Profile cover photo
Profile photo
‫سئو و بهینه سازی سایت‬‎
54 followers -
ایران سئو سایت ارائه دهنده خدمات سئو,بهینه سازی سایت,بهینه سازی وب سایت ,سئو سایت به همراه آموزش سئو و اخبار سئو
ایران سئو سایت ارائه دهنده خدمات سئو,بهینه سازی سایت,بهینه سازی وب سایت ,سئو سایت به همراه آموزش سئو و اخبار سئو

54 followers
About
Posts

Post has attachment
الگوریتم hawk
الگوریتم hawk چیست و چه عملکردی دارد .
الگوریتم hawk گوگل به لوکال سئو (سئو محلی ) مربوط می شود و به “الگوریتم باز شکارچی یا همان شاهین” معروف است.

گوگل در روز ۲۲ آگوست ۲۰۱۷ الگوریتم هاوک را رونمایی کرد.

این الگوریتم تغییرات را روی سئو محلی (لوکال سئو) اعمال خواهد کرد . مدتی است گوگل روی سئوی محلی حساس شده است و در حال پیاده سازی انواع تغییرات به ساختار قبلی این بخش از نتایج جست و جوی خود است.

قبل از توضیح در مورد “الگوریتم هاک” لازم است شما با الگوریتم قدیمی تر در بخش لوکال سئو به نام “Possum” آشنا شوید.

پوسوم نوعی از حیوانات بومی استرالیایی است و جالب اینجا است این هاک شکارچی پوسوم ها محسوب می شوند .

الگوریتم پوسوم موجب نمایش یک سایت به همراه ادرس ، شماره تماس و ایمیل منتشر کننده در نتایج جست و جو بود که در نوع خود تحولی بزرگ محسوب می شد و به کسب و کار های محلی کمک زیادی می کرد .

در ادامه به روز رسانی این الگوریتم (Possum algorithm) شاهد این بودیم که گوگل تمایل دارد بیزینس ها را بر اساس موقعیت مکانی آنها در نقشه تقسیم بدنی کند .

این کار انجام شد ما مشکل بزرگی ایجاد شد ، کسب و کارهایی که در فاصله مکانی نزدیک به هم بودند مثلا همه در خیابان سی متری جی بودند گوگل بر اساس یک سری فاکتور ها مانند قدمت سایت و موارد دیگر قدیمی ترین را نشان می داد و شرکت های دیگر شانسی برای نمایش نداشتند.

الگوریتم hawk

در شکل بالا دو شرکت را می بینید که به فاصله یک دقیقه از هم قرار دارند اما weber orthodontics از نتایج “سئو محلی” حذف شده بود و رقیب آن ها که سابقه فعالیت بیشتر و ورودی ارگانیک بیشتری از گوگل داشتند نمایش داده می شدند.

بعد از روی کار آمدن الگوریتم هاک در ۲۲ اگوست ۲۰۱۷ میبینیم که این شرکت حضور خود را به دست آورد .الگوریتم HAWKلازم به ذکر است گوگل در مورد الگوریتم hawk بیانیه رسمی صادر نکرده و به نظر میاد تا تاریخ سپتامبر ۲۰۱۷ مشغول اصلاحات و گزارش های دریافتی می باشد.
Add a comment...

Post has attachment

تجارت بهینه سازی موتور های جستجو را بهبود بخشید
تجارت بهینه سازی موتور های جستجو یا همان search engine optimization را بهبود بخشید.مالکان تجارت های کوچک اغلب با سئو خود در کشمکش هستند. شما تجارت و مشتری های خود را دارید و وب سایت شما به خوبی توجه ها را به خود جلب می کند. مالکان تجارت از وب سایت خود باید فقط به عنوان یک مرجع برای مشتریان واقعی استفاده کنند. کار های زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید.
http://iranseosite.ir/%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88/


انتظارات خود را مدیریت کنید.مهمترین کاری که در تجارت بهینه سازی موتور های جستجو انجام می دهید این است که واقع بین باشید که برای چه چیزی می توانید درجه بندی کنید و برای چه چیزی نمی توانید انتظارات خود را مدیریت کنید. اگر انتظارات شما شرکت های بزرگ با شعبه های فروش بزرگ هستند، شاید شما کلمات کلیدی خاص خود را رتبه بندی نمی کنید (برای مثال: بیمه اتومبیل). برای کلمات کلید خاص هدف گذاری کنید نه برای کل.

