Profile cover photo
Profile photo
IranServer
22 followers -
ایران‌سرور خانه امن رویاهای شما
ایران‌سرور خانه امن رویاهای شما

22 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
چگونه امنیت WorPress را بالاتر ببریم؟
۱- مهمترین گام بروز رسانی نسخه wordpress و پلاگین های نصب شده است.
نکته مهم: قبل از بروزرسانی از بانک اطلاعاتی خود پشتیبان تهیه نمایید، پیش از شروع عملیات بروز رسانی پلاگین‌های فعال را غیرفعال کنید.
۲- با نصب پلاگین امنیتی پیشنهاد شده توسط وبسایت رسمی WordPress تا حد زیادی امنیت وبسایت خود را تامین کنید. این پلاگین Better WP Security نام دارد و با بستن برخی حفره های امنیتی جلوی حملات مربوط به این بخش را خواهد گرفت.
۳- رمز عبور اکانت های وردپرس خود را تغییر و از رمزهای مستحکم استفاده نمایید. می توانید از برنامه های تولید تصادفی رمز استفاده نمایید. توجه فرمایید که رمزهای استفاده شده نباید به هیچ وجه شامل، نام واقعی شما، نام وبسایت شما و یا نام شرکت شما باشد.
۴- فایل wp-config.php را به پوشه بالاتر (خارج از ریشه) انتقال دهید و دسترسی آنرا بر روی ۴۰۰ تنظیم نمایید. با قرار دادن کدهای زیر در فایل htaccess می توانید شانس هکر برای جستجو و یافتن پوشه wp-config.php را به حداقل برسانید ولی توجه داشته باشید که کد زیر باید در ابتدای فایل htaccess اضافه شوند.
<files wp-config.php> order allow,deny deny from all </files>
۵- پیشخوان وردپرس بصورت پیش فرض به مدیران اجازه ویرایش فایل های php مانند فایل های پلاگین و فایل های تم را می دهد. این فایل ها، اغلب اولین ابزاری هستند که هکر پس از ورود استفاده می کند زیرا قابلیت اجرای کد دارند. وردپرس توانایی غیرفعال کردن ویرایش از پیشخوان را دارد و قرار دادن خط زیر در فایل wp-config.php برابر با حذف قابلیت ویرایش تم ، ویرایش پلاگین و ویرایش فایل ها برای تمامی کاربران است:
;define('DISALLOW_FILE_EDIT', true)
این کار از آپلود فایل توسط هکر در وبسایت جلوگیری نخواهد کرد.
۶- در صورت عدم استفاده از پلاگین یا تمپلتی آن را حذف کنید.
۷- از اطلاعات و بانک اطلاعاتی خود بطور دوره ای نسخه پشتیبان تهیه کنید. نگهداری نسخه پشتیبان بصورت رمزنگاری شده و ذخیره آن بصورت read-only امنیت را بالا می برد.
۸- هنگامی که یک حمله صورت می گیرد، هکر از خود رد پایی به جا می گذارد. با بررسی لاگ یا فایل های سیستمی می توان رد هکر را دنبال کرد ولی این کار بسیار زمان بر و مشکل است. نرم افزارهای متن باز ی مانند OSSEC می توانند فایل های شما را مانیتور کرده و در صورت هر تغییری اعلام خطر می‌نمایند.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
پیداکردن کاربرانی که بیش از حد از منابع MySQL استفاده می‌کنند در cPanel

به کمک دستور زیر میتوان از میزان مصرف برنامه‌های third-party مطمئن شد و آنها را بررسی کرد:
# mysqladmin proc stat
# watch -n 5 'mysqladmin proc stat'
Add a comment...

Post has attachment
خرید انواع پسوند دامنه در ایران سرور

http://www.iranserver.com/domains/tld/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
کنترل، نظارت و پشتیبانی سرورهای اختصاصی

این سرویس مورد استفاده افرادی قرار می‌گیرد که از دیگر شرکت‌ها سرور تهیه نموده‌اند و برای انجام امور نرم‌افزاری و مدیریت سرور نیاز به پشتیبانی فنی دارند، در این روش کارشناسان فنی ایران‌سرور پشتیبانی کامل نرم‌افزاری سرور شما را برعهده خواهند گرفت. در این سرویس، سرور شما در سیستم مانیتورینگ ایران‌سرور ثبت می‌شود تا در صورت بروز اختلال، پشتیبان فنی ایران‌سرور از موضوع مطلع شود و سریعا برای رفع مشکل اقدام کند. پشتیبانی سطح سه که بالاترین پشتیبانی نرم‌افزاری قابل ارائه می‌باشد، در این سرویس به مشترک ارائه می‌شود.
Add a comment...

Post has attachment
سرور مجازی اختصاصی (VPS) برای چه کسانی میتواند مفید باشد؟
سرور اختصاصی مجازی (VPS) برای صاحبان وبسایت‌هایی که به منابع سیستمی بیشتر و قابل اطمینان‌تر نیاز دارند و یا به ترافیک بیشتری احتیاج دارند و قصد دارند تا سایت و یا کسب و کار خود را گسترش داده و به تجارت الکترونیک بپردازند انتخابی ایده آل است.VPSبا در اختیار گذاشتن قابلیت استفاده از سیستم عامل‌های مجزا و مستقل و شخصی سازی‌ها میتواند برای صاحبان کسب و کار امنیت بالاتری به ارمغان بیاورد.
Add a comment...

استفاده از سرورهای اختصاصی داخل کشور باعث می‌شود که سرعت دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات سرور شما تا ۴ برابر افزایش پیدا کند. ایران‌سرور با ایجاد یک شبکه‌ی خصوصی و استفاده از بهترین تجهیزات سخت‌افزاری در سه دیتاسنتر افرانت، پارس‌آنلاین و مخابرات، خدمات متنوعی را به شما ارائه می‌دهد. استفاده از سرورهای جدید با برندهای معتبر جهانی تضمین کننده‌ی کیفیت خدمات ما خواهد بود. افتخار ما ارائه خدمات قابل رقابت با دیتاسنترهای خارجی در داخل ایران می‌باشد.
http://www.iranserver.com/dedicated-server/
Add a comment...

Post has attachment
چرا پسوند دامنه tech. برای شما مفید است؟
اگر در زمینه تکنولوژی فعال هستید یا وب سایت اطلاع رسانی در زمینه تکنولوژی دارید، می‌توانید از این پسوند برای وب سایت خود استفاده کنید.
domain.IranServer.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
فستیوال ثبت و انتقال دامنه ایران سرور:
مایلید یک شبکه اجتماعی جدید ایجاد کنید؟
برای یک کار دسته جمعی می خواهید وب‌سایتی تهیه کنید؟
امور اجتماعی انجام می دهید؟
کارهای انسان دوستانه انجام می‌دهید؟
برای گروه دوستی خود وب‌سایت می‌خواهید؟
شما می‌توانید وب سایت خود را با پسوند مرتبط social. ثبت کنید.
domain.iranserver.com
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded