Profile

Cover photo
ایران بوکینگ
340 followers|171,519 views
AboutPostsCollectionsPhotos

Stream

 

هتل دریاکنار دستک کیاشهر

در استان گیلان برای رسیدن به چمخاله از مسیر زیباکنار و بندر کیاشهر، جاده ای زیبا وجود دارد که موازی با دریا حرکت می کند و در نقاط مختلفی دقیقا در کنا رخط ساحلی قرار می گیرد. در یکی از همین خطوط ساحلی در منطقه ای بنام دستک که یکی از مراکز اصلی سید ماهی است، هتلی 3 ستاره و تازه تاسیس بنام هتل دریاکنار ساخته شده است و با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی، میزبان مسافران این خطه است. هتل دریاکنار دقیقا در کنار دریا قرار گرفته است و نمایی زیبا از ساحل زیبای خزر به مسافران ارائه می هد.

هتل دریاکنار دارای امکاناتی نظیر رستوران، کافی شاپ با نمای دریا در بالاترین طبقه و امکانات کامل اقامتی در حد یک هتل 3 ستاره است. در نزدیکی هتل هم جاذبه های دیدنی زیادی مانند پره های صیادی ماهیگیری، بازار ماهی فروشی محلی، رستورانهای سنتی با کباب متری معروف و ماهی ذغالی و طرح های سالم سازی دریا وجود دارد.

رزرو هتل دریاکنار دستک کیاشهر با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو آنلاین کلیک کنید.

http://www.iran-booking.com/hotels/daryakenar-hotel-dastak
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
هتل با صیغه نامه، آیا امکان رزرو اتاق با ازدواج موقت وجود دارد؟

این سوال بسیاری از مشتریان ماست که در صورتی که با همسر یا نامزد خود ازدواج موقت کرده باشند یا به اصطلاح صیغه باشند، آیا می توانند در هتلهای ایران اقامت داشته باشند؟ آیا حتما عقد نامه برای رزرو اتاق لازم است؟ آیا باید نام همسر در شناسنامه ثبت شده باشد؟ و بسیاری از سوال های اینچنینی که نشان از نامشخص بودن این وضعیت برای متقاضیان دارد. در اینجا این سوال را بطور کامل پاسخ می دهیم و قوانین و راه کارهای مربوطه را توضیح خواهیم داد…
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
قیمت اتاق هتل چطور تعیین می شود و علت تفاوت قیمتها چیست؟

مطمئنا در زمان رزرو هتل یا تحقیقات قبل از رزرو سراغی هم از قیمت اتاقها گرفته اید و شاید قیمتهای مختلفی دریافت کرده باشید که برای شما عجیب باشد. مثلا از خودتان بپرسید چطور است که خود هتل قیمت را یک مبلغی اعلام می کند و یک آژانس مسافرتی یا سایت اینترنتی رزرو هتل برای همان اتاق قیمت دیگری می گوید؟! مگر نوع اتاقها متفاوت است یا ممکن است کسی که قیمت پایینتری می دهد اتاقی مشکل دار یا با کیفیت پایینتر و با آپشنهای کمتر ارائه می کند؟
در این مقاله سعی می کنیم شما را تاحد امکان با نحوه قیمتگذاری اتاقهای هتلها خصوصا در ایران آشنا کنیم و نکات پنهان و ریز قضیه را به شما بگوییم ...

قیمتگذاری، فرآیندی پیچیده و در نوع خود جالب

اول از همه بگوییم که قیمت های مختلف برای یک نوع اتاق کاملا عادی است و تقریبا میتوانید مطمئن باشید قیمت پایینتر به معنی اتاق با کیفیت پایینتر یا دارای کم و کاستی نیست. اگر اتاق مشکلی داشته باشد مطمئنا آژانس یا وبسایت فروشنده قبل از خرید به شما اطلاع می دهد چون دردسرهای بعدی به مراتب بیشتر از سود فروش آن اتاق خواهد بود و هیچ فروشنده ای دنبال دردسر و بدنامی نیست! اما چرا تفاوت قیمت؟! عرض می کنیم ...