تجارت بهینه سازی وبنقطه ضعف شما چیست؟

کلمات کلیدی تجارت بهینه سازی موتور های جستجو (سئو) خود را پیدا کنید که تجارت شما را به خوبی شرح دهد. اگر یک فروشگاه مواد غذایی محلی دارید که محصولات خود را به خانه های مردم ارسال می کنید باید از کلمه کلیدی ” سفارش مواد غذایی Springfeild” استفاده کنید نه “سفارش مواد غذایی آنلاین”. تلاش کنید که نسبت به سایر شرکت ها متفاوت باشید و بر روی آن تمرکز کنید. همچنین بر روی کلمات کلیدی بلند تمرکز کنید.
از کلمات کلیدی حد وسط استفاده کنید

اضافه کردن نام شهر

از کلمه کلیدی موقعیت مکانی خود استفاده نکنید. اگر می خواهید رتبه شما فراتر رود از نام شهر برای این کار استفاده کنید به طوری که برای شما مفید باشد. به جای افزونه سئو محلی ، طرح تجارت محلی را اضافه کنید. همچنین از چند لینک محلی استفاده کنید چرا که به شما کمک فراوانی می کند.

احتیاجی نیس برای پیدا کردن نقاط ضعفتان بیش از حد مشتاق باشید. لوازم ورزشی برای تیم ها که به راحتی در ونکوور شستشو می شوند، احتمالا هر روز فقط یک بازدیدکننده جدید برای شما جذب کند. بر روی کلمات کلیدی حد وسط تمرکز کنید مانند، لوازم تیم ورزش ونکوور این خود در بهبود فرایند بهینه سازی موتور های جستجو به شما کمک خواهد کرد.
از پلتفرم های آنلاین استفاده کنید

در تجارت بهینه سازی موتور های جستجو (seo) حساب توئیتر خود را فعال کنید. صفحه فیسبوک خود را برپا کنید و فعالیت در آن را ادامه دهید. تجارت خود را به Google Business اضافه کنید. هر جستجو در گوگل برای شرکت شما یا جستجو های مشابه، قبل از نشان دادن نتایج جستجو های سازمانی سریعا شرکت شما را نمایش می دهد. همچنین در سایت هایی مانند Yelp و TripAdvisor نمایش داده می شود، بنابراین اگر مردم شرکت شما را در وب سایت هایی مانند Yelp پیدا کنند هیچ مشکلی وجود ندارد.
#سئو #بهینه_سازی_سایت #سئو_سایت #بهینه_سازی_وب_سایت #برندینگ #بازاریابی
Add a comment...

Post has attachment

چک لیست کپی رایت سئو
نوشتن یک مطلب با کیفیت که در موتور های جستجو رتبه بندی می شود یک کار دلهره آور است.
در این نوشته برای شما یک چک لیست کپی رایت سئو (بهینه سازی موتور های جستجو) با بعضی بررسی های اجمالی که شما قبل از منتشر کردن مقاله خود باید آن را انجام دهید آماده کرده ایم.

اول از همه به سختی کار کنید، قبل از استفاده از این چک لیست کپی رایت سئو شما باید به اندازه کافی کار کرده باشید. شما باید بررسی های کلمات کلیدی خود را انجام داده باشید، بر روی یک موضوع مشخص تمرکز کنید و همچنین ساختار مقاله خود را تنظیم کنید. این کارها را قبل از نوشتن مطلب باید انجام دهید. کسی نگفته است که کپی رایت سئو آسان است.
http://iranseosite.ir/%DA%86%DA%A9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D8%A6%D9%88/
کپی رایت سئو

سپس بررسی کنید:

باید موارد بسیاری را بررسی و چک کنید تا مطمئن شوید که متن شما یک متن سئو پسندانه است که در آنالیز محتوا پوشش داده شده است. که این خودش یک چک لیست است. اما در کنار آن باید ۸ سوال چک لیست کپی رایت سئو که در زیر آمده است را بررسی کنید.


۱. هدفتان را درست انتخاب کرده اید؟

شما باید یک هدف خوب در آنالیز محتوا سئو Yoast داشته باشید. بررسی کنید که در هر صورت می توانید اهداف خود را از قرمز و نارنجی فراتر ببرید یا نه (بدون اینکه هیچ امتیازی به کیفیت مقاله خود بدهید)
۲.آیا موضوع اصلی مقاله شما واضح است؟

هنگامی که یک مرور اجمالی بر متن دارید باید بدانید که موضوع مقاله شما باید کاملا برای خوانندگان شفاف باشد. مطمئن شوید که عنوان های شما با موضوع اصلی هم خوانی داشته باشد. همچنین اولین جمله از هر پاراگراف را بررسی کنید. این جملات هسته ای باید موضوع هر پاراگراف را پوشش دهد.


۳. آیا پاراگراف های طولانی وجود دارد؟

بسیاری از مردم دوست ندارند که متن های طولانی بخوانند. بررسی که کنید که می توانید پاراگراف های طولانی را کوتاه تر کنید. پنج یا شش خط برای هر پاراگراف مناسب است.
۴. لینک های داخلی را اضافه کرده اید؟

قبل از منتشر کردن مقاله، مقاله های مشابه خود را به یکدیگر لینک کنید. شاید شما یک محتوای مقاله در یک موضوع مشابه داشته باشید. مطمئن شوید که نوشته خود را به آن مقاله لینک کرده اید. شاید مقاله جدید شما تنها مقاله خوبی باشد که در یک مدت طولانی نوشته اید. به همین خاطر چند لینک از مقاله های قدیمی به این مقاله جدید اضافه کنید.
۵. تصمیم شما برای انجام واضح و روشن است؟

می خواهید مردم بعد از خواندن مقاله شما چه کاری انجام دهند؟ می خواهید از شما مقداری خرید کنند؟ می خواهید آنها سایر مقاله های شما را بخوانند؟ مطمئن شوید که تصمیم شما برای انجام واضح و روشن است و مردم قادر خواهند بود از این مقاله شما به سایر موارد در سایت شما دسترسی پیدا کنند.
۶. می توانید برای کلمات کلیدی چندگانه بهینه سازی کنید؟

احتمالاً به این فکر کرده اید که از چه کلمه کلیدی که در مقاله خود نوشته اید به رتبه مناسب دست پیدا می کنید. اگر مقاله شما طولانی است باید بیشتر از یک کلمه کلیدی استفاده کنید.
۷.از کلمات گذار استفاده می کنید؟

یک متن با استفاده از کلمات گذار بهتر قابل خواندن می شود. کلمات گذار کلماتی مانند: مهمترین، زیرا، پس، درکنار آن هستند. مطمئن شوید که هر پاراگراف شما چند کلمه گذار داشته باشد.
۸. دسته بندی و برچسب مناسب را انتخاب کردید؟

با انتخاب صحیح دسته بندی و برچسب مناسب شما می توانید ساختار سایت خود را برای موتور های جستجو اثبات کنید. با این روش انها قادر خواهند بود که سایت شما
را بهتر درک کنند همچنین به بازدیدکنندگان کمک می کند که راحت تر به مقاله ها در سایت شما دسترسی پیدا کنند.در صورت نیاز به خدمات سئو با ما تماس بگیرید.
#سئو #بهینه_سازی_سایت #سئو_سایت #بهینه_سازی_وب_سایت #برندینگ #بازاریابی
Add a comment...

چگونه تمرکز بازاریابی محتوا را بر روی برنامه های طولانی مدت سئو قرار دهیم؟
در این مقاله قصد داریم در مورد روش هایی صحبت کنیم که با استفاده از تیم سئو و بازاریابی محتوا می توانند عملکرد بالایی داشته باشند.

