halılarınızın kirliliği bizler için bir problem değildir. 2005’den bu güne edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübelerimiz ile, sizlere de memnuniyetiniz ile sonuçlanacağını garanti edeceğimiz hizmetlerimizi sunmaktan, gurur duyacağız.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Kaynak : https://istanbulyikama.com/sariyer-stor-perde-yikama/

Sarıyer Stor Perde Yıkama - İstanbul Yıkama Halı Koltuk Tente Stor Perde Kurumsal Firma Temizlik

Sarıyer stor perde yıkama hizmetleri:

İstanbul Yıkama olarak sizlere 2005 yılından buyana hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerin tamamı “müşteri memnuniyeti” politikası ile gerçekleştirilmektedir. Stor perde yıkama hizmetlerimiz içerisinde güvenilir ve kaliteli bir firma olarak, sektör içerisinde, lider firmalar içerisinde yer aldığımızı bilgilerinize sunmak isteriz. 12 yıllık iş tecrübemiz ve deneyimlerimizi, kalitemizi, güvenilirliğimizi, temizlik işlemlerinde kullandığımız ürünlerin ve makinelerin kalitesini, ekip arkadaşlarımızın profesyonelliğini sizlere sunmaktayız.

İstanbul ilinde yaşayan tüm vatandaşlarımıza elit bir hizmet verme politikamızı devam ettirmekte, nerede olursanız olun perdelerinizi adresinizden teslim almakta ve yıkama işleminden sonra tekrar montajını sağlamaktayız. Stor perde yıkama hizmetlerimiz çerçevesinde bulunan ve ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz montaj işlemlerimizden tüm müşterilerimiz faydalanabilmektedir. Bizlere ulaşacağınız iletişim bilgilerini yazının altında detaylı olarak bulabilir ve perdelerinizi güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.
Sarıyer Stor Perde Yıkama Hizmetleri
Sarıyer stor perde yıkama hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz “acil temizlik” hattımızı arayabilirsiniz. Hafta sonu ve hafta içi, her gün ve her saat bizlere bu hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

Stor perde yıkama hizmetlerimizi kaliteli makineler ve profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirmekteyiz. Stor perde yıkama ve temizleme işlemi oldukça hassastır. Yıkama ve temizleme işlemi sırasında yapılacak bir hata, stor perdelerin kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilmektedir. Bu nedenle güvenmediğiniz firmalar ile çalışmamalı, stor perdelerinizi kaliteli ve güvenilir bir şekilde temizleyecek olan firmamıza başvurmalısınız.

Stor perde temizliği hakkında yeterince bilgiye sahip değilseniz, lütfen stor perdelerinizi evlerinizde temizlemeye çalışmayınız. Stor perdeler genel olarak naylon ve plastikten üretildiği için yapacağınız temizlik işlemlerinde stor perdelerinizin delinmesine, yıpranmasına ve renklerinin solmasına yol açabilirsiniz. Böyle bir mağduriyet yaşamamak adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Sarıyer Stor Perde Yıkama Fiyatları
Stor perde yıkama hizmetlerimiz içerisinde sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetin oldukça yüksek fiyatlarda olabileceğini düşünebilirsiniz. Lakin Sarıyer stor perde yıkama fiyatları olarak sizlere standart fiyatlar üzerinden hizmetlerimizi vermekteyiz. İstanbul ilinde yaşayan tüm müşterilerimize, kalitemizi aynı oranda sunmakta ve fiyatlarımızı ilçeden ilçeye değiştirmeyerek standart ücretlendirme tarifesi kullanmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet alabilmesi için, organizasyonumuzu vizyonumuzu ve misyonumuzu günden güne geliştirmek için çabalamakta ve bizlere ulaştırdığınız önerilerinizi dikkate almaktayız. Bizlere sunacağınız tüm öneri ve şikayetleriniz için İstanbul Yıkama iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz e-posta adresi üzerinden ve dilerseniz de iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız üzerinden sizlere yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımız daima memnuniyetinizi ön planda tutmaya çalışacak ve bu konuda sizlere yardımcı olacaklardır. Stor perdelerinizin %100 temizlenmesini istiyor, temizleme işlemlerinde stor perdelerinizin zarar görmemesini istiyor ve lüks bir hizmeti uygun fiyatlardan almak istiyorsanız, sektör içerisinde lider olan firmamıza ulaşabilirsiniz.

#SarıyerStorPerdeYıkama, #SarıyerStorPerdeYıkamaFiyatları, #StorPerdeYıkama
Wait while more posts are being loaded