قیمت مصوب اتاقهای هتل یا اصطلاحا قیمت برد هتل

هر اتاقی در هر هتلی یک قیمت مصوب و قانونی دارد که معمولا در ابتدای هر سال توسط اتحادیه هتلداران برای هر هتل تعیین شده و هتل موظف است تا پایان سال (البته بجز ایام عید که داستان خاص خود را دارد و پایینتر عرض می کنیم) با همان قیمت بفروشد. این همان قیمتی است که وقتی مستقیم با هتل تماس می گیرید به شما اعلام می شود و تقریبا بالاترین قیمتی است که برای آن اتاق خواهید شنید. (البته مالیات را هم در نظر داشته باشید)
فروش بالای این قیمت غیرقانونی بوده و هیچ آژانس یا وبسایت رزرواسیونی بالاتر از این قیمت نمی فروشد و عملا منطقی هم نیست بالاتر از این قیمت بخرید چون خود هتل با همین قیمت به شما اتاق را خواهد فروخت و براحتی می توانید مستقیم رزرو کنید. بجز در مواردی بسیار خاص مثل ایام بسیار شلوغ که هتل هیچ اتاقی ندارد و مثلا آژانسی قبلا تعدادی اتاق را خریده و حالا بالاتر از قیمت می فروشد که البته بدلیل غیرقانونی بودن، این مطلب به متقاضی اعلام می شود و با توافق فروش صورت خواهد گرفت. معمولا هم چنین فروشهایی برای افراد خارجی است که حتما باید در همان تاریخ و همان هتل اتاق داشته باشند و قیمت برایشان مهم نیست! در حالت عادی هر قیمتی که از آژانس یا سایتهای رزرواسیون بگیرید از این مبلغ (که قیمت برد Board هتل نام دارد) پایینتر خواهد بود اما چطور...؟

تخفیف برای آژانسهای همکار و پیش خرید قطعی اتاق یا اصطلاحا گارانتی

همه هتلها در برنامه بازاریابی خود برای همکاران آژانسی یا وبسایتهای رزرواسیون پورسانتی را در نظر می گیرند و اتاقهای خود را با قیمتی ارزانتر از قیمت مصوب به آنها می فروشند. حال ممکن است یک آژانس قدرتمند بتواند 30 درصد زیر قیمت اتاق را بخرد و آژانسی دیگر 25 درصد تخفیف داشته باشد. این بعهده آژانس است که به مسافر چقدر تخفیف بدهد و چند درصد از پورسانت را برای خود بعنوان سود نگه دارد و دقیقا همین موضوع است که باعث اختلاف قیمت منابع مختلف برای یک اتاق خاص می شود. پس نگران نباشید و از ارزانترین آژانس یا وبسایت معتبری که می شناسید خرید کنید! دقت کنید معتبر...
بجز تخفیف و پورسانت آژانسهای همکار، مسئله ای بنام گارانتی کردن هم وجود دارد. آژانس همکار مثلا از یکماه قبل تعداد مشخصی از اتاقهای هتل را در تاریخی خاص پیش خرید می کند و پول آنرا کامل پرداخت می کند. (البته با تخفیف مخصوص همکار و تخفیف مخصوص پیش خرید) حال پر کردن آن اتاق بعهده آژانس است و هتل عملا اتاق را فروخته است. ممکن است اتاق خالی بماند که می شود ضرر آژانس یا آنقدر آن تاریخ متقاضی داشته باشد که تمام اتاقهای هتل فروخته شود و فقط اتاقهای آن آژانس خالی بماند. یعنی هتل اتاق ندارد اما یک آژانسی هنوز اتاق دارد و می تواند با قیمت دلخواه خود بفروشد! که البته معمولا در بدترین حالت به قیمت برد هتل خواهد فروخت جز در موارد نادری که بالاتر به آن اشاره کردیم ...


تخفیفهای خاص یا آفرهای ویژه که فقط بعضی منابع پیشنهاد میکنند!

ممکن است در تاریخی خاص یک آژانس یا وبسایت ادعای قیمتی بسیار پایین داشته باشد. چطور ممکن است؟ اول اینکه دقت کنید فروشنده معتبر باشد. در صورت معتبر بودن، اگر به موارد بالا دقت کنید می توانید نتیجه بگیرید که ممکن است آن آژانس اتاق را گارانتی کرده باشد و حالا اتاق خالی مانده باشد. پس آژانس تمام تلاش خود را می کند که کمترین ضرر را متوجه خود کند و حتی حاضر است زیر قیمت خرید، اتاقهای مانده را بفروشد... در این حالت هم نگران نباشید و با خیال راحت خرید کنید. شما بسیار خوش شانس هستید!

تفاوت قیمت برای مسافر ایرانی و خارجی برای یک اتاق مشابه

این مورد هم در قیمتگذاری هتلهای ایران بسیار متداول است و گاها هتلها قیمت مصوب متفاوتی را برای مسافر ایرانی و خارجی دارند و بالطبع، تخفیف آنها به همکاران هم متفاوت خواهد بود. این مورد معمولا در هنگام رزرو به اطلاع متقاضی می رسد اما ممکن است در مواردی فراموش شود و بعد از رزرو، چنین ادعایی مطرح شود... بهتر است قبل از رزرو و پرداخت هزینه، این مورد را خودتان سوال کنید تا شک و شبهه ای باقی نماند. البته خدمات معمولا برای مسافر ایرانی و خارجی یکسان است و تفاوت فقط در قیمت اتاق است و اصطلاحا قیمت دلاری محاسبه می شود.

قیمتگذاری در ایام تعطیلات و ایام عید

قیمت اتاقها در ایام شلوغی و تعطیلات معمولا تابع موارد بالا است و تعیین کننده عرضه و تقاضا خواهد بود اما کماکان قیمت از برد مصوب هتل بالاتر نمی رود ولی عید داستان جداگانه ای دارد! رزرو اتاق برای عید یک دردسر به تمام معناست! متقاضی آنقدر زیاد است که حتی یک قیمت مصوب جداگانه برای این ایام تعیین می شود و بدون تخفیف تقریبا همه اتاقها از دوماه قبل به آژانسهای همکار یا وبسایت های رزرواسیون پیش فروش قطعی می شود! حال بعهده آنهاست که چه قیمتی تعیین کنند و چه زمانی بفروشند و عملا نظارتی هم نمی تواند باشد چون تقاضا آنقدر بالاست که برای خیلیها دیگر قیمت مهم نخواهد بود و توافقی از هفته ها قبل اتاقها فروخته می شود و متقاضی در ایام نزدیک به عید نوروز معمولا با این جمله روبرو می شود که هیچ اتاقی نداریم، به هیچ قیمتی!
پس بهتر است از یکی دوماه قبل برای رزرو اقدام کنید و دیگر بدنبال تخفیف نباشید، اگر قطعا تصمیم به سفر دارید، رزرو خود را انجام دهید و بدون دغدغه سفر کنید! البته به این نکته توجه داشته باشید که رزرو ایام نوروز به هیچ عنوان کنسلی ندارد و مبلغ پرداختی شما در صورت کنسلی سوخت می شود و این مورد کاملا هم قانونی خواهد بود ...

موارد بالا تقریبا همه آن چیزی است که باید در مورد نحوه قیمتگذاری اتاق هتلهای ایران بدانید و با تسلط به موارد بالا می توانید بهترین خرید را با ارزانترین قیمت داشته باشید.

http://www.iran-booking.com/pages/hotel-rates
 ·  Translate
قیمت اتاق هتل چطور تعیین می شود و علت تفاوت قیمتها چیست؟ ، سایت رزرو هتلهای ایران با تخفیف و رزرو کاملا آنلاین بدون زمان انتظار، لیست کاملی از عکسها و امکانات هتلهای تهران، شمال، مشهد، اصفهان و سراسر ایران را اینجا ببینید و مقایسه کنید
1
Add a comment...
 
خلاصه ای درباره هتل رز ریحان شیراز

این هتل یکی از هتل آپارتمانهای خوب شیراز است که دارای 3 ستاره کیفیت می باشد. هتل آپارتمان سه ستاره رز ریحان در سال 1394 در مرکز شهر در بلوار گلستان شیراز افتتاح شده است. این هتل در 6 طبقه مشتمل بر 24 باب واحد اقامتی با امکانات مناسب و موقعیت جغرافیایی مطلوب در نزدیکی جاذبه های تاریخی و دیدنی می باشد. هتل آپارتمان رز ریحان با امکانات و خدمات رفاهی و اقامتی نظیر سوئیت های تمیز و مجهز، پارکینگ، سالن صبحانه خوری واقع در طبقه همکف با ظرفیت 50 نفر و کافی شاپ در فضایی دنج واقع در طبقه دوم هتل با ظرفیت 50 نفر پذیرای مسافران شهر شیراز است.

هتل رز ریحان علاوه بر فراهم کردن امکانات کامل اقامتی، دارای استخر، سونا، جکوزی، باشگاه ورزشی و کافی شاپ می باشد.

http://www.iran-booking.com/hotels/roze-reyhan-hotel-shiraz
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
خلاصه ای درباره هتل اکسین اهواز

هتل اکسین اهواز یکی از هتلهای 3 ستاره و خوب اهواز است که در کوی ملت واقع شده و با امکانات کامل اقامتی پذیرای مسافرین می باشد. هتل 50 باب اتاق دارد که چهل تای آن دوتخته و بقیه یکتخته می باشد.

سرویس بهداشتی و حمام، صندوق امانات، یخچال به همراه مینی بار، سیستم گرمایشی و سرمایشی، تلویزیون lcd، اینترنت وایرلس، امکانات هتل شامل، لابی، اینترنت رایگان، کافی شاپ، رستوران، سالن اجتماعات، پارکینگ رایگان، لاندری، نمازخانه، فضای سبز و کافی نت بخشی از امکانات و خدمات هتل اکسین است.

هتل اکسین 5 دقیقه تا فرودگاه، 10 دقیقه تا شرکت نفت مناطق نفتخیز جنوب، 5 دقیقه تا شرکت ملی حفاری، 15 دقیقه تا شرکت صنایع فولاد، 20 دقیقه تا مرکز شهر و 20 دقیقه تا ایستگاه قطار فاصله دارد.

رزرو هتل اکسین اهواز با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو آنلاین کلیک کنید.

http://www.iran-booking.com/hotels/oxin-hotel-ahvaz
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
هتل خلیج فارس قشم، هتلی 4 ستاره و در حال حاضر بهترین هتل جزیره قشم از نظر ستاره و رتبه بندی اتحادیه هتلداران است. جزیره عجایب هفتگانه قشم با ویژگی های منحصر بفرد از قبیل لاک پشت ها، غار نمکی، چاه های طلا، غارهای خربس، جزایر ناز، دلفین ها در هنگام و ... می تواند فرصتی مناسب باشد برای اقامت در هتل خلیج فارس قشم که در کنار دریا واقع شده و با چند قدم کوتاه در هتل می توانید دریا را حس نمایید. اتاق های این هتل به تمامی امکانات رفاهی و اقامتی مجهز است.

با رزرو هتل، شاهد این خواهید بود که ساحل زیبای بندر عباس در شب هنگام نمایی زیبا از خود را به مسافران هتل خليج فارس قشم نمایش می دهد.

http://www.iran-booking.com/hotels/persian-gulf-hotel-qeshm
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
چه چیزهایی از اتاق هتل را می توانیم به یادگاری برداریم؟!

یکی از دوست داشتنی ترین کارها در سفر، آوردن یادگاری است تا هربار آنرا می بینیم، خاطرات زیبای آن سفر به یادمان بیاید. معمولا در سفرها در هتل اقامت می کنیم و در اتاق هتل هم چیزهایی وجود دارد که می توانیم بصورت یادگاری برداریم و با خودمان ببریم!

وب سایت گردشگری Wellness Heaven Hotel Guide آمار جدیدی را که طی یک بررسی به دست آورده است منتشر کرده است آمار به دست آمده از این پژوهش مربوط به اشیائی است که مسافران هتل­ ها از اتاقی که در آن اقامت دارند می دزدند! البته ظاهرا خود مسافران اسم این کار را دزدی نمی گذارند و آن را برداشتن یادگاری از هتلی که در آن اقامت داشته اند تلقی می کنند.

طی این پژوهش مشخص شده است که 79 درصد از چیزهایی که از هتل ها دزدیده می شود یا در واقع به یادگار برداشته می شود حوله های اتاق است! دزدیدن ربدوشامبرها هم 65 درصد از این آمار را شامل می­شود. طبیعتا حوله باید با ربدوشامبر هماهنگ باشد!

50 درصد هم سهم چوب لباسی هاست از این یادگارها، که همان ربدوشامبر را با چوب لباسی یادگاری به منزل ببرند و داخل کمد آویزان کنند.

38 درصد هم خودکار روی میزها را شامل می شود، البته خودکار را می شود جزو دزدی ها حساب نکرد شاید مسافر خودکار را در جیبش گذاشته باشد و فراموش کند آن را سر جایش بگذارد البته تقریبا همین مقدار شامل حال قاشق و چنگال های هتل می شود که بعید می دانم فراموش کاری مسافر دلیل آن باشد.

32 درصد هم لوازم بهداشتی حمام و دستشویی دزدیده می شود اما این دیگر بی انصافی است، مسافر باید شامپو و صابون هتل را بردارد یا نه؟!

اما موردی که اصلا قابل چشم پوشی نیست باتری هاست! در این آمار حتی باتری های داخل کنترل و ساعت و سیستم پخش صوتی اتاق هم جان سالم به در نبرده اند. 17 درصد هم اشیای تزیینی اتاق ها مثل تابلو و مجسمه به سرقت رفته است. البته ناگفته نماند که اشیای تزیینی واقعا به درد یادگاری می خورند!

بعد هم 14 درصد پتوها دزدیده شده است، پتوی بدون بالش هم که به درد نمی خورد اصلا! پس بالش ها هم تقریبا همین جایگاه را دارند. لیوان ها و بشقاب ها، بعد از بالش ها در معرض یادگاری شدن هستند!

9 درصد هم، سهم تبلت هایی است که در هتل های لوکس پنج و هفت ستاره در اختیار مسافران قرار داده می شود. یادگاری برداشتن که فقط مخصوص مسافران هتل های سه ستاره و چهار ستاره نیست!

تا یادم نرفته بگویم که 3 درصد هم خود کنترل تلویزیون علاوه بر باتری اش و حتی 6 درصد خود خود تلویزیون برای مسافران حکم یادگاری داشته اند! واقعا تلویزیون را چطوری می شود از هتل خارج کرد؟!

وقتی صابون و شامپوی هتل با حوله همه با هم یادگاری میشود پس شسوار هم باید یادگاری بشود تا وسایل یادگاری مسافر محترم کامل شود البته 6 درصد بیشتر نیست.

در آخر مسافر گرامی ممکن است لامپ اتاق را هم برای یادگاری بردارد!

وسایلی که می توانیم برداریم:

وسایل بهداشتی: مانند شامپو، صابون، خمیر دندان، مسواک، شانه، گوش پاک کن، تیغ ریش تراشی، دستمال کاغذی، کلاه حمام و…
لوازم التحریر (خودکار، دفترچه یادداشتو…) و روزنامه
کیت خیاطی، پاشنه کش و واکس کفش، کیسه‌های پلاستیکی
دمپایی‌های روفرشی پارچه‌ای

مواد غذایی و مینی بار اتاق شامل هزینه می‌شود و شما باید هنگام تحویل اتاق هزینه آن را پرداخت کنید. اما معمولاً سرویس چای رایگان است. اما بهتر است هنگام ورود به هتل درباره این موارد سوال بپرسید.

مواردی که به هیچ نحو نمی‌توانید آنها را همراه خود به خانه ببرید:

حوله‌ها
ظرف و ظروف (مانند بشقاب، قاشق و کارد و چنگال، لیوان و فنجان و…)
سشوار و دیگر وسایل برقی
رخت خواب و لوازم مرتبط
چوب لباسی
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
وقتی از سمت تهران به سمت یزد می رویم، با رسیدن به یزد و در بلوار ورودی این شهر، هتل 3 ستاره زنبق خودنمایی می کند. این مجموعه در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع پایه گذاری شده و شامل مجموعه اقامتی با عنوان هتل زنبق، تالار پذیرایی و جشن، سالن همایش و کنفرانس، کلوپ ورزشی، رستوران و ... می باشد. از مزایای این مجموعه نزدیکی به فرودگاه، مراکز تجاری، اداری و مناطق گردشگری می باشد.

http://www.iran-booking.com/hotels/zanbagh-hotel-yazd
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
عکسهای جدید هتل سهند مشهد

هتل سهند یکی از هتلهای 3 ستاره تاپ مشهد است که کیفیت بسیار بالایی دارد و با توجه به موقعیت مکانی خود که در کنار حرم واقع شده، می تواند یکی از گزینه های مناسب برای رزرو هتل در مشهد باشد. ساختمان هتل در 10 طبقه احداث شده و 60 واحد اقامتی با امکانات کامل رفاهی دارد. هتل سهند همانطور که از تصاویر مشخص است، هتلی شیک و تمیز است.