ممکن است شما نیز بخواهید از سئو و بازاریابی محتوا به همراه یکدیگر استفاده کنید. برای دسترسی به این اهداف ممکن است به تلاش های زمانی ، تجزیه و تحلیل و انگیزه داخلی نیاز داشته باشید. ما نیز در شرکت خود با این چالش روبرو بوده ایم. خوشبختانه توانستیم مراحلی را برای درک موفقیت فراهم کنیم. ارتباطات مداوم یکی از مراحل ضروری برای حفظ و نگهداری بازاریابی محتوای موفق به همراه سئو است.
مجموعه توصیه های ماهانه:

زمانی که تیم بازاریابی محتوا سئو (کانتنت مارکتینگ) در میان یک برنامه در حال اجرا قرار دارند، توصیه های ماهانه برای بازاریابی محتوا می تواند ایده ضروری و حیاتی برای پیش بردن اهداف باشد. این ارتباط برای کمک به اعضای تیم در درک کارهایی که در گذشته انجام شده و رویکردهایی که باید در زمان حال انجام شود بسیار مهم است.سئو و بازاریابی محتوا

چالش بزرگی که ما با آن مواجه بودیم، کمک به اعضای تیم برای پذیرفتن و استفاده از این ایده ها بود. در دنیایی از ایمیل ها، این گونه موارد ممکن است به راحتی گم شود. برای به دست آوردن پذیرش و انطباق عالی، روش هایی را در ادامه مشاهده می کنید:

گرافیک های چشم نواز و موارد بصری قوی: با استفاده از این موارد می توانید ارتباط خوب و سازنده ای داشته باشید.
گزینه ها و ایده ها در برابر سرتیترها و موضوعات خاص: به جای اینکه از افراد بخواهیم در مورد یک موضوع خاص مطلبی بنویسند، کلمات کلیدی را پیشنهاد کردیم.اینکار باعث افزایش خلاقیت می شود و تولید ایده توسط افراد را بیشتر می کند.
بازخورد منظم و روزانه در مورد موثر بودن پیام رسانی: شما می توانید بازخورد مستقیمی از اعضای تیم خود به دست آورید.

موارد بصری بسیار مهم است. سعی کنید تمامی این موارد را رعایت کنید.
http://iranseosite.ir/%D8%AA%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B3%D8%A6%D9%88/

#سئو #بهینه_سازی_سایت #سئو_سایت #بهینه_سازی_وب_سایت #برندینگ #بازاریابی
Add a comment...

Post has attachment
گوگل کیورد پلنر google keyword planner و رفع ایراد آن
اشکالات فنی و متغیرهای موجود در مورد کیورد پلنر که گوگل آن ها را برطرف کرد.

گوگل کیورد پلنر (google keyword planner) یکی ازابزارهای مهم گوگل است که به وبمسترها و سئو کارها این قابلیت را میدهد که تعداد جست و جوی هر کلمه توسط کاربران را در سال های اخیر و با مشتقات آن کیبورد نمایش دهد.ابزار keyword planner اطلاعات مربوط به دوهفته یا بیشتر را نیز نشان می دهد و می توان از آن برای آنالیز رقابتی بودن یک کلمه کلیدی هم استفاده کرد که برای سئو وب سایت لازم و مهم می باشد.

در ابتدا خطاهایی وجود داشت که نشان می داد کاربران باید از یک کمپین فعال استفاده کنند و استفاده از ادوردز برای دستیابی به کیورد پلنر به تنهایی کافی نیست. سپس باید بتوان حجم جستجوها را با متغیرهای دیگر ترکیب کرد. سخنگوی گوگل تایید کرده است که کاربران نیازی به داشتن کمپین فعال برای استفاده از کیورد پلنر ندارد. در رسانه های اجتماعی، گوگل به کاربران گفته بود که آن خطاها نتیجه مشکلات فنی است که قرار است برطرف شود. زمانی که کیورد پلنر کار خود را با ادوردز آغاز کرد، دریافت خوبی داشت. این نوع خطا همه اکانت ها را تحت تاثیر خود قرار نداد و هنوز هم بیشتر افراد در مورد آن چیزی نمی دانند. در حال حاضر می توان از این خطا عبور کرد. بنابراین برای به دست آوردن نتایج خوب، باید نتایج حاصل از جستجوها نیز با این موارد ترکیب شود. گروه بندی نزدیک متغیرها همیشه الزامی نیست. گوگل در کمپین تبلیغاتی خود، هدف قرار دادن دقیق را با متغیرهای نزدیک جایگزین کرد. برخی از اوقات کلمات جمع بسته شده گروه بندی می شوند و برخی از اوقات نیز چنین اتفاقی نمی افتد. برخی از اوقات کلمات اختصاری و مخفف ها در کنار یکدیگر جمع بندی می شوند و برخی از اوقات کلمات و عبارات کامل در کنار هم قرار می گیرند.

http://iranseosite.ir/%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D9%84%D9%86%D8%B1-google-keyword-planner/

#سئو #بهینه_سازی_سایت #سئو_سایت #بهینه_سازی_وب_سایت #برندینگ #بازاریابی
Add a comment...

Post has attachment
تصورات غلط رایج به هنگام اندازه گیری عملکرد محتوای سئو
همانطوری که شاغلان حوزه سئو تمرکز خود را بر روی تعامل کاربر به عنوان یک ابزار اندازه گیری برای موفقیت محتوای سایت قرار می دهند، متخصصان بر این باورند که حرف های رایج در مورد تعامل کاربر به عنوان یک معیار اندازه گیری موفقیت، ممکن است گمراه کننده باشد.

مطالعات سیگنال های رتبه بندی در سئو و بازخوردهای حدیثی بیشتر بر روی اهمیت سیگنال های کاربر در نتایج جستجو اشاره دارند. از لحاظ تاریخی، نمودار لینک ها یک مکانیسم اولیه برای گوگل و سایر موتورهای جستجو در تعیین بهترین محتوا بوده است. با اینحال، نمودار لینک ها نیز بیشتر کاربران دسکتاپی را هدف قرار می دهد و کاربران موبایلی بسیار اندکی را تحت پوشش خود دارد. با وجود افزایش رو به رشد افرادی که از دستگاه های موبایلی برای گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنند، گوگل باید وابستگی خود به نمودار لینک ها را کاهش دهد. اگر صفحه موبایلی یک سایت به اندازه نسخه دسکتاپی قوی و قدرتمند نباشد، واضح است که روش مبتنی بر رنک ارزیابی کیفیت نیز از قدرت کافی برخوردار نخواهد بود. کاربرد آموزش ماشینی برای رتبه بندی سیگنال ها پیشرفت کار را سرعت خواهد بخشید. بنابراین منطقی است که سیگنال های کاربران نیز با گذشت زمان بیشتر مورد نظر قرار گیرد. پیامی که در این مورد برای بازاریابان وجود دارد بسیار روشن است. تجربه کاربری خود را بهبود ببخشید ، موقعیت خود را بهتر کنید و سعی کنید ترافیک بیشتری از لیست کردن ارگانیک به دست آورید.متاسفانه شیوه ای که در آن بازاریابان، معیارهای رفتاری کاربران را اندازه می گیرند( که نشان دهنده سیگنال های کاربری است) بدوی باقی مانده است و در برخی از موارد حتی برای عملکرد مضر است.
http://iranseosite.ir/%D8%AA%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%BA%D9%84%D8%B7-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%87-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A6%D9%88/

#سئو #بهینه_سازی_سایت #سئو_سایت #بهینه_سازی_وب_سایت #برندینگ #بازاریابی
Add a comment...

Post has attachment
چرا سرعت سایت در حال حاضر مهم ترین ویژگی شماست ؟
به عنوان یک بازاریاب، ما هر کاری که در توان داشته باشیم برای جذب ترافیک بیشتر به سمت سایت انجام می دهیم. از سئو گرفته تا دریافت ترافیک بیشتر از سمت گوگل و تبلیغات پولی در رسانه های اجتماعی و نیز انجام تست A/B در مقیاس بزرگ برای افزایش نرخ تبدیل، کارهایی است که در این زمینه انجام می دهیم.