http://www.iran-booking.com/hotels/sahand-hotel-mashhad
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
تصمیم به سفر گرفته اید و باید در شهر مقصد هتل رزرو کنید! چطور این کار را انجام می دهید؟
یکی از راهها این است وقتی به مقصد رسیدید بصورت حضوری به هتلها مراجعه کنید و اتاق خود را رزرو کنید. اما ممکن است در ایام شلوغی باشید و ظرفیت هتل تکمیل باشد! راه دیگر این است که شماره هتلهای مقصد را داشته باشید و تلفنی قبل از سفر رزرو خود را انجام دهید. خوب در این حالت بدون دیدن هتل و اتاقها از کجا مطمئن هستید که هتل مورد نظر کیفیت مناسبی دارد؟!
ما پیشنهاد بهتری داریم. قبل از سفر بصورت اینترنتی هتلهای شهر مقصد را ببینید، امکانات و قیمتهای آنها را مقایسه کنید و با اطلاعات کامل، هتل مورد نظر خود را با چند کلیک رزرو کنید! آنهم ارزانتر از قیمت اصلی هتل و با تخفیف ...
ما اطلاعات و تصاویر همه هتلهای ایران را در سایت ایران بوکینگ، یکجا جمع آوری کرده ایم تا شما مسافر گرامی بتوانید قبل از سفر با چند کلیک اطلاعات هتلهای شهر مقصد را بدست بیاورید، عکس هتلها را ببینید، تجربیات دیگر مسافران را بخوانید و در نهایت بصورت اینترنتی و با قیمت کمتر از مراجعه حضوری به هتل، رزرو خود را انجام دهید و با خیال راحت سفر کنید ...
رزرو هتل از ایران بوکینگ یعنی صرفه جویی در وقت، اقامتی لوکس و با کیفیت و البته با قیمتی مناسب ... 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
یکی از هتلهای 3 ستاره کیش که در نزدیکی بازار زیتون، هایپر مارکت و بازار پانیز واقع شده و با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی، می تواند یکی از گزینه های خوب رزرو هتل در کیش باشد.

هتل ارامش دارای 4 طبقه مشتمل بر 67 باب اتاق و سوئیت می باشد. یخچال، ال سی دی، سیستم تلفن خط آزاد، سرویس کامل بهداشتی، سیستم وایرلس، رستوران، لاندری، مینی بار، سشوار و سیستم تهویه مطبوع بخشی از امکانات هتل است.

رزرو هتل آرامش کیش با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو آنلاین کلیک کنید.

http://www.iran-booking.com/hotels/aramesh-hotel-kish
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
مدتها بود که جای خالی یک هتل لوکس و 5 ستاره در غرب کشور احساس میشد که امسال، این خلا برطرف گردید و اولین هتل 5 ستاره غرب کشور در شهرستان بانه افتتاح گردید. تنها هتل 5 ستاره استان کردستان، شهرستان بانه با نام هتل لاله بانه که در زمینی با مساحت دو هزار و 670 متر مربع و زیربنای 17هزار و 500 متر مربع در 12 طبقه، با مشارکت بانک ملی و بخش خصوصی ساخته شده و دارای 270 تخت، 12 سوئیت و 79 اتاق است. عملیات احداث این هتل از سال 88 آغاز و در اواخر اردبیهشت ماه امسال 1395 به اتمام رسید.

هتل لاله بانه هم دارای امکاناتی چون استخر و سونا، پارکینگ، سالن صبحانه، لابی، کافی شاپ، کافی نت، فروشگاه های صنایع دستی و برند، رستوران گردان و روباز و سالن مراسمات و همایش می باشد.

رزرو هتل لاله بانه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو آنلاین کلیک کنید.

http://www.iran-booking.com/hotels/laleh-hotel-baneh
 ·  Translate
1
Add a comment...
ایران بوکینگ's Collections
Story
Tagline
رزرو آنلاین هتل های ایران با تخفیف ویژه
Introduction
ایران بوکینگ، مرجع معرفی هتل های ایران بهمراه امکان رزرو هتل بصورت انلاین و با تخفیف ویژه، کاملترین اطلاعات هتل های ایران
Contact Information
Contact info
Phone
+982188545356
Email