سایت های زیادی روزانه در حوزه کاری ما به وجود می آیند، در حالیکه ما تلاش می کنیم موقعیت خود را در موتورهای جستجو حفظ کنیم. حتما شما هم این موضوع را تایید می کنید که تمامی این تلاش ها برای به دست آوردن کلیک است.

این میان یک فاکتور بسیار مهم را فراموش کرده ایم و آن هم سرعت سایتمان است. سرعت سایت به طور مستقیم با نرخ تبدیل رابطه دارد . هنوز هم سایت های بسیار اندکی وجود دارد که آن را بهینه سازی کرده اند .

http://iranseosite.ir/%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88%DB%8C%DA%98%DA%AF%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%B3%D8%A6%D9%88/

#سئو #بهینه_سازی_سایت #سئو_سایت #بهینه_سازی_وب_سایت #برندینگ #بازاریابی
Add a comment...

Post has attachment
دو روش واقعی برای ایجاد سئوی تاثیر گرفته از رسانه های اجتماعی
در حالی که سیگنال های شبکه های اجتماعی ممکن است یک فاکتور اصلی برای رتبه بندی در گوگل نباشد اما متخصصان سئو بر این باورند که رسانه های اجتماعی را می توان برای بهبود فرآیند سئو مورد استفاده قرار داد.

مقالات زیادی در مورد تاثیر رسانه های اجتماعی بر روی سئو نوشته شده است. ترفندها و نکات زیادی در مورد آن وجود دارد اما بهترین روش برای ایجاد رسانه اجتماعی موثر بر روی سئو، استفاده از آن به گونه ای است که هم اکنون مورد استفاده قرار می گیرد. برندهای بسیاری از رسانه های اجتماعی برای ساخت نام تجاری خود استفاده می کنند؛ خدمات عالی به دست مشتریان می رسانند و روابط خود را توسعه می دهند. شما می توانید از موارد زیر استفاده کنید تا از تاثیر رسانه های اجتماعی بر روی سئو به خوبی بهره مند شوید.

http://iranseosite.ir/%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C/

#سئو #بهینه_سازی_سایت #سئو_سایت #بهینه_سازی_وب_سایت #برندینگ #بازاریابی
Add a comment...

Post has attachment
چگونه canonicalization را بررسی کنیم و مطمئن شویم به ما کمک می کند؟
افرادی که در مورد این موضوع اطلاعاتی ندارند باید بدانند که canonicalization به فعالیت هایی اطلاق می شود که در آن هر محتوای تکراری بر روی سایت، یک نسخه ارجح با منبع برای موتورهای جستجو دارد. اساسا، شما به گوگل می گویید که تمامی آدرس های موجود در سایت شما حاوی این محتواست و این آدرس خاص باید مورد استفاده قرار گیرد و سایر آدرس ها نباید در موتورهای جستجو به کار رود تا سئوی سایت شما دچار مشکل نشود.

زمانی که بررسی دقیق و مناسبی در مورد مسئله canonicalization انجام نشود، بعدها توسط گوگل متوجه این موضوع خواهید شد که ممکن است به کاهش رتبه بندی یا حتی جریمه گوگل منجر شود وتمام زحمات شما برای سئو از بین خواهد رفت. این موضوع معمولا زمانی رخ می دهد که canonicalization صحیح انجام نشود. در بخش بعدی با مسائل و مشکلات مرتبط با canonicalization آشنا خواهید شد که اگر به درستی برطرف شود می تواند باعث افزایش رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو گردد.

مشکل: صفحه اصلی به درستی متعارف و استاندارد نشده است

بیشتر سایت ها دارای نسخه های متعددی از صفحه اصلی خود هستند که بر روی آدرس های مختلفی قرار دارد. زمانی که نسخه های متعددی از صفحه اصلی دارید، می تواند باعث ایجاد مشکلات مربوط به متعارف سازی شود و رتبه بندی شما را تحت تاثیر قرار دهد.برای اینکه بتوانید این مشکل را حل کنید، ادرسی را برای صفحه اصلی خود انتخاب کنید که آن را بیشتر از موارد دیگر ترجیح می دهید. به کارگیری تغییر مسیرها به یک نسخه ارجح از صفحه اصلی می تواند لینک های شما را متعارف و استاندارد سازد و همین امر نیز منجر به افزایش و بهبود رتبه بندی در موتورهای جستجو خواهد شد.
http://iranseosite.ir/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-canonicalization-%D8%A8%D8%B1-%D8%B3%D8%A6%D9%88/

#سئو #بهینه_سازی_سایت #سئو_سایت #بهینه_سازی_وب_سایت #برندینگ #بازاریابی

canonicalization و سئو
Add a comment...

Post has attachment
چگونه مانع از تخریب سئو توسط ریدایرکت ۳۰۱ شویم
هر متخصص سئویی به خوبی می داند که ریدایرکت ( تغییر مسیر) ۳۰۱ در زمان هایی خاص الزامی است . اما سوال اینجاست که آیا این مورد می تواند با کاهش سرعت بارگذاری سایت، بر روی سایر تلاش های شما تاثیر بگذارد؟ چه تعداد ریدایرکت ۳۰۱ وجود دارد که شما نیازی به آن ندارید؟

قبل از اینکه وارد بحث اصلی شویم، اجازه دهید ببینیم این مسئله از کجا آغاز شده است . من در جلسه توسعه برای یکی از مشتریان خود بودم. این جلسه کاری با سئو نداشت اما همانند معمول بحث به سرعت به سمت سئو کشیده شد. این مشتری که تولید کننده لوازم خانگی است، در مورد زمان بارگذاری سایت خود بسیار حساس بود و دوست داشت آن را بهتر کند. آنها کارهای زیادی برای بهبود این شرایط انجام داده بودند. یکی از این کارها، حذف تمامی ریدارکت های ۳۰۱ بود . این موضوع توجه مرا به خود جلب کرد. من به خوبی می دانستم که برخی از این ریدایرکت ها برای سایت آنها ضروری بود. در مورد ارزش آنها آگاهی کافی نداشتم و نمی دانستم روزانه چند نفر با این ریدایرکت ها برخورد می کنند. برای پشتیبانی از موقعیت خود، هیچ داده کمی در دست نداشتم. آنها را متقاعد کردم تمامی ریدایرکت ها را نگه دارند تا راه حل مناسبی برای این موضوع پیدا کنیم. برای درک اهمیت این ریدایرکت ها به جمع آوری داده هایی نیاز داشتم. اما چه طور می توانستم بفهمم که کدام یکی از این ریدایرکت ها باید حفظ شود؟ من به راه حلی نیاز داشتم که داده هایی را به شکل مناسب فراهم کند.
http://iranseosite.ir/%D8%AA%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%A8-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%AA-301/
گوگل آنالیتیک یک انتخاب واضح و روشن بود. زمانی که به دنبال راه حلی برای سایت بودم با آیتم های متعدد دیگری برخورد کردم که بر روی سرعت این سایت تاثیر داشت . لینک های داخلی که به آدرس های URL قدیمی اشاره می کرد و rel=canonicals با آدرس هایی که به ۳۰۱ ختم می شد. بعد از رفع مشکلات موجود، ما قادر بودیم به طور موثر زمان تغییر مسیر در سایت را کاهش دهیم.تمامی این تغییرات بین ماه های جولای و آگوست ۲۰۱۵ اجرا شد. من معتقدم که نتایج موجود همه چیز را به خوبی روشن می کند:

سئو و ریدایرکت

در زیر چهار روشی که ریدایرکت ۳۰۱ می تواند به تلاش های شما در زمینه سئو آسیب بزند را مشاهده می کنید:

شما دارای زنجیره ای از ریدایرکت ها هستید.
لینک های داخلی شما از ریدایرکت ها عبور می کند
شما ریدایرکت ۳۰۱ غیر ضروری دارید
دارای تگ های متعارفی هستید که به شکل ۳۰۱ هستند.

#سئو #بهینه_سازی_سایت #سئو_سایت #بهینه_سازی_وب_سایت #برندینگ #بازاریابی
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded